www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA

k.Gliwicki, Niezdrowice
Robinson Super Cup Finał 2015
k.Gliwicki, Niezdrowice - 2015-10-03, Niezdrowice
Klasyfikacja indywidualna seniorów



Wyniki sektorowe: . 2015-10-03, Niezdrowice . 2015-10-04, Niezdrowice
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Kuchciak Konrad

 3.0
 11340
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
31
5185g
2.0
dzień2
C
31
6155g
1.0
 5244
 2
 Adamczyk Janusz

 4.0
 11235
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
20
5270g
2.0
dzień2
C
32
5965g
2.0
 2760
 3
 Szlachta Paweł

 5.0
 17945
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
8
7160g
4.0
dzień2
D
52
10785g
1.0
 255
 4
 Jamróz Robert

 5.0
 17625
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
55
12450g
1.0
dzień2
D
51
5175g
4.0
 408
 5
 Palmowski Emilian

 5.0
 8725
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
38
5480g
1.0
dzień2
C
41
3245g
4.0
 5555
 6
 Pielka Henryk

 6.0
 15265
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
5
7645g
3.0
dzień2
A
2
7620g
3.0
 709
 7
 Ryncarz Władysław

 6.0
 11860
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
6
8830g
1.0
dzień2
C
38
3030g
5.0
 112
 8
 śMIGIEL WITOLD

 7.0
 11645
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
11
6105g
6.0
dzień2
B
23
5540g
1.0
 2451
 9
 Jambor Leszek

 7.0
 10435
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
7
6380g
5.0
dzień2
B
28
4055g
2.0
 5588
 10
 Kulka Artur

 7.0
 8520
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
50
4300g
4.0
dzień2
C
35
4220g
3.0
 372
 11
 Dobrowolski Piotr

 7.0
 7020
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
40
4345g
3.0
dzień2
B
24
2675g
4.0
 287
 12
 Kurzepa Marcin

 8.0
 13560
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
44
8940g
2.0
dzień2
D
48
4620g
6.0
 4763
 13
 Mnich Zbigniew

 8.0
 8340
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
16
5490g
1.0
dzień2
C
40
2850g
7.0
 1018
 14
 Kuziorowicz Ernest

 8.0
 6570
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
30
3210g
5.0
dzień2
B
20
3360g
3.0
 5739
 15
 Górecki Kacper

 8.0
 6460
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
24
4205g
3.0
dzień2
B
21
2255g
5.0
 20
 16
 Sternal Stanisław

 9.0
 10805
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
32
2445g
8.0
dzień2
A
6
8360g
1.0
 517
 17
 JURCZAK PAWEŁ

 9.0
 8535
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
17
2335g
7.0
dzień2
D
46
6200g
2.0
 2304
 18
 tomżyński Grzegorz

 11.0
 9825
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
25
2045g
9.0
dzień2
A
5
7780g
2.0
 1353
 19
 Sobczak Dariusz

 11.0
 8925
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
28
3225g
6.0
dzień2
A
12
5700g
5.0
 731
 20
 Kosendek Dariusz

 11.0
 7780
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
21
3960g
4.0
dzień2
D
54
3820g
7.0
 3453
 21
 Gajecki Piotr

 11.0
 7730
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
51
4330g
3.0
dzień2
D
53
3400g
8.0
 932
 22
 Mikosz Michał

 11.0
 6630
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
22
3610g
5.0
dzień2
C
30
3020g
6.0
 5112
 23
 Opaliński Ireneusz

 12.0
 8160
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
53
3245g
7.0
dzień2
D
50
4915g
5.0
 5606
 24
 Derlaga Jakub

 13.0
 8345
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
47
4090g
6.0
dzień2
A
13
4255g
7.0
 4349
 25
 Stefańczyk Tomasz

 14.0
 8310
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
3
8000g
2.0
dzień2
D
44
310g
12.0
 340
 26
 Kuczaj Andrzej

 14.0
 7850
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
9
3525g
8.0
dzień2
A
10
4325g
6.0
 405
 27
 Gruner Adam

 14.0
 4700
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
36
2925g
6.0
dzień2
C
36
1775g
8.0
 2502
 28
 Idziak Magdalena

 15.0
 6400
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
26
675g
11.0
dzień2
A
8
5725g
4.0
 3959
 29
 Klem Artur

 15.0
 5965
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
18
575g
12.0
dzień2
D
55
5390g
3.0
 6409
 30
 Stasiak Bartłomiej

 15.0
 4960
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
48
4100g
5.0
dzień2
B
17
860g
10.0
 6040
 31
 Szporko Tomasz

 15.0
 3525
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
19
2135g
8.0
dzień2
B
27
1390g
7.0
 195
 32
 Szymaniec Krzysztof

 16.0
 7100
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
37
4115g
4.0
dzień2
A
11
2985g
12.0
 553
 33
 Dutkowski Paweł

 16.0
 4740
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
35
2550g
7.0
dzień2
D
47
2190g
9.0
 2694
 34
 Pszczeliński Zbigniew

 17.0
 6730
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
12
2675g
9.0
dzień2
A
4
4055g
8.0
 136
 35
 Moryl Andrzej

 17.0
 6180
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
2
4640g
7.0
dzień2
D
49
1540g
10.0
 5609
 36
 Dessauer Rafał

 18.0
 3375
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
45
2000g
10.0
dzień2
B
25
1375g
8.0
 5631
 37
 Wieczorek Czesław

 18.0
 3190
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
13
1715g
12.0
dzień2
B
26
1475g
6.0
 224
 38
 Nadzieja Jarosław

 19.0
 6075
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
10
2320g
10.0
dzień2
A
7
3755g
9.0
 4149
 39
 Sacher Aleksander

 19.0
 4050
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
52
3100g
8.0
dzień2
D
45
950g
11.0
 5611
 40
 Kajfasz Bartłomiej

 20.0
 5925
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
46
2800g
9.0
dzień2
A
9
3125g
11.0
 737
 41
 Bieliński Piotr

 20.0
 3405
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
4
2020g
11.0
dzień2
C
33
1385g
9.0
 739
 42
 Łabuz Adrian

 21.0
 4960
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
34
1605g
11.0
dzień2
A
3
3355g
10.0
 6034
 43
 Kuzia Artur

 21.0
 3025
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
33
2390g
9.0
dzień2
C
39
635g
12.0
 5729
 44
 Kramarczyk Przemysław

 21.0
 2720
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
39
1910g
10.0
dzień2
C
37
810g
11.0
 6032
 45
 Kmieć Włodzimierz

 21.0
 2305
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
49
1435g
12.0
dzień2
B
19
870g
9.0
 1147
 46
 Dudek Dominik

 21.0
 1735
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
23
1065g
10.0
dzień2
B
18
670g
11.0
 543
 47
 Naleśnik Zenon

 22.0
 2775
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
41
1600g
12.0
dzień2
C
34
1175g
10.0
 486
 48
 Górny Ariel

 23.0
 2485
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
54
1920g
11.0
dzień2
B
22
565g
12.0
 3923
 49
 Dworniczek Maciej

 26.0
 915
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
27
380g
13.0
dzień2
B
16
535g
13.0
 5664








2015-10-03, Niezdrowice2015-10-04, Niezdrowice
A--2
(7.0) Moryl Andrzej 4640g

7620g Pielka Henryk (3.0)
A--3
(2.0) Stefańczyk Tomasz 8000g

3355g Łabuz Adrian (10.0)
A--4
(11.0) Bieliński Piotr 2020g

4055g Pszczeliński Zbigniew (8.0)
A--5
(3.0) Pielka Henryk 7645g

7780g tomżyński Grzegorz (2.0)
A--6
(1.0) Ryncarz Władysław 8830g

8360g Sternal Stanisław (1.0)
A--7
(5.0) Jambor Leszek 6380g

3755g Nadzieja Jarosław (9.0)
A--8
(4.0) Szlachta Paweł 7160g

5725g Idziak Magdalena (4.0)
A--9
(8.0) Kuczaj Andrzej 3525g

3125g Kajfasz Bartłomiej (11.0)
A--10
(10.0) Nadzieja Jarosław 2320g

4325g Kuczaj Andrzej (6.0)
A--11
(6.0) śMIGIEL WITOLD 6105g

2985g Szymaniec Krzysztof (12.0)
A--12
(9.0) Pszczeliński Zbigniew 2675g

5700g Sobczak Dariusz (5.0)
A--13
(12.0) Wieczorek Czesław 1715g

4255g Derlaga Jakub (7.0)
B--16
(1.0) Mnich Zbigniew 5490g

535g Dworniczek Maciej (13.0)
B--17
(7.0) JURCZAK PAWEŁ 2335g

860g Stasiak Bartłomiej (10.0)
B--18
(12.0) Klem Artur 575g

670g Dudek Dominik (11.0)
B--19
(8.0) Szporko Tomasz 2135g

870g Kmieć Włodzimierz (9.0)
B--20
(2.0) Adamczyk Janusz 5270g

3360g Kuziorowicz Ernest (3.0)
B--21
(4.0) Kosendek Dariusz 3960g

2255g Górecki Kacper (5.0)
B--22
(5.0) Mikosz Michał 3610g

565g Górny Ariel (12.0)
B--23
(10.0) Dudek Dominik 1065g

5540g śMIGIEL WITOLD (1.0)
B--24
(3.0) Górecki Kacper 4205g

2675g Dobrowolski Piotr (4.0)
B--25
(9.0) tomżyński Grzegorz 2045g

1375g Dessauer Rafał (8.0)
B--26
(11.0) Idziak Magdalena 675g

1475g Wieczorek Czesław (6.0)
B--27
(13.0) Dworniczek Maciej 380g

1390g Szporko Tomasz (7.0)
B--28
(6.0) Sobczak Dariusz 3225g

4055g Jambor Leszek (2.0)
C--30
(5.0) Kuziorowicz Ernest 3210g

3020g Mikosz Michał (6.0)
C--31
(2.0) Kuchciak Konrad 5185g

6155g Kuchciak Konrad (1.0)
C--32
(8.0) Sternal Stanisław 2445g

5965g Adamczyk Janusz (2.0)
C--33
(9.0) Kuzia Artur 2390g

1385g Bieliński Piotr (9.0)
C--34
(11.0) Łabuz Adrian 1605g

1175g Naleśnik Zenon (10.0)
C--35
(7.0) Dutkowski Paweł 2550g

4220g Kulka Artur (3.0)
C--36
(6.0) Gruner Adam 2925g

1775g Gruner Adam (8.0)
C--37
(4.0) Szymaniec Krzysztof 4115g

810g Kramarczyk Przemysław (11.0)
C--38
(1.0) Palmowski Emilian 5480g

3030g Ryncarz Władysław (5.0)
C--39
(10.0) Kramarczyk Przemysław 1910g

635g Kuzia Artur (12.0)
C--40
(3.0) Dobrowolski Piotr 4345g

2850g Mnich Zbigniew (7.0)
C--41
(12.0) Naleśnik Zenon 1600g

3245g Palmowski Emilian (4.0)
D--44
(2.0) Kurzepa Marcin 8940g

310g Stefańczyk Tomasz (12.0)
D--45
(10.0) Dessauer Rafał 2000g

950g Sacher Aleksander (11.0)
D--46
(9.0) Kajfasz Bartłomiej 2800g

6200g JURCZAK PAWEŁ (2.0)
D--47
(6.0) Derlaga Jakub 4090g

2190g Dutkowski Paweł (9.0)
D--48
(5.0) Stasiak Bartłomiej 4100g

4620g Kurzepa Marcin (6.0)
D--49
(12.0) Kmieć Włodzimierz 1435g

1540g Moryl Andrzej (10.0)
D--50
(4.0) Kulka Artur 4300g

4915g Opaliński Ireneusz (5.0)
D--51
(3.0) Gajecki Piotr 4330g

5175g Jamróz Robert (4.0)
D--52
(8.0) Sacher Aleksander 3100g

10785g Szlachta Paweł (1.0)
D--53
(7.0) Opaliński Ireneusz 3245g

3400g Gajecki Piotr (8.0)
D--54
(11.0) Górny Ariel 1920g

3820g Kosendek Dariusz (7.0)
D--55
(1.0) Jamróz Robert 12450g

5390g Klem Artur (3.0)


















A--2
A--3
A--4
A--5
A--6
A--7
A--8
A--9
A--10
A--11
A--12
A--13
B--16
B--17
B--18
B--19
B--20
B--21
B--22
B--23
B--24
B--25
B--26
B--27
B--28
C--30
C--31
C--32
C--33
C--34
C--35
C--36
C--37
C--38
C--39
C--40
C--41
D--44
D--45
D--46
D--47
D--48
D--49
D--50
D--51
D--52
D--53
D--54
D--55