autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2010
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Walczak Wiktor
 63.0
 31
 28880
 12
 31
 2
  Mączka Sebastian
 69.0
 37
 25335
 12
 37
 3
  Siewaszko Maciej
 77.0
 45
 29235
 12
 45
 4
  Mazurczak Grzegorz
 77.0
 45
 27260
 12
 45
 5
  Brud Bogusław
 80.0
 48
 27755
 12
 48
 6
  Kamiński Wojciech
 82.0
 50
 28695
 12
 50
 7
  Stańczyk Marcin
 82.0
 50
 26610
 12
 50
 8
  Bednarski Robert
 67.0
 51
 28125
 11
 51
 9
  Lorenc Piotr
 85.0
 53
 34660
 12
 53
 10
  Szlachta Paweł
 85.0
 56
 20860
 12
 56
 11
  Łebkowski Michał
 89.0
 57
 23385
 12
 57
 12
  Przytuła Adam
 89.0
 57
 22220
 12
 57
 13
  Kasprowicz Paweł
 90.0
 58
 28200
 12
 58
 14
  Milewski Zbigniew
 91.0
 60
 18180
 12
 60
 15
  Zalewski Tadeusz
 77.0
 61
 24310
 11
 61
 16
  Komorniczak Dariusz
 61.0
 61
 15715
 10
 61
 17
  Śmieszek Paweł
 94.0
 62
 20965
 12
 62
 18
  Pawlak Arkadiusz
 96.0
 64
 21150
 12
 64
 19
  Cesarz Maciej
 96.0
 64
 20725
 12
 64
 20
  Dzikiewicz Kamil
 96.0
 64
 19360
 12
 64
 21
  Niemiec Adam
 97.0
 65
 20390
 12
 65
 22
  Nysztal Tomasz
 97.0
 65
 18650
 12
 65
 23
  Gutkiewicz Ernest
 97.0
 65
 14535
 12
 65
 24
  Brąclik Ryszard
 98.0
 66
 24095
 12
 66
 25
  Krynicki Adam
 98.0
 66
 21250
 12
 66
 26
  Duda Zbigniew
 98.0
 66
 18845
 12
 66
 27
  Piasecki Wiesław
 98.0
 66
 16830
 12
 66
 28
  Kozieł Piotr
 99.0
 67
 16985
 12
 67
 29
  Górecki Kamil
 101.0
 68
 18950
 12
 68
 30
  Nowakowski Artur
 104.0
 72
 16760
 12
 72
 31
  Pacyna Karol
 107.0
 75
 17030
 12
 75
 32
  Siekiera Wiktor
 107.0
 75
 16430
 12
 75
 33
  Zielonka Remigiusz
 107.0
 76
 17135
 12
 76
 34
  Graban Maciej
 108.0
 76
 16855
 12
 76
 35
  Szporko Tomasz
 109.0
 77
 15755
 12
 77
 36
  Mizera Bartosz
 110.0
 78
 20545
 12
 78
 37
  Księżyk Robert
 47.0
 47
 19490
 8
 79
 38
  Bednarek Andrzej
 111.0
 79
 17420
 12
 79
 39
  Długajczyk Grzegorz
 79.0
 79
 14270
 10
 79
 40
  Dheilly Philippe
 81.0
 81
 18905
 10
 81
 41
  Kulka Artur
 114.0
 82
 16960
 12
 82
 42
  Rechowicz Marek
 82.0
 82
 12890
 10
 82
 43
  Rzepczyński Jakub
 115.0
 83
 16890
 12
 83
 44
  Samol Krzysztof
 117.0
 84
 16500
 12
 84
 45
  Męcik Marek
 116.0
 84
 15435
 12
 84
 46
  Studniarz Dariusz
 84.0
 84
 14845
 10
 84
 47
  Niewiadomski Artur
 84.0
 84
 12907
 10
 84
 48
  Pogonowski Bartłomiej
 119.0
 87
 18240
 12
 87
 49
  Niedorozow Antoliusz
 88.0
 88
 15215
 10
 88
 50
  Chajdaś Michał
 57.0
 57
 15000
 8
 89
 51
  Polański Tomasz
 122.0
 90
 17620
 12
 90
 52
  Pater Mariusz
 90.0
 90
 13015
 10
 90
 53
  Barański Dariusz
 125.0
 91
 14185
 12
 91
 54
  Graban Piotr
 124.0
 92
 17365
 12
 92
 55
  Jurek Bogusław
 127.0
 92
 16420
 12
 92
 56
  Piechocki Dariusz
 93.0
 93
 10120
 10
 93
 57
  Horemski Tomasz
 95.0
 95
 17115
 10
 95
 58
  Masewicz Marian
 132.0
 95
 15495
 12
 95
 59
  Piotrowicz Piotr
 95.0
 95
 13075
 10
 95
 60
  Kurowski Krzysztof
 129.0
 97
 10300
 12
 97
 61
  Nowak Przemysław
 97.0
 97
 7390
 10
 97
 62
  Wiórek Szymon
 98.0
 98
 15210
 10
 98
 63
  Geisler Kamil
 136.0
 100
 13215
 12
 100
 64
  Przybylski Tomasz
 101.0
 101
 8925
 10
 101
 65
  Jakubowski Andrzej
 104.0
 104
 7665
 10
 104
 66
  Rączka Janusz
 107.0
 107
 10575
 10
 107
 67
  Zieliński Adam
 109.0
 109
 9995
 10
 109
 68
  Rabazel Mirosław
 110.0
 110
 8655
 10
 110
 69
  Klasek Petr
 81.0
 81
 12005
 8
 113
 70
  Magdziak Ireneusz
 113.0
 113
 11250
 10
 113
 71
  Lis Stanisław
 98.0
 98
 10360
 9
 114
 72
  Górski Marian
 116.0
 116
 9690
 10
 116
 73
  Korzeniowski Sebastian
 117.0
 117
 8160
 10
 117
 74
  Chyb Andrzej
 152.0
 120
 9375
 12
 120
 75
  Dzikiewicz Ryszard
 88.0
 88
 4615
 8
 120
 76
  Marcińczyk Mateusz
 89.0
 89
 9725
 8
 121
 77
  Ziobro sławomir
 89.0
 89
 6615
 8
 121
 78
  Kosakowski Piotr
 58.0
 58
 8055
 6
 122
 79
  Bukrak Krzysztof
 29.0
 29
 8665
 4
 125
 80
  Ratajski Marek
 29.0
 29
 3320
 4
 125
 81
  Rybiński Sebastian
 94.0
 94
 7470
 8
 126
 82
  Warcholiński Eugeniusz
 96.0
 96
 5945
 8
 128
 83
  Marciniak Tomasz
 34.0
 34
 7650
 4
 130
 84
  Zieliński Wiesław
 100.0
 100
 6770
 8
 132
 85
  Pintal Gwidon
 100.0
 100
 3830
 8
 132
 86
  Suchocki Krzysztof
 7.0
 7
 7290
 2
 135
 87
  Rzepczyński Marcin
 74.0
 74
 5840
 6
 138
 88
  Nowaczyk Krzysztof
 74.0
 74
 4025
 6
 138
 89
  Kostrzyński Tomasz
 74.0
 74
 3455
 6
 138
 90
  Zimkowski Bogusław
 12.0
 12
 5175
 2
 140
 91
  Maksajda Dariusz
 76.0
 76
 3685
 6
 140
 92
  Makowski Karol
 13.0
 13
 3175
 2
 141
 93
  Grałek Szymon
 13.0
 13
 2500
 2
 141
 94
  Remlinger Rafał
 78.0
 78
 5295
 6
 142
 95
  Niewczas Tadeusz
 15.0
 15
 2695
 2
 143
 96
  Kasperowicz Paweł
 15.0
 15
 2575
 2
 143
 97
  Zieliński Wiesław
 15.0
 15
 1075
 2
 143
 98
  Lichodziejewski Stanisław
 80.0
 80
 4590
 6
 144
 99
  Mączka Waldemar
 16.0
 16
 3960
 2
 144
 100
  Kasprzak Marcin
 16.0
 16
 1980
 2
 144
 101
  Łuczyński Rafał
 17.0
 17
 5310
 2
 145
 102
  Wojtak Radosław
 49.0
 49
 4665
 4
 145
 103
  Pietrzak Sławomir
 17.0
 17
 4640
 2
 145
 104
  Migdalski Dariusz
 17.0
 17
 4040
 2
 145
 105
  Kloza Tomasz
 17.0
 17
 2665
 2
 145
 106
  Grdeń Bogusław
 21.0
 21
 3220
 2
 149
 107
  Dywelski Łukasz
 53.0
 53
 3060
 4
 149
 108
  Gołuchowski Grzegorz
 21.0
 21
 2005
 2
 149
 109
  Dobrowolski Kazimierz
 21.0
 21
 1740
 2
 149
 110
  Walczyk Mariusz
 22.0
 22
 2505
 2
 150
 111
  Daniłów Krzysztof
 22.0
 22
 1680
 2
 150
 112
  Brygoła Andrzej
 23.0
 23
 2530
 2
 151
 113
  Bryła Leszek
 23.0
 23
 1885
 2
 151
 114
  Łopata Maciej
 23.0
 23
 1430
 2
 151
 115
  Mrożkiewicz Bogusław
 25.0
 25
 2940
 2
 153
 116
  Kozak Janusz
 25.0
 25
 2420
 2
 153
 117
  Miśków Józef
 25.0
 25
 1360
 2
 153
 118
  Starosta Dariusz
 26.0
 26
 2040
 2
 154
 119
  Śmietanka Karol
 26.0
 26
 1470
 2
 154
 120
  Kowalczyk Jarosław
 26.0
 26
 1215
 2
 154
 121
  Maksajda Dariusz
 27.0
 27
 1830
 2
 155
 122
  Bartnicki Klaudiusz
 27.0
 27
 1630
 2
 155
 123
  Deruś Stanisław
 27.0
 27
 1585
 2
 155
 124
  Żok Waldemar
 59.0
 59
 1400
 4
 155
 125
  Szymaniec Krzysztof
 28.0
 28
 1020
 2
 156
 126
  Wenzel Rainer
 13.0
 13
 1135
 1
 157
 127
  Ostrowski Janusz
 30.0
 30
 1940
 2
 158
 128
  Kubisiak J.
 30.0
 30
 1935
 2
 158
 129
  Murczak Antoni
 30.0
 30
 1320
 2
 158
 130
  Nowakowski Damian
 30.0
 30
 1150
 2
 158
 131
  Kucharczyk Henryk
 31.0
 31
 1700
 2
 159
 132
  Grzelaczyk Piotr
 31.0
 31
 1230
 2
 159
 133
  Ściepura Roman
 31.0
 31
 1055
 2
 159
 134
  Janus Jacek
 31.0
 31
 1050
 2
 159
 135
  Grotkowski Arkadiusz
 31.0
 31
 975
 2
 159
 136
  Gajecki Piotr
 31.0
 31
 960
 2
 159
 137
  Mrozowski Andrzej
 31.0
 31
 920
 2
 159
 138
  Romanowski Marek
 32.0
 32
 1100
 2
 160
 139
  Jurecki Andrzej
 32.0
 32
 1020
 2
 160
 140
  Mamikonyan Vasyl
 32.0
 32
 0
 2
 160
 141
  Fic Paweł
 33.0
 33
 1205
 2
 161
 142
  Ogonowski Marcin
 35.0
 35
 1170
 2
 163
 143
  Przyszło Piotr
 37.0
 37
 840
 2
 165
 144
  Wyczawski Stanisław
 37.0
 37
 460
 2
 165


Wyniki poszczególnych
tur:

2010-04-24, Warszawa
2010-04-25, Warszawa
2010-05-08, Opole
2010-05-09, Opole
2010-08-07, Poznań
2010-08-08, Poznań
2010-08-14, Opole
2010-08-15, Opole
2010-08-21, Dwory
2010-08-21. Dwory
2010-08-22, Dwory
2010-08-22. Dwory
2010-08-28, Wrocław
2010-08-29, Wrocław
2010-09-25, Wrocław
2010-09-26, Wrocław
2010-10-02, Gdańsk
2010-10-03, Gdańsk


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2010
Puchar Opola 2010
Puchar Poznania 2010
Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Mistrzostwa Polski Seniorów 2010
Mistrzostwa Polski U22 2010
Mistrzostwa Polski Kobiet 2010
Puchar Wrocławia 2010
Puchar Gdańska
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2010
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Balcerek Agnieszka
 77.0
 43
 25595
 12
 43
 2
  Justa Kowalska Kamila
 80.0
 46
 24165
 12
 46
 3
  Termina Bożena
 76.0
 49
 17055
 12
 49
 4
  Wesołowska Małgorzata
 88.0
 54
 18455
 12
 54
 5
  Drgas Joanna
 91.0
 57
 23080
 12
 57
 6
  Mach Elżbieta
 91.0
 57
 17710
 12
 57
 7
  Szulczewska Beata
 92.0
 58
 19535
 12
 58
 8
  Wojtas patrycja
 86.0
 59
 15220
 12
 59
 9
  Bartosiewicz Ewelina
 95.0
 61
 17385
 12
 61
 10
  Tykwińska Patrycja
 97.0
 63
 19370
 12
 63
 11
  Trzeciak Aleksandra
 98.0
 65
 13045
 12
 65
 12
  Rączka Anna
 101.0
 67
 18010
 12
 67
 13
  Gottwald Marta
 102.0
 68
 18760
 12
 68
 14
  Mamikonyan Nuna
 100.0
 68
 10245
 12
 68
 15
  Płowiec Natalia
 107.0
 73
 18950
 12
 73
 16
  Kulka Lidia
 109.0
 75
 17280
 12
 75
 17
  Rudyńska Krystyna
 110.0
 82
 10255
 12
 82
 18
  Roguska-Jurek Anna
 119.0
 85
 13520
 12
 85
 19
  Lach Justyna
 121.0
 87
 14030
 12
 87
 20
  Zalewska Ewa
 126.0
 93
 10405
 12
 93
 21
  Wiśniewska Patrycja
 65.0
 65
 12750
 8
 99
 22
  Miastkowska Beata
 99.0
 99
 12380
 10
 99
 23
  Witkowska Natalia
 102.0
 102
 12075
 10
 102
 24
  Larisch Bożena
 36.0
 36
 7475
 6
 104
 25
  Cieplińska Małgorzata
 114.0
 114
 10345
 10
 114
 26
  Stasiak Krystyna
 89.0
 89
 8855
 8
 123
 27
  Włoszczyńska Teresa
 24.0
 24
 2780
 4
 126
 28
  Krystecka Magdalena
 26.0
 26
 6515
 4
 128
 29
  Siekiera Olga
 62.0
 62
 8340
 6
 130
 30
  Szymańska Danuta
 69.0
 69
 8570
 6
 137
 31
  Bezdzietna Ewa
 3.0
 3
 8315
 2
 139
 32
  Sprzączkowska Wanda
 5.0
 5
 4130
 2
 141
 33
  Brodzik Sylwia
 91.0
 91
 4315
 7
 142
 34
  Dymek Monika
 7.0
 7
 1700
 2
 143
 35
  Łój Mariola
 109.0
 109
 5970
 8
 143
 36
  Olkiewicz Barbara
 10.0
 10
 2965
 2
 146
 37
  Niedorozow Wanda
 78.0
 78
 2685
 6
 146
 38
  Popiołek Martyna
 15.0
 15
 2325
 2
 151
 39
  Kondrusik Emilia
 17.0
 17
 2615
 2
 153
 40
  Nowak Teresa
 19.0
 19
 1720
 2
 155
 41
  Kańduła Agnieszka
 87.0
 87
 5860
 6
 155
 42
  Wnuk Bożena
 20.0
 20
 1455
 2
 156
 43
  Lewkowska Swietłana
 20.0
 20
 1685
 2
 156
 44
  Gać Agata
 21.0
 21
 1685
 2
 157
 45
  Dziób Danuta
 22.0
 22
 2355
 2
 158
 46
  Matysik Małgorzata
 22.0
 22
 1395
 2
 158
 47
  Laszuk Jowita
 23.0
 23
 1270
 2
 159
 48
  Brodzik Sylwia
 23.0
 23
 2040
 2
 159
 49
  Lanska Małgorzata
 24.0
 24
 1235
 2
 160
 50
  Gil Elżbieta
 25.0
 25
 900
 2
 161
 51
  Sienkiewicz Anna
 26.0
 26
 980
 2
 162
 52
  Błaszczyk Anna
 27.0
 27
 675
 2
 163
 53
  Kowalczyk Agnieszka
 27.0
 27
 1045
 2
 163
 54
  Waliszewska Dorota
 28.0
 28
 755
 2
 164
 55
  Świerkowska Beata
 62.0
 62
 3325
 4
 164
 56
  Kozak Elżbieta
 30.0
 30
 875
 2
 166
 57
  Niedorozow Wanda
 64.0
 64
 1605
 4
 166
 58
  Brodzik Sylwia
 14.0
 14
 305
 1
 167
 59
  Kot Elżbieta
 31.0
 31
 805
 2
 167
 60
  Katanowska Bożena
 32.0
 32
 420
 2
 168
 61
  Wolicka Jolanta
 33.0
 33
 260
 2
 169
 62
  Spętana Karolina
 33.0
 33
 215
 2
 169
 63
  Grzyl Anna
 34.0
 34
 0
 2
 170
 64
  Kubiatowska Magdalena
 36.0
 36
 230
 2
 172
 65
  Mrozowska Mariola
 36.0
 36
 190
 2
 172
 66
  Wisz Teresa
 38.0
 38
 20
 2
 174









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Filocha Paweł
 65.0
 34
 29585
 12
 34
 2
  Brąclik Łukasz
 74.0
 39
 27850
 12
 39
 3
  Ciesielski Szymon
 78.0
 41
 35885
 12
 41
 4
  Skorzyński Stanisław
 84.0
 49
 24160
 12
 49
 5
  Wysocki Wojciech
 92.0
 52
 31965
 12
 52
 6
  Geisler Mikołaj
 99.0
 59
 24825
 12
 59
 7
  Kwocz Kamil
 100.0
 60
 22070
 12
 60
 8
  Białdyga Maciej
 97.0
 62
 19985
 12
 62
 9
  Dziedzic Michał
 112.0
 72
 20205
 12
 72
 10
  Miernik Maciej
 116.0
 76
 17030
 12
 76
 11
  Mirowski Mirosław
 118.0
 78
 21910
 12
 78
 12
  Zawada Jakub
 119.0
 79
 17325
 12
 79
 13
  Kęsik Patryk
 123.0
 83
 23345
 12
 83
 14
  Nysztal Bartłomiej
 125.0
 85
 14285
 12
 85
 15
  Stokłosa Michał
 126.0
 86
 17775
 12
 86
 16
  Bieńko Grzegorz
 127.0
 87
 18420
 12
 87
 17
  Wojtas Dominik
 132.0
 92
 24970
 12
 92
 18
  Kubat Maciej
 137.0
 97
 13990
 12
 97
 19
  Konieczny Grzegorz
 141.0
 100
 18020
 12
 100
 20
  Batorski Przemysław
 103.0
 103
 12530
 10
 103
 21
  Turek Mateusz
 64.0
 64
 8900
 8
 104
 22
  Dziubałtowski Kamil
 106.0
 106
 16555
 10
 106
 23
  Schiele Marcin
 111.0
 111
 11010
 10
 111
 24
  Gryga Marcin
 75.0
 75
 19290
 8
 115
 25
  Nowicki Błażej
 76.0
 76
 8465
 8
 116
 26
  Jankowski Krzysztof
 158.0
 117
 15045
 12
 117
 27
  Stępniewski Tomasz
 161.0
 121
 10405
 12
 121
 28
  Adamczyk Łukasz
 125.0
 125
 8700
 10
 125
 29
  Wilk Kamil
 127.0
 127
 10605
 10
 127
 30
  Wilk Łukasz
 50.0
 50
 9445
 6
 130
 31
  Gluza Łukasz
 54.0
 54
 4470
 6
 134
 32
  Niewczas Paweł
 56.0
 56
 13720
 6
 136
 33
  Chłopecki Maciej
 24.0
 24
 11080
 4
 144
 34
  Niewczas Paweł
 45.0
 45
 675
 5
 145
 35
  Stępniak Piotr
 26.0
 26
 14135
 4
 146
 36
  Turek Krzysztof
 66.0
 66
 6195
 6
 146
 37
  Moska Bartłomiej
 76.0
 76
 4345
 6
 156
 38
  Walczyk Marcin
 77.0
 77
 9765
 6
 157
 39
  Wróbel Marek
 3.0
 3
 9495
 2
 163
 40
  Moska Bartłomiej
 43.0
 43
 5020
 4
 163
 41
  Krasucki Dominik
 7.0
 7
 4485
 2
 167
 42
  Grotkowski Marcin
 8.0
 8
 7760
 2
 168
 43
  Gryga Marcin
 48.0
 48
 2130
 4
 168
 44
  Perka Patryk
 9.0
 9
 7730
 2
 169
 45
  Furmańczyk Damian
 9.0
 9
 7460
 2
 169
 46
  Gluza Łukasz
 90.0
 90
 9890
 6
 170
 47
  Szulczewski Sebastian
 10.0
 10
 3990
 2
 170
 48
  Meller Mariusz
 51.0
 51
 9060
 4
 171
 49
  Kozicki Jakub
 11.0
 11
 4705
 2
 171
 50
  Flaga Paweł
 11.0
 11
 4380
 2
 171
 51
  Ślosarz Andrzej
 12.0
 12
 6510
 2
 172
 52
  Kowalski Rafał
 13.0
 13
 6475
 2
 173
 53
  Kowalczyk Paweł
 13.0
 13
 5075
 2
 173
 54
  Mikołajczak Krzysztof
 13.0
 13
 4750
 2
 173
 55
  Laszuk Tomasz
 13.0
 13
 2515
 2
 173
 56
  Smoliński Bartłomiej
 13.0
 13
 2490
 2
 173
 57
  Pietrzak Ireneusz
 14.0
 14
 4160
 2
 174
 58
  Kupczewski Wojciech
 15.0
 15
 5460
 2
 175
 59
  Dziubałtowski Kamil
 15.0
 15
 5315
 2
 175
 60
  Górniak Bartosz
 15.0
 15
 3800
 2
 175
 61
  Staszak Wojciech
 15.0
 15
 2685
 2
 175
 62
  Sarniak Michał
 16.0
 16
 4650
 2
 176
 63
  korgól Mariusz
 16.0
 16
 3610
 2
 176
 64
  Lorenc Kamil
 16.0
 16
 1800
 2
 176
 65
  Majchrzak Wojciech
 17.0
 17
 4310
 2
 177
 66
  Momora Hubert
 17.0
 17
 3240
 2
 177
 67
  Walasik Łukasz
 17.0
 17
 2675
 2
 177
 68
  Jackowiec Michał
 17.0
 17
 1860
 2
 177
 69
  Matuszewski Patryk
 57.0
 57
 1250
 4
 177
 70
  Traczyk Patryk
 17.0
 17
 1010
 2
 177
 71
  Żydaczek Przemysław
 18.0
 18
 4870
 2
 178
 72
  Wrzecion Paweł
 19.0
 19
 3330
 2
 179
 73
  Dobrowolski Kacper
 19.0
 19
 1720
 2
 179
 74
  Rozpędzki Grzegorz
 80.0
 80
 3735
 5
 180
 75
  Lach Tobiasz
 20.0
 20
 1855
 2
 180
 76
  Strózik Patryk
 20.0
 20
 930
 2
 180
 77
  Smura Andrzej
 21.0
 21
 3845
 2
 181
 78
  Sindrewicz Krzysztof
 21.0
 21
 3535
 2
 181
 79
  Pierewoj Marcin
 21.0
 21
 2005
 2
 181
 80
  Mariański Karol
 22.0
 22
 3005
 2
 182
 81
  Bies Szymon
 22.0
 22
 2935
 2
 182
 82
  Malik Piotr
 22.0
 22
 2880
 2
 182
 83
  Ziętek Sebastian
 22.0
 22
 875
 2
 182
 84
  Opałka Arkadiusz
 23.0
 23
 2285
 2
 183
 85
  Przybylski Kacper
 23.0
 23
 910
 2
 183
 86
  Kuśmider Dawid
 23.0
 23
 645
 2
 183
 87
  Stawarz Damian
 23.0
 23
 585
 2
 183
 88
  Michalak Adam
 23.0
 23
 565
 2
 183
 89
  Denkiewicz Krzysztof
 24.0
 24
 2965
 2
 184
 90
  Wenzelewski Damian
 24.0
 24
 2475
 2
 184
 91
  Gać Maciej
 24.0
 24
 605
 2
 184
 92
  Jaśkiewicz Dawid
 24.0
 24
 580
 2
 184
 93
  Stefańczyk Kamil
 24.0
 24
 295
 2
 184
 94
  Goździołko Kamil
 25.0
 25
 1895
 2
 185
 95
  Paletko Marcin
 25.0
 25
 290
 2
 185
 96
  Pałka Jacek
 26.0
 26
 2470
 2
 186
 97
  Libera Wojciech
 26.0
 26
 555
 2
 186
 98
  Osses Damian
 27.0
 27
 405
 2
 187
 99
  Gajzner Kamil
 28.0
 28
 1465
 2
 188
 100
  Waleśko Patryk
 29.0
 29
 2295
 2
 189
 101
  Wojtaszek Bartłomiej
 10.0
 10
 1270
 1
 190
 102
  Kolassa Marcin
 30.0
 30
 70
 2
 190
 103
  Opała Piotr
 30.0
 30
 20
 2
 190
 104
  Niemyjski Mariusz
 73.0
 73
 2545
 4
 193
 105
  Wajman Dawid
 40.0
 40
 0
 2
 200
 106
  Brodzik Sylwia
 15.0
 106
 2150
 2
 266
 107
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2010-04-24, Warszawa
2010-04-25, Warszawa
2010-05-08, Opole
2010-05-09, Opole
2010-08-07, Poznań
2010-08-08, Poznań
2010-08-14, Opole
2010-08-15, Opole
2010-08-21, Dwory
2010-08-21. Dwory
2010-08-22, Dwory
2010-08-22. Dwory
2010-08-28, Wrocław
2010-08-29, Wrocław
2010-09-25, Wrocław
2010-09-26, Wrocław
2010-10-02, Gdańsk
2010-10-03, Gdańsk


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2010
Puchar Opola 2010
Puchar Poznania 2010
Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Mistrzostwa Polski Seniorów 2010
Mistrzostwa Polski U22 2010
Mistrzostwa Polski Kobiet 2010
Puchar Wrocławia 2010
Puchar Gdańska