autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Eliminacji Grand Prix Polski - Seniorzy 2011








Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Lejda Mariusz
 2.0
 2
 7145
 2
 274
 2
  Pielka Henryk
 4.0
 4
 3735
 2
 276
 3
  Stanisławski Wojciech
 5.0
 5
 4885
 2
 277
 4
  Gajecki Piotr
 6.0
 6
 4900
 2
 278
 5
  Czuchajewski Arkadiusz
 6.0
 6
 3605
 2
 278
 6
  Ornat Ryszard
 6.0
 6
 4945
 2
 278
 7
  Szporko Tomasz
 7.0
 7
 5185
 2
 279
 8
  Zimkowski Bogusław
 7.0
 7
 3525
 2
 279
 9
  Męcik Marek
 8.0
 8
 4040
 2
 280
 10
  Boruta Andrzej
 9.0
 9
 3825
 2
 281
 11
  Brzezowski Michał
 10.0
 10
 4175
 2
 282
 12
  Grałek Szymon
 11.0
 11
 2730
 2
 283
 13
  Domański Krzysztof
 11.0
 11
 3295
 2
 283
 14
  Grajczak Dariusz
 11.0
 11
 3440
 2
 283
 15
  Masłowski Krzysztof
 11.0
 11
 4010
 2
 283
 16
  Ziobro sławomir
 12.0
 12
 3890
 2
 284
 17
  Przybylski Tomasz
 13.0
 13
 2480
 2
 285
 18
  Lach Paweł
 13.0
 13
 2645
 2
 285
 19
  Suchocki Krzysztof
 13.0
 13
 3660
 2
 285
 20
  Dubis Marek
 14.0
 14
 2665
 2
 286
 21
  Kulikowski Kamil
 15.0
 15
 2135
 2
 287
 22
  Starczewski Leszek
 15.0
 15
 3060
 2
 287
 23
  Jurczak Łukasz
 15.0
 15
 3150
 2
 287
 24
  KOSTERA MARCIN
 15.0
 15
 2515
 2
 287
 25
  Skopiński Wojciech
 16.0
 16
 1975
 2
 288
 26
  Dąbrowski Karol
 17.0
 17
 3195
 2
 289
 27
  Bronicki Tomasz
 17.0
 17
 2905
 2
 289
 28
  Grzegorzewski Paweł
 18.0
 18
 2855
 2
 290
 29
  Nowak Roman
 18.0
 18
 1460
 2
 290
 30
  Dębowski Klaudiusz
 20.0
 20
 2190
 2
 292
 31
  Prymas Robert
 20.0
 20
 1610
 2
 292
 32
  Warcholiński Eugeniusz
 21.0
 21
 2780
 2
 293
 33
  Grzejszczyk Grzegorz
 21.0
 21
 2570
 2
 293
 34
  Matczak Artur
 22.0
 22
 1510
 2
 294
 35
  Zarzycki Krzysztof
 23.0
 23
 1380
 2
 295
 36
  Piątkowiak Arek
 24.0
 24
 2115
 2
 296
 37
  Winiarski Zdzisław
 25.0
 25
 1125
 2
 297
 38
  Żurakowski Maciej
 26.0
 26
 1410
 2
 298
 39
  Tobiasz Michał
 26.0
 26
 1965
 2
 298
 40
  Wieczorek Mateusz
 26.0
 26
 565
 2
 298
 41
  DŁUGOSZ JÓZEF
 27.0
 27
 895
 2
 299
 42
  SIENKIEWICZ PIOTR
 28.0
 28
 815
 2
 300
 43
  Karykowski Cezary
 28.0
 28
 1445
 2
 300
 44
  Woronin Andrzej
 28.0
 28
 820
 2
 300
 45
  Porczyk Tomasz
 30.0
 30
 1330
 2
 302


Wyniki poszczególnych
tur:

2011-05-21, Bełchatów
2011-05-22, Bełchatów


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Tabela i Wyniki Eliminacji Grand Prix Polski - Kobiety 2011








Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10
najl.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+pkt za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Woźna Joanna
 19.0
 19
 1470
 3
 257
 2
  Błaszczyk Anna
 7.0
 7
 1420
 2
 279
 3
  Nowak Teresa
 8.0
 8
 1600
 2
 280
 4
  Cieplińska Małgorzata
 10.0
 10
 1540
 2
 282
 5
  Idziak Magdalena
 10.0
 10
 1430
 2
 282
 6
  Sternal Zuzanna
 14.0
 14
 1040
 2
 286
 7
  Futyma Adrianna
 15.0
 15
 1165
 2
 287
 8
  Łój Mariola
 16.0
 16
 760
 2
 288
 9
  Zadrosz Paulina
 16.0
 16
 725
 2
 288
 10
  DŁUGOSZ ALICJA
 17.0
 17
 710
 2
 289
 11
  Katanowska Bożena
 20.0
 20
 555
 2
 292
 12
  Brodzik Sylwia
 20.0
 20
 540
 2
 292
 13
  Kowalczyk Agnieszka
 22.0
 22
 450
 2
 294
 14
  Koczoń Wioletta
 25.0
 25
 170
 2
 297
 15
  Sienkiewicz Anna
 26.0
 26
 290
 2
 298


Wyniki poszczególnych
tur:

2011-05-21, Bełchatów
2011-05-22, Bełchatów


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów:

Tabela i Wyniki Eliminacji Grand Prix Polski - Juniorzy 2011
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+17 za każdą nieobecność
zdjęcie
 1
  Flaga Łukasz
 2.0
 2
 6190
 2
 138
 2
  Batorski Przemysław
 5.0
 5
 3650
 2
 141
 3
  Dawidowicz Łukasz
 9.0
 9
 3285
 2
 145
 4
  Kaj Michał
 11.0
 11
 1920
 2
 147
 5
  Skirski Łukasz
 14.0
 14
 2330
 2
 150
 6
  Ujma Dawid
 14.0
 14
 1725
 2
 150
 7
  Wajman Dawid
 15.0
 15
 1645
 2
 151
 8
  Dziubałtowski Kamil
 17.0
 17
 1610
 2
 153
 9
  Skurpel Klaudia
 17.0
 17
 1345
 2
 153
 10
  Bubel Kamil
 19.0
 19
 1345
 2
 155
 11
  Korduszewski Łukasz
 19.0
 19
 1215
 2
 155
 12
  Grzelczak Marcin
 21.0
 21
 1000
 2
 157
 13
  Kukla Ernest
 22.0
 22
 995
 2
 158
 14
  Lach Tobiasz
 24.0
 24
 655
 2
 160
 15
  Stawarz Damian
 30.0
 30
 250
 2
 166
 16
 
 
 
 
 
 


Wyniki poszczególnych
tur:

2011-05-21, Bełchatów
2011-05-22, Bełchatów


Klasyfikacja drużynowa



Wyniki poszczególnych
zawodów: