autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Maver Cup 2007
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+11 za każdą nie obecność
1
Długajczyk Grzegorz
19.0
4
16570
5
4
2
Mazurczak Grzegorz
4.0
4
14680
3
4
3
Graban Maciej
4.0
4
10215
3
4
4
Mikszto Waldemar
54.0
6
26230
10
6
5
Warcholiński Eugeniusz
49.0
6
24770
9
6
6
Zajączkowski Marek
28.0
6
16855
6
6
7
Dzikiewicz Kamil
6.0
6
11695
3
6
8
Mrożkiewicz Bogusław
7.0
7
13095
3
7
9
Kaczmarek Zbigniew
47.0
8
14030
7
8
10
Markowicz Wojciech
18.0
8
10305
4
8
11
Kowalczyk Artur
8.0
8
6050
3
8
12
Kisielewski Filip
48.0
9
14110
6
9
13
Brąclik Łukasz
9.0
9
7460
3
9
14
Strzała Stanisław
98.0
10
22455
12
10
15
Grałek Szymon
10.0
10
6795
3
10
16
Kuczaj Andrzej
10.0
10
5655
3
10
17
Hibszer Sławomir
26.0
12
7940
4
12
18
Mamikonyan Nuna
12.0
12
6830
3
12
19
Dobrowolski Kazimierz
13.0
13
11775
3
13
20
Szlachta Paweł
13.0
13
9365
3
13
21
Gottwald Andrzej
13.0
13
6325
3
13
22
Bukrak Andrzej
14.0
14
15245
3
14
23
Toboła Jacek
34.0
14
12185
5
14
24
Kosut Zbigniew
14.0
14
11650
3
14
25
Mamikonyan Vasyl
26.0
14
7470
4
14
26
Wtulich Mariusz
14.0
14
5490
3
14
27
Horemski Tomasz
15.0
15
16640
3
15
28
Paruzel Jakub
32.0
15
16015
5
15
29
Chajdaś Michał
35.0
15
12300
5
15
30
Stańczyk Marcin
15.0
15
10185
3
15
31
Cesarz Maciej
15.0
15
10020
3
15
32
Wilusz Jarosław
15.0
15
7280
3
15
33
Radtka Leszek
16.0
16
9920
3
16
34
Mirowski Mirosław
30.0
16
9720
4
16
35
Dziubałtowski Kamil
47.0
16
7570
6
16
36
Piasecki Wiesław
5.0
5
6635
2
16
37
TERMINA ANDRZEJ
5.0
5
5480
2
16
38
Juźwiński Włodzimierz
17.0
17
12555
3
17
39
Stefaniak Wojciech
25.0
17
11590
4
17
40
Karczewski Grzegorz
17.0
17
9100
3
17
41
ŚWITALIK ARNOLD
29.0
17
7410
4
17
42
Maryjowski Adam
17.0
17
4885
3
17
43
Góra Cezary
17.0
17
3485
3
17
44
Lasota Sławomir
33.0
18
8620
4
18
45
Nysztal Tomasz
18.0
18
6445
3
18
46
Mielniczak Daniel
7.0
7
4875
2
18
47
Kucki Arkadiusz
8.0
8
11685
2
19
48
Lietz Krzysztof
34.0
19
6815
4
19
49
STANKOWSKI RAFAŁ
19.0
19
6380
3
19
50
Wieczorek Czesław
30.0
19
5715
4
19
51
Brąclik Ryszard
19.0
19
5440
3
19
52
Dawidziuk Sylwester
29.0
19
5325
4
19
53
Łapiński Andrzej
8.0
8
3970
2
19
54
Ziętarski Jacek
20.0
20
9385
3
20
55
Dębowski Klaudiusz
20.0
20
3845
3
20
56
Wódz Tomasz
20.0
20
2435
3
20
57
Borowski Grzegorz
47.0
21
12230
5
21
58
Kajfasz Bartłomiej
21.0
21
8510
3
21
59
Charaziński Krzysztof
63.0
21
6570
6
21
60
SZANTA ADAM
21.0
21
3325
3
21
61
PIŁAT PIOTR
46.0
22
10720
5
22
62
Naleśnik Zenon
46.0
22
8365
5
22
63
Fic Paweł
22.0
22
7695
3
22
64
Zienkiewicz Tomasz
11.0
11
3205
2
22
65
Stankiewicz Leszek
12.0
12
15010
2
23
66
Mizera Bartosz
1.0
1
6755
1
23
67
ŁĘGOWSKI MICHAŁ
1.0
1
5280
1
23
68
MURZYN BOGDAN
23.0
23
4960
3
23
69
Giluk Andrzej
1.0
1
3250
1
23
70
Lech Bogusław
1.0
1
3165
1
23
71
WYSOCKI RADOSŁAW
1.0
1
2620
1
23
72
Pietryga Kamil
2.0
2
10880
1
24
73
Jeżyński Paweł
2.0
2
9015
1
24
74
Wiziecki Tadeusz
38.0
24
8660
4
24
75
Horemski Grzegorz
2.0
2
7525
1
24
76
Dudziński Kazimierz
13.0
13
6690
2
24
77
FERENS DARIUSZ
2.0
2
6095
1
24
78
Graban Piotr
2.0
2
2920
1
24
79
Kiedrowski Zbyszek
13.0
13
2845
2
24
80
Rzepczyński Marcin
2.0
2
2600
1
24
81
Walczak Wiktor
3.0
3
6025
1
25
82
Pływaczyk Piotr
3.0
3
6000
1
25
83
Magiera Bartłomiej
25.0
25
5990
3
25
84
Przygoda Marcin
3.0
3
3990
1
25
85
Bober Dariusz
14.0
14
3050
2
25
86
Zalewski Tadeusz
3.0
3
2700
1
25
87
TCHORZEWSKI ROMAN
3.0
3
2570
1
25
88
Duda Zbigniew
26.0
26
12860
3
26
89
Wytrykus Krzysztof
15.0
15
11285
2
26
90
Bednarek Andrzej
4.0
4
8790
1
26
91
Kuśnierz Władysław
15.0
15
6355
2
26
92
Przybylski Tomasz
4.0
4
6235
1
26
93
Pawlak Arkadiusz
4.0
4
5830
1
26
94
Starczewski Leszek
26.0
26
5255
3
26
95
Basiak Paweł
4.0
4
4120
1
26
96
Samuel Bogdan
4.0
4
3495
1
26
97
Czernisz Artur
4.0
4
2920
1
26
98
JANAS ROBERT
4.0
4
2575
1
26
99
Karwowski Kazimierz
4.0
4
2445
1
26
100
NIERODA JERZY
4.0
4
1950
1
26
101
STĘPKOWSKI WOJCIECH
4.0
4
1635
1
26
102
KLIMCZUK JERZY
4.0
4
1380
1
26
103
Basiak Tomasz
4.0
4
820
1
26
104
Pochylski Szymon
5.0
5
6425
1
27
105
JURCZAK PAWEŁ
16.0
16
6205
2
27
106
SURWIŁŁO MICHAŁ
5.0
5
6020
1
27
107
SANETRA GRZEGORZ
5.0
5
5450
1
27
108
Bożek Władysław
5.0
5
4160
1
27
109
Wojtak Radosław
5.0
5
3595
1
27
110
Brzezowski Michał
16.0
16
3220
2
27
111
Kołodyński Dariusz
16.0
16
2790
2
27
112
Kocik Robert
5.0
5
2410
1
27
113
RASZTABIGA SYLWESTER
16.0
16
2260
2
27
114
Jabłoński Marcin
5.0
5
1660
1
27
115
Mnich Zbigniew
5.0
5
1520
1
27
116
RYNKIEWICZ ANDRZEJ
5.0
5
1415
1
27
117
IZYDOR PIOTR
5.0
5
1375
1
27
118
GŁUSZKO ROBERT
5.0
5
1120
1
27
119
Michniewicz Artur
5.0
5
1035
1
27
120
Wańkiewicz Mariusz
28.0
28
10050
3
28
121
Pawłowski Krzysztof
70.0
28
9505
6
28
122
Kępiński Zbigniew
6.0
6
6345
1
28
123
Chowaniec Andrzej
38.0
28
5945
4
28
124
Grzegorzewski Paweł
6.0
6
3370
1
28
125
KOZIOŁEK PIOTR
6.0
6
2885
1
28
126
Kulka Artur
6.0
6
2875
1
28
127
NIEHREBECKI JANUSZ
6.0
6
1950
1
28
128
KUBAK WOJCIECH
6.0
6
1675
1
28
129
MARCINIAK MATEUSZ
6.0
6
1450
1
28
130
Górecki Kacper
6.0
6
1425
1
28
131
Zieliński Marek
6.0
6
1290
1
28
132
Bloch Sebastian
6.0
6
1080
1
28
133
Stępniak Piotr
6.0
6
880
1
28
134
Kosakowski Piotr
7.0
7
7525
1
29
135
Murlikiewicz Robert
7.0
7
6195
1
29
136
Kowalczyk Aleksander
7.0
7
5240
1
29
137
KURZAK EDWARD
7.0
7
5100
1
29
138
Kasztelan Maciej
7.0
7
2850
1
29
139
Ratajski Marek
18.0
18
2400
2
29
140
WITKOWSKI BOGUSŁAW
7.0
7
2240
1
29
141
PIOTROWSKI RAFAŁ
7.0
7
1580
1
29
142
Krupiński Kamil
7.0
7
1505
1
29
143
SZOSTAK MARIAN
7.0
7
1230
1
29
144
SOLIWODA MIECZYSŁAW
7.0
7
1155
1
29
145
MAŁECKI MARIUSZ
7.0
7
1040
1
29
146
Kapuściński Tomasz
7.0
7
910
1
29
147
Królczyk Marek
30.0
30
7870
3
30
148
Boliński Jacek
8.0
8
6140
1
30
149
Marciniak Tomasz
19.0
19
4315
2
30
150
Matczak Artur
19.0
19
3975
2
30
151
SIENKIEWICZ PIOTR
8.0
8
3040
1
30
152
Zalewska Ewa
8.0
8
2675
1
30
153
Stachurski Marek
8.0
8
2125
1
30
154
kiciński Piotr
19.0
19
1850
2
30
155
Górecki Kamil
8.0
8
1440
1
30
156
KRAWCZYK JACEK
8.0
8
1360
1
30
157
Urbaniak Sławomir
8.0
8
1355
1
30
158
JAWORSKI ROBERT
8.0
8
1295
1
30
159
Mrozik Paweł
8.0
8
1030
1
30
160
BIELICA ŁUKASZ
8.0
8
825
1
30
161
KLONOWSKI MAREK
8.0
8
580
1
30
162
Kowalski Jarosław
9.0
9
7430
1
31
163
WARZYŃSKI KRZYSZTOF
9.0
9
6070
1
31
164
Orłowski Krzysztof
31.0
31
5570
3
31
165
Popiołek Michał
9.0
9
5050
1
31
166
WIECZOREK CEZARY
9.0
9
5015
1
31
167
TEREBUS KAMIL
9.0
9
3410
1
31
168
Szyc Ireneusz
31.0
31
3020
3
31
169
ŁAPUK MIECZYSŁAW
9.0
9
2770
1
31
170
Kasprowiak Marek
9.0
9
2480
1
31
171
Wesołowska Małgorzata
9.0
9
2305
1
31
172
Pietrzak Jacek
20.0
20
1935
2
31
173
Oczki Mariusz
9.0
9
1900
1
31
174
Brygoła Andrzej
9.0
9
1485
1
31
175
Świerkowska Beata
9.0
9
1315
1
31
176
Domański Hubert
9.0
9
1220
1
31
177
PITERA DORIAN
9.0
9
1025
1
31
178
Trajnerowicz Andrzej
9.0
9
755
1
31
179
Kupren Tomasz
9.0
9
675
1
31
180
Kucharczyk Henryk
9.0
9
675
1
31
181
Szafrański Paweł
9.0
9
580
1
31
182
Szymański Jacek
9.0
9
540
1
31
183
Andrychowski Andrzej
10.0
10
5850
1
32
184
Korytowski Zbigniew
10.0
10
4915
1
32
185
KUDRA BOGDAN
32.0
32
4540
3
32
186
Peta Krzysztof
21.0
21
4040
2
32
187
Zarychta Robert
10.0
10
2600
1
32
188
Migdalski Dariusz
32.0
32
2090
3
32
189
Miastkowska Beata
10.0
10
2030
1
32
190
DAWETR ANDRZEJ
21.0
21
1510
2
32
191
Patoleta Andrzej
10.0
10
1360
1
32
192
KORZONEK ADAM
10.0
10
1050
1
32
193
Kurowski Krzysztof
21.0
21
835
2
32
194
Szubarczyk Andrzej
10.0
10
745
1
32
195
Zawadzki Mieczysław
10.0
10
640
1
32
196
KUPIEŃ TOMASZ
10.0
10
615
1
32
197
DZIEDZIC JACEK
10.0
10
540
1
32
198
ŁĘGOWIK PAWEŁ
10.0
10
440
1
32
199
Głowacki Jacek
10.0
10
420
1
32
200
HOROSZKIEWICZ KRZYSZTOF
10.0
10
380
1
32
201
Mikołajczewski Marek
11.0
11
4955
1
33
202
Bąkowicz Damian
11.0
11
4325
1
33
203
Stasiak Krystyna
22.0
22
2405
2
33
204
Sternal Stanisław
11.0
11
2380
1
33
205
SKOLIMOWSKI ANDRZEJ
22.0
22
1790
2
33
206
Rudyńska Krystyna
11.0
11
1060
1
33
207
DZIKI JÓZEF
11.0
11
770
1
33
208
Górecki Jacek
11.0
11
655
1
33
209
WYPORSKI KRZYSZTOF
11.0
11
645
1
33
210
KOSTERA MARCIN
11.0
11
620
1
33
211
NIEZNOJEK CEZARY
11.0
11
620
1
33
212
Wyrwa Artur
11.0
11
480
1
33
213
KARPIK PAWEŁ
11.0
11
440
1
33
214
SZOMOTALSKI RYSZARD
11.0
11
360
1
33
215
Jastrzębski Robert
11.0
11
285
1
33
216
PAWŁOWSKI BARTOSZ
11.0
11
285
1
33
217
Pyć Leszek
34.0
34
8845
3
34
218
Wojnowski Tomasz
23.0
23
6170
2
34
219
Kędzierski Krzysztof
12.0
12
5840
1
34
220
SZCZEPAŃSKI JERZY
23.0
23
4520
2
34
221
RUSINEK KAZIMIERZ
12.0
12
2720
1
34
222
GOHL GRAŻYNA
23.0
23
2560
2
34
223
Mirowski Sławomir
23.0
23
2305
2
34
224
Niemczyk Roman
12.0
12
1505
1
34
225
Brzozowski Krzysztof
12.0
12
1450
1
34
226
Zieliński Adam
12.0
12
1220
1
34
227
KORZONEK JÓZEF
12.0
12
1020
1
34
228
BUKAJEMSKI KRZYSZTOF
12.0
12
750
1
34
229
KLOWAS KRZYSZTOF
12.0
12
750
1
34
230
Rechowicz Marek
12.0
12
675
1
34
231
Sołtys Andrzej
12.0
12
515
1
34
232
Samol Krzysztof
12.0
12
415
1
34
233
KOCZOT GRZEGORZ
12.0
12
360
1
34
234
śMIGIEL WITOLD
12.0
12
355
1
34
235
GRABOWSKI ADAM
24.0
24
5725
2
35
236
Jamróz Robert
13.0
13
1305
1
35
237
Dera Marek
13.0
13
1160
1
35
238
BARAŃSKI MAREK
13.0
13
1050
1
35
239
WOJCIECHOWSKI MARIUSZ
13.0
13
900
1
35
240
Suwada Robert
13.0
13
750
1
35
241
Barański Dariusz
24.0
24
685
2
35
242
Wysocki Jacek
13.0
13
405
1
35
243
PUDŁO JACEK
13.0
13
390
1
35
244
DURYS MICHAŁ
13.0
13
350
1
35
245
Piepka Zbigniew
13.0
13
340
1
35
246
ŁANGOWSKI ZENON
13.0
13
340
1
35
247
BOJAKOWSKI TADEUSZ
13.0
13
210
1
35
248
Kańduła Paweł
25.0
25
4250
2
36
249
Sarnecki Dariusz
14.0
14
1480
1
36
250
Bakaj Tomasz
14.0
14
935
1
36
251
Hetmaniak Andrzej
14.0
14
530
1
36
252
Kuta Dawid
14.0
14
390
1
36
253
Nowak Paweł
15.0
15
3480
1
37
254
Garstka Mariusz
26.0
26
1120
2
37
255
Filipczyk Joachim
15.0
15
875
1
37
256




Wyniki poszczególnych
tur:

2007-03, Konin
2007-05, Czarnków
2007-06, Bełchatów
2007-06, Łuków
2007-06, Rajsko
2007-07, Gdańsk
2007-07, Poznań
2007-07, Pułtusk
2007-08, Częstochowa
2007-08, Dwory
2007-08, Gliwice
2007-08, Kędzierzyn
2007-08, Olsztyn
2007-09, Warszawa