autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Eliminacji Grand Prix Polski - Seniorzy 2010








Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Bielewicz Rafał
 5.0
 5
 16195
 4
 209
 2
  Nysztal Tomasz
 7.0
 7
 16305
 4
 211
 3
  Hołysz Adam
 7.0
 7
 15625
 4
 211
 4
  Gutowski Andrzej
 7.0
 7
 12770
 4
 211
 5
  Nikodem Zenon
 8.0
 8
 12975
 4
 212
 6
  Orlikowski Miłosz
 8.0
 8
 18390
 4
 212
 7
  Jakubowski Andrzej
 9.0
 9
 13060
 4
 213
 8
  Dul Sylwester
 10.0
 10
 12980
 4
 214
 9
  Znaniecki Jacek
 11.0
 11
 9065
 4
 215
 10
  Ziółkowski Kacper
 11.0
 11
 13835
 4
 215
 11
  Jadwiszczak Andrzej
 13.0
 13
 9745
 4
 217
 12
  Filocha Adam
 14.0
 14
 7455
 4
 218
 13
  Kowalski Marcin
 14.0
 14
 7835
 4
 218
 14
  Grajczak Dariusz
 14.0
 14
 9365
 4
 218
 15
  Górski Ireneusz
 14.0
 14
 7900
 4
 218
 16
  Chłopecki Piotr
 15.0
 15
 8250
 4
 219
 17
  Domański Krzysztof
 15.0
 15
 8370
 4
 219
 18
  Marcińczak Lech
 15.0
 15
 7950
 4
 219
 19
  Grzejszczyk Grzegorz
 15.0
 15
 8825
 4
 219
 20
  Karykowski Cezary
 15.0
 15
 8140
 4
 219
 21
  Grzelaczyk Piotr
 15.0
 15
 7510
 4
 219
 22
  Nowak Roman
 18.0
 18
 7510
 4
 222
 23
  Mordak Wojciech
 19.0
 19
 5730
 4
 223
 24
  Żurakowski Maciej
 19.0
 19
 5695
 4
 223
 25
  Ciesielski Krzysztof
 22.0
 22
 5600
 4
 226
 26
  Masłowski Dariusz
 23.0
 23
 8245
 4
 227
 27
  Lach Szymon
 2.0
 2
 7015
 2
 274
 28
  Tomczak Sławomir
 3.0
 3
 5805
 2
 275
 29
  Depa Ryszard
 4.0
 4
 7235
 2
 276
 30
  Dziób Paweł
 5.0
 5
 4660
 2
 277
 31
  Mazurkiewicz Andrzej
 6.0
 6
 4500
 2
 278
 32
  Jurczak Łukasz
 6.0
 6
 3525
 2
 278
 33
  Prymas Robert
 8.0
 8
 6885
 2
 280
 34
  GRABOWSKI ADAM
 8.0
 8
 6290
 2
 280
 35
  Dudek Dominik
 9.0
 9
 3040
 2
 281
 36
  Romanowski Łukasz
 9.0
 9
 2660
 2
 281
 37
  Wańkiewicz Mariusz
 9.0
 9
 6230
 2
 281
 38
  Szywała Waldemar
 9.0
 9
 2465
 2
 281
 39
  Jasiukajć Robert
 9.0
 9
 1540
 2
 281
 40
  BOCKIEWICZ ZBIGNIEW
 10.0
 10
 4220
 2
 282
 41
  DŁUGOSZ JÓZEF
 10.0
 10
 4045
 2
 282
 42
  Kopczyński Grzegorz
 10.0
 10
 2385
 2
 282
 43
  Stefańczyk Tomasz
 11.0
 11
 2030
 2
 283
 44
  Ziach Grzegorz
 12.0
 12
 2460
 2
 284
 45
  Romanowski Marek
 13.0
 13
 2210
 2
 285
 46
  Jabłoński Marcin
 14.0
 14
 650
 2
 286


Wyniki poszczególnych
tur:

2010-06-05, Topola
2010-06-06, Topola
2010-09-04, Nakło
2010-09-05, Nakło


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Wałbrzycha 2010
Puchar Łuczniczki 2010
Tabela i Wyniki Eliminacji Grand Prix Polski - Kobiety 2010








Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Dolega Ewelina
 6.0
 6
 13965
 4
 210
 2
  Filocha Natalia
 10.0
 10
 12540
 4
 214
 3
  Sitarek Natalia
 11.0
 11
 11165
 4
 215
 4
  Otawa Joanna
 11.0
 11
 15225
 4
 215
 5
  Koczoń Wioletta
 13.0
 13
 8090
 4
 217
 6
  Jerzykowska Krystyna
 15.0
 15
 8155
 4
 219
 7
  Olkiewicz Barbara
 15.0
 15
 8235
 4
 219
 8
  Nowak Teresa
 15.0
 15
 10020
 4
 219
 9
  Wolicka Jolanta
 19.0
 19
 5900
 4
 223
 10
  Dziób Danuta
 5.0
 5
 5835
 2
 277
 11
  Romanowska Elżbieta
 7.0
 7
 5175
 2
 279
 12
  Bieleszuk Romualda
 10.0
 10
 2530
 2
 282
 13
  DŁUGOSZ ALICJA
 11.0
 11
 2180
 2
 283
 14
  Czernikiewicz Katarzyna
 11.0
 11
 1530
 2
 283
 15
  Błaszczyk Anna
 11.0
 11
 2220
 2
 283


Wyniki poszczególnych
tur:

2010-06-05, Topola
2010-06-06, Topola
2010-09-04, Nakło
2010-09-05, Nakło


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Wałbrzycha 2010
Puchar Łuczniczki 2010
Tabela i Wyniki Eliminacji Grand Prix Polski - Juniorzy 2010
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Kowalski Rafał
 11.0
 11
 12600
 4
 113
 2
  Malik Piotr
 11.0
 11
 12095
 4
 113
 3
  Górniak Bartosz
 11.0
 11
 11985
 4
 113
 4
  Nysztal Bartłomiej
 11.0
 11
 10850
 4
 113
 5
  Wilk Kamil
 13.0
 13
 10935
 4
 115
 6
  Jankowski Krzysztof
 16.0
 16
 9985
 4
 118
 7
  Staszak Wojciech
 16.0
 16
 9665
 4
 118
 8
  Masłowski Adrian
 19.0
 19
 9495
 4
 121
 9
  Grzelczak Marcin
 19.0
 19
 8665
 4
 121
 10
  Dawidowicz Łukasz
 2.0
 2
 10080
 2
 138
 11
  Mazurkiewicz Kamil
 3.0
 3
 5640
 2
 139
 12
  Lach Tobiasz
 8.0
 8
 5785
 2
 144
 13
  Lach Tobiasz
 8.0
 8
 4265
 2
 144
 14
  Kuklicz Sebastian
 9.0
 9
 4815
 2
 145
 15
  Stefańczyk Konrad
 13.0
 13
 1200
 2
 149
 16
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2010-06-05, Topola
2010-06-06, Topola
2010-09-04, Nakło
2010-09-05, Nakło


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Wałbrzycha 2010
Puchar Łuczniczki 2010