autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2015
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Walczak Wiktor
 34.5
 19.5
 47560
 12
 19.5
 2
  Niemiec Adam
 36.0
 24
 52755
 12
 24
 3
  Białdyga Maciej
 48.0
 26
 38920
 12
 26
 4
  Mazurczak Grzegorz
 37.0
 27
 36725
 12
 27
 5
  Nowakowski Sebastian
 44.0
 29
 37630
 12
 29
 6
  Cesarz Maciej
 44.5
 30
 40465
 12
 30
 7
  Kasprowicz Paweł
 45.0
 30
 36615
 12
 30
 8
  Orłowski Krzysztof
 50.0
 33
 45660
 12
 33
 9
  Kamiński Wojciech
 68.0
 33
 44450
 14
 33
 10
  Górecki Kamil
 47.0
 33
 35735
 12
 33
 11
  Tomczak Sławomir
 55.0
 35
 38895
 12
 35
 12
  ILKÓW WOJCIECH
 51.0
 35
 35935
 12
 35
 13
  Filocha Paweł
 35.0
 35
 31385
 10
 35
 14
  Szlachta Paweł
 35.0
 35
 27465
 10
 35
 15
  Piasecki Wiesław
 51.0
 36
 43630
 12
 36
 16
  Mirowski Mirosław
 51.0
 36
 41730
 12
 36
 17
  Milewski Zbigniew
 60.0
 38
 39000
 12
 38
 18
  Dzikiewicz Kamil
 53.0
 38
 38545
 12
 38
 19
  Górecki Kacper
 56.5
 39.5
 29960
 12
 39.5
 20
  Kurowski Krzysztof
 40.5
 40.5
 32960
 10
 40.5
 21
  Stańczyk Marcin
 63.5
 42.5
 27000
 12
 42.5
 22
  Duda Zbigniew
 59.0
 43
 33985
 12
 43
 23
  Pogonowski Bartłomiej
 57.0
 43
 32940
 12
 43
 24
  Wlazło Paweł
 60.5
 43.5
 38135
 12
 43.5
 25
  Przytuła Adam
 63.0
 44
 37370
 12
 44
 26
  Górny Ariel
 63.5
 44.5
 30105
 12
 44.5
 27
  Bielewicz Rafał
 71.0
 47
 32320
 12
 47
 28
  Długajczyk Grzegorz
 66.0
 47
 25925
 12
 47
 29
  Łosiewicz Mirosław
 64.5
 47.5
 33625
 12
 47.5
 30
  Brąclik Ryszard
 74.0
 48
 21605
 12
 48
 31
  Kulka Artur
 68.5
 48.5
 34860
 12
 48.5
 32
  Fic Paweł
 68.0
 50
 25215
 12
 50
 33
  Wieteska Dariusz
 73.0
 50
 24975
 12
 50
 34
  Sułek Mariusz
 71.5
 51.5
 26505
 12
 51.5
 35
  Niewiadomski Artur
 51.5
 51.5
 16825
 10
 51.5
 36
  Komorniczak Dariusz
 52.0
 52
 18825
 10
 52
 37
  Suwada Robert
 76.5
 55.5
 25390
 12
 55.5
 38
  Kocikowski Artur
 78.5
 55.5
 24430
 12
 55.5
 39
  Miernik Maciej
 57.5
 57.5
 22625
 10
 57.5
 40
  Grzelaczyk Piotr
 57.5
 57.5
 21930
 10
 57.5
 41
  Rzepczyński Jakub
 60.5
 60.5
 18300
 10
 60.5
 42
  Szymaniec Krzysztof
 85.0
 61
 21875
 12
 61
 43
  Pater Mariusz
 62.5
 62.5
 17020
 10
 62.5
 44
  Kubicki Roman
 66.0
 66
 15940
 10
 66
 45
  Nowicki Maciej
 91.5
 67.5
 17180
 12
 67.5
 46
  Łebkowski Michał
 12.0
 12
 22615
 6
 76
 47
  Mizera Bartosz
 49.5
 49.5
 16455
 8
 81.5
 48
  WÓJCIK Andrzej
 35.0
 35
 9240
 6
 99
 49
  Kosakowski Piotr
 39.0
 39
 10210
 6
 103
 50
  Pawlak Arkadiusz
 8.0
 8
 17640
 4
 104
 51
  Kamiński Wojciech II
 42.0
 42
 10625
 6
 106
 52
  Zielonka Remigiusz
 25.0
 25
 11600
 4
 121
 53
  Stępniewski Tomasz
 27.5
 27.5
 4965
 4
 123.5
 54
  Wójcik Andrzej
 30.0
 30
 7700
 4
 126
 55
  Nowaczyk Krzysztof
 32.0
 32
 6445
 4
 128
 56
  Kopczyński Mariusz
 32.0
 32
 3670
 4
 128
 57
  Dudziński Dariusz
 34.0
 34
 3980
 4
 130
 58
  Biczysko Mirosław
 5.0
 5
 12945
 2
 133
 59
  DZIEDZIC JACEK
 8.0
 8
 7440
 2
 136
 60
  Studniarz Dariusz
 8.0
 8
 4625
 2
 136
 61
  GUCZALSKI Paweł
 9.0
 9
 1730
 2
 137
 62
  Dudziński Dariusz
 42.5
 42.5
 4350
 4
 138.5
 63
  Ziemniewicz Dariusz
 11.0
 11
 12300
 2
 139
 64
  Dubis Marek
 11.0
 11
 9455
 2
 139
 65
  Darłak Sebastian
 12.0
 12
 10230
 2
 140
 66
  Kozielski Jacek
 13.0
 13
 13660
 2
 141
 67
  Duszak Marcin
 13.0
 13
 10770
 2
 141
 68
  Mnich Zbigniew
 13.0
 13
 8270
 2
 141
 69
  Brzana Wojciech
 13.0
 13
 7795
 2
 141
 70
  Wandas Marcin
 14.0
 14
 5765
 2
 142
 71
  Wawrzyniak Sebastian
 16.0
 16
 8635
 2
 144
 72
  Górecki Jacek
 16.0
 16
 7455
 2
 144
 73
  Starosta Dariusz
 16.0
 16
 6505
 2
 144
 74
  Lejda Mariusz
 17.0
 17
 5695
 2
 145
 75
  Siewaszko Maciej
 17.0
 17
 645
 2
 145
 76
  Dobrowolski Kazimierz
 18.0
 18
 12045
 2
 146
 77
  Kożuchowski Daniel
 18.0
 18
 7820
 2
 146
 78
  Grzyb Stanisław
 18.0
 18
 6270
 2
 146
 79
  Sobiegraj Wojciech
 18.0
 18
 5605
 2
 146
 80
  Kępiński Zbigniew
 19.0
 19
 5615
 2
 147
 81
  Baranowski Tomasz
 19.0
 19
 5080
 2
 147
 82
  Hołysz Adam
 21.0
 21
 5705
 2
 149
 83
  Witczak Damian
 21.0
 21
 4685
 2
 149
 84
  Worek Piotr
 21.0
 21
 4435
 2
 149
 85
  Bender Mieczysław
 23.0
 23
 3875
 2
 151
 86
  SUPREWICZ Andrzej
 23.0
 23
 3410
 2
 151
 87
  Furman Sylwester
 24.0
 24
 3480
 2
 152
 88
  Makowski Karol
 25.0
 25
 5810
 2
 153
 89
  Kupren Tomasz
 25.0
 25
 3240
 2
 153
 90
  Kaźmierczak Sylwester
 25.0
 25
 3050
 2
 153
 91
  Giluk Andrzej
 26.0
 26
 3935
 2
 154
 92
  Kaźmierczak Krzysztof
 26.0
 26
 2670
 2
 154
 93
  Czajor Mirosław
 27.0
 27
 2145
 2
 155
 94
  Burczak Andrzej
 28.0
 28
 2380
 2
 156
 95
  Mikuła Fabian
 28.0
 28
 1745
 2
 156
 96
  Śliwiński Mieczysław
 30.0
 30
 55
 2
 158


Wyniki poszczególnych
tur:

2015-04-18, Bydgoszcz
2015-04-19, Bydgoszcz
2015-05-09, Bełchatów
2015-05-10, Bełchatów
2015-06-14, Gdańsk
2015-06-15, Gdańsk
2015-07-11, Świerkocin
2015-07-12, Świerkocin
2015-09-26, Szymanowice
2015-09-27, Szymanowice
2015-10-10, Warszawa
2015-10-11, Warszawa


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Łuczniczki 2015
Bełchatów 2015
Puchar Gdańska 2015
Mistrzostwa Polski 2015
Puchar Tarnobrzega
Puchar Warszawy 2015
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2015
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Wojtas patrycja
 33.0
 33
 31410
 9
 50
 2
  Drgas Joanna
 34.0
 34
 34145
 9
 51
 3
  Roguska-Jurek Anna
 36.0
 36
 31555
 9
 53
 4
  Bartosiewicz Ewelina
 37.0
 37
 27180
 9
 54
 5
  Jabłońska Natalia
 39.0
 39
 30610
 9
 56
 6
  Gottwald Marta
 43.0
 43
 29825
 9
 60
 7
  Oślizło Agnieszka
 43.0
 43
 29430
 9
 60
 8
  Justa Kowalska Kamila
 44.0
 44
 30640
 9
 61
 9
  Balcerek Agnieszka
 45.0
 45
 24295
 9
 62
 10
  Kondrusik Emilia
 46.0
 46
 26170
 9
 63
 11
  Larisch Bożena
 47.0
 47
 30280
 9
 64
 12
  Cieplińska Małgorzata
 49.0
 49
 25825
 9
 66
 13
  Pawlikowska Patrycja
 49.0
 49
 29010
 9
 66
 14
  Tracz Estera
 53.0
 53
 23685
 9
 70
 15
  Siekiera Olga
 56.0
 56
 19900
 9
 73
 16
  Duda Karolina
 59.0
 59
 24165
 9
 76
 17
  Pieczko Karolina
 64.0
 64
 18875
 9
 81









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Turek Mateusz
 27.0
 27
 30810
 9
 47
 2
  Skorzyński Stanisław
 27.0
 27
 27195
 9
 47
 3
  Lorenc Kamil
 33.0
 33
 22480
 9
 53
 4
  Derlaga Jakub
 35.0
 35
 22640
 9
 55
 5
  Bąk Maciej
 37.0
 37
 23705
 9
 57
 6
  Kurzepa Marcin
 38.0
 38
 21540
 9
 58
 7
  Geisler Mikołaj
 39.0
 39
 26245
 9
 59
 8
  Pochylski Kamil
 42.0
 42
 23590
 9
 62
 9
  Wacha Marcin
 42.0
 42
 21110
 9
 62
 10
  Kochański Grzegorz
 44.0
 44
 26180
 9
 64
 11
  GRUNT Paweł
 45.5
 45.5
 23035
 9
 65.5
 12
  Kubat Maciej
 49.0
 49
 22390
 9
 69
 13
  WAWERCZYK Bartosz
 63.0
 63
 14565
 9
 83
 14
  KUBICKI Adrian
 67.0
 67
 14770
 9
 87
 15
  Glinka Mateusz
 35.0
 35
 20795
 7
 95
 16
  Kęsik Patryk
 24.0
 24
 8250
 5
 124
 17
  Gluza Łukasz
 23.0
 23
 8070
 4
 143
 18
  IWANIUK Bartosz
 35.0
 35
 695
 4
 155
 19
  Januchowski Paweł
 5.0
 5
 2950
 2
 165
 20
  Glinka Mateusz
 16.5
 16.5
 5
 2
 176.5
 21
  Iwaniuk Bartosz
 5.0
 5
 1725
 1
 185
 22
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2015-04-18, Bydgoszcz
2015-04-19, Bydgoszcz
2015-05-09, Bełchatów
2015-05-10, Bełchatów
2015-06-14, Gdańsk
2015-06-15, Gdańsk
2015-07-11, Świerkocin
2015-07-12, Świerkocin
2015-09-26, Szymanowice
2015-09-27, Szymanowice
2015-10-10, Warszawa
2015-10-11, Warszawa


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Łuczniczki 2015
Bełchatów 2015
Puchar Gdańska 2015
Mistrzostwa Polski 2015
Puchar Tarnobrzega
Puchar Warszawy 2015