autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2012
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Walczak Wiktor
 32.0
 16
 50120
 12
 16
 2
  Mazurczak Grzegorz
 41.0
 24
 33955
 12
 24
 3
  Kamiński Wojciech
 46.0
 26
 43445
 12
 26
 4
  Brud Bogusław
 47.0
 29
 41295
 12
 29
 5
  Niemiec Adam
 49.0
 32
 34840
 12
 32
 6
  Stępień Piotr
 52.0
 33
 25460
 12
 33
 7
  Łebkowski Michał
 54.0
 35
 36635
 12
 35
 8
  Milewski Zbigniew
 57.0
 36
 32305
 12
 36
 9
  Łosiewicz Mirosław
 60.0
 41
 31300
 12
 41
 10
  Dheilly Philippe
 64.0
 41
 28900
 12
 41
 11
  Bednarski Robert
 60.0
 42
 38960
 12
 42
 12
  Graban Maciej
 45.0
 45
 28575
 10
 45
 13
  Przytuła Adam
 63.0
 46
 27750
 12
 46
 14
  Stańczyk Marcin
 74.0
 47
 38315
 12
 47
 15
  Zielonka Remigiusz
 69.0
 48
 27950
 12
 48
 16
  Piasecki Wiesław
 84.0
 49
 36570
 13
 49
 17
  Kurowski Krzysztof
 72.0
 49
 30505
 12
 49
 18
  Samol Krzysztof
 73.0
 50
 36455
 12
 50
 19
  Dzikiewicz Kamil
 72.0
 50
 25130
 12
 50
 20
  Mizera Bartosz
 73.0
 51
 27585
 12
 51
 21
  Kulka Artur
 69.0
 51
 22070
 12
 51
 22
  Masewicz Marian
 78.0
 54
 28450
 12
 54
 23
  Mączka Sebastian
 75.0
 54
 28250
 12
 54
 24
  Geisler Kamil
 81.0
 54
 28020
 12
 54
 25
  Pogonowski Bartłomiej
 77.0
 54
 22630
 12
 54
 26
  Fic Paweł
 81.0
 57
 25580
 12
 57
 27
  Szlachta Paweł
 82.0
 57
 23865
 12
 57
 28
  Kasprowicz Paweł
 81.0
 58
 29540
 12
 58
 29
  Cesarz Maciej
 60.0
 60
 26245
 10
 60
 30
  Szporko Tomasz
 87.0
 60
 23105
 12
 60
 31
  Bielewicz Rafał
 60.0
 60
 21030
 10
 60
 32
  Nysztal Tomasz
 82.0
 62
 33900
 12
 62
 33
  Pater Mariusz
 90.0
 63
 31375
 12
 63
 34
  Kępiński Zbigniew
 92.0
 63
 30970
 12
 63
 35
  Orłowski Krzysztof
 87.0
 63
 26525
 12
 63
 36
  Komorniczak Dariusz
 87.0
 64
 19520
 12
 64
 37
  Siekiera Wiktor
 89.0
 65
 27380
 12
 65
 38
  Duda Zbigniew
 95.0
 67
 20785
 12
 67
 39
  Kosakowski Piotr
 68.0
 68
 15200
 10
 68
 40
  Górecki Kamil
 96.0
 69
 24710
 12
 69
 41
  Długajczyk Grzegorz
 96.0
 70
 32015
 12
 70
 42
  Wiórek Szymon
 95.0
 70
 21140
 12
 70
 43
  Telega Jerzy
 70.0
 70
 17880
 10
 70
 44
  Tomczak Sławomir
 70.0
 70
 16375
 10
 70
 45
  Kocikowski Artur
 70.0
 70
 13030
 10
 70
 46
  Nowakowski Sebastian
 98.0
 71
 22465
 12
 71
 47
  Hołysz Adam
 71.0
 71
 20460
 10
 71
 48
  Kijek Roman
 100.0
 73
 17015
 12
 73
 49
  Pacyna Karol
 42.0
 42
 26180
 8
 74
 50
  Grajczak Dariusz
 74.0
 74
 21305
 10
 74
 51
  Filocha Paweł
 76.0
 76
 19960
 10
 76
 52
  Brąclik Ryszard
 77.0
 77
 17625
 10
 77
 53
  Wojtak Radosław
 103.0
 78
 24965
 12
 78
 54
  Siewaszko Maciej
 78.0
 78
 17670
 10
 78
 55
  Studniarz Dariusz
 51.0
 51
 17970
 8
 83
 56
  Chłopecki Piotr
 85.0
 85
 13615
 10
 85
 57
  Lach Paweł
 72.0
 72
 12230
 9
 88
 58
  Mierzwiak Sławomir
 104.0
 89
 12480
 11
 89
 59
  Przybylski Tomasz
 91.0
 91
 15185
 10
 91
 60
  Niewiadomski Artur
 120.0
 92
 17650
 12
 92
 61
  Ferenc Grzegorz
 120.0
 92
 16105
 12
 92
 62
  Brąclik Łukasz
 121.0
 93
 15955
 12
 93
 63
  Śmieszek Paweł
 77.0
 77
 14290
 9
 93
 64
  Zieliński Adam
 95.0
 95
 16410
 10
 95
 65
  Wiech Aleksander
 124.0
 95
 14670
 12
 95
 66
  Konieczny Grzegorz
 33.0
 33
 20485
 6
 97
 67
  Krynicki Adam
 36.0
 36
 13855
 6
 100
 68
  Bednarek Andrzej
 129.0
 100
 12405
 12
 100
 69
  Dubis Marek
 102.0
 102
 13245
 10
 102
 70
  Stanisławski Wojciech
 71.0
 71
 12290
 8
 103
 71
  Lejda Mariusz
 103.0
 103
 10080
 10
 103
 72
  Domański Krzysztof
 104.0
 104
 11455
 10
 104
 73
  Chyb Andrzej
 106.0
 106
 15795
 10
 106
 74
  Klasek Petr
 45.0
 45
 12325
 6
 109
 75
  Gutkiewicz Ernest
 48.0
 48
 11120
 6
 112
 76
  Makowski Karol
 82.0
 82
 9555
 8
 114
 77
  Znaniecki Jacek
 82.0
 82
 9205
 8
 114
 78
  Jakubowski Andrzej
 84.0
 84
 8195
 8
 116
 79
  Lis Stanisław
 53.0
 53
 11460
 6
 117
 80
  Kubicki Roman
 56.0
 56
 11980
 6
 120
 81
  Kowalczyk Artur
 57.0
 57
 7815
 6
 121
 82
  Prymas Robert
 63.0
 63
 8255
 6
 127
 83
  Dąbrowski Karol
 63.0
 63
 7700
 6
 127
 84
  Baranowski Tomasz
 63.0
 63
 5625
 6
 127
 85
  STRZESZYŃSKI Kazimierz
 128.0
 128
 8770
 10
 128
 86
  Urban Daniel
 32.0
 32
 5035
 4
 128
 87
  Dawidziuk Sylwester
 3.0
 3
 10740
 2
 131
 88
  Bronicki Tomasz
 67.0
 67
 4580
 6
 131
 89
  Piątkowiak Arek
 36.0
 36
 6830
 4
 132
 90
  Rybiński Sebastian
 5.0
 5
 9580
 2
 133
 91
  Godlewski Michał
 37.0
 37
 6205
 4
 133
 92
  OSTROWSKI MARCIN
 7.0
 7
 9535
 2
 135
 93
  Szczerbicki Mirosław
 8.0
 8
 4050
 2
 136
 94
  Rączka Janusz
 10.0
 10
 3320
 2
 138
 95
  Pawlak Arkadiusz
 10.0
 10
 2715
 2
 138
 96
  STANKOWSKI RAFAŁ
 11.0
 11
 7020
 2
 139
 97
  Grałek Szymon
 11.0
 11
 4210
 2
 139
 98
  Rzepczyński Jakub
 11.0
 11
 2810
 2
 139
 99
  Wlazło Paweł
 12.0
 12
 6800
 2
 140
 100
  Migdalski Dariusz
 12.0
 12
 6335
 2
 140
 101
  Mikołajczak Tomasz
 12.0
 12
 4020
 2
 140
 102
  Szyrowski Waldemar
 13.0
 13
 6140
 2
 141
 103
  Szymaniec Krzysztof
 14.0
 14
 7040
 2
 142
 104
  Bukrak Krzysztof
 14.0
 14
 6405
 2
 142
 105
  Oktabski Mateusz
 47.0
 47
 5410
 4
 143
 106
  Orlikowski Miłosz
 15.0
 15
 3775
 2
 143
 107
  Kędzierski Krzysztof
 16.0
 16
 4145
 2
 144
 108
  Kulikowski Kamil
 17.0
 17
 3645
 2
 145
 109
  Grela Przemysław
 18.0
 18
 3455
 2
 146
 110
  Brzozowski Ryszard
 18.0
 18
 2850
 2
 146
 111
  Rzepczyński Marcin
 19.0
 19
 2400
 2
 147
 112
  Piechocki Dariusz
 52.0
 52
 2680
 4
 148
 113
  Górecki Jacek
 20.0
 20
 2245
 2
 148
 114
  Adamczyk Janusz
 21.0
 21
 2655
 2
 149
 115
  Nowakowski Artur
 21.0
 21
 1645
 2
 149
 116
  Kałużny Krzysztof
 22.0
 22
 2990
 2
 150
 117
  Kozielski Jacek
 22.0
 22
 1910
 2
 150
 118
  Suchorzewski Kamil
 22.0
 22
 1775
 2
 150
 119
  Gwiazdoń Krzysztof
 23.0
 23
 3475
 2
 151
 120
  Krugiołka Adam
 7.0
 7
 525
 1
 151
 121
  Chorab Sebastian
 24.0
 24
 2910
 2
 152
 122
  Polański Tomasz
 25.0
 25
 3560
 2
 153
 123
  Karpik Marian
 25.0
 25
 2890
 2
 153
 124
  Kaźmierczak Krzysztof
 25.0
 25
 2190
 2
 153
 125
  Krugiełka Adam
 9.0
 9
 1655
 1
 153
 126
  Jamiołkowski Dariusz
 25.0
 25
 1055
 2
 153
 127
  Jurecki Andrzej
 26.0
 26
 2655
 2
 154
 128
  Mania Michał
 26.0
 26
 1530
 2
 154
 129
  Tretyn Leszek
 26.0
 26
 1155
 2
 154
 130
  Ryncarz Władysław
 27.0
 27
 2420
 2
 155
 131
  Osiński Mieczysław
 27.0
 27
 2115
 2
 155
 132
  Sitarz Marek
 27.0
 27
 1790
 2
 155
 133
  Kłokowski Marcin
 27.0
 27
 1760
 2
 155
 134
  Grześków Marcin
 28.0
 28
 1880
 2
 156
 135
  Sobczak Marek
 28.0
 28
 1765
 2
 156
 136
  Podlak Damian
 29.0
 29
 1755
 2
 157
 137
  Dworczak Jacek
 13.0
 13
 175
 1
 157
 138
  Drobot Mariusz
 30.0
 30
 365
 2
 158


Wyniki poszczególnych
tur:

2012-04-21, Warszawa
2012-04-22, Warszawa
2012-05-19, Bełchatów
2012-05-20, Bełchatów
2012-06-09, Szymanowice
2012-06-09, Szymanowice.
2012-06-10, Szymanowice
2012-06-10, Szymanowice.
2012-07-07, Bydgoszcz
2012-07-07. Bydgoszcz
2012-07-08, Bydgoszcz
2012-07-08. Bydgoszcz
2012-07-14, Kędzierzyn
2012-07-15, Kędzierzyn
2012-08-04, Dwory
2012-08-05, Dwory
2012-08-11, Poznań
2012-08-12, Poznań
2012-10-13, Wrocław
2012-10-14, Wrocław


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2012
Puchar Bełchatowa 2012
Mistrzostwa Polski U14 2012
Mistrzostwa Polski U18 2012
Mistrzostwa Polski U-23
Mistrzostwa Polski seniorów 2012
Puchar Warszawy 2011
Mistrzostwa Polski Kobiet 2012
Puchar Katowic 2012
Puchar Poznania 2012
Puchar Fiume 2012
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2012
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Justa Kowalska Kamila
 27.0
 27
 36145
 10
 27
 2
  Drgas Joanna
 36.0
 36
 33925
 10
 36
 3
  Larisch Bożena
 50.0
 50
 23865
 10
 50
 4
  Mamikonyan Nuna
 52.0
 52
 20905
 10
 52
 5
  Gottwald Marta
 53.0
 53
 18120
 10
 53
 6
  Szulczewska Beata
 58.0
 58
 19420
 10
 58
 7
  Wojtas patrycja
 59.0
 59
 17375
 10
 59
 8
  Kulka Lidia
 60.0
 60
 22525
 10
 60
 9
  Dolega Ewelina
 61.0
 61
 22895
 10
 61
 10
  Balcerek Agnieszka
 65.0
 65
 21540
 10
 65
 11
  Bartosiewicz Ewelina
 65.0
 65
 14335
 10
 65
 12
  Szymańska Danuta
 71.0
 71
 24400
 10
 71
 13
  Tykwińska Patrycja
 73.0
 73
 17795
 10
 73
 14
  Mach Elżbieta
 78.0
 78
 14130
 10
 78
 15
  Roguska-Jurek Anna
 80.0
 80
 14590
 10
 80
 16
  SURMACZ Beata
 80.0
 80
 13265
 10
 80
 17
  Rączka Anna
 50.0
 50
 16450
 8
 84
 18
  Łój Mariola
 88.0
 88
 12875
 10
 88
 19
  Idziak Magdalena
 88.0
 88
 10175
 10
 88
 20
  Termina Bożena
 89.0
 89
 13790
 10
 89
 21
  Siekiera Olga
 94.0
 94
 17105
 10
 94
 22
  Tracz Estera
 96.0
 96
 10925
 10
 96
 23
  Olkiewicz Barbara
 101.0
 101
 12035
 10
 101
 24
  Trzeciak Aleksandra
 103.0
 103
 9575
 10
 103
 25
  MAMIKONYAN Yelena
 76.0
 76
 11250
 8
 110
 26
  Dymek Monika
 10.0
 10
 8555
 4
 112
 27
  Jabłońska Natalia
 26.0
 26
 12800
 4
 128
 28
  Brodzik Sylwia
 97.0
 97
 6735
 8
 131
 29
  Zalewska Ewa
 69.0
 69
 9140
 6
 137
 30
  Woźna Joanna
 107.0
 107
 5600
 8
 141
 31
  Włoszczyńska Teresa
 41.0
 41
 3355
 4
 143
 32
  Greń Marzena
 41.0
 41
 3270
 4
 143
 33
  Moneta Renata
 8.0
 8
 3080
 2
 144
 34
  Lach Justyna
 9.0
 9
 3055
 2
 145
 35
  GÓRCZAK Ewelina
 9.0
 9
 3005
 2
 145
 36
  Szpondowska Martyna
 9.0
 9
 2810
 2
 145
 37
  Błaszczyk Anna
 44.0
 44
 2810
 4
 146
 38
  Sternal Zuzanna
 44.0
 44
 2800
 4
 146
 39
  Popiołek Martyna
 11.0
 11
 2360
 2
 147
 40
  Miastkowska Beata
 12.0
 12
 2425
 2
 148
 41
  Futyma Adrianna
 13.0
 13
 2160
 2
 149
 42
  Katanowska Bożena
 14.0
 14
 2085
 2
 150
 43
  Sprzączkowska Wanda
 15.0
 15
 1780
 2
 151
 44
  Nowak Teresa
 49.0
 49
 1490
 4
 151
 45
  Cieplińska Małgorzata
 16.0
 16
 2000
 2
 152
 46
  MISZON Agnieszka
 16.0
 16
 1335
 2
 152
 47
  Oślizło Agnieszka
 16.0
 16
 2030
 2
 152
 48
  Stawiarska-Wesołowska Edyta
 18.0
 18
 1465
 2
 154
 49
  Kot Elżbieta
 19.0
 19
 1270
 2
 155
 50
  Stasiak Krystyna
 20.0
 20
 1000
 2
 156
 51
  WŁODARCZYK Aleksandra
 20.0
 20
 1280
 2
 156
 52
  Płowiec Natalia
 21.0
 21
 1945
 2
 157
 53
  Koczoń Wioletta
 21.0
 21
 1195
 2
 157
 54
  Kondrusik Emilia
 21.0
 21
 1080
 2
 157
 55
  Skarzyńska Ewa
 21.0
 21
 755
 2
 157
 56
  Szywała Sylwia
 22.0
 22
 1260
 2
 158
 57
  Trippner Karina
 22.0
 22
 845
 2
 158
 58
  Charytoniuk Laszuk Elżbieta
 22.0
 22
 545
 2
 158
 59
  MOMORA Małgorzata
 23.0
 23
 835
 2
 159
 60
  Jerzykowska Krystyna
 26.0
 26
 635
 2
 162
 61
  SZCZODROWSKA Anna
 13.0
 13
 130
 1
 166









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Wysocki Wojciech
 28.0
 13
 67365
 12
 13
 2
  Geisler Mikołaj
 41.0
 24
 35065
 10
 24
 3
  Gruner Adam
 49.0
 33
 37100
 12
 33
 4
  Ciesielski Szymon
 57.0
 33
 35110
 12
 33
 5
  Nysztal Bartłomiej
 54.0
 39
 39495
 10
 39
 6
  Miernik Maciej
 72.0
 46
 37105
 12
 46
 7
  Kęsik Patryk
 70.0
 46
 33930
 12
 46
 8
  Flaga Łukasz
 72.0
 46
 28400
 12
 46
 9
  Wilk Łukasz
 69.0
 49
 31785
 12
 49
 10
  Mirowski Mirosław
 68.0
 51
 29240
 12
 51
 11
  Turek Mateusz
 65.0
 52
 24585
 10
 52
 12
  Białdyga Maciej
 77.0
 55
 36605
 12
 55
 13
  Lorenc Kamil
 79.0
 55
 27960
 12
 55
 14
  Skorzyński Stanisław
 84.0
 57
 29395
 12
 57
 15
  Latusek Michał
 73.0
 64
 23820
 10
 64
 16
  Batorski Przemysław
 65.0
 65
 24825
 10
 65
 17
  Staszak Wojciech
 101.0
 76
 17940
 12
 76
 18
  Chłopecki Maciej
 102.0
 77
 23935
 12
 77
 19
  Wojtas Dominik
 107.0
 78
 26630
 12
 78
 20
  Wilk Kamil
 120.0
 81
 23775
 13
 81
 21
  Górniak Bartosz
 92.0
 92
 16425
 10
 92
 22
  Ślosarz Andrzej
 100.0
 100
 19220
 10
 100
 23
  Gluza Łukasz
 50.0
 50
 21715
 7
 110
 24
  SCHREIBER Wiktor
 71.0
 71
 15545
 8
 111
 25
  Glinka Mateusz
 57.0
 57
 12195
 6
 137
 26
  Gluza Łukasz
 44.0
 44
 7815
 5
 144
 27
  Kaj Michał
 63.0
 77
 8940
 6
 157
 28
  Malik Piotr
 82.0
 82
 6320
 6
 162
 29
  Turek Krzysztof
 43.0
 43
 5340
 4
 163
 30
  Furmańczyk Damian
 4.0
 4
 8560
 2
 164
 31
  Paraszczak Przemysław
 44.0
 44
 4170
 4
 164
 32
  Piwoński Michał
 6.0
 6
 9060
 2
 166
 33
  Stawarz Damian
 6.0
 6
 7895
 2
 166
 34
  Dorna Kamil
 7.0
 7
 4715
 2
 167
 35
  Bubel Kamil
 8.0
 8
 4020
 2
 168
 36
  Kwocz Kamil
 8.0
 8
 2290
 2
 168
 37
  Rokicki Piotr
 10.0
 10
 5130
 2
 170
 38
  Mikołajczak Michał
 10.0
 10
 4745
 2
 170
 39
  Jankowski Krzysztof
 12.0
 12
 7770
 2
 172
 40
  Glinka Mateusz
 52.0
 52
 6430
 4
 172
 41
  Szubierajski Marcin
 12.0
 12
 5690
 2
 172
 42
  Leszczuk Kamil
 12.0
 12
 4140
 2
 172
 43
  Grotkowski Marcin
 12.0
 12
 3575
 2
 172
 44
  Dziubałtowski Kamil
 13.0
 13
 3620
 2
 173
 45
  Mikołajczak Krzysztof
 14.0
 14
 3560
 2
 174
 46
  Wróbel Marek
 14.0
 14
 3395
 2
 174
 47
  Kupczewski Wojciech
 15.0
 15
 3595
 2
 175
 48
  Szlęk Bartosz
 43.0
 57
 6125
 4
 177
 49
  Grabowski Radosław
 37.0
 37
 3260
 3
 177
 50
  Greczuk Andrzej
 17.0
 17
 3000
 2
 177
 51
  Nawrocki Tomasz
 17.0
 17
 2595
 2
 177
 52
  Płocha Tomasz
 18.0
 18
 2585
 2
 178
 53
  Momora Hubert
 19.0
 19
 2695
 2
 179
 54
  Maciejczyk Kamil
 19.0
 19
 1750
 2
 179
 55
  Wojciński Michał
 20.0
 20
 2525
 2
 180
 56
  Simkowski Przemysław
 20.0
 20
 2045
 2
 180
 57
  Lachowicz Dawid
 21.0
 21
 1780
 2
 181
 58
  Michalak Adam
 21.0
 21
 1160
 2
 181
 59
  Podwalny Marek
 21.0
 21
 835
 2
 181
 60
  Korduszewski Łukasz
 22.0
 22
 3665
 2
 182
 61
  Nowicki Błażej
 23.0
 23
 2155
 2
 183
 62
  Osses Damian
 25.0
 25
 2570
 2
 185
 63
  Błaszczyk Dariusz
 25.0
 25
 2525
 2
 185
 64
  Napierała Jakub
 24.0
 28
 3445
 2
 188
 65
  Rudnicka Natalia
 30.0
 30
 1900
 2
 190
 66
  Filocha Paweł
 5.0
 54
 6425
 2
 214
 67
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2012-04-21, Warszawa
2012-04-22, Warszawa
2012-05-19, Bełchatów
2012-05-20, Bełchatów
2012-06-09, Szymanowice
2012-06-09, Szymanowice.
2012-06-10, Szymanowice
2012-06-10, Szymanowice.
2012-07-07, Bydgoszcz
2012-07-07. Bydgoszcz
2012-07-08, Bydgoszcz
2012-07-08. Bydgoszcz
2012-07-14, Kędzierzyn
2012-07-15, Kędzierzyn
2012-08-04, Dwory
2012-08-05, Dwory
2012-08-11, Poznań
2012-08-12, Poznań
2012-10-13, Wrocław
2012-10-14, Wrocław


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Warszawy 2012
Puchar Bełchatowa 2012
Mistrzostwa Polski U14 2012
Mistrzostwa Polski U18 2012
Mistrzostwa Polski U-23
Mistrzostwa Polski seniorów 2012
Puchar Warszawy 2011
Mistrzostwa Polski Kobiet 2012
Puchar Katowic 2012
Puchar Poznania 2012
Puchar Fiume 2012