autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2007
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Kruk Adam
 89.0
 49
 39232
 12
 49
 2
  Lorenc Piotr
 79.0
 50
 56323
 11
 50
 3
  Kasprowicz Paweł
 82.0
 50
 46543
 12
 50
 4
  Dzikiewicz Kamil
 106.0
 58
 47952
 12
 58
 5
  Kamiński Wojciech
 229.0
 58
 48227
 18
 58
 6
  Mazurczak Grzegorz
 108.0
 60
 44721
 12
 60
 7
  Pawlak Arkadiusz
 104.0
 61
 43316
 12
 61
 8
  Graban Maciej
 94.0
 63
 39332
 12
 63
 9
  Milewski Zbigniew
 113.0
 68
 38037
 12
 68
 10
  Stańczyk Marcin
 117.0
 74
 46988
 12
 74
 11
  Łebkowski Michał
 119.0
 75
 33049
 12
 75
 12
  Bukrak Krzysztof
 122.0
 75
 51741
 12
 75
 13
  Zielonka Remigiusz
 123.0
 77
 35599
 12
 77
 14
  Walczak Wiktor
 123.0
 81
 42200
 12
 81
 15
  Brud Bogusław
 121.0
 81
 38362
 12
 81
 16
  Kulka Artur
 114.0
 82
 42027
 12
 82
 17
  Mączka Sebastian
 132.0
 82
 34277
 12
 82
 18
  Mikołajczak Tomasz
 132.0
 90
 38687
 12
 90
 19
  Pogonowski Bartłomiej
 140.0
 91
 36822
 12
 91
 20
  Zalewski Tadeusz
 139.0
 93
 36997
 12
 93
 21
  Geisler Kamil
 136.0
 95
 28119
 12
 95
 22
  Bednarski Robert
 143.0
 95
 32212
 12
 95
 23
  Studniarz Dariusz
 150.0
 96
 41421
 12
 96
 24
  Samol Krzysztof
 148.0
 98
 37111
 12
 98
 25
  Cesarz Maciej
 153.0
 100
 32370
 12
 100
 26
  Kozieł Piotr
 142.0
 101
 41706
 12
 101
 27
  Niemiec Adam
 156.0
 101
 31607
 12
 101
 28
  Piasecki Wiesław
 154.0
 104
 40461
 12
 104
 29
  Lichodziejewski Stanisław
 168.0
 115
 26708
 12
 115
 30
  Kosakowski Piotr
 167.0
 118
 28711
 12
 118
 31
  Masewicz Marian
 169.0
 119
 36830
 12
 119
 32
  Duda Zbigniew
 174.0
 121
 32812
 12
 121
 33
  Horemski Tomasz
 175.0
 122
 32031
 12
 122
 34
  Polański Tomasz
 171.0
 122
 29505
 12
 122
 35
  Graban Piotr
 173.0
 124
 28821
 12
 124
 36
  Górecki Kamil
 179.0
 125
 30656
 12
 125
 37
  Gutkiewicz Ernest
 171.0
 125
 28391
 12
 125
 38
  Bezdzietny Tomasz
 168.0
 125
 27941
 12
 125
 39
  Juźwiński Włodzimierz
 186.0
 125
 27261
 12
 125
 40
  Wolak Maciej
 175.0
 126
 32980
 12
 126
 41
  Walczyk Mariusz
 184.0
 127
 28335
 12
 127
 42
  Michniewicz Artur
 128.0
 128
 25016
 10
 128
 43
  Ogonowski Grzegorz
 187.0
 129
 30740
 12
 129
 44
  Łosiewicz Mirosław
 132.0
 132
 27148
 10
 132
 45
  Majcher Tomasz
 136.0
 136
 33056
 10
 136
 46
  Marciniak Tomasz
 193.0
 136
 28380
 12
 136
 47
  Jurek Bogusław
 137.0
 137
 26211
 10
 137
 48
  Brąclik Ryszard
 139.0
 139
 21646
 10
 139
 49
  Lis Stanisław
 142.0
 142
 29076
 10
 142
 50
  Księżyk Robert
 197.0
 142
 29871
 12
 142
 51
  Bezdzietny Janusz
 199.0
 144
 28856
 12
 144
 52
  Raksimowicz Piotr
 196.0
 148
 29670
 12
 148
 53
  Abramowicz Dariusz
 208.0
 150
 27771
 12
 150
 54
  Nowakowski Artur
 205.0
 151
 26005
 12
 151
 55
  Bednarek Andrzej
 152.0
 152
 24553
 10
 152
 56
  Niewiadomski Artur
 155.0
 155
 21760
 10
 155
 57
  WŁODARCZYK PAWEŁ
 157.0
 157
 24443
 10
 157
 58
  Gorzelańczyk Zygmunt
 159.0
 159
 21696
 10
 159
 59
  Szporko Tomasz
 214.0
 161
 24832
 12
 161
 60
  Cieślewski Cezary
 218.0
 161
 23741
 12
 161
 61
  Oczki Mariusz
 220.0
 162
 25772
 12
 162
 62
  Pacyna Karol
 168.0
 168
 22306
 10
 168
 63
  Chajdaś Michał
 170.0
 170
 18677
 10
 170
 64
  Bielewicz Rafał
 171.0
 171
 24335
 10
 171
 65
  Szafrański Paweł
 223.0
 171
 23866
 12
 171
 66
  Ziemniewicz Dariusz
 105.0
 105
 25555
 8
 173
 67
  Wytrykus Krzysztof
 230.0
 175
 23080
 12
 175
 68
  Górski Marian
 178.0
 178
 39290
 10
 178
 69
  Bukrak Andrzej
 178.0
 178
 20761
 10
 178
 70
  Skowroński Krzysztof
 179.0
 179
 22076
 10
 179
 71
  Magdziak Ireneusz
 184.0
 184
 19272
 10
 184
 72
  Wieczorek Czesław
 187.0
 187
 19220
 10
 187
 73
  Paruzel Jakub
 187.0
 187
 21446
 10
 187
 74
  Urbaniak Sławomir
 249.0
 191
 21090
 12
 191
 75
  Rabazel Mirosław
 195.0
 195
 18281
 10
 195
 76
  Bogucki Dariusz
 263.0
 203
 20845
 12
 203
 77
  Lietz Krzysztof
 207.0
 207
 19256
 10
 207
 78
  Długajczyk Grzegorz
 210.0
 210
 19047
 10
 210
 79
  Postawczuk Marek
 212.0
 212
 15396
 10
 212
 80
  Dębowski Klaudiusz
 213.0
 213
 16845
 10
 213
 81
  Busiakiewicz Remigiusz
 215.0
 215
 19135
 10
 215
 82
  Kosut Zbigniew
 216.0
 216
 18516
 10
 216
 83
  Zieliński Adam
 219.0
 219
 15015
 10
 219
 84
  Lech Bogusław
 155.0
 155
 17180
 8
 223
 85
  Bloch Sebastian
 174.0
 174
 14645
 8
 242
 86
  Szlachta Paweł
 53.0
 53
 9245
 4
 257
 87
  Warcholiński Eugeniusz
 129.0
 129
 12810
 6
 265
 88
  Dera Marek
 198.0
 198
 9655
 8
 266
 89
  KARPIK PAWEŁ
 87.0
 87
 6771
 4
 291
 90
  Kowalewski Piotr
 21.0
 21
 4780
 2
 293
 91
  Piepka Zbigniew
 23.0
 23
 4685
 2
 295
 92
  Szymański Jacek
 93.0
 93
 6610
 4
 297
 93
  Kozioł Kazimierz
 31.0
 31
 3910
 2
 303
 94
  Dylczyk Radosław
 32.0
 32
 4470
 2
 304
 95
  Jabłoński Wojciech
 33.0
 33
 4700
 2
 305
 96
  Pytko Grzegorz
 33.0
 33
 3860
 2
 305
 97
  Mierzwiak Sławomir
 33.0
 33
 3430
 2
 305
 98
  Porada Łukasz
 33.0
 33
 3450
 2
 305
 99
  MAŁECKI MARIUSZ
 101.0
 101
 7750
 4
 305
 100
  Sułek Mariusz
 34.0
 34
 4345
 2
 306
 101
  Tęgos Andrzej
 35.0
 35
 2990
 2
 307
 102
  Mikołajczak Sławomir
 37.0
 37
 2765
 2
 309
 103
  Zajączkowski Marek
 39.0
 39
 3115
 2
 311
 104
  Balcerek Mieczysław
 39.0
 39
 2370
 2
 311
 105
  Tomyski Grzegorz
 39.0
 39
 2660
 2
 311
 106
  Pełka Zdzisław
 41.0
 41
 3020
 2
 313
 107
  Rączka Leszek
 42.0
 42
 2425
 2
 314
 108
  Kamiński Wojciech II
 42.0
 42
 8945
 2
 314
 109
  Zagóra Marcin
 43.0
 43
 2435
 2
 315
 110
  Mrożkiewicz Bogusław
 44.0
 44
 2445
 2
 316
 111
  Barański Dariusz
 11.0
 11
 2440
 1
 317
 112
  Tyniewicki Artur
 45.0
 45
 2635
 2
 317
 113
  Surma Kazimierz
 45.0
 45
 2360
 2
 317
 114
  Stefaniak Wojciech
 46.0
 46
 2405
 2
 318
 115
  Majewski Marcin
 48.0
 48
 2465
 2
 320
 116
  Piasecki Marek
 48.0
 48
 2130
 2
 320
 117
  Markowicz Wojciech
 49.0
 49
 1615
 2
 321
 118
  Niedorozow Antoliusz
 49.0
 49
 2125
 2
 321
 119
  Kot Bogumił
 51.0
 51
 2360
 2
 323
 120
  Tchorzewski Janusz
 51.0
 51
 1890
 2
 323
 121
  Kamiński Wojciech II
 51.0
 51
 2320
 2
 323
 122
  Walczewski Tomasz
 52.0
 52
 1710
 2
 324
 123
  Będziejewski Marcin
 52.0
 52
 2385
 2
 324
 124
  Furman Mirosław
 54.0
 54
 1180
 2
 326
 125
  Bober Dariusz
 55.0
 55
 1350
 2
 327
 126
  Janus Dominik
 56.0
 56
 890
 2
 328
 127
  Tomaka Jerzy
 57.0
 57
 1295
 2
 329
 128
  Ściepura Roman
 58.0
 58
 1485
 2
 330
 129
  Garczyński Robert
 59.0
 59
 955
 2
 331
 130
  Samuel Bogdan
 60.0
 60
 0
 2
 332
 131
  Miśków Józef
 60.0
 60
 1080
 2
 332
 132
  Soluk Piotr
 63.0
 63
 815
 2
 335








Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 222
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+31 za każdą nieobecność
 1
  Jerzykowska Krystyna
 27.0
 
 1605
 1
 279
 2
  Jerzykowska Krystyna (ind)
 30.0
 
 1325
 1
 279
 3
  Bystydzieńska Ewa
 25.0
 
 4130
 2
 248
 4
  Wnuk Bożena
 42.0
 
 4235
 2
 248
 5
  Dolega Ewelina
 66.0
 
 8290
 4
 186
 6
  Gordon-Wałek Anna
 60.0
 
 6840
 4
 186
 7
  Karpińska Helena
 87.0
 
 4086
 4
 186
 8
  Warchoł Barbara
 69.0
 
 9313
 6
 124
 9
  Mordak Anna
 106.0
 
 7663
 6
 124
 10
  Drgas Joanna
 93.0
 
 13284
 8
 62
 11
  Roguska-Jurek Anna
 111.0
 
 10792
 8
 62
 12
  Wojtas patrycja
 159.0
 
 13855
 8
 62
 13
  Termina Bożena
 74.0
 
 13426
 8
 62
 14
  Balcerek Agnieszka
 104.0
 
 17381
 8
 62
 15
  Mamikonyan Nuna
 150.0
 
 10898
 8
 62
 16
  Wesołowska Małgorzata
 98.0
 
 17681
 8
 62
 17
  Mach Elżbieta
 106.0
 
 14148
 8
 62
 18
  Justa Kowalska Kamila
 45.0
 
 23718
 8
 62
 19
  Rudyńska Krystyna
 159.0
 
 11316
 8
 62
 20
  Miastkowska Beata
 101.0
 
 14082
 8
 62
 21
  Szulczewska Beata
 81.0
 
 15745
 8
 62
 22
  Kulka Lidia
 94.0
 
 15854
 8
 62
 23
  Kozak Elżbieta
 100.0
 
 13234
 8
 62
 24
  Prus Agnieszka
 92.0
 
 14237
 8
 62
 25
  Dymek Monika
 125.0
 
 10574
 8
 62
 26
  Płowiec Natalia
 145.0
 
 12401
 8
 62
 27
  Dyrka Aleksandra
 174.0
 
 6742
 8
 62
 28
  Sprzączkowska Wanda
 102.0
 
 18212
 8
 62
 29
  Wolicka Jolanta
 94.0
 
 16576
 8
 62
 30
  Szymańska Danuta
 155.0
 
 12230
 8
 62
 31
  Kadlec Karolina
 140.0
 
 13176
 8
 62
 32
  Bezdzietna Ewa
 84.0
 
 15078
 8
 62
 33
  Filocha Natalia
 183.0
 
 10510
 8
 62
 34
  Guz Anna
 146.0
 
 13170
 8
 62
 35
 
 
 
 
 
 








Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Furyk Tomasz
 46.0
 46
 24275
 8
 80
 2
  Stępniak Piotr
 70.0
 70
 20864
 8
 104
 3
  Ziółkowski Kacper
 81.0
 81
 17316
 8
 115
 4
  Ciesielski Szymon
 107.0
 107
 21207
 8
 141
 5
  Grałek Szymon
 113.0
 113
 18154
 8
 147
 6
  Ziętarski Jacek
 114.0
 114
 28137
 8
 148
 7
  Kolobius Piotr
 17.0
 17
 7130
 2
 153
 8
  Miernik Maciej
 19.0
 19
 6430
 2
 155
 9
  Marchwacki Tomasz
 122.0
 122
 17063
 8
 156
 10
  Wysocki Wojciech
 123.0
 123
 16859
 8
 157
 11
  Filocha Paweł
 124.0
 124
 19037
 8
 158
 12
  Kardasz Maciej
 124.0
 124
 17433
 8
 158
 13
  Walczyk Marcin
 129.0
 129
 15689
 8
 163
 14
  Pływaczyk Piotr
 131.0
 131
 15879
 8
 165
 15
  Orszulak Piotr
 30.0
 30
 6775
 2
 166
 16
  Dziubałtowski Kamil
 30.0
 30
 5830
 2
 166
 17
  Brąclik Łukasz
 134.0
 134
 18077
 8
 168
 18
  Chłopecki Maciej
 136.0
 136
 14454
 8
 170
 19
  Wojtas Dominik
 140.0
 140
 17948
 8
 174
 20
  Solka Tomasz
 143.0
 143
 13750
 8
 177
 21
  Mirowski Mirosław
 146.0
 146
 17266
 8
 180
 22
  Kęsik Patryk
 150.0
 150
 14823
 8
 184
 23
  Jankowski Dominik
 152.0
 152
 15983
 8
 186
 24
  Wieczorek Mariusz
 159.0
 159
 16882
 8
 193
 25
  Bodak Jarosław
 160.0
 160
 14428
 8
 194
 26
  Stokłosa Michał
 60.0
 60
 4375
 2
 196
 27
  BARAŃSKI MAREK
 60.0
 60
 4280
 2
 196
 28
  Geisler Mikołaj
 131.0
 131
 9008
 6
 199
 29
  Bieńko Grzegorz
 169.0
 169
 12748
 8
 203
 30
  Gruner Adam
 67.0
 67
 3880
 2
 203
 31
  Tomanek Michał
 138.0
 138
 8472
 6
 206
 32
  Haliński Michał
 73.0
 73
 2800
 2
 209
 33
  Bock Ernest
 142.0
 142
 10702
 6
 210
 34
  Konieczny Grzegorz
 178.0
 178
 16817
 8
 212
 35
  Jankowski Krzysztof
 179.0
 179
 13398
 8
 213
 36
  Turowski Filip
 77.0
 77
 2980
 2
 213
 37
  Henzel Andrzej
 158.0
 158
 7731
 6
 226
 38
  Mizera Bartosz
 193.0
 193
 13557
 8
 227
 39
  Maciejczak Tomasz
 159.0
 159
 5309
 6
 227
 40
  Grajek Wojciech
 165.0
 165
 7696
 6
 233
 41
  Dziedzic Michał
 203.0
 203
 15470
 8
 237
 42
  Rzepczyński Jakub
 203.0
 203
 11023
 8
 237
 43
  KOCZOT GRZEGORZ
 207.0
 207
 13231
 8
 241
 44
  Wilk Łukasz
 208.0
 208
 11302
 8
 242
 45
  Nowak Jakub
 178.0
 178
 9286
 6
 246
 46
  WIERNASZ ARTUR
 152.0
 152
 2670
 4
 254
 47
  Szepieniec Michał
 153.0
 153
 3411
 4
 255
 48
  Zawada Jakub
 227.0
 227
 11417
 8
 261
 49
  Postawczuk Adam
 263.0
 263
 9311
 8
 297
 50
  Stępniewski Tomasz
 282.0
 282
 8341
 8
 316
 51
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2007-04-14, Bełchatów
2007-04-15, Bełchatów
2007-04-28, Dwory
2007-04-29, Dwory
2007-05-26, Gdańsk
2007-05-27, Gdańsk
2007-07-07, Poznań
2007-07-08, Poznań
2007-08-11, Poznań
2007-08-12, Poznań
2007-09-22, Warszawa
2007-09-23, Warszawa


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Bełchatowa 2007
Puchar Katowic 2007
Puchar Gdańska 2007
Mistrzostwa Polski Seniorów 2007
Puchar Poznania 2007
Puchar Warszawy 2007