autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Ligi Koła PZW KARAŚ

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
7 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Żmudzki Krystian
 19.0
 19
 27030
 5
 55
 3481
 2
 Dąbrowski Dariusz
 38.0
 38
 26400
 6
 56
 5391
 3
 Paprocki Jędrzej
 5.0
 5
 30190
 4
 59
 805
 4
 Walczak Tomasz
 18.0
 18
 15930
 4
 72
 1581
 5
 Romańczak Jan
 7.0
 7
 22190
 3
 79
 763
 6
 Brudniewicz Marcin
 14.0
 14
 18410
 3
 86
 5716
 7
 Obarski Marek
 15.0
 15
 22510
 3
 87
 1463
 8
 Zazula Tomasz
 15.0
 15
 14510
 3
 87
 5222
 9
 Baum Dawid
 16.0
 16
 14190
 3
 88
 430
 10
 Grupiński Franciszek
 16.0
 16
 13200
 3
 88
 1280
 11
 Stencel Józef
 17.0
 17
 17460
 3
 89
 1414
 12
 Rybka Michał
 17.0
 17
 13750
 3
 89
 440
 13
 Stachowiak Andrzej
 35.0
 35
 12020
 4
 89
 4939
 14
 Nowicki Wojciech
 21.0
 21
 13320
 3
 93
 1132
 15
 Gałanik Andrzej
 4.0
 4
 20860
 2
 94
 881
 16
 Bartel Maciej
 23.0
 23
 9160
 3
 95
 5724
 17
 Majewski Bogusław
 9.0
 9
 16470
 2
 99
 777
 18
 Dukarski Adam
 9.0
 9
 11130
 2
 99
 632
 19
 Zenel Jakub
 27.0
 27
 10220
 3
 99
 5723
 20
 Kmieć Włodzimierz
 10.0
 10
 10610
 2
 100
 1147
 21
 Kwaśniewski Tomasz
 14.0
 14
 6830
 2
 104
 5944
 22
 Kuflowski Bartosz
 15.0
 15
 5590
 2
 105
 5714
 23
 Waligóra Krzysztof
 17.0
 17
 7750
 2
 107
 6652
 24
 Koprowicz Sylwester
 17.0
 17
 5270
 2
 107
 5424
 25
 Gordon Krystian
 17.0
 17
 2180
 2
 107
 5705
 26
 Kasztelan Maciej
 1.0
 1
 6040
 1
 109
 451
 27
 Tyranowski Henryk
 19.0
 19
 510
 2
 109
 5726
 28
 Janicki Leszek
 2.0
 2
 5950
 1
 110
 6364
 29
 Brzoski Krzysztof
 2.0
 2
 3660
 1
 110
 6784
 30
 Mączyński Bolesław
 20.0
 20
 650
 2
 110
 3850
 31
 Chelwing Robert
 3.0
 3
 5590
 1
 111
 4765
 32
 Liśkiewicz Ireneusz
 3.0
 3
 5190
 1
 111
 3779
 33
 Szymczak Wiesław
 3.0
 3
 3760
 1
 111
 5933
 34
 Gronau Marek
 21.0
 21
 2200
 2
 111
 5711
 35
 Roszak Jacek
 4.0
 4
 5850
 1
 112
 836
 36
 Szymanowski Dariusz
 4.0
 4
 5580
 1
 112
 436
 37
 Wielkopolan Damian
 4.0
 4
 4949
 1
 112
 5941
 38
 Bruździński Bogusław
 22.0
 22
 300
 2
 112
 5706
 39
 Goman Dawid
 5.0
 5
 5720
 1
 113
 5383
 40
 Piel Anna
 5.0
 5
 4930
 1
 113
 6498
 41
 Hoppe Henryk
 5.0
 5
 4300
 1
 113
 1201
 42
 Peil Anna
 5.0
 5
 2510
 1
 113
 6599
 43
 Ludek Jan
 23.0
 23
 2270
 2
 113
 1440
 44
 Pietrzycki Maciej
 6.0
 6
 4530
 1
 114
 5906
 45
 Piel Sławomira
 6.0
 6
 4520
 1
 114
 6499
 46
 Peil Sławomira
 6.0
 6
 2300
 1
 114
 6600
 47
 Kluczka Bogusław
 7.0
 7
 4000
 1
 115
 5908
 48
 Stasiński Maciej
 7.0
 7
 1940
 1
 115
 6658
 49
 Feliczak Grzegorz
 8.0
 8
 5520
 1
 116
 1183
 50
 Tabat Marek
 8.0
 8
 1330
 1
 116
 3985
 51
 Pinczak Andrzej
 8.0
 8
 380
 1
 116
 6555
 52
 Horemski Grzegorz
 9.0
 9
 3880
 1
 117
 294
 53
 Smoliński Henryk
 9.0
 9
 710
 1
 117
 3487
 54
 Ryga Henryk
 10.0
 10
 1070
 1
 118
 5483
 55
 Nowicki Tomasz
 10.0
 10
 660
 1
 118
 778
 56
 Hobrych Arkadiusz
 11.0
 11
 3770
 1
 119
 6721
 57
 Pietrzycki Przemysław
 11.0
 11
 3160
 1
 119
 5909
 58
 Rozental Bartłomiej
 11.0
 11
 3160
 1
 119
 6708
 59
 Przybylski Sławomir
 11.0
 11
 2580
 1
 119
 4649
 60
 Maćkowiak Dominik
 11.0
 11
 0
 1
 119
 776
 61
 Peta Krzysztof
 12.0
 12
 1680
 1
 120
 1205
 62
 Zazula Tomasz
 13.0
 13
 1500
 1
 121
 6212
 63
 Stasiński Andrzej
 13.0
 13
 360
 1
 121
 5712







AAAAA
Tabela i Wyniki Ligi Koła PZW KARAŚ - SEKTOR BATÓW

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
5 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Majewski Grzegorz
 4.0
 4
 13890
 2
 94
 1469
 2
 Blicharz Zbigniew
 5.0
 5
 11950
 2
 95
 455
 3
 Karolak Józef
 9.0
 9
 7760
 2
 99
 457
 4
 Wiśniewski Marek
 10.0
 10
 14360
 2
 100
 229
 5
 Ludek Jan
 33.0
 33
 8380
 3
 105
 1440
 6
 Grupiński Franciszek
 15.0
 15
 6220
 2
 105
 1280
 7
 Piskorek Przemysław
 1.0
 1
 7670
 1
 109
 434
 8
 Pospieszny Maciej
 1.0
 1
 7230
 1
 109
 6791
 9
 Drachejm Krzysztof
 2.0
 2
 6090
 1
 110
 6815
 10
 Surma Krystian
 2.0
 2
 5670
 1
 110
 1423
 11
 Blicharz Maria
 3.0
 3
 5870
 1
 111
 3056
 12
 Gałanik Andrzej
 3.0
 3
 5620
 1
 111
 881
 13
 Wachoński Przemysław
 3.0
 3
 5510
 1
 111
 6826
 14
 Skubida Dariusz
 4.0
 4
 5430
 1
 112
 6234
 15
 Mazana Mirosław
 5.0
 5
 5210
 1
 113
 5820
 16
 Madaliński Jakub
 5.0
 5
 4230
 1
 113
 6381
 17
 Gordon Krystian
 5.0
 5
 2510
 1
 113
 5705
 18
 Muszyński Łukasz
 6.0
 6
 4050
 1
 114
 6714
 19
 Stachowiak Andrzej
 6.0
 6
 2940
 1
 114
 4939
 20
 Tabat Marek
 6.0
 6
 2180
 1
 114
 3985
 21
 Gerwazik Tomasz
 7.0
 7
 2820
 1
 115
 6876
 22
 Bruzdziński Bogusław
 7.0
 7
 1890
 1
 115
 5961
 23
 Szymczak Wiesław
 7.0
 7
 1580
 1
 115
 5933
 24
 Mączyński Bolesław
 7.0
 7
 1390
 1
 115
 3850
 25
 Czarnecki Roman
 8.0
 8
 3590
 1
 116
 3618
 26
 Świderski Waldemar
 8.0
 8
 3390
 1
 116
 6716
 27
 Piel Anna
 8.0
 8
 2740
 1
 116
 6498
 28
 Jarzyniewski Paweł
 9.0
 9
 2930
 1
 117
 3872
 29
 Stasiński Andrzej
 10.0
 10
 2730
 1
 118
 5712
 30
 Subicz Hendryk
 10.0
 10
 2280
 1
 118
 6874
 31
 Żychliński Marek
 11.0
 11
 1580
 1
 119
 1442
 32
 Szuder Rafał
 12.0
 12
 2200
 1
 120
 6875
 33
 Stasiński Maciej
 12.0
 12
 1500
 1
 120
 6658
 34
 Rychlewski Jan
 13.0
 13
 2120
 1
 121
 6872
 35
 Gronau Marek
 13.0
 13
 820
 1
 121
 5711
 36
 Woszczejko Witold
 14.0
 14
 1980
 1
 122
 6730
 37
 Musiał Jerzy
 15.0
 15
 1820
 1
 123
 789
 38
 Przybylski Sławomir
 16.0
 16
 1800
 1
 124
 4649
 39
 Dukarski Adam
 17.0
 17
 1790
 1
 125
 632
 40
 Pośpieszna Sylwia
 18.0
 18
 1670
 1
 126
 6871
 41
 Nowak Jarosław
 19.0
 19
 1460
 1
 127
 6873
 42
 Chojecki Piotr
 20.0
 20
 1410
 1
 128
 1524
 43
 Wiśniewski Tomasz
 21.0
 21
 1330
 1
 129
 5826
 44
 Piel Sławomira
 22.0
 22
 1280
 1
 130
 6499
 45
 Katrynicz Krzysztof
 23.0
 23
 1100
 1
 131
 2525
 46
 Nowakowski Marek
 25.0
 25
 920
 1
 133
 4224







AAAAA
Tabela i Wyniki Ligi Koła PZW KARAŚ - SEKTOR JUNIORÓW

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
5 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Miszewski Mikołaj
 11.0
 11
 4790
 4
 71
 6783
 2
 Brudniewicz Julia
 3.0
 3
 6950
 3
 83
 6725
 3
 Peil Gracjan
 4.0
 4
 1610
 2
 104
 6601
 4
 Żychlińska Barbara
 5.0
 5
 3980
 2
 105
 6521
 5
 Pinczak Marietta
 8.0
 8
 1410
 2
 108
 6527
 6
 Zazula Wiktor
 1.0
 1
 4740
 1
 121
 6713
 7
 Horemska Małgosia
 2.0
 2
 2380
 1
 122
 6549
 8
 Żychlińska Krystyna
 2.0
 2
 2240
 1
 122
 6483
 9
 Mierzejewski Mikołaj
 2.0
 2
 300
 1
 122
 5452
 10
 Horemski Antoś
 3.0
 3
 2040
 1
 123
 422


Wyniki poszczególnych
tur:

2017-04-02, Rogoźno
2017-04-30, Iwno
2017-05-14, Wojnówko
2017-06-25, Rogoźno
2017-08-19, Wojnówko
2017-10-29, Rogoźno


Klasyfikacja drużynowa