autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Seniorzy 2016
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Milewski Zbigniew
 14.0
 14
 24330
 6
 78
 2
  Smalec Janusz
 17.0
 17
 18815
 6
 81
 3
  Białdyga Maciej
 19.0
 19
 18730
 6
 83
 4
  Górecki Kamil
 13.0
 13
 15635
 5
 93
 5
  Skorzyński Stanisław
 15.5
 15.5
 15770
 5
 95.5
 6
  Mazurczak Grzegorz
 16.0
 16
 19325
 5
 96
 7
  Kulka Artur
 16.5
 16.5
 16370
 5
 96.5
 8
  Stańczyk Marcin
 17.5
 17.5
 17800
 5
 97.5
 9
  Bielewicz Rafał
 36.5
 36.5
 12055
 6
 100.5
 10
  Cesarz Maciej
 21.0
 21
 21835
 5
 101
 11
  Górecki Kacper
 21.0
 21
 14770
 5
 101
 12
  Szlachta Paweł
 22.0
 22
 13175
 5
 102
 13
  Górny Ariel
 23.0
 23
 13885
 5
 103
 14
  Oczki Mariusz
 39.5
 39.5
 9470
 6
 103.5
 15
  Duda Zbigniew
 25.0
 25
 15385
 5
 105
 16
  Walczak Wiktor
 9.0
 9
 13880
 4
 105
 17
  Niemiec Adam
 25.0
 25
 12115
 5
 105
 18
  Wlazło Paweł
 26.0
 26
 16815
 5
 106
 19
  Kasztelan Maciej
 26.0
 26
 11870
 5
 106
 20
  Chyb Andrzej
 42.0
 42
 9535
 6
 106
 21
  Piasecki Wiesław
 11.0
 11
 15000
 4
 107
 22
  Nowakowski Sebastian
 27.0
 27
 10315
 5
 107
 23
  Fic Paweł
 28.5
 28.5
 9710
 5
 108.5
 24
  Gryga Grzegorz
 30.0
 30
 7975
 5
 110
 25
  Horemski Tomasz
 15.0
 15
 18525
 4
 111
 26
  Dzikiewicz Kamil
 15.0
 15
 11005
 4
 111
 27
  Pogonowski Bartłomiej
 32.0
 32
 10905
 5
 112
 28
  Wieczorek Czesław
 32.0
 32
 8765
 5
 112
 29
  Filocha Paweł
 17.0
 17
 12355
 4
 113
 30
  Tomczak Sławomir
 33.0
 33
 8965
 5
 113
 31
  Pawlak Arkadiusz
 17.0
 17
 8910
 4
 113
 32
  Suwada Robert
 18.0
 18
 10905
 4
 114
 33
  ILKÓW WOJCIECH
 35.0
 35
 7400
 5
 115
 34
  Pietrzyk Robert
 20.0
 20
 12415
 4
 116
 35
  Orłowski Krzysztof
 20.0
 20
 11230
 4
 116
 36
  Rybiński Sebastian
 36.0
 36
 7135
 5
 116
 37
  Szporko Tomasz
 21.0
 21
 9650
 4
 117
 38
  Czubaj Mirosław
 21.0
 21
 9480
 4
 117
 39
  Brąclik Ryszard
 21.0
 21
 9180
 4
 117
 40
  Majewski Bogusław
 37.0
 37
 7400
 5
 117
 41
  Dubis Marek
 24.0
 24
 8160
 4
 120
 42
  Bojarski Krzysztof
 40.0
 40
 4925
 5
 120
 43
  Kaźmierczak Krzysztof
 42.0
 42
 6115
 5
 122
 44
  Gierak Łukasz
 27.0
 27
 8800
 4
 123
 45
  Cieślik Marek
 27.0
 27
 8145
 4
 123
 46
  Oktabski Mateusz
 43.0
 43
 6765
 5
 123
 47
  Opaliński Ireneusz
 43.0
 43
 4785
 5
 123
 48
  Mirowski Mirosław
 14.0
 14
 11660
 3
 126
 49
  Przebięda Mateusz
 31.0
 31
 3865
 4
 127
 50
  Przytuła Adam
 16.0
 16
 6440
 3
 128
 51
  Kurowski Krzysztof
 3.0
 3
 8045
 2
 131
 52
  Mizera Bartosz
 4.0
 4
 7785
 2
 132
 53
  Kocikowski Artur
 8.0
 8
 9065
 2
 136
 54
  Staszewski Mariusz
 8.0
 8
 7055
 2
 136
 55
  Kuchciak Jacek
 11.0
 11
 4315
 2
 139
 56
  Kubat Maciej
 11.0
 11
 3875
 2
 139
 57
  Królikowski Artur
 13.0
 13
 6585
 2
 141
 58
  Gorzelańczyk Zygmunt
 14.0
 14
 3450
 2
 142
 59
  Migdalski Dariusz
 14.0
 14
 2360
 2
 142
 60
  Janus Jacek
 16.0
 16
 4810
 2
 144
 61
  Zaremba Ryszard
 16.0
 16
 3680
 2
 144
 62
  Znaniecki Jacek
 1.0
 1
 4970
 1
 145
 63
  Brzana Wojciech
 3.0
 3
 3525
 1
 147
 64
  Korzeniowski Sebastian
 3.0
 3
 2675
 1
 147
 65
  Biczysko Mirosław
 4.0
 4
 4520
 1
 148
 66
  Szymkowiak Arkadiusz
 20.0
 20
 4395
 2
 148
 67
  Mnich Zbigniew
 4.0
 4
 3520
 1
 148
 68
  Cyperski Piotr
 21.0
 21
 3085
 2
 149
 69
  Lach Paweł
 5.0
 5
 1970
 1
 149
 70
  Dobrowolski Kazimierz
 21.0
 21
 1700
 2
 149
 71
  Miśków Józef
 21.0
 21
 1510
 2
 149
 72
  ZIEMBICKI Paweł
 22.0
 22
 1910
 2
 150
 73
  Barański Dariusz
 22.0
 22
 1265
 2
 150
 74
  Kowalski Rafał
 7.0
 7
 2325
 1
 151
 75
  Ogonowski Marcin
 7.0
 7
 1675
 1
 151
 76
  BARTCZAK MARCIN
 24.0
 24
 1580
 2
 152
 77
  SOKOŁOWSKI Tomasz
 9.0
 9
 1105
 1
 153
 78
  Buczek Piotr
 10.0
 10
 2165
 1
 154
 79
  ŻÓŁTOWSKI Cezary
 10.0
 10
 1145
 1
 154
 80
  Kwiatkowski Marcin
 10.0
 10
 1010
 1
 154
 81
  KARBOWSKI Dawid
 11.0
 11
 1085
 1
 155
 82
  Stefańczyk Tomasz
 11.0
 11
 830
 1
 155
 83
  Baranowski Tomasz
 13.0
 13
 330
 1
 157
 84
  Kmieć Włodzimierz
 14.0
 14
 485
 1
 158
 85
  Kajfasz Bartłomiej
 14.0
 14
 105
 1
 158
 86
  HRYCKIEWICZ ADAM
 14.0
 14
 90
 1
 158


Wyniki poszczególnych
tur:

2016-04-23, Szymanowice
2016-04-24, Szymanowice
2016-06-04, Gdańsk
2016-06-05, Gdańsk
2016-08-20, Poznań
2016-08-21, Poznań


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Tarnobrzega 2016
Puchar Gdańska 2016
Mistrzostwa Polski Seniorów 2016
Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Kobiety 2016
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Justa Kowalska Kamila
 7.0
 7
 12245
 4
 109
 2
  Kondrusik Emilia
 7.0
 7
 15025
 4
 109
 3
  Drgas Joanna
 10.0
 10
 11080
 4
 112
 4
  Larisch Bożena
 11.0
 11
 12320
 4
 113
 5
  Jabłońska Natalia
 15.0
 15
 10855
 4
 117
 6
  Oślizło Agnieszka
 18.0
 18
 8115
 4
 120
 7
  Gottwald Marta
 19.0
 19
 8870
 4
 121
 8
  Roguska-Jurek Anna
 19.0
 19
 8820
 4
 121
 9
  Wojtas patrycja
 20.0
 20
 7945
 4
 122
 10
  Pawlikowska Patrycja
 20.0
 20
 8250
 4
 122
 11
  Cieplińska Małgorzata
 22.0
 22
 8590
 4
 124
 12
  Bartosiewicz Ewelina
 23.0
 23
 7730
 4
 125
 13
  Urbanowska Dorota
 27.0
 27
 5930
 4
 129
 14
  Siekiera Olga
 28.0
 28
 7270
 4
 130
 15
  Duda Karolina
 30.0
 30
 5445
 4
 132
 16
  Kurowski Krzysztof
 21.0
 
 2020
 2
 136
 17
  Sołek Mateusz
 11.0
 
 4400
 2
 136
 18
  Migdalski Dariusz
 13.0
 
 4710
 2
 136
 19
  Suwada Robert
 16.0
 
 4160
 2
 136
 20
  Walczak Wiktor
 3.0
 
 12700
 2
 136
 21
  Lech Bogusław
 25.0
 
 965
 2
 136
 22
  Pietrzyk Robert
 23.0
 
 2390
 2
 136
 23
  Grałek Szymon
 13.0
 
 3435
 2
 136
 24
  Jackowski Damian
 14.0
 
 4160
 2
 136
 25
  Patrzałek Wojciech
 8.0
 
 5230
 2
 136
 26
  Karczewski Michał
 11.0
 
 5025
 2
 136
 27
  Wolniewicz Tomasz
 28.0
 
 745
 2
 136
 28
  Plak Paulina
 34.0
 34
 3725
 4
 136
 29
  Błaszczyk Anna
 14.0
 14
 3130
 2
 150
 30
  Piasecki Wiesław
 2.0
 
 7555
 1
 153
 31
  Kupren Tomasz
 11.0
 
 835
 1
 153
 32
  Fic Paweł
 1.0
 
 6595
 1
 153
 33
  Mirowski Mirosław
 6.0
 
 2215
 1
 153
 34
  Mazurczak Grzegorz
 11.0
 
 515
 1
 153
 35
  Dzikiewicz Kamil
 1.0
 
 5210
 1
 153
 36
  Szporko Tomasz
 10.0
 
 2310
 1
 153
 37
  Baranowski Tomasz
 12.0
 
 480
 1
 153
 38
  Wieczorek Czesław
 13.0
 
 270
 1
 153
 39
  Szlachta Paweł
 5.0
 
 2300
 1
 153
 40
  Górecki Kamil
 1.0
 
 4065
 1
 153
 41
  Korzeniowski Sebastian
 8.0
 
 1620
 1
 153
 42
  Skorzyński Stanisław
 3.0
 
 3260
 1
 153
 43
  Duda Zbigniew
 2.0
 
 4845
 1
 153
 44
  Lach Paweł
 6.0
 
 3040
 1
 153
 45
  Oktabski Mateusz
 5.0
 
 1785
 1
 153
 46
  Niemiec Adam
 9.0
 
 1315
 1
 153
 47
  Pogonowski Bartłomiej
 7.0
 
 2845
 1
 153
 48
  Tomczak Sławomir
 3.0
 
 3080
 1
 153
 49
  Nowakowski Sebastian
 4.0
 
 3300
 1
 153
 50
  Kmieć Włodzimierz
 10.0
 
 875
 1
 153
 51
  HRYCKIEWICZ ADAM
 14.0
 
 480
 1
 153
 52
  KOSTERA MARCIN
 12.0
 
 650
 1
 153
 53
  Kowalski Rafał
 8.0
 
 1365
 1
 153
 54
  Górny Ariel
 9.0
 
 2430
 1
 153
 55
  Kaźmierczak Krzysztof
 10.0
 
 1170
 1
 153
 56
  Gryga Grzegorz
 8.0
 
 2595
 1
 153
 57
  Bojarski Krzysztof
 11.0
 
 775
 1
 153
 58
  Brzana Wojciech
 7.0
 
 2105
 1
 153
 59
  Kwiatkowski Marcin
 2.0
 
 3905
 1
 153
 60
  SOKOŁOWSKI Tomasz
 14.0
 
 265
 1
 153
 61
  KARBOWSKI Dawid
 9.0
 
 1525
 1
 153
 62
  Błaszyk Anna
 18.0
 18
 835
 2
 154









Tabela i Wyniki Grand Prix Polski - Juniorzy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Geisler Mikołaj
 4.0
 8
 14035
 3
 148
 2
  Kochański Grzegorz
 9.0
 11
 12125
 3
 151
 3
  Krzyżak Bartosz
 6.0
 11
 8455
 3
 151
 4
  Kurzepa Marcin
 11.0
 13
 8870
 3
 153
 5
  Turek Mateusz
 6.0
 14
 10780
 3
 154
 6
  Sobolewski Bartłomiej
 11.0
 17
 12835
 3
 157
 7
  Derlaga Jakub
 17.0
 18
 7195
 3
 158
 8
  GRUNT Paweł
 16.0
 19
 8520
 3
 159
 9
  Wacha Marcin
 14.0
 20
 9170
 3
 160
 10
  HUNEK SZYMON
 16.0
 21
 10135
 3
 161
 11
  Makurat Dawid
 16.0
 25
 6635
 3
 165
 12
  Leksy Szymon
 16.0
 26
 7410
 3
 166
 13
  Jackowiec Michał
 20.0
 27
 6580
 3
 167
 14
  Fido Bartłomiej
 24.0
 28
 3340
 3
 168
 15
  Pochylski Kamil
 22.0
 31
 5295
 3
 171
 16
  STRZELEC Patryk
 25.0
 33
 3635
 3
 173
 17
  WAWERCZYK Bartosz
 27.0
 34
 4015
 3
 174
 18
  SZKLARZ SZYMON
 24.0
 34
 3935
 3
 174
 19
  Kuchciak Konrad
 1.0
 2
 10985
 1
 182
 20
  SUPREWICZ Andrzej
 23.0
 23
 3220
 2
 183
 21
  Mnich Zbigniew
 2.0
 6
 10250
 1
 186
 22
  Biczysko Mirosław
 4.0
 8
 7525
 1
 188
 23
  Znaniecki Jacek
 9.0
 10
 2755
 1
 190
 24
  Ogonowski Marcin
 8.0
 15
 2920
 1
 195
 25
  Przytuła Adam
 3.0
 19
 7960
 1
 199
 26
  Piasecki Wiesław
 6.0
 19
 3770
 1
 199
 27
  Buczek Piotr
 9.0
 19
 2545
 1
 199
 28
  Kulka Artur
 5.0
 21.5
 6190
 1
 201.5
 29
  Górecki Kacper
 1.0
 22
 14080
 1
 202
 30
  ŻÓŁTOWSKI Cezary
 12.0
 22
 2050
 1
 202
 31
  Cesarz Maciej
 2.0
 23
 10705
 1
 203
 32
  KOSTERA MARCIN
 11.0
 23
 2130
 1
 203
 33
  Stefańczyk Tomasz
 12.0
 23
 2115
 1
 203
 34
  Dzikiewicz Kamil
 8.0
 24
 2640
 1
 204
 35
  Kupren Tomasz
 13.0
 24
 1535
 1
 204
 36
  Stańczyk Marcin
 7.0
 24.5
 4460
 1
 204.5
 37
  Wlazło Paweł
 1.0
 27
 11645
 1
 207
 38
  Gierak Łukasz
 21.0
 48
 4400
 2
 208
 39
  Kajfasz Bartłomiej
 14.0
 28
 200
 1
 208
 40
  Kasztelan Maciej
 3.0
 29
 8900
 1
 209
 41
  Rybiński Sebastian
 4.0
 40
 7795
 1
 220
 42
  ILKÓW WOJCIECH
 5.0
 40
 4310
 1
 220
 43
  Szporko Tomasz
 10.0
 41
 2545
 1
 221
 44
  Majewski Bogusław
 6.0
 43
 5695
 1
 223
 45
  Opaliński Ireneusz
 11.0
 54
 2145
 1
 234
 46
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2016-04-23, Szymanowice
2016-04-24, Szymanowice
2016-06-04, Gdańsk
2016-06-05, Gdańsk
2016-08-20, Poznań
2016-08-21, Poznań


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Tarnobrzega 2016
Puchar Gdańska 2016
Mistrzostwa Polski Seniorów 2016