Warning: include(head.php): failed to open stream: No such file or directory in /klub_leszcz_trophy.php on line 33

Warning: include(): Failed opening 'head.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /klub_leszcz_trophy.php on line 33
OSIĄGNIĘCIA KLUBU WWW.LESZCZ.PL

2019-07-13, Miejska Górka
Tomasz Horemski I Miejsce w zawodach o Puchar Miejskiej Górki (63 uczestników). 4 Miejsce dryżyny w składzie: B.Majewski, D.Kożuchowski, T.Horemski.

2019-06-30, Czerwonak
Ariel Górny wygrywa I turę eliminacji Ligi Czerwonak 2019

2019-04-13, BALATON
Tomasz Horemski I w Pucharze Kościana 2019, zalicznaym do GP Policji Wielkopolski.

2015-01-06, Rogoźno
   W zawodach inaugurujących sezon 2015, które odbyły się na rzece Wełnie w Rogoźnie uczestniczyło 7 zawodników z Leszcza.
Tomasz Horemski 1 miejsce,
Dariusz Czubek 2 miejsce
Maciej Górski 4 miejsce.
relacja

2014-04-05, Iwno
Puchar Karasia 2014 parami wygrała para z naszego klubu. Tomasz i Grzegorz Horemski złowili ponad 156kg karpi w 4 godziny, bijąc rekordy życiowe oraz rekord łowiska.

2014-03-29, Rogoźno
Kamil Pochylski wygrał I edycję Pucharu Wielkopolski na jeziorze Rogozińskim. Nasza I drużyna uplasowała się na miejscu drugim, zwyciężając pierwszy dzień zawodów. W drużynie startowali: Bogusław Majewski, Krzysztof Orłowski, Ariel Górny i Artur Tyniewicki.

2014-03-23, Rogoźno
Dobry występ zawodników naszego klubu podczas pierwszych zawodów na jeziorze Rogozińskim. Swoje sektory wygrali B. Majewski oraz A. Tyniewicki

2014-02-09, Rogoźno
Doskonały początek sezonu w Rogoźnie na rzece Wełna. Zawodnicy naszego klubu zajęli trzy pierwsze miejsca. 1.Maciej Górski 1 miejsce 14500g - rekord życiowy!!! 2.Horemski Grzegorz 2 miejsce 12970g 3.Majewski Bogusław 3 miejsce 10620g.

2012-01-08, Strzyżewo
Po raz pierwszy w historii klubu inauguracja sezonu już w styczniu! Na rzece Obrze łowiliśmy drużynowo z zaprzyjaźnionymi zawodnikami z Wolsztyna. Wygrała drużyna Leszcz 2 (B.Majewski, A.Kubiak, M.Piechnik, Ł.Witczak, D.Czubek).

2011-11-27, Strzyżewo
Dobry występ naszych zawodników na zawodach towarzyskich, na rzece Obrze: R.Matuszak I miejsce, A.Kubiak 3 miejsce, T.Horemski 4 miejsce, G.Horemski 5 miejsce.

2011-10-23, Radzyny
Po Mistrzostwie okręgu poznańskiego, Mistrzostwie Ligi Kół przyszedł czas na Superpuchar. Nasza drużyna w doskonałym stylu wygrała te zawody, zdobywając 6 punktów w 5 sektorach. Skład drużyny: J.Ostrowski, T.Horemski, D.Czubek, G.Horemski, B.Majewski.

2011-10-16, Liga Kół Finał
Klub www.leszcz.pl ponownie najlepszy w Lidze Kół 2011. W zawodach łowili: J.Ostrowski, R.Matuszak, I. Liśkiewicz, T.Horemski, P.Cieszko.

2011-07-07. Torzym
Udany rodzinny, klubowy wyjazd do Torzymia. Nasza drużyna w składzie: A.Kubiak, M.Piechnik, B.Majewski, A.Tyniewicki, M.Labrzycki, T.Horemski, M.Fiebig, A.Ślosarz, K.Orłowski, wygrała 7:3 z drużyną PZW Torzym.

2011-04-16, Warszawa
Duży sukces naszego klubu podczas inauguracji GPP 2011. W klasyfikacji seniorów wygraliśmy pierwszą turę zawodów z wynikiem 6pkt. Drużyna w składzie: A.Przytuła, K.Orłowski, T.Horemski

2011-04-10, Śrem
Drużyna Klubu LESZCZ.PL w składzie J.OStrowski, R.Matuszak, I.Liśkiewicz oraz junior P.Cieszko zdecydowanie wygrali pierwsze zawody Poznańskiej Ligi Kół. Swój sektor wygrał również Janusz Ostrowski!

2011-04-09, Rogoźno
Mirosław Walich - klub Leszcz.pl sekcja Rogoźno wygrał inauguracyjne zawody z cyklu "Puchar Leszcza", które odbyły się na j.Rogozińskim.

2011-04-03, Rogoźno
Rafał Matuszak z naszego klubu wygrał zawody o Puchar Wiosny (ponad 60 uczestników), organizowane przez Stowarzyszenie Jezior Rogozińskich.

2011-04-02, Iwno
Tomasz Horemski pobił rekord życiowy i rekord klubowy, łowiąc 49750g w 4-godzinnych zawodach na Iwnie.

2009-10-10, Poznań
Adam Przytuła wygrał Finał Komercyjnych zawodów z cyklu Robinson Super Cup

2008-10-05
Bezdyskusyjne zwycięstwo klubu www.leszcz.pl w zawodach na j.Maltańskim w Poznaniu. W składzie klubu łowili: A.Przytuła, J.Mierzejewski, T.Psiarski, M.Kasztelan, P.Jastrząb. Indywidualnie wygrał nasz klubowy kolega - A.Przytuła wynikiem 15600g

2003
Ostatnie zawody z cyklu Puchar Wielkopolski odbyły się na "Portkach" - ciepłym kanale w Koninie. Zawody okazały się bardzo trudne i loteryjne, w których trzeba było wylosować aby połowić Najlepsi zawodnicy z klubu: Tomasz Horemski 5 miejsce ogólnie i 2 miejsce w sektore B Mariusz Noworyta 3 miejsce w sektorze A

2003
Puchar Wielkopolski okazał się imprezą cieszącą się olbrzymim zainteresowaniem. Znaczna ilość zawodników oraz wielkie zróżnicowanie łowisk powodowały, że aby znaleźć się wśród zwycięzców, trzeba było nieźle się napracować. O rosnących umiejętnościach członków klubu Warta Jaxon świadczy zwycięstwo drużynowe i aż 3 zawodników w pierwszej piątce zawodów Najlepsi zawodnicy z klubu: Tomasz Horemski 1 miejsce Mariusz Noworyta 2 miejsce Grzegorz Horemski 4 miejsce

2003
Choć Mistrzostwa okręgu nie należały do udanych, to zawodnicy klubu Warta - Jaxon zdobyli dwa medale Kat. juniorów Mateusz Kurzownik -2 miejsce kat. kobiet Joanna Horemska 3 miejsce

2003
Puchar Lubonianki odbył się na Warcie w Luboniu, gdzie prawdziwy show dał junior Bartek Andrzejewski, łowiąc więcej ryb niż całe zawody razem wzięte. Również seniorzy z klubu Warta Jaxon zaliczyli dobry występ, gdyż aż trzech zawodników z naszego klubu znalazło się w pierwszej piątce. Mariusz Noworyta 1 miejsce Tomasz Horemski 3 miejsce Paweł Jeżyński 5 miejsce

2003
Rok 2003 był pierwszym rokiem istnienia klubu "Tilapia" Konin i z tej właśnie okazji klub ten zorganizował duże zawody na kanale "Portki" w Koninie. Klub Warta Jaxon uczestniczył w tych zawodach i to z dobrymi efektami. Zawodnicy klubu zajęli dwa pierwsze miejsca, a juniorzy drugie i trzecie Grzegorz Horemski 1miejsce Krzysztof Piechowiak 2 miejsce juniorzy Mateusz Kurzownik 2 miejsce Bartosz Andrzejewski 3 miejsce