www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA

      Janusz Ostrowski z imponującym wynikiem 15800g i jedynym leszczem jaki pływał w zbiorniku Rydzyna.


j.Rydzyna, Rydzyna
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2017
j.Rydzyna, Rydzyna - 2017-06-03, Rydzyna
Klasyfikacja indywidualna seniorów



Wyniki sektorowe: . 2017-06-03, Rydzyna . 2017-06-04, Rydzyna
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Ostrowski Janusz
Klub Leszcz. pl
 2.0
 20515
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
32
15820g
1.0
dzień2
B
22
4695g
1.0
 438
 2
 Horemski Tomasz
Klub Leszcz. pl
 3.0
 22260
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
31
12830g
2.0
dzień2
C
29
9430g
1.0
 1
 3
 Majewski Ryszard
Koło 183 Wschowa
 3.0
 7605
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
17
3775g
1.0
dzień2
B
20
3830g
2.0
 6812
 4
 Majewski Bogusław
Klub Leszcz. pl
 4.0
 6950
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
13
3235g
2.0
dzień2
C
35
3715g
2.0
 777
 5
 Niedźwiedź Dariusz
Klub Hydromak Poniec
 5.0
 9790
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
26
3870g
3.0
dzień2
A
17
5920g
2.0
 5516
 6
 Franek Tomasz
Koło 179 Osieczna
 6.0
 8770
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
20
3870g
3.0
dzień2
A
16
4900g
3.0
 5072
 7
 Górny Ariel
Klub Leszcz. Pl
 7.0
 12030
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
21
7770g
2.0
dzień2
A
12
4260g
5.0
 3923
 8
 Anioła Filip
Koło 117 Rogalin
 7.0
 10530
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
34
7690g
4.0
dzień2
B
26
2840g
3.0
 1522
 9
 Maćkowiak Przemysław
Klub Leszcz. Pl
 8.0
 11640
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
25
8320g
1.0
dzień2
A
8
3320g
7.0
 867
 10
 Szymkowiak Arkadiusz
Koło 177 Chemik Kościan
 8.0
 9860
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
30
2750g
7.0
dzień2
A
13
7110g
1.0
 1117
 11
 Zabiciel Krystian
Koło 34 Opalenica
 9.0
 13240
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
33
9120g
3.0
dzień2
A
9
4120g
6.0
 6813
 12
 Starosta Bartek
Klub Hydromak Poniec
 9.0
 6220
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
27
4315g
6.0
dzień2
C
30
1905g
3.0
 578
 13
 Hudzik Łukasz
Koło 192 Ciernik Leszno
 10.0
 2380
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
8
1035g
5.0
dzień2
C
33
1345g
5.0
 3478
 14
 Stanisławski Krzysztof
Koło 133 Przeźmierowo
 11.0
 6180
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
29
5025g
5.0
dzień2
C
32
1155g
6.0
 981
 15
 Stankiewicz Piotr
Koło 65 Kolejarz Poznań
 11.0
 4070
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
23
2085g
7.0
dzień2
B
18
1985g
4.0
 6582
 16
 Peta Krzysztof
Koło 112 Winogrady Poznań
 11.0
 2340
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
11
1460g
4.0
dzień2
B
21
880g
7.0
 1205
 17
 Kmieć Włodzimierz
Koło 112 Winogrady Poznań
 12.0
 3615
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
9
1680g
3.0
dzień2
A
10
1935g
9.0
 1147
 18
 Dwornik Jarosław
Klub Sensas Team Osieczna
 12.0
 2800
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
35
1170g
8.0
dzień2
C
31
1630g
4.0
 221
 19
 Gabiś Marcin
Klub Sensas Team Osieczna
 13.0
 4690
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
16
0g
9.0
dzień2
A
11
4690g
4.0
 5495
 20
 Bąk Artur
Koło 133 Przeźmierowo
 13.0
 3625
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
22
2925g
5.0
dzień2
C
28
700g
8.0
 5248
 21
 Tórz Jacek
Klub Sensas Team Osieczna
 14.0
 1590
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
10
860g
7.0
dzień2
C
27
730g
7.0
 914
 22
 Trajnerowicz Andrzej
Koło 42 Uniwersytet Med. Poznań
 14.0
 1505
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
28
35g
9.0
dzień2
B
23
1470g
5.0
 308
 23
 Jagodziński Tomasz
Koło 177 Chemik Kościan
 15.0
 2860
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
24
2730g
6.0
dzień2
B
25
130g
9.0
 861
 24
 Sibiński Paweł
Klub Hydromak Poniec
 15.0
 965
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
14
0g
9.0
dzień2
B
19
965g
6.0
 1122
 25
 Borowiec Bartosz
Koło 179 Osieczna
 16.0
 1105
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
15
815g
8.0
dzień2
B
24
290g
8.0
 6814
 26
 Klefas Roman
Koło 179 Osieczna
 17.0
 2275
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
18
210g
9.0
dzień2
A
14
2065g
8.0
 6559
 27
 Kańduła Paweł
Koło 112 Winogrady Poznań
 17.0
 1415
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
19
990g
8.0
dzień2
C
34
425g
9.0
 1210
 28
 Masternak Jacek
Koło 62 Karaś Poznań
 17.0
 1000
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
12
1000g
6.0
dzień2
A
15
0g
11.0
 4661








2017-06-03, Rydzyna2017-06-04, Rydzyna
A--8
(5.0) Hudzik Łukasz 1035g

3320g Maćkowiak Przemysław (7.0)
A--9
(3.0) Kmieć Włodzimierz 1680g

4120g Zabiciel Krystian (6.0)
A--10
(7.0) Tórz Jacek 860g

1935g Kmieć Włodzimierz (9.0)
A--11
(4.0) Peta Krzysztof 1460g

4690g Gabiś Marcin (4.0)
A--12
(6.0) Masternak Jacek 1000g

4260g Górny Ariel (5.0)
A--13
(2.0) Majewski Bogusław 3235g

7110g Szymkowiak Arkadiusz (1.0)
A--14
(9.0) Sibiński Paweł 0g

2065g Klefas Roman (8.0)
A--15
(8.0) Borowiec Bartosz 815g

0g Masternak Jacek (11.0)
A--16
(9.0) Gabiś Marcin 0g

4900g Franek Tomasz (3.0)
A--17
(1.0) Majewski Ryszard 3775g

5920g Niedźwiedź Dariusz (2.0)
B--18
(9.0) Klefas Roman 210g

1985g Stankiewicz Piotr (4.0)
B--19
(8.0) Kańduła Paweł 990g

965g Sibiński Paweł (6.0)
B--20
(3.0) Franek Tomasz 3870g

3830g Majewski Ryszard (2.0)
B--21
(2.0) Górny Ariel 7770g

880g Peta Krzysztof (7.0)
B--22
(5.0) Bąk Artur 2925g

4695g Ostrowski Janusz (1.0)
B--23
(7.0) Stankiewicz Piotr 2085g

1470g Trajnerowicz Andrzej (5.0)
B--24
(6.0) Jagodziński Tomasz 2730g

290g Borowiec Bartosz (8.0)
B--25
(1.0) Maćkowiak Przemysław 8320g

130g Jagodziński Tomasz (9.0)
B--26
(3.0) Niedźwiedź Dariusz 3870g

2840g Anioła Filip (3.0)
C--27
(6.0) Starosta Bartek 4315g

730g Tórz Jacek (7.0)
C--28
(9.0) Trajnerowicz Andrzej 35g

700g Bąk Artur (8.0)
C--29
(5.0) Stanisławski Krzysztof 5025g

9430g Horemski Tomasz (1.0)
C--30
(7.0) Szymkowiak Arkadiusz 2750g

1905g Starosta Bartek (3.0)
C--31
(2.0) Horemski Tomasz 12830g

1630g Dwornik Jarosław (4.0)
C--32
(1.0) Ostrowski Janusz 15820g

1155g Stanisławski Krzysztof (6.0)
C--33
(3.0) Zabiciel Krystian 9120g

1345g Hudzik Łukasz (5.0)
C--34
(4.0) Anioła Filip 7690g

425g Kańduła Paweł (9.0)
C--35
(8.0) Dwornik Jarosław 1170g

3715g Majewski Bogusław (2.0)
J--1
() g

0g Walasik Łukasz (6.0)
J--2
() g

0g Poprawski Patryk (6.0)
J--3
(2.0) TYMA Bartosz 320g

2355g Gierwazik Tomasz (1.0)
J--4
(1.0) Gierwazik Tomasz 1565g

0g Walczak Bartosz (3.0)
J--5
(4.0) Walasik Łukasz 140g

1000g TYMA Bartosz (2.0)
J--6
(3.0) Walczak Bartosz 270g

g ()
J--7
(5.0) Poprawski Patryk 0g

g ()
K--1
(2.0) Łój Mariola 210g

865g Łój Mariola (1.0)
K--2
(1.0) Mikołajczak Natalia 335g

0g Mikołajczak Natalia (2.0)






Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2017
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Mikołajczak Natalia
 3.0
 335
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
2
335g
1.0
dzień2
K
2
0g
2.0
 6586















A--8
A--9
A--10
A--11
A--12
A--13
A--14
A--15
A--16
A--17
B--18
B--19
B--20
B--21
B--22
B--23
B--24
B--25
B--26
C--27
C--28
C--29
C--30
C--31
C--32
C--33
C--34
C--35