autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2014
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Łebkowski Michał
 34.0
 25
 48140
 11
 25
 2
  Walczak Wiktor
 35.0
 25
 47480
 11
 25
 3
  Kasprowicz Paweł
 31.0
 26
 51205
 11
 26
 4
  Kulka Artur
 47.0
 34
 53800
 12
 34
 5
  Niemiec Adam
 36.0
 36
 49095
 10
 36
 6
  Mazurczak Grzegorz
 42.0
 36
 45460
 11
 36
 7
  Bielewicz Rafał
 53.0
 36
 34950
 12
 36
 8
  Mirowski Mirosław
 46.0
 37
 39835
 11
 37
 9
  Dzikiewicz Kamil
 46.0
 38
 39625
 11
 38
 10
  Mączka Sebastian
 48.0
 39
 54985
 11
 39
 11
  Fic Paweł
 57.0
 39
 52080
 12
 39
 12
  Smalec Janusz
 56.0
 39
 47110
 12
 39
 13
  Kamiński Wojciech
 24.0
 24
 66220
 9
 40
 14
  Szlachta Paweł
 49.0
 40
 45765
 11
 40
 15
  Filocha Paweł
 40.0
 40
 43385
 10
 40
 16
  Cesarz Maciej
 42.0
 42
 52250
 10
 42
 17
  Stańczyk Marcin
 52.0
 43
 49395
 11
 43
 18
  Mizera Bartosz
 53.5
 45
 48865
 11
 45
 19
  Piasecki Wiesław
 60.0
 45
 46675
 11
 45
 20
  Brąclik Ryszard
 72.0
 45
 43955
 12
 45
 21
  Przytuła Adam
 58.0
 46
 49260
 11
 46
 22
  Lach Paweł
 55.0
 46
 38070
 11
 46
 23
  Dubis Marek
 47.5
 47.5
 25525
 10
 47.5
 24
  Kurowski Krzysztof
 72.0
 49
 39190
 12
 49
 25
  Hołysz Adam
 60.0
 50
 45865
 11
 50
 26
  Kocikowski Artur
 59.0
 51
 41650
 11
 51
 27
  Wieteska Dariusz
 63.0
 52
 40065
 11
 52
 28
  Horemski Tomasz
 78.0
 54
 43795
 12
 54
 29
  Duda Zbigniew
 71.0
 54
 41235
 12
 54
 30
  Pogonowski Bartłomiej
 70.0
 54
 31090
 11
 54
 31
  Górecki Kacper
 67.0
 55
 31835
 11
 55
 32
  Tomczak Sławomir
 67.5
 57.5
 34380
 11
 57.5
 33
  Bednarski Robert
 58.0
 58
 26225
 10
 58
 34
  Dąbrowski Karol
 73.5
 58.5
 37765
 11
 58.5
 35
  Orłowski Krzysztof
 73.0
 63
 43175
 11
 63
 36
  Sułek Mariusz
 79.0
 65
 29245
 11
 65
 37
  Oczki Mariusz
 82.0
 68
 37290
 11
 68
 38
  Wieczorek Czesław
 84.0
 68
 34475
 11
 68
 39
  Szporko Tomasz
 94.0
 70
 44795
 12
 70
 40
  Suwada Robert
 55.0
 55
 26425
 9
 71
 41
  Chyb Andrzej
 89.5
 71.5
 38960
 11
 71.5
 42
  Klasek Petr
 24.0
 24
 48305
 7
 72
 43
  Niewiadomski Artur
 87.5
 77.5
 29085
 11
 77.5
 44
  Długajczyk Grzegorz
 96.0
 79
 30835
 11
 79
 45
  Lejda Mariusz
 64.0
 64
 18625
 9
 80
 46
  Kaźmierczak Krzysztof
 96.0
 81
 25655
 11
 81
 47
  Geisler Kamil
 38.5
 38.5
 30550
 7
 86.5
 48
  Oktabski Mateusz
 72.0
 72
 35200
 9
 88
 49
  Zielonka Remigiusz
 40.0
 40
 25320
 7
 88
 50
  Domański Krzysztof
 88.0
 88
 16990
 10
 88
 51
  Grzelaczyk Piotr
 40.0
 40
 16885
 7
 88
 52
  Kasztelan Maciej
 74.0
 74
 18710
 9
 90
 53
  Milewski Zbigniew
 77.0
 77
 38130
 9
 93
 54
  Brąclik Łukasz
 30.0
 30
 21595
 6
 94
 55
  Łój Ryszard
 54.0
 54
 16700
 7
 102
 56
  Małdachowski Zbigniew
 56.0
 56
 13420
 7
 104
 57
  Sindrewicz Krzysztof
 57.0
 57
 23165
 7
 105
 58
  Łosiewicz Mirosław
 26.0
 26
 15495
 5
 106
 59
  Kamiński Wojciech II
 44.0
 44
 17765
 6
 108
 60
  Rybiński Sebastian
 64.0
 64
 13770
 7
 112
 61
  Pater Mariusz
 37.0
 37
 14235
 5
 117
 62
  Suchocki Krzysztof
 30.0
 30
 8750
 4
 126
 63
  Plutowski Andrzej
 31.0
 31
 3760
 4
 127
 64
  Kowalczyk Artur
 32.0
 32
 11580
 4
 128
 65
  Wojtak Radosław
 33.0
 33
 12190
 4
 129
 66
  Miernik Maciej
 4.0
 4
 15420
 2
 132
 67
  Studniarz Dariusz
 6.0
 6
 9825
 2
 134
 68
  LUBIN Eric
 22.0
 22
 1965
 3
 134
 69
  Gryga Grzegorz
 7.0
 7
 13370
 2
 135
 70
  Kamiński Wojciech II
 24.0
 24
 1980
 3
 136
 71
  Górecki Kamil
 9.0
 9
 13145
 2
 137
 72
  Horyza Marek
 10.0
 10
 9295
 2
 138
 73
  Nowicki Błażej
 26.0
 26
 3710
 3
 138
 74
  Desque Jean
 10.0
 10
 765
 2
 138
 75
  Ciesielski Szymon
 11.0
 11
 11265
 2
 139
 76
  Kijek Roman
 27.0
 27
 1000
 3
 139
 77
  NOUALHIER Christophe
 12.0
 12
 3145
 2
 140
 78
  Koźlarek Artur
 12.5
 12.5
 3195
 2
 140.5
 79
  Adamek Waldemar
 14.0
 14
 12730
 2
 142
 80
  Barański Dariusz
 15.0
 15
 10155
 2
 143
 81
  Walicki Jarosław
 16.0
 16
 10770
 2
 144
 82
  Majchrowicz Paweł
 16.0
 16
 10550
 2
 144
 83
  Stawski Kamil
 16.0
 16
 10320
 2
 144
 84
  Szymaniec Krzysztof
 16.0
 16
 2780
 2
 144
 85
  Lis Stanisław
 16.0
 16
 1300
 2
 144
 86
  Grotkowski Marcin
 17.0
 17
 10610
 2
 145
 87
  Ostrowski Janusz
 17.0
 17
 9800
 2
 145
 88
  Adamczyk Janusz
 18.0
 18
 10805
 2
 146
 89
  Zieliński Wiesław
 19.0
 19
 9300
 2
 147
 90
  Pieczonka Tomasz
 19.0
 19
 7590
 2
 147
 91
  Basiak Paweł
 19.0
 19
 970
 2
 147
 92
  Bronicki Tomasz
 20.0
 20
 865
 2
 148
 93
  Perka Patryk
 22.0
 22
 9970
 2
 150
 94
  Popiołek Michał
 22.0
 22
 7610
 2
 150
 95
  Siekiera Wiktor
 23.0
 23
 9790
 2
 151
 96
  Karczewski Michał
 24.0
 24
 9950
 2
 152
 97
  Górecki Jacek
 24.0
 24
 7690
 2
 152
 98
  Ferenc Grzegorz
 24.0
 24
 6715
 2
 152
 99
  Orszulak Piotr
 24.0
 24
 6425
 2
 152
 100
  Stepnowski Marek
 25.0
 25
 7615
 2
 153
 101
  TRUSZCZYŃSKI Zbigniew
 25.0
 25
 7355
 2
 153
 102
  Bender Mieczysław
 26.0
 26
 6575
 2
 154
 103
  Kasperek Piotr
 26.0
 26
 5790
 2
 154
 104
  Jadwiszczak Andrzej
 27.0
 27
 8805
 2
 155
 105
  Gabiś Marcin
 27.0
 27
 7715
 2
 155
 106
  Pielka Henryk
 27.0
 27
 7640
 2
 155
 107
  Masłowski Krzysztof
 27.0
 27
 7530
 2
 155
 108
  Widak Wiesław
 27.0
 27
 6455
 2
 155
 109
  Makowski Karol
 28.0
 28
 7880
 2
 156
 110
  Przebięda Mateusz
 28.0
 28
 6705
 2
 156
 111
  SUPREWICZ Andrzej
 28.0
 28
 6595
 2
 156
 112
  SIEMASZKO Aleksander
 29.0
 29
 8355
 2
 157
 113
  Opaliński Ireneusz
 29.0
 29
 6960
 2
 157
 114
  Worek Piotr
 31.0
 31
 7725
 2
 159
 115
  Staszewski Mariusz
 35.0
 35
 6515
 2
 163
 116
  Matelski Sławomir
 36.0
 36
 6210
 2
 164
 117
  DZIKI JÓZEF
 36.0
 36
 2840
 2
 164


Wyniki poszczególnych
tur:

2014-04-26, Bydgoszcz
2014-04-27, Bydgoszcz
2014-05-17, Bełchatów
2014-05-18, Bełchatów
2014-07-05, Kluczbork
2014-07-06, Kluczbork
2014-07-12, Klimontów
2014-07-13, Klimontów
2014-07-19, Miejska Górka
2014-07-20, Miejska Górka
2014-08-09, Poznań
2014-09-07, Warszawa
2014-09-08, Warszawa
2014-10-11, Szymanowice
2014-10-12, Szymanowice


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Łuczniczki 2014
Puchar Bełchatowa 2014
Mistrzostwa Polski U-23 2014
Mistrzostwa Polski Seniorów 2014
Mistrzostwa Polski Kobiet 2014
Puchar Poznania 2014
Puchar Warszawy 2014
Puchar Prezydenta Tarnobrzega 2014
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2014
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Justa Kowalska Kamila
 35.0
 22
 56810
 12
 22
 2
  Drgas Joanna
 34.0
 23
 42915
 12
 23
 3
  Jabłońska Natalia
 44.0
 28
 49235
 12
 28
 4
  Gottwald Marta
 51.0
 31
 33855
 12
 31
 5
  Balcerek Agnieszka
 49.0
 35
 43185
 12
 35
 6
  Larisch Bożena
 56.0
 37
 32985
 12
 37
 7
  Kondrusik Emilia
 55.0
 37
 36160
 12
 37
 8
  Wojtas patrycja
 67.0
 44
 37905
 12
 44
 9
  Bartosiewicz Ewelina
 62.0
 44
 33510
 12
 44
 10
  Roguska-Jurek Anna
 64.0
 48
 32325
 12
 48
 11
  Oślizło Agnieszka
 71.0
 48
 30605
 12
 48
 12
  Dolega Ewelina
 50.0
 50
 23360
 10
 50
 13
  MAMIKONYAN Yelena
 56.0
 56
 27175
 10
 56
 14
  Idziak Magdalena
 76.0
 56
 32705
 12
 56
 15
  Mamikonyan Nuna
 78.0
 60
 28575
 12
 60
 16
  Pieczko Karolina
 67.0
 67
 10750
 10
 67
 17
  Pawlikowska Patrycja
 90.0
 70
 29340
 12
 70
 18
  Łój Mariola
 101.5
 80
 24795
 12
 80
 19
  Sternal Zuzanna
 77.0
 77
 16815
 9
 94
 20
  Zdebska Agnieszka
 18.0
 18
 12880
 4
 120
 21
  Szulczewska Beata
 11.0
 11
 7435
 3
 130
 22
  Dymek Monika
 18.0
 18
 8535
 3
 137
 23
  GÓRCZAK Ewelina
 35.5
 35.5
 3600
 4
 137.5
 24
  WŁODARCZYK Aleksandra
 7.0
 7
 5765
 2
 143
 25
  Cieplińska Małgorzata
 9.0
 9
 5000
 2
 145
 26
  Siekiera Olga
 9.0
 9
 4845
 2
 145
 27
  Tracz Estera
 10.0
 10
 4145
 2
 146
 28
  Kulka Lidia
 11.0
 11
 4795
 2
 147
 29
  BRZOZOWSKA Elżbieta
 16.0
 16
 2600
 2
 152
 30
  KOWALCZYK Wanda
 18.0
 18
 2355
 2
 154
 31
  Nowak Teresa
 19.0
 19
 2775
 2
 155
 32
  PYKA Jadwiga
 19.0
 19
 2570
 2
 155
 33
  TOMALA Ewelina
 19.0
 19
 2235
 2
 155
 34
  MALINOWSKA Julianna
 20.0
 20
 1985
 2
 156
 35
  Trzeciak Aleksandra
 21.0
 21
 2185
 2
 157
 36
  Olkiewicz Barbara
 21.0
 21
 2850
 2
 157
 37
  Juszczyk Edyta
 22.0
 22
 3210
 2
 158
 38
  KOTWICA Anna
 22.5
 22.5
 2220
 2
 158.5
 39
  Włoszczyńska Teresa
 23.0
 23
 1570
 2
 159
 40
  MICHALAK Agata
 24.5
 24.5
 1175
 2
 160.5
 41
  Stasiak Krystyna
 25.0
 25
 1425
 2
 161
 42
  MACIEJUK Beata
 25.0
 25
 2240
 2
 161
 43
  SKARŻYŃSKA - Sikora Ewa
 25.0
 25
 2115
 2
 161
 44
  BORODZIEWICZ Ewelina
 26.0
 26
 2130
 2
 162
 45
  WOJCIECHOWSKA Krystyna
 27.0
 27
 705
 2
 163
 46
  SZTYCH Aleksandra
 29.0
 29
 655
 2
 165









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Turek Mateusz
 30.0
 19
 58980
 12
 19
 2
  Skorzyński Stanisław
 35.0
 22
 63965
 12
 22
 3
  Bąk Maciej
 44.0
 29
 66760
 12
 29
 4
  Kubat Maciej
 47.0
 31
 67995
 12
 31
 5
  Białdyga Maciej
 45.0
 31
 63065
 12
 31
 6
  Geisler Mikołaj
 59.0
 36
 67620
 13
 36
 7
  Flaga Łukasz
 54.0
 36
 58915
 12
 36
 8
  Kęsik Patryk
 64.0
 46
 55430
 12
 46
 9
  Pochylski Kamil
 49.0
 49
 37805
 10
 49
 10
  Lorenc Kamil
 70.0
 52
 52560
 12
 52
 11
  Derlaga Jakub
 56.0
 56
 31730
 10
 56
 12
  Kuchciak Konrad
 61.0
 61
 31460
 9
 81
 13
  SZKLARZ SZYMON
 67.0
 67
 26165
 9
 87
 14
  Gluza Łukasz
 58.0
 58
 31645
 8
 98
 15
  Machalski Radosław
 40.0
 40
 14815
 7
 100
 16
  Glinka Mateusz
 26.0
 26
 31895
 6
 106
 17
  Glinka Mateusz
 28.0
 28
 25800
 6
 108
 18
  Paprocki Jędrzej
 33.0
 33
 18390
 6
 113
 19
  Kochański Grzegorz
 33.0
 33
 16025
 5
 133
 20
  Nysztal Bartłomiej
 14.0
 14
 30735
 4
 134
 21
  Gluza Łukasz
 14.0
 14
 20615
 4
 134
 22
  Wajman Dawid
 63.0
 63
 14565
 6
 143
 23
  Tutalak Arkadiusz
 35.0
 35
 10100
 4
 155
 24
  BOGUSZ Dawid
 6.0
 6
 19750
 2
 166
 25
  Gryga Marcin
 8.0
 8
 18075
 2
 168
 26
  Turek Krzysztof
 8.0
 8
 17605
 2
 168
 27
  GRUNT Paweł
 8.0
 8
 14730
 2
 168
 28
  KUBACKI KONRAD
 9.0
 9
 14695
 2
 169
 29
  Krasucki Dominik
 9.0
 9
 14195
 2
 169
 30
  CHMIEL Bartłomiej
 11.0
 11
 16890
 2
 171
 31
  Rygielski Damian
 12.0
 12
 16490
 2
 172
 32
  Kubasik Michał
 13.0
 13
 17980
 2
 173
 33
  CYROCKI Marcin
 13.0
 13
 12765
 2
 173
 34
  BABIARZ Piotr
 14.0
 14
 15680
 2
 174
 35
  KŁUSEK Arkadiusz
 16.0
 16
 13150
 2
 176
 36
  KOBĘDZA Tomasz
 17.0
 17
 12445
 2
 177
 37
  ZAJĄC Michał
 18.0
 18
 15610
 2
 178
 38
  Grabowski Radosław
 18.0
 18
 10910
 2
 178
 39
  Puchała Adrian
 18.0
 18
 9475
 2
 178
 40
  Moskwa Artur
 18.0
 18
 7740
 2
 178
 41
  Pierewoj Marcin
 19.0
 19
 11685
 2
 179
 42
  KĄKOL Krzysztof
 20.0
 20
 12110
 2
 180
 43
  STRZELEC Patryk
 20.0
 20
 7950
 2
 180
 44
  Adamczyk Daniel
 21.0
 21
 13570
 2
 181
 45
  Pożoga Mateusz
 21.0
 21
 12450
 2
 181
 46
  KRAJEWSKI Dawid
 22.0
 22
 9875
 2
 182
 47
  BANAŚ Jakub
 23.0
 23
 9110
 2
 183
 48
  Gałka Artur
 4.0
 4
 3015
 1
 184
 49
  Mikołajczak Michał
 25.0
 25
 8215
 2
 185
 50
  Brancewicz Bartosz
 25.0
 25
 5980
 2
 185
 51
  KIRCZUK Damian
 26.0
 26
 8350
 2
 186
 52
  KOROLEWICZ Tomasz
 27.0
 27
 6390
 2
 187
 53
  GLESZCZYŃSKI Błażej
 28.0
 28
 8385
 2
 188
 54
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2014-04-26, Bydgoszcz
2014-04-27, Bydgoszcz
2014-05-17, Bełchatów
2014-05-18, Bełchatów
2014-07-05, Kluczbork
2014-07-06, Kluczbork
2014-07-12, Klimontów
2014-07-13, Klimontów
2014-07-19, Miejska Górka
2014-07-20, Miejska Górka
2014-08-09, Poznań
2014-09-07, Warszawa
2014-09-08, Warszawa
2014-10-11, Szymanowice
2014-10-12, Szymanowice


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Łuczniczki 2014
Puchar Bełchatowa 2014
Mistrzostwa Polski U-23 2014
Mistrzostwa Polski Seniorów 2014
Mistrzostwa Polski Kobiet 2014
Puchar Poznania 2014
Puchar Warszawy 2014
Puchar Prezydenta Tarnobrzega 2014