autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2013
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Walczak Wiktor
 50.0
 30
 62810
 12
 30
 2
  Łebkowski Michał
 58.0
 30
 51765
 12
 30
 3
  Cesarz Maciej
 71.5
 36
 47365
 12
 36
 4
  Niemiec Adam
 61.0
 39
 49505
 12
 39
 5
  Bednarski Robert
 60.5
 40
 51665
 12
 40
 6
  Kasprowicz Paweł
 69.0
 41
 52720
 12
 41
 7
  Mazurczak Grzegorz
 71.0
 47
 44225
 12
 47
 8
  Stańczyk Marcin
 79.0
 48
 41300
 12
 48
 9
  Mączka Sebastian
 86.5
 49.5
 48940
 12
 49.5
 10
  Kocikowski Artur
 95.0
 60
 49945
 12
 60
 11
  Kulka Artur
 91.5
 60.5
 46985
 12
 60.5
 12
  Kamiński Wojciech
 88.0
 64
 46455
 12
 64
 13
  Orłowski Krzysztof
 96.5
 65
 46090
 12
 65
 14
  Milewski Zbigniew
 90.0
 66
 48420
 12
 66
 15
  Zielonka Remigiusz
 97.0
 69
 42355
 12
 69
 16
  Kurowski Krzysztof
 107.0
 71
 39370
 12
 71
 17
  Graban Maciej
 101.0
 72
 39155
 12
 72
 18
  Szlachta Paweł
 106.0
 75
 45095
 12
 75
 19
  Pogonowski Bartłomiej
 112.0
 76
 38945
 12
 76
 20
  Przytuła Adam
 114.0
 77
 43230
 12
 77
 21
  Tomczak Sławomir
 108.0
 77
 39710
 12
 77
 22
  Nysztal Tomasz
 112.5
 77
 38660
 12
 77
 23
  Wieteska Dariusz
 109.5
 77
 35670
 12
 77
 24
  Piasecki Wiesław
 109.0
 79
 42750
 12
 79
 25
  Brąclik Ryszard
 115.0
 79
 31895
 12
 79
 26
  Smalec Janusz
 114.0
 80
 40460
 12
 80
 27
  Bielewicz Rafał
 119.0
 80
 39150
 12
 80
 28
  Hołysz Adam
 116.0
 82
 37240
 12
 82
 29
  Dzikiewicz Kamil
 116.0
 84
 42565
 12
 84
 30
  Fic Paweł
 112.0
 87
 37660
 12
 87
 31
  Pater Mariusz
 87.5
 87.5
 26890
 10
 87.5
 32
  Wojtak Radosław
 128.5
 90.5
 36190
 12
 90.5
 33
  Kijek Roman
 91.0
 91
 34205
 10
 91
 34
  Szporko Tomasz
 129.0
 94
 39495
 12
 94
 35
  Geisler Kamil
 127.0
 95
 36510
 12
 95
 36
  Siekiera Wiktor
 96.0
 96
 35200
 10
 96
 37
  Filocha Paweł
 113.0
 97
 34380
 11
 97
 38
  Górecki Kamil
 133.0
 97
 34380
 12
 97
 39
  Mirowski Mirosław
 134.5
 97.5
 33895
 12
 97.5
 40
  Mizera Bartosz
 136.0
 102
 37360
 12
 102
 41
  Wieczorek Czesław
 140.0
 102
 28265
 12
 102
 42
  Wilk Łukasz
 139.0
 103
 32035
 12
 103
 43
  Duda Zbigniew
 136.5
 104.5
 33650
 12
 104.5
 44
  Telega Jerzy
 143.0
 105
 31885
 12
 105
 45
  Głowacki Piotr
 145.0
 108
 33095
 12
 108
 46
  OSTROWSKI MARCIN
 149.0
 109
 33700
 12
 109
 47
  STANKOWSKI RAFAŁ
 149.0
 112
 29250
 12
 112
 48
  Grzelaczyk Piotr
 154.0
 117
 31450
 12
 117
 49
  Kosakowski Piotr
 122.5
 122.5
 28530
 10
 122.5
 50
  Stępień Piotr
 159.5
 122.5
 28405
 12
 122.5
 51
  Gruner Adam
 126.0
 126
 23530
 10
 126
 52
  Masewicz Marian
 128.5
 128.5
 24725
 10
 128.5
 53
  Klasek Petr
 67.0
 67
 23290
 6
 131
 54
  Komorniczak Dariusz
 68.0
 68
 18750
 6
 132
 55
  Małdachowski Zbigniew
 37.0
 37
 13125
 4
 133
 56
  KOZIOŁ Robert
 70.0
 70
 12025
 6
 134
 57
  Grzegorzewski Paweł
 14.0
 14
 4240
 2
 142
 58
  Dubis Marek
 14.0
 14
 3465
 2
 142
 59
  GRYGA GRZEGORZ
 15.0
 15
 4560
 2
 143
 60
  Chyb Andrzej
 15.0
 15
 4510
 2
 143
 61
  Chłopecki Piotr
 143.5
 143.5
 24415
 10
 143.5
 62
  Stanisławski Wojciech
 16.0
 16
 4485
 2
 144
 63
  Królikowski Artur
 17.0
 17
 4770
 2
 145
 64
  Chorab Sebastian
 17.5
 17.5
 3810
 2
 145.5
 65
  Kijowski Grzegorz
 185.0
 146
 24785
 12
 146
 66
  DZIAŁKOWSKI Grzegorz
 18.0
 18
 3525
 2
 146
 67
  Starosta Bartek
 19.0
 19
 5655
 2
 147
 68
  MYC Przemyslaw
 19.0
 19
 3510
 2
 147
 69
  Batorski Przemysław
 19.0
 19
 3075
 2
 147
 70
  Łosiewicz Mirosław
 84.0
 84
 16850
 6
 148
 71
  Małdachowski Włodzimierz
 20.0
 20
 9810
 2
 148
 72
  Suchocki Krzysztof
 21.0
 21
 3920
 2
 149
 73
  Kędzierski Krzysztof
 21.0
 21
 3865
 2
 149
 74
  Markowicz Wojciech
 21.0
 21
 3685
 2
 149
 75
  Lach Paweł
 21.0
 21
 3060
 2
 149
 76
  Wlazło Paweł
 22.5
 22.5
 3385
 2
 150.5
 77
  SUPREWICZ Andrzej
 23.0
 23
 4240
 2
 151
 78
  Sułek Mariusz
 23.0
 23
 3825
 2
 151
 79
  Wiórek Szymon
 25.5
 25.5
 3215
 2
 153.5
 80
  Chłopecki Maciej
 26.0
 26
 2840
 2
 154
 81
  Matelski Sławomir
 26.0
 26
 2670
 2
 154
 82
  DZIEGLO Janusz
 26.0
 26
 2635
 2
 154
 83
  Siemaszko Emil
 27.0
 27
 2580
 2
 155
 84
  Suwada Robert
 28.0
 28
 7830
 2
 156
 85
  Włoch Radosław
 28.0
 28
 3720
 2
 156
 86
  Kępiński Zbigniew
 28.0
 28
 3085
 2
 156
 87
  Jankowski Dariusz
 125.0
 125
 18870
 8
 157
 88
  Rzepczyński Jakub
 61.0
 61
 12055
 4
 157
 89
  Barański Dariusz
 29.0
 29
 3875
 2
 157
 90
  Postawczuk Józef
 29.0
 29
 2160
 2
 157
 91
  Kubicki Roman
 126.0
 126
 12165
 8
 158
 92
  Lis Stanisław
 30.0
 30
 3895
 2
 158
 93
  Wieczorek Adam
 31.0
 31
 2890
 2
 159
 94
  Krynicki Adam
 32.0
 32
 2035
 2
 160
 95
  BERNAT Jacek
 32.0
 32
 1775
 2
 160
 96
  Dheilly Philippe
 34.0
 34
 2745
 2
 162
 97
  Nowakowski Sebastian
 34.0
 34
 1555
 2
 162
 98
  KACZMAREK Arkadiusz
 35.0
 35
 1875
 2
 163
 99
  Kot Bogumił
 35.0
 35
 1365
 2
 163
 100
  Stępniewski Tomasz
 132.0
 132
 16365
 8
 164
 101
  JAGUSZTYN Bartosz
 36.0
 36
 1560
 2
 164
 102
  REMBIASZ Marcin
 38.0
 38
 1640
 2
 166
 103
  Murlikiewicz Robert
 38.0
 38
 1570
 2
 166
 104
  PRZEBIEDA Mateusz
 38.0
 38
 1445
 2
 166
 105
  MASTALARZ Maciej
 38.0
 38
 1245
 2
 166
 106
  Karpik Marian
 38.0
 38
 1150
 2
 166
 107
  Adamczyk Janusz
 39.0
 39
 1240
 2
 167
 108
  BOCHENEK Eugeniusz
 40.0
 40
 735
 2
 168
 109
  Jadwiszczak Andrzej
 73.0
 73
 3275
 4
 169


Wyniki poszczególnych
tur:

2013-04-27, Bydgoszcz
2013-04-28, Bydgoszcz
2013-05-11, Bełchatów
2013-05-12, Bełchatów
2013-07-13, Szymanowice
2013-07-14, Szymanowice
2013-07-20, Warszawa
2013-07-20. Warszawa
2013-07-22, Warszawa
2013-07-22. Warszawa
2013-08-10, Poznań
2013-08-11, Poznań
2013-09-21, Dwory
2013-09-22, Dwory
2013-10-12, Klimontów
2013-10-13, Klimontów


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Łuczniczki 2013
Puchar Bełchatowa 2013
Mistrzostwa Polski Kobiet 2013
Mistrzostwa Polski Seniorów 2013
Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski U-23 2013
Puchar Poznania 2013
Puchar Katowic 2013
Puchar Tarnobrzegu 2013
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2013
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Justa Kowalska Kamila
 54.0
 11
 63665
 12
 11
 2
  Szulczewska Beata
 66.0
 17
 50330
 10
 17
 3
  Mamikonyan Nuna
 74.0
 22
 60190
 12
 22
 4
  Jabłońska Natalia
 66.0
 26
 53165
 10
 26
 5
  Balcerek Agnieszka
 83.0
 37
 61330
 12
 37
 6
  Dolega Ewelina
 97.0
 41
 54655
 12
 41
 7
  Bartosiewicz Ewelina
 104.0
 44
 51415
 12
 44
 8
  Larisch Bożena
 107.0
 45
 54625
 12
 45
 9
  Tracz Estera
 118.0
 52
 45700
 12
 52
 10
  Roguska-Jurek Anna
 103.0
 53
 52125
 12
 53
 11
  Kulka Lidia
 112.0
 53
 46400
 12
 53
 12
  Gottwald Marta
 107.5
 53.5
 47635
 12
 53.5
 13
  Wojtas patrycja
 79.0
 54
 57300
 12
 54
 14
  Drgas Joanna
 109.0
 58
 51915
 12
 58
 15
  Miernik Maciej
 23.0
 
 35180
 6
 68
 16
  Białdyga Maciej
 37.0
 
 33020
 6
 68
 17
  Wojtas Dominik
 68.5
 
 21210
 6
 68
 18
  Turek Mateusz
 57.0
 
 22640
 6
 68
 19
  Kęsik Patryk
 50.0
 
 32885
 6
 68
 20
  Skorzyński Stanisław
 46.0
 
 26930
 6
 68
 21
  Wysocki Wojciech
 44.0
 
 28505
 6
 68
 22
  Kubat Maciej
 73.0
 
 21280
 6
 68
 23
  Nysztal Bartłomiej
 44.5
 
 26800
 6
 68
 24
  Geisler Mikołaj
 61.0
 
 27265
 6
 68
 25
  Ciesielski Szymon
 55.0
 
 25485
 6
 68
 26
  Latusek Michał
 102.0
 
 12735
 6
 68
 27
  Lorenc Kamil
 53.0
 
 23715
 6
 68
 28
  Flaga Łukasz
 35.0
 
 31530
 6
 68
 29
  Derlaga Jakub
 65.0
 
 25025
 6
 68
 30
  Piwoński Michał
 80.0
 
 17870
 6
 68
 31
  DĄBROSIAK Łukasz
 70.0
 
 22405
 6
 68
 32
  Siekiera Olga
 131.0
 68
 44290
 12
 68
 33
  Stasiak Krystyna
 175.0
 75
 35755
 12
 75
 34
  Szymańska Danuta
 150.0
 80
 41370
 12
 80
 35
  Dymek Monika
 46.0
 
 15700
 4
 102
 36
  Gluza Łukasz
 61.0
 
 14220
 4
 102
 37
  Kopecki Filip
 64.0
 
 9065
 4
 102
 38
  Sternal Zuzanna
 85.0
 72
 28195
 8
 106
 39
  Gluza Łukasz
 21.0
 
 3155
 2
 136
 40
  PAPROCKI Ernest
 32.0
 
 2110
 2
 136
 41
  JABLOŃSKA Natalia
 21.0
 
 2365
 2
 136
 42
  Lach Justyna
 5.0
 5
 14450
 2
 141
 43
  Kondrusik Emilia
 8.0
 8
 13340
 2
 144
 44
  Idziak Magdalena
 8.0
 8
 11580
 2
 144
 45
  Miastkowska Beata
 10.0
 10
 8535
 2
 146
 46
  Krystecka Magdalena
 11.5
 11.5
 7955
 2
 147.5
 47
  POPOWSKA Natalia
 12.0
 12
 12930
 2
 148
 48
  Cieplińska Małgorzata
 14.0
 14
 11040
 2
 150
 49
  Łój Mariola
 15.0
 15
 11110
 2
 151
 50
  Filocha Paweł
 9.0
 
 4915
 1
 153
 51
  GÓRCZAK Ewelina
 17.0
 17
 11855
 2
 153
 52
  BRZOZOWSKA Elżbieta
 17.0
 17
 9440
 2
 153
 53
  Kot Elżbieta
 18.0
 18
 7400
 2
 154
 54
  NAGÓRSKA Barbara
 18.0
 18
 9385
 2
 154
 55
  DŁUGOSZ ALICJA
 20.0
 20
 10400
 2
 156
 56
  MOMORA Małgorzata
 20.0
 20
 8260
 2
 156
 57
  SKARZYNSKA Ewa
 20.0
 20
 6460
 2
 156
 58
  SURMACZ Beata
 22.0
 22
 9280
 2
 158
 59
  Mosak Emilia
 23.0
 23
 8135
 2
 159
 60
  KŁOSINSKA Monika
 23.0
 23
 9630
 2
 159
 61
  Jerzykowska Krystyna
 24.0
 24
 5365
 2
 160
 62
  SZCZODROWSKA Anna
 24.0
 24
 5820
 2
 160
 63
  Trzeciak Aleksandra
 25.0
 25
 8565
 2
 161
 64
  Rudnicka Natalia
 25.0
 25
 5060
 2
 161
 65
  Greń Marzena
 25.0
 25
 7295
 2
 161
 66
  Moneta Renata
 25.0
 25
 5760
 2
 161
 67
  Sienkiewicz Anna
 26.0
 26
 5430
 2
 162
 68
  Laszuk Jowita
 28.0
 28
 3670
 2
 164
 69
  LEWANDOWSKA Izabela
 29.0
 29
 3980
 2
 165
 70
  MAŁECKA Halina
 30.0
 30
 2825
 2
 166









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Białdyga Maciej
 24.0
 41
 19360
 4
 161
 2
  Miernik Maciej
 33.0
 48
 15690
 4
 168
 3
  Flaga Łukasz
 38.0
 54
 16205
 4
 174
 4
  Wysocki Wojciech
 33.0
 58
 15920
 4
 178
 5
  Lorenc Kamil
 32.0
 62
 17410
 4
 182
 6
  Tutalak Arkadiusz
 23.0
 23
 7345
 2
 183
 7
  Skorzyński Stanisław
 34.0
 64
 16440
 4
 184
 8
  Turek Mateusz
 33.0
 64
 15675
 4
 184
 9
  Kubat Maciej
 17.0
 68
 20835
 4
 188
 10
  Szczepaniak Kamil
 29.0
 29
 5525
 2
 189
 11
  Wojtas Dominik
 32.0
 76.5
 16455
 4
 196.5
 12
  Nysztal Bartłomiej
 34.0
 78.5
 16985
 4
 198.5
 13
  DĄBROSIAK Łukasz
 29.0
 82
 17780
 4
 202
 14
  Kęsik Patryk
 46.0
 90
 12900
 4
 210
 15
  Derlaga Jakub
 34.0
 99
 18115
 4
 219
 16
  Gluza Łukasz
 62.0
 101
 8840
 4
 221
 17
  PAPROCKI Ernest
 35.0
 67
 3930
 2
 227
 18
  Ciesielski Szymon
 23.0
 91
 6725
 2
 251
 19
  Geisler Mikołaj
 11.0
 96
 10445
 2
 256
 20
  Kopecki Filip
 33.0
 97
 4205
 2
 257
 21
  Piwoński Michał
 19.0
 108
 6940
 2
 268
 22
  Latusek Michał
 32.0
 134
 3795
 2
 294
 23
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2013-04-27, Bydgoszcz
2013-04-28, Bydgoszcz
2013-05-11, Bełchatów
2013-05-12, Bełchatów
2013-07-13, Szymanowice
2013-07-14, Szymanowice
2013-07-20, Warszawa
2013-07-20. Warszawa
2013-07-22, Warszawa
2013-07-22. Warszawa
2013-08-10, Poznań
2013-08-11, Poznań
2013-09-21, Dwory
2013-09-22, Dwory
2013-10-12, Klimontów
2013-10-13, Klimontów


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Łuczniczki 2013
Puchar Bełchatowa 2013
Mistrzostwa Polski Kobiet 2013
Mistrzostwa Polski Seniorów 2013
Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski U-23 2013
Puchar Poznania 2013
Puchar Katowic 2013
Puchar Tarnobrzegu 2013