autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2006
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Walczak Wiktor
 56.0
 56
 34942
 10
 56
 2
  Milewski Zbigniew
 62.0
 62
 48708
 10
 62
 3
  Cesarz Maciej
 69.0
 69
 40875
 10
 69
 4
  Dzikiewicz Kamil
 70.0
 70
 39587
 10
 70
 5
  Kamiński Wojciech
 190.0
 71
 32603
 15
 71
 6
  Graban Maciej
 79.0
 79
 44491
 10
 79
 7
  Lorenc Piotr
 87.0
 87
 35027
 10
 87
 8
  Bukrak Krzysztof
 94.0
 94
 39730
 10
 94
 9
  Bloch Sebastian
 99.0
 99
 29597
 10
 99
 10
  Niemiec Adam
 102.0
 102
 35975
 10
 102
 11
  Mikołajczak Tomasz
 103.0
 103
 36316
 10
 103
 12
  Łebkowski Michał
 104.0
 104
 32790
 10
 104
 13
  Pawlak Arkadiusz
 107.0
 107
 35975
 10
 107
 14
  Kosakowski Piotr
 111.0
 111
 26677
 10
 111
 15
  Górecki Kamil
 112.0
 112
 35591
 10
 112
 16
  Kulka Artur
 113.0
 113
 30593
 10
 113
 17
  Wolak Maciej
 114.0
 114
 21823
 10
 114
 18
  Samol Krzysztof
 116.0
 116
 30711
 10
 116
 19
  Polański Tomasz
 117.0
 117
 24806
 10
 117
 20
  Bednarski Robert
 117.0
 117
 21741
 10
 117
 21
  Bukrak Andrzej
 117.0
 117
 25108
 10
 117
 22
  Mączka Sebastian
 119.0
 119
 25224
 10
 119
 23
  Raksimowicz Piotr
 119.0
 119
 27305
 10
 119
 24
  Zalewski Tadeusz
 120.0
 120
 27087
 10
 120
 25
  Kasprowicz Paweł
 123.0
 123
 23281
 10
 123
 26
  Mazurczak Grzegorz
 125.0
 125
 27870
 10
 125
 27
  Oczki Mariusz
 127.0
 127
 29850
 10
 127
 28
  Brud Bogusław
 129.0
 129
 27188
 10
 129
 29
  Pogonowski Bartłomiej
 132.0
 132
 29515
 10
 132
 30
  Piasecki Wiesław
 133.0
 133
 25627
 10
 133
 31
  Zielonka Remigiusz
 134.0
 134
 26845
 10
 134
 32
  Kruk Adam
 134.0
 134
 26800
 10
 134
 33
  Bogucki Dariusz
 134.0
 134
 25072
 10
 134
 34
  LESZCZYŃSKI GRZEGORZ
 134.0
 134
 22381
 10
 134
 35
  Wytrykus Krzysztof
 137.0
 137
 21980
 10
 137
 36
  Abramowicz Dariusz
 138.0
 138
 29390
 10
 138
 37
  Marciniak Tomasz
 139.0
 139
 27015
 10
 139
 38
  Duda Zbigniew
 141.0
 141
 26066
 10
 141
 39
  Górski Marian
 143.0
 143
 25090
 10
 143
 40
  Szafrański Paweł
 144.0
 144
 22572
 10
 144
 41
  Studniarz Dariusz
 147.0
 147
 22560
 10
 147
 42
  Ziemniewicz Dariusz
 150.0
 150
 21942
 10
 150
 43
  Juźwiński Włodzimierz
 150.0
 150
 22715
 10
 150
 44
  Bober Dariusz
 159.0
 159
 23750
 10
 159
 45
  Szporko Tomasz
 160.0
 160
 21120
 10
 160
 46
  Stańczyk Marcin
 127.0
 127
 19280
 9
 161
 47
  Gutkiewicz Ernest
 162.0
 162
 19070
 10
 162
 48
  Ogonowski Grzegorz
 164.0
 164
 24345
 10
 164
 49
  Księżyk Robert
 165.0
 165
 24825
 10
 165
 50
  Pacyna Karol
 166.0
 166
 24620
 10
 166
 51
  Długajczyk Grzegorz
 169.0
 169
 18921
 10
 169
 52
  Kozieł Piotr
 103.0
 103
 25020
 8
 171
 53
  Nowakowski Artur
 174.0
 174
 19266
 10
 174
 54
  Postawczuk Marek
 176.0
 176
 19781
 10
 176
 55
  Urbaniak Sławomir
 178.0
 178
 21345
 10
 178
 56
  Kosut Zbigniew
 179.0
 179
 19940
 10
 179
 57
  Michniewicz Artur
 183.0
 183
 15340
 10
 183
 58
  Zienkiewicz Tomasz
 119.0
 119
 16288
 8
 187
 59
  Przybylski Tomasz
 190.0
 190
 16650
 10
 190
 60
  Bezdzietny Tomasz
 123.0
 123
 16645
 8
 191
 61
  Dębowski Klaudiusz
 191.0
 191
 16075
 10
 191
 62
  Lichodziejewski Stanisław
 198.0
 198
 19885
 10
 198
 63
  Warcholiński Eugeniusz
 198.0
 198
 14595
 10
 198
 64
  Walczyk Mariusz
 198.0
 198
 18525
 10
 198
 65
  Stachowiak Dominik
 131.0
 131
 19159
 8
 199
 66
  Juźwiński Marcin
 167.0
 167
 15685
 9
 201
 67
  Masewicz Marian
 208.0
 208
 14625
 10
 208
 68
  Patrzałek Wojciech
 209.0
 209
 12052
 10
 209
 69
  Bezdzietny Janusz
 145.0
 145
 19440
 8
 213
 70
  Janus Jacek
 145.0
 145
 14752
 8
 213
 71
  Danielak Jarosław
 79.0
 79
 11444
 6
 215
 72
  Nowakowski Sebastian
 116.0
 116
 11221
 7
 218
 73
  Brąclik Ryszard
 155.0
 155
 13775
 8
 223
 74
  Kaszkowiak Mirosław
 223.0
 223
 14905
 10
 223
 75
  Szymaniec Krzysztof
 226.0
 226
 13105
 10
 226
 76
  Kamiński Wojciech II
 59.0
 59
 19920
 5
 229
 77
  Głód Ryszard
 93.0
 93
 16055
 6
 229
 78
  Lietz Krzysztof
 170.0
 170
 9010
 8
 238
 79
  Zieliński Adam
 208.0
 208
 10570
 9
 242
 80
  Radtka Leszek
 39.0
 39
 7091
 4
 243
 81
  Wycech Jarosław
 117.0
 117
 6187
 6
 253
 82
  SZPORKO PAWEŁ
 120.0
 120
 9070
 6
 256
 83
  Smolak Robert
 192.0
 192
 9275
 8
 260
 84
  Dudek Łukasz
 126.0
 126
 9580
 6
 262
 85
  Kaczmarek Zbigniew
 127.0
 127
 14030
 6
 263
 86
  Stepnowski Marek
 70.0
 70
 8605
 4
 274
 87
  Porada Łukasz
 138.0
 138
 12155
 6
 274
 88
  Kozioł Kazimierz
 75.0
 75
 4341
 4
 279
 89
  Ziemkiewicz Tomasz
 9.0
 9
 8370
 2
 281
 90
  Góra Marcin
 82.0
 82
 8495
 4
 286
 91
  Smalec Janusz
 16.0
 16
 6595
 2
 288
 92
  Góra Arkadiusz
 87.0
 87
 6315
 4
 291
 93
  LUBIN Eric
 20.0
 20
 9310
 2
 292
 94
  Kalisz Ryszard
 20.0
 20
 9350
 2
 292
 95
  Szlachta Paweł
 27.0
 27
 8005
 2
 299
 96
  Jarzyński Sylwester
 27.0
 27
 6435
 2
 299
 97
  Desque Jean
 28.0
 28
 8410
 2
 300
 98
  Blomkowski Antoni
 29.0
 29
 5195
 2
 301
 99
  Nowaczyk Krzysztof
 32.0
 32
 6690
 2
 304
 100
  Kurowicki Wojciech
 33.0
 33
 4275
 2
 305
 101
  Trzęsicki Marek
 33.0
 33
 5075
 2
 305
 102
  Jurczak Łukasz
 35.0
 35
 4450
 2
 307
 103
  Bezdzietny  Tomasz
 39.0
 39
 4100
 2
 311
 104
  Nowakowski Sebastian 
 6.0
 6
 4135
 1
 312
 105
  Caudin Gilles
 41.0
 41
 4010
 2
 313
 106
  Torbiński Wiesław
 43.0
 43
 4100
 2
 315
 107
  Sarna Krzysztof
 44.0
 44
 3585
 2
 316
 108
  Rapa Michał
 45.0
 45
 3765
 2
 317
 109
  Orłow Lech
 50.0
 50
 1860
 2
 322
 110
  Stańczyk Marcin 
 17.0
 17
 2405
 1
 323
 111
  Zieliński Marian
 18.0
 18
 3075
 1
 324
 112
  Skowroński Krzysztof
 53.0
 53
 1640
 2
 325
 113
  Szczur Robert
 57.0
 57
 2545
 2
 329
 114
  URBANOWICZ ANDRZEJ
 61.0
 61
 2055
 2
 333
 115
  Winiarski Marek
 61.0
 61
 2085
 2
 333








Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+31 za każdą nieobecność
 1
  Effert Marta
 51.0
 
 1370
 2
 248
 2
  DŁUGOSZ ALICJA
 60.0
 
 1905
 2
 248
 3
  Juchniewicz Małgorzata
 28.0
 
 5050
 2
 248
 4
  Świerkowska Beata
 109.0
 
 3600
 4
 186
 5
  Krystecka Magdalena
 103.0
 
 6180
 4
 186
 6
  Sitz-Abramowicz Izabela
 82.0
 
 6175
 4
 186
 7
  Guz Anna
 120.0
 
 7370
 6
 124
 8
  Mordak Anna
 152.0
 
 5865
 6
 124
 9
  Fic Ewelina
 115.0
 
 8535
 6
 124
 10
  Włoszczyńska Teresa
 126.0
 
 12741
 8
 62
 11
  Drgas Joanna
 165.0
 
 16233
 10
 0
 12
  Wojtas patrycja
 112.0
 
 24060
 10
 0
 13
  Termina Bożena
 157.0
 
 18031
 10
 0
 14
  Zalewska Ewa
 185.0
 
 17480
 10
 0
 15
  Wesołowska Małgorzata
 96.0
 
 24311
 10
 0
 16
  Mach Elżbieta
 75.0
 
 29664
 10
 0
 17
  Warchoł Barbara
 151.0
 
 22080
 10
 0
 18
  Justa Kowalska Kamila
 117.0
 
 27160
 10
 0
 19
  Rudyńska Krystyna
 140.0
 
 19780
 10
 0
 20
  Miastkowska Beata
 168.0
 
 16231
 10
 0
 21
  Szulczewska Beata
 183.0
 
 14770
 10
 0
 22
  Kulka Lidia
 196.0
 
 14450
 10
 0
 23
  Kozak Elżbieta
 83.0
 
 26932
 10
 0
 24
  Prus Agnieszka
 113.0
 
 21357
 10
 0
 25
  Płowiec Natalia
 138.0
 
 22105
 10
 0
 26
  Dyrka Aleksandra
 216.0
 
 9767
 10
 0
 27
  Sprzączkowska Wanda
 154.0
 
 19255
 10
 0
 28
  Wolicka Jolanta
 146.0
 
 21850
 10
 0
 29
  Dolega Ewelina
 189.0
 
 17055
 10
 0
 30
  Szymańska Danuta
 138.0
 
 18236
 10
 0
 31
  Kadlec Karolina
 155.0
 
 19845
 10
 0
 32
  Bezdzietna Ewa
 118.0
 
 19856
 10
 0
 33
  Filocha Natalia
 197.0
 
 16045
 10
 0
 34
  Bystydzieńska Zofia
 57.0
 
 29185
 10
 0
 35
  Bystydzieńska Ewa
 158.0
 
 17525
 10
 0
 36
  Ocalewska Anna
 243.0
 
 10560
 10
 0
 37
 
 
 
 
 
 








Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Cieślewski Cezary
 88.0
 88
 31109
 10
 88
 2
  Furyk Tomasz
 97.0
 97
 26238
 10
 97
 3
  Sikorski Łukasz
 38.0
 38
 18025
 6
 106
 4
  Marchwacki Tomasz
 112.0
 112
 27896
 10
 112
 5
  Konieczny Grzegorz
 133.0
 133
 25576
 10
 133
 6
  Wysocki Wojciech
 135.0
 135
 30245
 10
 135
 7
  Chłopecki Maciej
 139.0
 139
 27220
 10
 139
 8
  Ziętarski Jacek
 141.0
 141
 25623
 10
 141
 9
  Solka Tomasz
 148.0
 148
 27285
 10
 148
 10
  Dudek Tomasz
 123.0
 123
 26515
 8
 157
 11
  Pływaczyk Piotr
 158.0
 158
 26585
 10
 158
 12
  Orszulak Piotr
 158.0
 158
 23466
 10
 158
 13
  Rzepczyński Jakub
 161.0
 161
 29065
 10
 161
 14
  Walczyk Marcin
 163.0
 163
 24190
 10
 163
 15
  Wilk Łukasz
 163.0
 163
 23796
 10
 163
 16
  Mizera Bartosz
 133.0
 133
 24030
 8
 167
 17
  Bieńko Grzegorz
 169.0
 169
 22103
 10
 169
 18
  Kolobius Piotr
 170.0
 170
 23001
 10
 170
 19
  KOCZOT GRZEGORZ
 174.0
 174
 26047
 10
 174
 20
  Łubkowski Przemysław
 38.0
 38
 4465
 2
 174
 21
  Stępniak Piotr
 175.0
 175
 34120
 10
 175
 22
  Graban Piotr
 179.0
 179
 26700
 10
 179
 23
  Hendzel Andrzej
 43.0
 43
 4350
 2
 179
 24
  Henzel Andrzej
 44.0
 44
 7180
 2
 180
 25
  Jankowski Dominik
 147.0
 147
 16591
 8
 181
 26
  Maciejczak Tomasz
 188.0
 188
 22365
 10
 188
 27
  Szepieniec Michał
 95.0
 95
 11390
 4
 197
 28
  Lisowski Paweł
 135.0
 135
 5528
 6
 203
 29
  Filocha Paweł
 138.0
 138
 11465
 6
 206
 30
  Stańczak Bartosz
 138.0
 138
 9415
 6
 206
 31
  Kardasz Maciej
 208.0
 208
 23130
 10
 208
 32
  Zawada Jakub
 211.0
 211
 21436
 10
 211
 33
  Adkonis Filip
 143.0
 143
 8265
 6
 211
 34
  Kęsik Patryk
 115.0
 115
 5055
 4
 217
 35
  Krzyżaniak Krystian
 231.0
 231
 18240
 10
 231
 36
  Bock Ernest
 233.0
 233
 20905
 10
 233
 37
  Dziedzic Michał
 237.0
 237
 20255
 10
 237
 38
  Grajek Wojciech
 238.0
 238
 17005
 10
 238
 39
  Mirowski Mikołaj
 241.0
 241
 16190
 10
 241
 40
  Wojtas Dominik
 242.0
 242
 15853
 10
 242
 41
  Postawczuk Adam
 261.0
 261
 16025
 10
 261
 42
  Stępniewski Tomasz
 301.0
 301
 14855
 10
 301
 43
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2006-04-22, Warszawa
2006-04-23, Warszawa
2006-05-13, Gdańsk
2006-05-14, Gdańsk
2006-05-27, Opole
2006-08-19, Poznań
2006-08-20, Poznań
2006-09-30, Bełchatów
2006-09-31, Bełchatów


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2006
Puchar Gdańska 2006
Puchar Opola 2006
Puchar Poznania 2006
Puchar Bełchatowa 2006