autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Maver Cup 2010
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+11 za każdą nie obecność
1
Krzycki Arkadiusz
60.0
3
49420
13
3
2
Brzozowski Krzysztof
52.0
3
24080
10
3
3
Walicki Jarosław
15.0
4
26950
6
4
4
KOSTERA MARCIN
4.0
4
14965
3
4
5
Wieczorek Czesław
35.0
5
31970
9
5
6
Małdachowski Zbigniew
33.0
5
22105
8
5
7
Mazurczak Grzegorz
10.0
5
17495
4
5
8
Bober Dariusz
8.0
5
16045
4
5
9
Balcerek Agnieszka
20.0
5
14655
5
5
10
Jamróz Robert
18.0
5
14350
5
5
11
Przytuła Adam
5.0
5
13350
3
5
12
Mirowski Mirosław
15.0
5
9610
4
5
13
Markowicz Wojciech
56.0
6
40835
12
6
14
Zajączkowski Marek
23.0
6
21225
6
6
15
Pietrzyk Robert
32.0
6
16645
7
6
16
Brąclik Ryszard
11.0
6
11045
4
6
17
Lach Paweł
6.0
6
10775
3
6
18
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
11.0
7
23960
4
7
19
Dobrowolski Kazimierz
14.0
7
11115
4
7
20
Dzikiewicz Kamil
7.0
7
10050
3
7
21
Migdalski Dariusz
21.0
8
18125
5
8
22
Baranowski Tomasz
28.0
8
12960
6
8
23
Urbaniak Sławomir
24.0
8
12715
5
8
24
Brygoła Andrzej
22.0
8
12120
5
8
25
Jastrząb Paweł
15.0
8
9650
4
8
26
Mamikonyan Vasyl
42.0
9
15890
7
9
27
Paurowicz Łukasz
33.0
9
15815
6
9
28
Jankowski Dariusz
14.0
9
15435
4
9
29
Zielonka Remigiusz
9.0
9
15210
3
9
30
Worek Piotr
13.0
9
15050
4
9
31
Dawidziuk Sylwester
39.0
9
12875
7
9
32
Duda Zbigniew
24.0
9
12425
5
9
33
Brzezowski Michał
29.0
9
12195
6
9
34
Pietrzak Zbigniew
17.0
9
11550
4
9
35
Busiakiewicz Remigiusz
28.0
9
11505
5
9
36
Górecki Kacper
14.0
10
18140
4
10
37
Lange Janusz
17.0
10
14800
4
10
38
Bednarek Andrzej
28.0
10
14355
6
10
39
ILKÓW WOJCIECH
10.0
10
14115
3
10
40
Gruner Adam
10.0
10
9660
3
10
41
Stasiak Krystyna
36.0
10
7840
6
10
42
Ciastoń Andrzej
36.0
10
7155
6
10
43
Horemski Tomasz
17.0
11
14125
4
11
44
Fabijańczuk Dariusz
51.0
11
13900
7
11
45
Kotlarski Paweł
32.0
11
12280
5
11
46
Szafrański Paweł
11.0
11
11340
3
11
47
Radtka Leszek
17.0
11
10795
4
11
48
Lis Stanisław
11.0
11
10360
3
11
49
Kaczmarek Zbigniew
32.0
11
9090
6
11
50
Mitrowski Maciej
20.0
11
8850
4
11
51
Cieślik Marek
11.0
11
8275
3
11
52
Zakrzewski Bogdan
21.0
11
7765
4
11
53
Dębowski Klaudiusz
70.0
12
10496
9
12
54
Kuczaj Andrzej
45.0
12
9820
7
12
55
Lichodziejewski Stanisław
12.0
12
7575
3
12
56
Strąk Sławomir
12.0
12
6930
3
12
57
Łuczyński Rafał
39.0
12
5390
6
12
58
Wiziecki Tadeusz
30.0
13
14135
5
13
59
Fic Paweł
13.0
13
13040
3
13
60
Rosłan Andrzej
13.0
13
12780
3
13
61
Ślosarz Andrzej
13.0
13
10295
3
13
62
Rączka Leszek
31.0
13
9010
5
13
63
Cesarz Maciej
2.0
2
8750
2
13
64
Grotkowski Arkadiusz
26.0
13
7900
5
13
65
Białdyga Maciej
13.0
13
7590
3
13
66
Bartkowski Józef
29.0
14
17590
5
14
67
Strózik Tomasz
3.0
3
16765
2
14
68
Trajnerowicz Andrzej
23.0
14
11365
4
14
69
Góra Cezary
14.0
14
9335
3
14
70
Łuszczki Julian
14.0
14
8920
3
14
71
Gałązka Łukasz
14.0
14
8645
3
14
72
Graban Maciej
3.0
3
7225
2
14
73
Szyc Ireneusz
45.0
15
16920
7
15
74
Wilanowski Wojciech
15.0
15
8835
3
15
75
Stasiak Hieronim
15.0
15
7575
3
15
76
Dheilly Philippe
4.0
4
7315
2
15
77
Popiołek Michał
15.0
15
6920
3
15
78
Długajczyk Grzegorz
26.0
16
11895
4
16
79
Rybiński Sebastian
16.0
16
9085
3
16
80
Włoch Radosław
5.0
5
7480
2
16
81
Gottwald Andrzej
16.0
16
6980
3
16
82
Uniszewski Przemysław
26.0
16
6820
4
16
83
Bartnicki Klaudiusz
5.0
5
6695
2
16
84
Korzeniowski Bogusław
41.0
16
6565
6
16
85
Mamikonyan Nuna
16.0
16
6025
3
16
86
Kowaluk Andrzej
16.0
16
5100
3
16
87
Stańczyk Marcin
6.0
6
11450
2
17
88
Porczyk Tomasz
51.0
17
11270
7
17
89
Batog Robert
48.0
17
9355
6
17
90
Bronicki Tomasz
28.0
17
7690
4
17
91
Górecki Kamil
6.0
6
5640
2
17
92
Gajowiak Marek
17.0
17
4470
3
17
93
Ludwisiak Dariusz
17.0
17
4240
3
17
94
Dziubałtowski Kamil
18.0
18
7720
3
18
95
Ryncarz Władysław
18.0
18
7520
3
18
96
Stefaniak Wojciech
32.0
18
7495
5
18
97
Kosiciarz Dariusz
18.0
18
6040
3
18
98
Pająk Grzegorz
7.0
7
5555
2
18
99
Grotkowski Marcin
7.0
7
5385
2
18
100
Brzozowski Tadeusz
28.0
18
4545
4
18
101
Wichrowski Krzysztof
26.0
19
8955
4
19
102
Korytowski Zbigniew
8.0
8
8650
2
19
103
Fijałkowski Andrzej
8.0
8
7195
2
19
104
Kozak Janusz
20.0
20
11205
3
20
105
Kupren Tomasz
29.0
20
10505
4
20
106
Garczarek Wojciech
37.0
20
6915
5
20
107
Gottwald Marta
9.0
9
4920
2
20
108
Sobczuk Wiesław
9.0
9
4470
2
20
109
Pietrzak Leszek
9.0
9
3545
2
20
110
Majewski Bogusław
21.0
21
9045
3
21
111
Kubiak Artur
29.0
21
8190
4
21
112
Brzozowski Ryszard
21.0
21
5350
3
21
113
Biedrzycki Jakub
10.0
10
3410
2
21
114
Modliński Sylwester
10.0
10
1300
2
21
115
Widak Wiesław
22.0
22
9000
3
22
116
Postek Dariusz
11.0
11
5810
2
22
117
Kowaluk Krzysztof
22.0
22
5805
3
22
118
Gromek Dariusz
32.0
22
5775
4
22
119
Niemczyk Roman
22.0
22
3050
3
22
120
Nawrocki Mariusz
22.0
22
2285
3
22
121
Samol Krzysztof
11.0
11
1870
2
22
122
Kajfasz Bartłomiej
1.0
1
10745
1
23
123
Zawada Jakub
1.0
1
9100
1
23
124
Stępniak Piotr
12.0
12
8780
2
23
125
Nowak Paweł
1.0
1
7390
1
23
126
Gierłowski Jarosław
1.0
1
7380
1
23
127
Paluch Andrzej
1.0
1
7270
1
23
128
Brąclik Łukasz
1.0
1
6630
1
23
129
Pałka Tomasz
1.0
1
6250
1
23
130
Sprichal Petr
1.0
1
6080
1
23
131
Kubala Bartłomiej
1.0
1
5540
1
23
132
Wysocki Franciszek
12.0
12
5440
2
23
133
Piechaczek Jan
1.0
1
5395
1
23
134
Lech Bogusław
12.0
12
4585
2
23
135
Czubek Dariusz
1.0
1
4500
1
23
136
Witkowski Michał
1.0
1
4060
1
23
137
Szlachta Paweł
1.0
1
3790
1
23
138
Walczak Wiktor
1.0
1
3530
1
23
139
Długołęcki Artur
12.0
12
2635
2
23
140
Michalak Wojciech
1.0
1
2520
1
23
141
Szymaniec Krzysztof
12.0
12
1155
2
23
142
Warzycha Piotr
1.0
1
815
1
23
143
Warzycha Łukasz
1.0
1
450
1
23
144
Kowalski Marcin
1.0
1
83
1
23
145
JURCZAK PAWEŁ
2.0
2
9280
1
24
146
Małdachowski Włodzimierz
2.0
2
8510
1
24
147
Kowalczyk Jarosław
2.0
2
5790
1
24
148
Kot Bogumił
2.0
2
5130
1
24
149
Bednarz Marcin
13.0
13
5070
2
24
150
Sołek Mateusz
2.0
2
4885
1
24
151
Bezega Michał
2.0
2
4280
1
24
152
Nowoświat Zbigniew
2.0
2
4150
1
24
153
Kulka Artur
13.0
13
4090
2
24
154
Walich Mirosław
2.0
2
4050
1
24
155
Larisch Piotr
13.0
13
3910
2
24
156
Bacia Sławomir
2.0
2
3810
1
24
157
Czernisz Artur
13.0
13
3795
2
24
158
Bednarowicz Mieczysław
13.0
13
3420
2
24
159
Piasecki Wiesław
2.0
2
3360
1
24
160
Siara Olgierd
13.0
13
3205
2
24
161
Wytrykus Marcin
2.0
2
3105
1
24
162
Wysocki Tomasz
2.0
2
3060
1
24
163
Niewiadomski Artur
13.0
13
2975
2
24
164
Jabłoński Marcin
2.0
2
2800
1
24
165
Warcholiński Eugeniusz
2.0
2
2670
1
24
166
Pająk Mariusz
2.0
2
2345
1
24
167
Godlewski Michał
2.0
2
2210
1
24
168
Rzepczyński Marcin
2.0
2
2175
1
24
169
Nowak Dariusz
2.0
2
2040
1
24
170
Stachurski Arkadiusz
13.0
13
1995
2
24
171
Starosta Dariusz
2.0
2
1115
1
24
172
Andrzejak Edward
2.0
2
905
1
24
173
Paprocki Konrad
3.0
3
6860
1
25
174
Żytkiewicz Krzysztof
3.0
3
5500
1
25
175
Leszczyński Jan
25.0
25
4555
3
25
176
Piperek Marek
14.0
14
4240
2
25
177
Domalik Kamil
3.0
3
4180
1
25
178
Wojtas Dominik
14.0
14
4130
2
25
179
Kijek Roman
3.0
3
3940
1
25
180
Karpik Marian
3.0
3
3935
1
25
181
Wiśniewska Patrycja
14.0
14
3865
2
25
182
Duda Arkadiusz
3.0
3
3600
1
25
183
Woszczyk Sebastian
3.0
3
3500
1
25
184
Korzeniowski Sebastian
3.0
3
3280
1
25
185
Kałużny Krzysztof
3.0
3
3160
1
25
186
Krawieczek Jacek
14.0
14
3090
2
25
187
Morchel Maciej
3.0
3
2800
1
25
188
Klasek Petr
3.0
3
2795
1
25
189
Tomczak Sławomir
3.0
3
2760
1
25
190
ŁANGOWSKI ZENON
3.0
3
2720
1
25
191
Przybysz Sławomir
3.0
3
2695
1
25
192
Baszkiewicz Przemysław
3.0
3
1990
1
25
193
Grzesik Dariusz
3.0
3
685
1
25
194
Nowicki Adrian
4.0
4
5330
1
26
195
Staroń Sławomir
4.0
4
4640
1
26
196
Słabczyński Henryk
4.0
4
4540
1
26
197
SPORYSZ PIOTR
4.0
4
4540
1
26
198
Ołówek Karol
15.0
15
4285
2
26
199
Piotrowicz Piotr
4.0
4
3650
1
26
200
Sieradzki Marcin
4.0
4
3540
1
26
201
Kurowski Krzysztof
4.0
4
3180
1
26
202
Drgas Joanna
4.0
4
2680
1
26
203
Ruciński Michał
4.0
4
2580
1
26
204
Piątek Paweł
4.0
4
2185
1
26
205
Murczak Antoni
4.0
4
2075
1
26
206
Grotkowski Grzegorz
4.0
4
1900
1
26
207
Niewelt Łukasz
4.0
4
1520
1
26
208
Dobrowolski Kacper
4.0
4
1025
1
26
209
Łeszczak Władysław
4.0
4
335
1
26
210
Łubkowski Przemysław
5.0
5
5930
1
27
211
Góra Marcin
16.0
16
4485
2
27
212
Tretyn Leszek
5.0
5
3910
1
27
213
Kowalczyk Artur
5.0
5
3520
1
27
214
Magiera Bartłomiej
5.0
5
3455
1
27
215
Mikszto Waldemar
5.0
5
3270
1
27
216
Blicharz Maria
5.0
5
3040
1
27
217
Labrzycki Marek
5.0
5
2880
1
27
218
Starosta Bartek
5.0
5
2880
1
27
219
Hoppe Henryk
5.0
5
2880
1
27
220
Opałka Arkadiusz
5.0
5
2670
1
27
221
Mieczkowski Marcin
5.0
5
2500
1
27
222
Westfalowicz Paweł
5.0
5
2480
1
27
223
Read Eddie
5.0
5
2465
1
27
224
Adamczyk Piotr
27.0
27
2160
3
27
225
Sierzkowski Kazimierz
5.0
5
2060
1
27
226
Baum Dawid
5.0
5
2015
1
27
227
Skarbek Wiesław
5.0
5
1830
1
27
228
Sierociński Kazimierz
5.0
5
1390
1
27
229
Ziemniewicz Dariusz
5.0
5
1220
1
27
230
Górecki Jacek
16.0
16
1060
2
27
231
Ogonowski Marcin
5.0
5
915
1
27
232
Skop Bogusław
16.0
16
815
2
27
233
Krzyrzanek Kamil
5.0
5
745
1
27
234
Fedorów Ireneusz
5.0
5
125
1
27
235
HRYCKIEWICZ ADAM
6.0
6
4800
1
28
236
Mazurek Krzysztof
28.0
28
4750
3
28
237
Kasprzak Marcin
6.0
6
4420
1
28
238
Lietz Krzysztof
6.0
6
3980
1
28
239
Królczyk Marek
28.0
28
3525
3
28
240
Hibszer Sławomir
6.0
6
3485
1
28
241
Florczuk Jan
17.0
17
3385
2
28
242
Urbański Zbigniew
6.0
6
3150
1
28
243
Bacia Marek
6.0
6
3100
1
28
244
Grzyl Zbigniew
6.0
6
2980
1
28
245
Nieużyła Łukasz
6.0
6
2895
1
28
246
Fabian Grzegorz
17.0
17
2745
2
28
247
Nowoświat Dariusz
6.0
6
2740
1
28
248
Romańczak Jan
6.0
6
2640
1
28
249
Wódz Tomasz
17.0
17
2465
2
28
250
WOŁOSIUK ANDRZEJ
17.0
17
2455
2
28
251
Maślak Dominik
17.0
17
2240
2
28
252
Chytry Sebastian
6.0
6
2165
1
28
253
Sierociński Łukasz
17.0
17
2050
2
28
254
Opłocki Krzysztof
17.0
17
1635
2
28
255
Majewski Marcin
6.0
6
1625
1
28
256
Baszkiewicz Maciej
6.0
6
1620
1
28
257
Foret Rman
6.0
6
1570
1
28
258
Badach Wojciech
6.0
6
1210
1
28
259
Giluk Andrzej
6.0
6
1110
1
28
260
Piechowiak Krzysztof
6.0
6
965
1
28
261
Kulka Lidia
6.0
6
850
1
28
262
Torbiński Wiesław
17.0
17
795
2
28
263
Brud Bogusław
6.0
6
780
1
28
264
Kozieł Piotr
6.0
6
700
1
28
265
Kulikowski Kamil
6.0
6
555
1
28
266
Przerywacz Jarosław
6.0
6
270
1
28
267
Derek Marek
6.0
6
195
1
28
268
Waszczyk Kazimierz
6.0
6
115
1
28
269
Orłowski Krzysztof
7.0
7
4870
1
29
270
Siułkowski Piotr
7.0
7
4320
1
29
271
Witek Sławomir
7.0
7
4270
1
29
272
Cękalski Marcin
7.0
7
4260
1
29
273
Domański Sławomir
18.0
18
3640
2
29
274
PIOTROWSKI RAFAŁ
7.0
7
3195
1
29
275
Żelazny Michał
7.0
7
2950
1
29
276
Świerkowski Tomasz
7.0
7
2870
1
29
277
Bieliński Piotr
7.0
7
2730
1
29
278
Dwornik Jarosław
7.0
7
2600
1
29
279
Kalicki Stanisław
7.0
7
2600
1
29
280
Kozaczyk Jacek
7.0
7
2390
1
29
281
Geski Dariusz
7.0
7
2370
1
29
282
Biegus Rafał
7.0
7
2350
1
29
283
Larisch Bożena
7.0
7
2275
1
29
284
Wtulich Mariusz
7.0
7
2080
1
29
285
Stefaniak Piotr
18.0
18
2055
2
29
286
Kuśnierz Władysław
7.0
7
2035
1
29
287
Rabazel Mirosław
7.0
7
1600
1
29
288
Nawrocki Marek
29.0
29
1405
3
29
289
Nowak Mirosław
7.0
7
1380
1
29
290
Kijowski Grzegorz
7.0
7
1300
1
29
291
Roguski Henryk
7.0
7
1255
1
29
292
Dąbrowski Karol
7.0
7
920
1
29
293
Kańduła Paweł
7.0
7
875
1
29
294
Flaga Paweł
7.0
7
540
1
29
295
Będziejewski Marcin
7.0
7
490
1
29
296
Franke Marek
7.0
7
460
1
29
297
Sternal Stanisław
7.0
7
250
1
29
298
Kowalczyk Aleksander
7.0
7
115
1
29
299
Siułek Piotr
8.0
8
4520
1
30
300
Nowak Przemysław
8.0
8
3990
1
30
301
Ptasznik Marcin
8.0
8
3880
1
30
302
Sobczak Paweł
8.0
8
3420
1
30
303
Żok Waldemar
19.0
19
3150
2
30
304
Wysocki Jacek
19.0
19
2965
2
30
305
Kuczerawy Krzysztof
8.0
8
2835
1
30
306
Chądzyński Adam
8.0
8
2740
1
30
307
KUDRA BOGDAN
8.0
8
2655
1
30
308
Zakrzewski Krzysztof
8.0
8
2585
1
30
309
Brzezik Alfred
19.0
19
2120
2
30
310
Dąbrowski Mirosław
8.0
8
2020
1
30
311
Mrozowski Andrzej
8.0
8
2020
1
30
312
Pawłowski Krzysztof
8.0
8
2010
1
30
313
Kupczewski Wojciech
19.0
19
2010
2
30
314
Patoleta Andrzej
8.0
8
1950
1
30
315
Łęgowiak Paweł
8.0
8
1560
1
30
316
Kowaluk Krzysztof
8.0
8
745
1
30
317
Maksajda Dariusz
8.0
8
725
1
30
318
Nowak Mariusz
8.0
8
420
1
30
319
Głombica Mateusz
8.0
8
350
1
30
320
Paczkowski Michał
8.0
8
350
1
30
321
Kubicki Zbigniew
8.0
8
130
1
30
322
Staniec Bogdan
9.0
9
3420
1
31
323
Roguska-Jurek Anna
9.0
9
3285
1
31
324
Łapiński Andrzej
9.0
9
2860
1
31
325
Naruszewicz Mirosław
9.0
9
2820
1
31
326
Majewski Grzegorz
9.0
9
2350
1
31
327
Kapeluszny Adam
20.0
20
2345
2
31
328
Nowak Jacek
9.0
9
2300
1
31
329
Karolak Józef
9.0
9
2270
1
31
330
Choroziński Krzysztof
9.0
9
2270
1
31
331
Rabczewski Rafał
9.0
9
2140
1
31
332
BOJAKOWSKI TADEUSZ
9.0
9
2020
1
31
333
Olczak Robert
31.0
31
1815
3
31
334
Filipczyk Joachim
9.0
9
1685
1
31
335
Stańczyk Stanisław
9.0
9
1490
1
31
336
Marzec Henryk
9.0
9
1410
1
31
337
Barański Ryszard
9.0
9
1140
1
31
338
Marchwacki Zbigniew
9.0
9
1085
1
31
339
Studniarz Dariusz
9.0
9
665
1
31
340
Szponar Daniel
9.0
9
240
1
31
341
Mazurek Wiesław
9.0
9
30
1
31
342
Gratkowski Arkadiusz
10.0
10
2340
1
32
343
Mirowski Sławomir
10.0
10
2180
1
32
344
Borowski Grzegorz
10.0
10
2155
1
32
345
Jackowski Damian
10.0
10
2000
1
32
346
Fudała Grzegorz
10.0
10
1900
1
32
347
Fiebig Maik
10.0
10
1700
1
32
348
Karwowski Marek
10.0
10
1380
1
32
349
Charaziński Krzysztof
10.0
10
1320
1
32
350
Świerkowska Beata
10.0
10
1320
1
32
351
Blicharz Zbigniew
10.0
10
1250
1
32
352
Ciastoń Damian
10.0
10
1205
1
32
353
Wołosiuk Tadeusz
10.0
10
1180
1
32
354
Bałut Rafał
10.0
10
1155
1
32
355
Słabosz Adam
21.0
21
1095
2
32
356
Dudkowski Paweł
10.0
10
780
1
32
357
Glinka Robert
10.0
10
660
1
32
358
Kępiński Szymon
10.0
10
570
1
32
359
Szuster Walter
10.0
10
450
1
32
360
Szczygielski Artur
10.0
10
445
1
32
361
Milewski Zbigniew
10.0
10
0
1
32
362
Jurek Bogusław
10.0
10
0
1
32
363
Wielgosik Jacek
10.0
10
0
1
32
364
Nowak Tadeusz
11.0
11
1980
1
33
365
Nowak Rafał(2)
11.0
11
1240
1
33
366
Hanacek Frantisek
11.0
11
815
1
33
367
Lidzbarski Ryszard
11.0
11
650
1
33
368
Jarosik Jacek
11.0
11
520
1
33
369
Zieliński Adam
11.0
11
335
1
33
370
Delewski Kazimierz
11.0
11
305
1
33
371
Łukasik Paweł
11.0
11
240
1
33
372
Rakowski Mieczysław
11.0
11
0
1
33
373
Jasiński Dariusz
12.0
12
1010
1
34
374
Walaszczyk Grzegorz
12.0
12
215
1
34
375
Stachurski Arkadiusz
12.0
12
0
1
34
376
Frąchowicz Wiesław
24.0
24
1640
2
35
377
Brzeziński Sławomir
13.0
13
0
1
35
378
Chowaniec Krzysztof
38.0
38
3895
2
49
379




Wyniki poszczególnych
tur:

2010-03-21, Konin
2010-03-27, Poręba
2010-04-10, Warszawa
2010-04-25, Lublin
2010-05-01,Rajsko
2010-05-02
2010-05-02, Pajęczno
2010-05-02, Węgrów
2010-05-15, Czechowice-Dziedzice
2010-05-16,Łuków
2010-05-22, Żabno
2010-05-23,Szymonka
2010-06-05, Rogoźno
2010-06-05,Rawa Mazowiecka
2010-06-19,Skierniewice
2010-06-20, Bełchatów
2010-06-27, Elbląg
2010-07-31, Poznań
2010-08-14, Dwory
2010-08-15, Chorzów
2010-08-15, Gdańsk
2010-08-15, Pułtusk
2010-08-28, Płock
2010-08-29, Poznań