autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2008
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Lorenc Piotr
 50.0
 22
 76560
 13
 22
 2
  Bukrak Krzysztof
 79.0
 42
 53905
 12
 42
 3
  Walczak Wiktor
 57.0
 43
 67660
 11
 43
 4
  Mazurczak Grzegorz
 88.0
 46
 45060
 12
 46
 5
  Milewski Zbigniew
 104.0
 62
 35345
 12
 62
 6
  Graban Maciej
 92.0
 63
 40375
 12
 63
 7
  Lis Stanisław
 103.0
 63
 41385
 12
 63
 8
  Bednarski Robert
 103.0
 64
 37295
 12
 64
 9
  Studniarz Dariusz
 85.0
 66
 43630
 11
 66
 10
  Walczyk Mariusz
 118.0
 73
 31490
 12
 73
 11
  Kamiński Wojciech
 113.0
 75
 39845
 12
 75
 12
  Brąclik Ryszard
 118.0
 75
 34425
 12
 75
 13
  Niemiec Adam
 80.0
 80
 26235
 10
 80
 14
  Kasprowicz Paweł
 130.0
 82
 39045
 12
 82
 15
  Bezdzietny Tomasz
 128.0
 84
 33855
 12
 84
 16
  Zielonka Remigiusz
 133.0
 88
 34315
 12
 88
 17
  Bezdzietny Janusz
 110.0
 90
 40295
 11
 90
 18
  Brud Bogusław
 141.0
 91
 31500
 12
 91
 19
  Kruk Adam
 144.0
 92
 28515
 12
 92
 20
  Piasecki Wiesław
 141.0
 93
 33105
 12
 93
 21
  Łebkowski Michał
 137.0
 93
 32180
 12
 93
 22
  Zalewski Tadeusz
 141.0
 94
 37060
 12
 94
 23
  Polański Tomasz
 146.0
 97
 27305
 12
 97
 24
  Pawlak Arkadiusz
 141.0
 98
 27605
 12
 98
 25
  Majcher Tomasz
 180.0
 98
 30440
 13
 98
 26
  Śmieszek Paweł
 104.0
 104
 32210
 10
 104
 27
  Pogonowski Bartłomiej
 151.0
 105
 28740
 12
 105
 28
  Kulka Artur
 162.0
 108
 28975
 12
 108
 29
  Horemski Tomasz
 157.0
 111
 26070
 12
 111
 30
  Górecki Kamil
 157.0
 112
 27905
 12
 112
 31
  Mączka Sebastian
 155.0
 112
 30105
 12
 112
 32
  Jurek Bogusław
 180.0
 114
 27435
 13
 114
 33
  Pacyna Karol
 115.0
 115
 29339
 10
 115
 34
  Szlachta Paweł
 116.0
 116
 24010
 10
 116
 35
  Samol Krzysztof
 173.0
 120
 40650
 12
 120
 36
  Nowaczyk Krzysztof
 167.0
 120
 28595
 12
 120
 37
  Kosakowski Piotr
 121.0
 121
 31085
 10
 121
 38
  Księżyk Robert
 178.0
 123
 34825
 12
 123
 39
  Bielewicz Rafał
 124.0
 124
 23970
 10
 124
 40
  Duda Zbigniew
 169.0
 124
 31430
 12
 124
 41
  Mizera Bartosz
 182.0
 130
 22275
 12
 130
 42
  Geisler Kamil
 131.0
 131
 23080
 10
 131
 43
  Niewiadomski Artur
 132.0
 132
 26150
 10
 132
 44
  Gutkiewicz Ernest
 187.0
 133
 27095
 12
 133
 45
  Ogonowski Grzegorz
 135.0
 135
 28525
 10
 135
 46
  Stańczyk Marcin
 184.0
 135
 20160
 12
 135
 47
  Dzikiewicz Kamil
 178.0
 135
 23275
 12
 135
 48
  Marciniak Tomasz
 191.0
 137
 32960
 12
 137
 49
  Kozieł Piotr
 192.0
 139
 18700
 12
 139
 50
  Masewicz Marian
 194.0
 146
 22155
 12
 146
 51
  Kowalski Marcin
 178.0
 149
 26115
 11
 149
 52
  Niedorozow Antoliusz
 151.0
 151
 28315
 10
 151
 53
  Solka Tomasz
 203.0
 151
 18865
 12
 151
 54
  Cesarz Maciej
 156.0
 156
 18555
 10
 156
 55
  Abramowicz Dariusz
 156.0
 156
 20855
 10
 156
 56
  Juźwiński Włodzimierz
 156.0
 156
 23195
 10
 156
 57
  Szporko Tomasz
 213.0
 156
 18015
 12
 156
 58
  Ziętarski Jacek
 90.0
 90
 19035
 8
 158
 59
  Przybylski Tomasz
 206.0
 158
 22195
 12
 158
 60
  Komorniczak Dariusz
 159.0
 159
 21875
 10
 159
 61
  Niewczas Tadeusz
 100.0
 100
 22260
 8
 168
 62
  Blomkowski Antoni
 168.0
 168
 16895
 10
 168
 63
  KWIATKOWSKI WOJCIECH
 168.0
 168
 14750
 10
 168
 64
  Warcholiński Eugeniusz
 170.0
 170
 16125
 10
 170
 65
  Graban Piotr
 204.0
 176
 17795
 11
 176
 66
  Bukrak Andrzej
 113.0
 113
 13180
 8
 181
 67
  Górski Marian
 185.0
 185
 18885
 10
 185
 68
  MAZURCZAK TOMASZ
 155.0
 155
 13460
 9
 189
 69
  Lichodziejewski Stanisław
 219.0
 191
 13655
 11
 191
 70
  KALMUS ŁUKASZ
 193.0
 193
 11810
 10
 193
 71
  Zieliński Adam
 195.0
 195
 11540
 10
 195
 72
  Kozak Janusz
 129.0
 129
 12935
 8
 197
 73
  Urbaniak Sławomir
 202.0
 202
 10505
 10
 202
 74
  Filocha Adam
 205.0
 205
 12270
 10
 205
 75
  Szafrański Paweł
 213.0
 213
 12480
 10
 213
 76
  BOCKIEWICZ ZBIGNIEW
 79.0
 79
 11735
 6
 215
 77
  Łopata Maciej
 149.0
 149
 15655
 8
 217
 78
  Rabazel Mirosław
 151.0
 151
 9455
 8
 219
 79
  Pyć Leszek
 219.0
 219
 9120
 10
 219
 80
  Kostrzyński Tomasz
 281.0
 222
 9745
 12
 222
 81
  Michniewicz Artur
 102.0
 102
 9230
 6
 238
 82
  Sułek Mariusz
 145.0
 145
 6160
 7
 247
 83
  Tarasiuk Andrzej
 250.0
 250
 6525
 10
 250
 84
  Pater Mariusz
 55.0
 55
 8240
 4
 259
 85
  Wojtak Radosław
 165.0
 165
 2830
 7
 267
 86
  Nowakowski Artur
 64.0
 64
 7720
 4
 268
 87
  Ryncarz Władysław
 73.0
 73
 10640
 4
 277
 88
  Siekiera Wiktor
 74.0
 74
 6840
 4
 278
 89
  ŚWIERAD TADEUSZ
 78.0
 78
 8015
 4
 282
 90
  Kijek Roman
 13.0
 13
 9850
 2
 285
 91
  Ciesielski Krzysztof
 82.0
 82
 4885
 4
 286
 92
  Lech Bogusław
 82.0
 82
 6580
 4
 286
 93
  Łosiewicz Mirosław
 84.0
 84
 6905
 4
 288
 94
  Nysztal Tomasz
 18.0
 18
 9120
 2
 290
 95
  Siewaszko Maciej
 22.0
 22
 6165
 2
 294
 96
  Barański Dariusz
 25.0
 25
 4685
 2
 297
 97
  Tretyn Leszek
 25.0
 25
 5150
 2
 297
 98
  Przybyła Andrzej
 29.0
 29
 6050
 2
 301
 99
  PIENIĽŻEK WALDEMAR
 29.0
 29
 4930
 2
 301
 100
  Iwanowski Tomasz
 31.0
 31
 3000
 2
 303
 101
  KOSTECKI MACIEJ
 31.0
 31
 3880
 2
 303
 102
  Mrożkiewicz Bogusław
 33.0
 33
 3920
 2
 305
 103
  Porada Łukasz
 34.0
 34
 3180
 2
 306
 104
  Ściepura Roman
 36.0
 36
 2975
 2
 308
 105
  WŁODARCZYK PAWEŁ
 37.0
 37
 4890
 2
 309
 106
  MACIĽG MICHAŁ
 38.0
 38
 1830
 2
 310
 107
  Będziejewski Marcin
 39.0
 39
 2665
 2
 311
 108
  Tomaka Jerzy
 39.0
 39
 1915
 2
 311
 109
  WOJEWÓDKA LECH
 40.0
 40
 2590
 2
 312
 110
  Migdalski Dariusz
 41.0
 41
 2330
 2
 313
 111
  Stefańczyk Tomasz
 41.0
 41
 2075
 2
 313
 112
  Furman Sylwester
 41.0
 41
 2595
 2
 313
 113
  CIEŚŁAK PAWEŁ
 42.0
 42
 700
 2
 314
 114
  Zieliński Marek
 46.0
 46
 1735
 2
 318
 115
  KAWIAK PIOTR
 46.0
 46
 1450
 2
 318
 116
  Pas Artur
 47.0
 47
 2055
 2
 319
 117
  Florek Piotr
 47.0
 47
 2185
 2
 319
 118
  CYBULKO JÓZEF
 48.0
 48
 975
 2
 320
 119
  Ostrowski Janusz
 17.0
 17
 1870
 1
 323
 120
  Grdeń Bogusław
 51.0
 51
 2020
 2
 323
 121
  Piotrowicz Piotr
 51.0
 51
 1270
 2
 323
 122
  Pełka Zdzisław
 51.0
 51
 1455
 2
 323
 123
  WOŁCZYK IRENEUSZ
 51.0
 51
 1105
 2
 323
 124
  GŁOGOWSKI ARKADIUSZ
 53.0
 53
 1125
 2
 325
 125
  WOŁOSIUK ANDRZEJ
 53.0
 53
 1350
 2
 325
 126
  SZPORKO PAWEŁ
 54.0
 54
 720
 2
 326
 127
  Ujma Piotr
 23.0
 23
 630
 1
 329
 128
  DŁUGOSZ JÓZEF
 57.0
 57
 1120
 2
 329
 129
  ANTKIEWICZ KRZYSZTOF
 57.0
 57
 780
 2
 329
 130
  Wojciechowski Bogdan
 24.0
 24
 760
 1
 330
 131
  Sadłowski Tomasz
 58.0
 58
 500
 2
 330
 132
  WIESIOŁEK TOMASZ
 26.0
 26
 660
 1
 332
 133
  Mania Michał
 60.0
 60
 685
 2
 332
 134
  Marcińczak Lech
 60.0
 60
 675
 2
 332
 135
  PATEREK SEBASTIAN
 27.0
 27
 385
 1
 333
 136
  Urbański Zbigniew
 28.0
 28
 380
 1
 334
 137
  Alefierowicz Marek
 29.0
 29
 215
 1
 335








Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 235

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 271
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+31 za każdą nieobecność
 1
 
 
 
 
 
 








Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 382

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_gpp2.php on line 418
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2008-04-26, Opole
2008-04-27, Opole
2008-05-17, Gdańsk
2008-05-18, Gdańsk
2008-07-05, Opole
2008-07-06, Opole
2008-08-23, Dwory
2008-08-24, Dwory
2008-09-20, Bełchatów
2008-09-21, Bełchatów
2008-10-04, Wrocław
2008-10-05, Wrocław


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Opola 2008
Puchar Gdańska 2008
Mistrzostwa Polski Seniorów 2008
Puchar Katowic 2008
Puchar Bełchatowa 2008
Puchar Wrocławia 2008