autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2011
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Walczak Wiktor
 30.0
 24
 28955
 11
 24
 2
  Mazurczak Grzegorz
 33.0
 28
 18990
 11
 28
 3
  Łebkowski Michał
 42.0
 29
 16985
 11
 29
 4
  Kamiński Wojciech
 17.0
 17
 36845
 9
 33
 5
  Mączka Sebastian
 50.0
 37
 20615
 11
 37
 6
  Niemiec Adam
 53.0
 40
 24216
 11
 40
 7
  Brud Bogusław
 50.0
 42
 29450
 11
 42
 8
  Szlachta Paweł
 52.0
 43
 17850
 11
 43
 9
  Dzikiewicz Kamil
 48.0
 48
 22015
 10
 48
 10
  Stańczyk Marcin
 61.0
 48
 18950
 11
 48
 11
  Górecki Kamil
 49.0
 49
 22280
 10
 49
 12
  Niewiadomski Artur
 65.0
 51
 24365
 11
 51
 13
  Bednarski Robert
 51.0
 51
 20630
 10
 51
 14
  Komorniczak Dariusz
 68.0
 55
 15910
 11
 55
 15
  Dheilly Philippe
 71.0
 56
 17407
 11
 56
 16
  Kasprowicz Paweł
 69.0
 56
 17325
 11
 56
 17
  Nysztal Tomasz
 66.0
 56
 16190
 11
 56
 18
  Fic Paweł
 41.0
 41
 21295
 9
 57
 19
  Piasecki Wiesław
 70.0
 58
 19640
 11
 58
 20
  Milewski Zbigniew
 72.0
 59
 39895
 11
 59
 21
  Zielonka Remigiusz
 71.0
 59
 14345
 11
 59
 22
  Brąclik Łukasz
 43.0
 43
 13040
 9
 59
 23
  Pawlak Arkadiusz
 43.0
 43
 12145
 9
 59
 24
  Stępień Piotr
 46.0
 46
 25880
 9
 62
 25
  Kurowski Krzysztof
 76.0
 63
 15735
 11
 63
 26
  Gutkiewicz Ernest
 76.0
 63
 14970
 11
 63
 27
  Pater Mariusz
 78.0
 64
 15110
 11
 64
 28
  Sołek Mateusz
 77.0
 65
 13490
 11
 65
 29
  Kijek Roman
 80.0
 66
 17115
 11
 66
 30
  Krynicki Adam
 66.0
 66
 14385
 10
 66
 31
  Masewicz Marian
 81.0
 68
 15475
 11
 68
 32
  Duda Zbigniew
 83.0
 69
 25940
 11
 69
 33
  Rechowicz Marek
 80.0
 70
 12800
 11
 70
 34
  Pogonowski Bartłomiej
 83.0
 71
 23015
 11
 71
 35
  Samol Krzysztof
 83.0
 71
 21135
 11
 71
 36
  Siekiera Wiktor
 85.0
 71
 9810
 11
 71
 37
  Przytuła Adam
 88.0
 73
 15870
 11
 73
 38
  Bednarek Andrzej
 85.0
 73
 15555
 11
 73
 39
  Kulka Artur
 102.0
 74
 15515
 11
 74
 40
  Mizera Bartosz
 89.0
 75
 11485
 11
 75
 41
  Horemski Tomasz
 91.0
 76
 18380
 11
 76
 42
  Wojtak Radosław
 88.0
 77
 14975
 11
 77
 43
  Orłowski Krzysztof
 64.0
 64
 17125
 9
 80
 44
  Chyb Andrzej
 94.0
 80
 12795
 11
 80
 45
  Szporko Tomasz
 93.0
 80
 11100
 11
 80
 46
  Studniarz Dariusz
 94.0
 80
 10710
 11
 80
 47
  Wiórek Szymon
 65.0
 65
 16060
 9
 81
 48
  Długajczyk Grzegorz
 81.0
 81
 14910
 10
 81
 49
  Łosiewicz Mirosław
 66.0
 66
 23190
 9
 82
 50
  Wiech Aleksander
 66.0
 66
 17750
 9
 82
 51
  Śmieszek Paweł
 97.0
 83
 13740
 11
 83
 52
  Jurek Bogusław
 68.0
 68
 16220
 9
 84
 53
  Bielewicz Rafał
 69.0
 69
 13100
 9
 85
 54
  Graban Maciej
 70.0
 70
 13195
 9
 86
 55
  Grzelaczyk Piotr
 71.0
 71
 14785
 9
 87
 56
  Jakubowski Andrzej
 72.0
 72
 12435
 9
 88
 57
  Klasek Petr
 74.0
 74
 13665
 9
 90
 58
  Kocikowski Artur
 76.0
 76
 11860
 9
 92
 59
  Konieczny Grzegorz
 78.0
 78
 11340
 9
 94
 60
  Brąclik Ryszard
 78.0
 78
 11020
 9
 94
 61
  Filocha Adam
 107.0
 94
 10400
 11
 94
 62
  Pacyna Karol
 47.0
 47
 10435
 7
 95
 63
  Górski Marian
 84.0
 84
 12585
 9
 100
 64
  Siewaszko Maciej
 70.0
 70
 12905
 8
 102
 65
  Orlikowski Miłosz
 39.0
 39
 10270
 6
 103
 66
  Chłopecki Piotr
 72.0
 72
 8335
 8
 104
 67
  Hołysz Adam
 90.0
 90
 11690
 9
 106
 68
  Górski Ireneusz
 93.0
 93
 9430
 9
 109
 69
  Zieliński Adam
 93.0
 93
 7320
 9
 109
 70
  Rzepczyński Jakub
 50.0
 50
 6125
 6
 114
 71
  Wilusz Jarosław
 50.0
 50
 3860
 6
 114
 72
  Gutowski Andrzej
 53.0
 53
 10295
 6
 117
 73
  Lis Stanisław
 53.0
 53
 9355
 6
 117
 74
  Zachwyc Marceli
 69.0
 69
 9210
 7
 117
 75
  Wańkiewicz Mariusz
 70.0
 70
 5600
 7
 118
 76
  Kosakowski Piotr
 40.0
 40
 7055
 5
 120
 77
  Ratajski Marek
 42.0
 42
 7375
 5
 122
 78
  Dul Sylwester
 74.0
 74
 6220
 7
 122
 79
  Głowacki Piotr
 26.0
 26
 4000
 4
 122
 80
  Kozieł Piotr
 44.0
 44
 9770
 5
 124
 81
  Rzepczyński Marcin
 29.0
 29
 6245
 4
 125
 82
  Nikodem Zenon
 78.0
 78
 5295
 7
 126
 83
  Niedorozow Antoliusz
 80.0
 80
 5320
 7
 128
 84
  Kępiński Zbigniew
 2.0
 2
 695
 2
 130
 85
  PIENIĽŻEK WALDEMAR
 6.0
 6
 680
 2
 134
 86
  Rączka Janusz
 56.0
 56
 5425
 5
 136
 87
  Jackowski Damian
 8.0
 8
 590
 2
 136
 88
  Sobczuk Wiesław
 9.0
 9
 665
 2
 137
 89
  Ziemniewicz Dariusz
 9.0
 9
 515
 2
 137
 90
  Mylka Maciej
 9.0
 9
 505
 2
 137
 91
  Lange Janusz
 11.0
 11
 425
 2
 139
 92
  Lejda Mariusz
 12.0
 12
 485
 2
 140
 93
  GRYGA GRZEGORZ
 13.0
 13
 565
 2
 141
 94
  Popiołek Michał
 13.0
 13
 310
 2
 141
 95
  ANTONIK DARIUSZ
 13.0
 13
 225
 2
 141
 96
  Piechocki Dariusz
 14.0
 14
 2290
 2
 142
 97
  Orlikowski Miłosz
 30.0
 30
 2280
 3
 142
 98
  Geisler Kamil
 16.0
 16
 1955
 2
 144
 99
  DZIKI JÓZEF
 16.0
 16
 455
 2
 144
 100
  CIEŚLAK MAREK
 16.0
 16
 295
 2
 144
 101
  ŚWITAŁA IRENEUSZ
 16.0
 16
 270
 2
 144
 102
  Niewczas Tadeusz
 17.0
 17
 1285
 2
 145
 103
  Męcik Marek
 17.0
 17
 495
 2
 145
 104
  Zimkowski Bogusław
 17.0
 17
 285
 2
 145
 105
  Zienkiewicz Tomasz
 17.0
 17
 225
 2
 145
 106
  Bodak Jarosław
 2.0
 2
 1245
 1
 146
 107
  Bender Mieczysław
 18.0
 18
 280
 2
 146
 108
  BĘDZIEJEWSKI Łukasz
 18.0
 18
 185
 2
 146
 109
  Nowak Krystian
 19.0
 19
 2285
 2
 147
 110
  Rabazel Mirosław
 35.0
 35
 1745
 3
 147
 111
  Lis Łukasz
 3.0
 3
 1110
 1
 147
 112
  KOWALCZYK Janusz
 19.0
 19
 365
 2
 147
 113
  Walicki Jarosław
 19.0
 19
 350
 2
 147
 114
  Mnich Zbigniew
 19.0
 19
 120
 2
 147
 115
  Radtka Leszek
 4.0
 4
 1870
 1
 148
 116
  Dzikiewicz Ryszard
 20.0
 20
 1825
 2
 148
 117
  REMBIASZ Marcin
 20.0
 20
 370
 2
 148
 118
  Matura Grzegorz
 21.0
 21
 1200
 2
 149
 119
  SIEMASZKO Aleksander
 21.0
 21
 406
 2
 149
 120
  MURDZA Robert
 21.0
 21
 300
 2
 149
 121
  Suwada Robert
 22.0
 22
 330
 2
 150
 122
  SZCZEGIELNIAK Grzegorz
 22.0
 22
 195
 2
 150
 123
  LENCZEWSKI Grzegorz
 22.0
 22
 170
 2
 150
 124
  Wankiwicz Mariusz
 23.0
 23
 3400
 2
 151
 125
  Bartnicki Klaudiusz
 23.0
 23
 1625
 2
 151
 126
  Roguska-Jurek Anna
 7.0
 7
 830
 1
 151
 127
  Bębnista Artur
 7.0
 7
 225
 1
 151
 128
  Pełka Zdzisław
 23.0
 23
 115
 2
 151
 129
  Nowakowski Andrzej
 23.0
 23
 65
 2
 151
 130
  Wlazło Paweł
 23.0
 23
 65
 2
 151
 131
  Oczki Mariusz
 24.0
 24
 1280
 2
 152
 132
  KOSTERA MARCIN
 24.0
 24
 246
 2
 152
 133
  Meler Mariusz
 24.0
 24
 190
 2
 152
 134
  MOŁDAWIAK TOMASZ
 25.0
 25
 155
 2
 153
 135
  Roguski Henryk
 27.0
 27
 1930
 2
 155
 136
  Siwecki Bartłomiej
 27.0
 27
 795
 2
 155
 137
  GRABOWSKI ADAM
 11.0
 11
 25
 1
 155
 138
  ŚWIERAD TADEUSZ
 28.0
 28
 95
 2
 156
 139
  Jadwiszczak Andrzej
 13.0
 13
 470
 1
 157
 140
  Górecki Kacper
 14.0
 14
 270
 1
 158


Wyniki poszczególnych
tur:

2011-04-16, Warszawa
2011-04-17, Warszawa
2011-05-08, Opole
2011-05-28, Bydgoszcz
2011-05-29, Bydgoszcz
2011-07-02, Lublin
2011-07-03, Lublin
2011-07-23, Opole
2011-07-24, Opole
2011-08-20, Dwory
2011-08-21, Dwory
2011-09-24, Wrocław
2011-09-25, Wrocław


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2011
Puchar Opola 2011
Puchar Łuczniczki 2011
Mistrzostwa Polski Kobiet 2011
Mistrzostwa Polski 2011
Puchar Katowic 2011
Puchar Fiume
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2011
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Wojtas patrycja
 56.0
 46
 18315
 11
 46
 2
  Bartosiewicz Ewelina
 57.0
 46
 21945
 11
 46
 3
  Siekiera Olga
 62.0
 49
 26225
 11
 49
 4
  Gottwald Marta
 63.0
 52
 14460
 11
 52
 5
  Dymek Monika
 68.0
 53
 18815
 11
 53
 6
  Szulczewska Beata
 74.0
 59
 19780
 11
 59
 7
  Mamikonyan Nuna
 76.0
 64
 12915
 11
 64
 8
  Justa Kowalska Kamila
 78.0
 64
 16930
 11
 64
 9
  Termina Bożena
 65.0
 65
 9645
 10
 65
 10
  Mach Elżbieta
 78.0
 65
 17340
 11
 65
 11
  Drgas Joanna
 33.0
 33
 18540
 8
 67
 12
  Trzeciak Aleksandra
 85.0
 71
 13765
 11
 71
 13
  Dolega Ewelina
 56.0
 56
 14745
 9
 73
 14
  Balcerek Agnieszka
 91.0
 78
 12190
 11
 78
 15
  Cieplińska Małgorzata
 65.0
 65
 10260
 9
 82
 16
  Roguska-Jurek Anna
 96.0
 82
 10075
 11
 82
 17
  Kulka Lidia
 99.0
 85
 12075
 11
 85
 18
  Olkiewicz Barbara
 99.0
 86
 12130
 11
 86
 19
  Otawa Joanna
 71.0
 71
 9670
 9
 88
 20
  Tracz Estera
 72.0
 72
 9955
 9
 89
 21
  Rączka Anna
 89.0
 89
 8990
 10
 89
 22
  Stasiak Krystyna
 107.0
 92
 11225
 11
 92
 23
  Zalewska Ewa
 106.0
 92
 8675
 11
 92
 24
  Płowiec Natalia
 109.0
 94
 8385
 11
 94
 25
  Rudyńska Krystyna
 83.0
 83
 8895
 9
 100
 26
  Filocha Natalia
 50.0
 50
 11405
 7
 101
 27
  Miastkowska Beata
 51.0
 51
 5355
 6
 119
 28
  Szymańska Danuta
 44.0
 44
 3805
 5
 129
 29
  Tykwińska Patrycja
 61.0
 61
 5740
 6
 129
 30
  Larisch Bożena
 29.0
 29
 2650
 4
 131
 31
  Futyma Adrianna
 2.0
 2
 4035
 2
 138
 32
  WŁODARCZYK Aleksandra
 2.0
 2
 1660
 2
 138
 33
  Nowak Teresa
 4.0
 4
 1905
 2
 140
 34
  Kot Elżbieta
 8.0
 8
 145
 2
 144
 35
  SURMACZ Beata
 8.0
 8
 1250
 2
 144
 36
  Koczoń Wioletta
 9.0
 9
 455
 2
 145
 37
  Witkowska Natalia
 10.0
 10
 1685
 2
 146
 38
  MONIUSZKO Anna
 10.0
 10
 1485
 2
 146
 39
  Łój Mariola
 12.0
 12
 1110
 2
 148
 40
  Kondrusik Emilia
 12.0
 12
 1260
 2
 148
 41
  Wnuk Bożena
 13.0
 13
 775
 2
 149
 42
  Brodzik Sylwia
 13.0
 13
 870
 2
 149
 43
  Błaszczyk Anna
 13.0
 13
 815
 2
 149
 44
  MALIKOWSKA Klaudia
 13.0
 13
 65
 2
 149
 45
  BORODZIEWICZ Beata
 13.0
 13
 90
 2
 149
 46
  Sprzączkowska Wanda
 15.0
 15
 145
 2
 151
 47
  GOHL GRAŻYNA
 16.0
 16
 3865
 2
 152
 48
  Popławska Oliwia
 17.0
 17
 730
 2
 153
 49
  Krystecka Magdalena
 18.0
 18
 855
 2
 154
 50
  TEREBUS KAMIL
 2.0
 2
 8495
 1
 155
 51
  Jerzykowska Krystyna
 19.0
 19
 110
 2
 155
 52
  Wisz Teresa
 19.0
 19
 90
 2
 155
 53
  MOMORA Małgorzata
 19.0
 19
 195
 2
 155
 54
  SZCZODROWSKA Anna
 19.0
 19
 875
 2
 155
 55
  MISZON Agnieszka
 20.0
 20
 260
 2
 156
 56
  NOWICKA Magdalena
 20.0
 20
 75
 2
 156
 57
  Lach Justyna
 21.0
 21
 70
 2
 157
 58
  GÓRCZAK Ewelina
 21.0
 21
 75
 2
 157
 59
  Matysik Małgorzata
 22.0
 22
 55
 2
 158
 60
  SIKORSKA Ewa
 23.0
 23
 30
 2
 159
 61
  Tykwińska Patrycja
 40.0
 40
 685
 3
 159
 62
  Laszuk Jowita
 26.0
 26
 0
 2
 162
 63
  Sienkiewicz Anna
 26.0
 26
 5
 2
 162
 64
  PRZYBOROWSKA Martyna
 27.0
 27
 0
 2
 163
 65
  DOMARSKA Ewa
 28.0
 28
 0
 2
 164
 66
  HERC Mirosława
 28.0
 28
 0
 2
 164









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Filocha Paweł
 45.0
 34
 34305
 11
 34
 2
  Wysocki Wojciech
 47.0
 37
 21795
 11
 37
 3
  Kęsik Patryk
 62.0
 50
 23870
 11
 50
 4
  Białdyga Maciej
 70.0
 58
 17250
 11
 58
 5
  Wilk Łukasz
 59.0
 59
 18215
 10
 59
 6
  Wojtas Dominik
 70.0
 70
 15505
 10
 70
 7
  Zawada Jakub
 54.0
 54
 22220
 9
 74
 8
  Ciesielski Szymon
 79.0
 79
 19875
 10
 79
 9
  Chłopecki Maciej
 94.0
 79
 13370
 11
 79
 10
  Skorzyński Stanisław
 63.0
 63
 19805
 9
 83
 11
  Ślosarz Andrzej
 100.0
 83
 17855
 11
 83
 12
  Turek Mateusz
 64.0
 64
 16015
 9
 84
 13
  Kwocz Kamil
 67.0
 67
 14430
 9
 87
 14
  Dziedzic Michał
 89.0
 89
 14785
 10
 89
 15
  Mirowski Mirosław
 89.0
 89
 12555
 10
 89
 16
  Miernik Maciej
 69.0
 69
 11310
 9
 89
 17
  Gruner Adam
 71.0
 71
 14075
 9
 91
 18
  Górniak Bartosz
 72.0
 72
 16230
 9
 92
 19
  Szlęk Bartosz
 73.0
 73
 13810
 9
 93
 20
  Wilk Kamil
 76.0
 76
 16690
 9
 96
 21
  Gluza Łukasz
 61.0
 61
 12930
 8
 101
 22
  Malik Piotr
 81.0
 81
 7165
 9
 101
 23
  Adamczyk Łukasz
 87.0
 87
 13370
 9
 107
 24
  Nysztal Bartłomiej
 73.0
 73
 14135
 8
 113
 25
  Dziubałtowski Kamil
 65.0
 65
 6000
 7
 125
 26
  Godlewski Michał
 66.0
 66
 13350
 7
 126
 27
  Kowalski Rafał
 38.0
 38
 13015
 5
 138
 28
  Latusek Michał
 58.0
 58
 9570
 6
 138
 29
  Turek Krzysztof
 60.0
 60
 8301
 6
 140
 30
  Geisler Mikołaj
 83.0
 83
 6450
 7
 143
 31
  Kaj Michał
 90.0
 90
 5645
 7
 150
 32
  Dziubałtowski Kamil
 34.0
 34
 6705
 4
 154
 33
  Niewczas Paweł
 54.0
 54
 3320
 5
 154
 34
  Stokłosa Michał
 57.0
 57
 6180
 5
 157
 35
  Niewczas Paweł
 39.0
 39
 8610
 4
 159
 36
  Gryga Marcin
 39.0
 39
 5200
 4
 159
 37
  Żydaczek Przemysław
 4.0
 4
 575
 2
 164
 38
  Nabiałkowski Maciej
 45.0
 45
 4480
 4
 165
 39
  Mariański Karol
 6.0
 6
 440
 2
 166
 40
  Furmańczyk Damian
 7.0
 7
 425
 2
 167
 41
  BAJZERT Bartosz
 8.0
 8
 885
 2
 168
 42
  Skrzypek Hubert
 9.0
 9
 480
 2
 169
 43
  MOTYKA Damian
 9.0
 9
 395
 2
 169
 44
  WĄTROBA Adam
 9.0
 9
 325
 2
 169
 45
  Grotkowski Marcin
 11.0
 11
 535
 2
 171
 46
  Wysocki Paweł
 11.0
 11
 385
 2
 171
 47
  Smura Andrzej
 11.0
 11
 275
 2
 171
 48
  Denkiewicz Krzysztof
 12.0
 12
 210
 2
 172
 49
  Łubkowski Przemysław
 12.0
 12
 170
 2
 172
 50
  PISAREWICZ Szymon
 13.0
 13
 520
 2
 173
 51
  Momora Hubert
 13.0
 13
 425
 2
 173
 52
  Biedrzycki Jakub
 13.0
 13
 240
 2
 173
 53
  KOBĘDZA Tomasz
 15.0
 15
 100
 2
 175
 54
  KOCZAJ Michał
 16.0
 16
 325
 2
 176
 55
  Lorenc Kamil
 16.0
 16
 85
 2
 176
 56
  SMOLIŃSKI Krystian
 18.0
 18
 165
 2
 178
 57
  Nawrocki Tomasz
 18.0
 18
 95
 2
 178
 58
  Staszak Wojciech
 19.0
 19
 136
 2
 179
 59
  Loch Mateusz
 20.0
 20
 3085
 2
 180
 60
  Gluza Łukasz
 1.0
 1
 8330
 1
 181
 61
  Grabowski Radosław
 24.0
 24
 4075
 2
 184
 62
  LAtusek Adam
 14.0
 14
 185
 1
 194
 63
  Gryga Marcin
 16.0
 16
 455
 1
 196
 64
  Nysztal Tomasz
 3.0
 49
 735
 1
 229
 65
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2011-04-16, Warszawa
2011-04-17, Warszawa
2011-05-08, Opole
2011-05-28, Bydgoszcz
2011-05-29, Bydgoszcz
2011-07-02, Lublin
2011-07-03, Lublin
2011-07-23, Opole
2011-07-24, Opole
2011-08-20, Dwory
2011-08-21, Dwory
2011-09-24, Wrocław
2011-09-25, Wrocław


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2011
Puchar Opola 2011
Puchar Łuczniczki 2011
Mistrzostwa Polski Kobiet 2011
Mistrzostwa Polski 2011
Puchar Katowic 2011
Puchar Fiume