autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Maver Cup 2012
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+11 za każdą nie obecność
1
Kuczaj Andrzej
25.0
3
23635
6
3
2
Zielonka Remigiusz
4.0
4
27410
3
4
3
Małdachowski Zbigniew
6.0
4
19285
4
4
4
Bukaty Rafał
39.0
5
36485
10
5
5
Dawidziuk Sylwester
26.0
5
26650
6
5
6
Markowicz Wojciech
12.0
5
25200
5
5
7
Baranowski Tomasz
18.0
5
15985
5
5
8
Strąk Sławomir
5.0
5
14440
3
5
9
Mazurczak Grzegorz
5.0
5
13000
3
5
10
Paurowicz Łukasz
11.0
5
11740
4
5
11
Wichrowski Krzysztof
5.0
5
8850
3
5
12
Małdachowski Włodzimierz
6.0
6
16515
3
6
13
Solka Tomasz
15.0
6
12825
4
6
14
Szlachta Paweł
6.0
6
12310
3
6
15
Migdalski Dariusz
18.0
7
24830
4
7
16
Górecki Kacper
27.0
7
23645
7
7
17
Kocikowski Artur
7.0
7
19490
3
7
18
Cieślik Marek
7.0
7
11075
3
7
19
Krupiński Tomasz
15.0
7
11015
4
7
20
Lange Janusz
13.0
8
12930
4
8
21
Brąclik Ryszard
13.0
8
9940
4
8
22
Maciak Tomasz
9.0
9
16300
3
9
23
Utnicki Zbigniew
16.0
9
15820
4
9
24
Szacherski Krzysztof
34.0
9
15805
6
9
25
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
9.0
9
15525
3
9
26
Grotkowski Marcin
9.0
9
14580
3
9
27
Zajączkowski Marek
9.0
9
14050
3
9
28
Jankowski Dariusz
9.0
9
12665
3
9
29
Wąsik Bogusław
37.0
10
16690
6
10
30
Bednarek Andrzej
18.0
10
15985
4
10
31
Pietrzak Zbigniew
10.0
10
11435
3
10
32
Mamikonyan Vasyl
19.0
10
10900
4
10
33
Brygoła Andrzej
20.0
10
7665
4
10
34
Chomko Adam
37.0
11
21590
6
11
35
Kryszczak Adam
32.0
11
17950
6
11
36
Pietrzak Daniel
20.0
11
17560
4
11
37
Kaczmarek Zbigniew
34.0
11
16065
6
11
38
Wieczorek Czesław
17.0
11
15480
4
11
39
Wlazło Paweł
11.0
11
15230
3
11
40
Perka Patryk
11.0
11
14270
3
11
41
Łuczyński Rafał
11.0
11
10930
3
11
42
Mirowski Mirosław
11.0
11
9935
3
11
43
KALMUS ŁUKASZ
11.0
11
7610
3
11
44
Roszkiewicz Bartłomiej
26.0
12
18480
5
12
45
Jarosławski Mirosław
27.0
12
14240
5
12
46
Krymski Janusz
40.0
12
13300
6
12
47
Bartkowski Józef
19.0
12
11140
4
12
48
Mitrowski Maciej
12.0
12
11060
3
12
49
Królikowski Artur
12.0
12
10720
3
12
50
Karaś Piotr
21.0
12
9810
4
12
51
Jamróz Robert
12.0
12
9005
3
12
52
Bajno Zbigniew
12.0
12
8380
3
12
53
Rybiński Sebastian
13.0
13
14180
3
13
54
Naleśnik Zenon
13.0
13
9815
3
13
55
Chądzyński Adam
22.0
13
8825
4
13
56
Dobrowolski Piotr
32.0
13
8770
5
13
57
Rączka Leszek
19.0
13
8145
4
13
58
Szafrański Paweł
14.0
14
12570
3
14
59
Grzyb Adam
14.0
14
12475
3
14
60
Łacek Bogusław
21.0
14
10270
4
14
61
Nowak Witold
34.0
14
10055
5
14
62
Brzezowski Michał
14.0
14
9160
3
14
63
Kurzepa Andrzej
3.0
3
8150
2
14
64
Chowaniec Krzysztof
14.0
14
7875
3
14
65
Olewniczak Artur
41.0
15
16530
6
15
66
Kasztelan Maciej
4.0
4
13740
2
15
67
Dylczyk Radosław
40.0
15
13150
6
15
68
Majewski Bogusław
4.0
4
12255
2
15
69
Wiśniewski Marek
4.0
4
11730
2
15
70
Kurczyński Mariusz
35.0
15
10420
5
15
71
Kowalczyk Artur
4.0
4
10070
2
15
72
Szczurtek Paweł
23.0
15
8890
4
15
73
Woszczyk Sebastian
23.0
15
8210
4
15
74
Żuber Marek
15.0
15
7795
3
15
75
Morchel Maciej
24.0
16
14815
4
16
76
Grotkowski Arkadiusz
35.0
16
12590
5
16
77
Sitarz Marek
16.0
16
11330
3
16
78
Olejarz Wojciech
26.0
16
11320
4
16
79
Kępiński Zbigniew
16.0
16
7685
3
16
80
Stawski Kamil
26.0
16
7290
4
16
81
Stompor Piotr
25.0
17
11405
4
17
82
Lietz Krzysztof
17.0
17
6715
3
17
83
Makowski Karol
6.0
6
6470
2
17
84
Pietrzak Leszek
17.0
17
6385
3
17
85
Kulka Artur
17.0
17
5485
3
17
86
Walicki Jarosław
6.0
6
4080
2
17
87
Szkudlarek Andrzej
17.0
17
3870
3
17
88
Tołoczko Jerzy
57.0
18
14270
7
18
89
Stachurski Arkadiusz
37.0
18
11845
5
18
90
Szata Janusz
37.0
18
10165
5
18
91
Korzeniewski Bogusław
45.0
18
8125
6
18
92
Staroń Sławomir
18.0
18
6560
3
18
93
Walicki Dariusz
18.0
18
4820
3
18
94
OSTROWSKI MARCIN
46.0
19
13390
6
19
95
Siara Olgierd
8.0
8
12110
2
19
96
Sobotka Sławomir
29.0
19
9340
4
19
97
Długołęcki Artur
8.0
8
7330
2
19
98
Freliszka Paweł
39.0
19
7295
5
19
99
Dębowski Klaudiusz
28.0
20
10735
4
20
100
Sokolnicki Wojciech
9.0
9
8690
2
20
101
Gałązka Łukasz
20.0
20
8055
3
20
102
Stasiak Krystyna
20.0
20
7655
3
20
103
Bieliński Piotr
28.0
20
7105
4
20
104
Urbaniak Sławomir
9.0
9
6310
2
20
105
Wrochna Marcin
20.0
20
6235
3
20
106
Cękalski Marcin
9.0
9
4755
2
20
107
Starosta Bartek
10.0
10
11890
2
21
108
Korytowski Zbigniew
10.0
10
9570
2
21
109
Garczarek Wojciech
10.0
10
7410
2
21
110
Kamiński Wojciech
10.0
10
6020
2
21
111
Górecki Jacek
10.0
10
5695
2
21
112
Pieczko Zbigniew
10.0
10
5160
2
21
113
Drgas Jan
10.0
10
4220
2
21
114
Mikołajczewski Marek
11.0
11
11030
2
22
115
Kotlarski Paweł
22.0
22
5275
3
22
116
Barszczewski Artur
1.0
1
12290
1
23
117
Stasiak Łukasz
1.0
1
10790
1
23
118
Balcerek Agnieszka
12.0
12
9840
2
23
119
Piasecki Wiesław
1.0
1
9320
1
23
120
Pawlak Arkadiusz
1.0
1
8900
1
23
121
Karlik Sebastian
1.0
1
8870
1
23
122
Romańczak Jan
1.0
1
8570
1
23
123
Ruszczyński Jacek
12.0
12
8545
2
23
124
Dobrowolski Kazimierz
1.0
1
8425
1
23
125
Cesarz Maciej
1.0
1
8300
1
23
126
Dheilly Philippe
1.0
1
7640
1
23
127
Hoppe Henryk
1.0
1
7070
1
23
128
Turek Mateusz
1.0
1
6825
1
23
129
Długosz Piotr
1.0
1
6610
1
23
130
Wiech Aleksander
1.0
1
6285
1
23
131
Duda Zbigniew
12.0
12
5890
2
23
132
Kowalski Marcin
1.0
1
5730
1
23
133
Kasprowicz Paweł
1.0
1
4945
1
23
134
Filipczyk Joachim
1.0
1
4940
1
23
135
Matczak Artur
1.0
1
4840
1
23
136
Bąbik Jarosław
23.0
23
4270
3
23
137
Barański Dariusz
1.0
1
4235
1
23
138
Samoń Tomasz
1.0
1
4125
1
23
139
Bober Dariusz
12.0
12
3580
2
23
140
Walczak Wiktor
1.0
1
3305
1
23
141
Kuczerawy Krzysztof
12.0
12
3290
2
23
142
Zienkiewicz Tomasz
1.0
1
3030
1
23
143
Sosnowski Daniel
23.0
23
2960
3
23
144
Tarczoń Bogdan
23.0
23
2825
3
23
145
Szlęk Paweł
1.0
1
2620
1
23
146
Kosakowski Piotr
1.0
1
1900
1
23
147
Łuszczki Julian
2.0
2
8930
1
24
148
Sułek Mariusz
2.0
2
8665
1
24
149
Gajewski Mieczysław
2.0
2
7450
1
24
150
Kupren Tomasz
13.0
13
6740
2
24
151
Szyrowski Waldemar
2.0
2
6500
1
24
152
Skocz Leszek
2.0
2
6430
1
24
153
Kaczmarski Andrzej
2.0
2
6025
1
24
154
Czajor Mirosław
2.0
2
5740
1
24
155
Tretyn Leszek
2.0
2
5290
1
24
156
Kot Bogumił
2.0
2
5120
1
24
157
Grotkowski Grzegorz
2.0
2
5060
1
24
158
Kowalczyk Robert
2.0
2
4905
1
24
159
Perz Marek
2.0
2
4385
1
24
160
Glinka Mateusz
13.0
13
4300
2
24
161
Kajfasz Bartłomiej
2.0
2
3915
1
24
162
Wrochna Mirosław
2.0
2
3880
1
24
163
Śliwko Andrzej
2.0
2
3800
1
24
164
Kasprowiak Marek
2.0
2
3615
1
24
165
Gierłowski Jarosław
2.0
2
3240
1
24
166
Woźniel Robert
13.0
13
3180
2
24
167
Stankiewicz Leszek
2.0
2
2180
1
24
168
Domański Krzysztof
2.0
2
2115
1
24
169
Pielka Rafał
2.0
2
2100
1
24
170
Dziubałtowski Kamil
2.0
2
2090
1
24
171
Brzozowski Krzysztof
2.0
2
1640
1
24
172
Peta Krzysztof
14.0
14
7860
2
25
173
Ruciński Michał
3.0
3
7510
1
25
174
Kmieć Włodzimierz
14.0
14
7210
2
25
175
Majewski Grzegorz
3.0
3
7130
1
25
176
Grzyl Zbigniew
3.0
3
5910
1
25
177
Mistura Robert
3.0
3
5780
1
25
178
Stańczyk Marcin 
3.0
3
5745
1
25
179
Grojek Wojciech
3.0
3
5520
1
25
180
Mędel Bartłomiej
3.0
3
4750
1
25
181
Przybysz Sławomir
3.0
3
4560
1
25
182
Chumowicz Gabriel
3.0
3
4540
1
25
183
Bednarek Grzegorz
3.0
3
4355
1
25
184
Pietrzyk Robert
3.0
3
4000
1
25
185
Geski Dariusz
3.0
3
3760
1
25
186
Michalak Wojciech
3.0
3
3740
1
25
187
Karczewski Leszek
3.0
3
3520
1
25
188
Niewiadomski Artur
25.0
25
3450
3
25
189
Krzyszycha Andrzej
3.0
3
3300
1
25
190
Gottwald Marta
3.0
3
2260
1
25
191
Stanisławski Wojciech
3.0
3
2140
1
25
192
Bernat Maciej
15.0
15
9150
2
26
193
Dąbrowski Mirosław
4.0
4
8100
1
26
194
Nóżka Piotr
4.0
4
7550
1
26
195
Stępniak Piotr
4.0
4
6850
1
26
196
Maciejewski Maciej
4.0
4
6160
1
26
197
Wiziecki Tadeusz
4.0
4
5980
1
26
198
Blicharz Maria
4.0
4
5750
1
26
199
Ryncarz Władysław
4.0
4
5735
1
26
200
Królczyk Marek
4.0
4
5540
1
26
201
Mujta Marcin
4.0
4
5120
1
26
202
Kęsik Patryk
4.0
4
3950
1
26
203
Głowacki Piotr
4.0
4
3835
1
26
204
Mamikonyan Nuna
4.0
4
3750
1
26
205
Chyb Andrzej
15.0
15
3420
2
26
206
Głębicki Piotr
4.0
4
3205
1
26
207
Osses Damian
4.0
4
3030
1
26
208
Landecki Robert
4.0
4
2985
1
26
209
Brud Bogusław
4.0
4
2630
1
26
210
Trajnerowicz Andrzej
4.0
4
2330
1
26
211
Hirze Tomasz
26.0
26
2245
3
26
212
Damiańczyk Marcin
4.0
4
2235
1
26
213
WÓJTOWICZ ŁUKASZ
4.0
4
1905
1
26
214
Fabijańczuk Dariusz
26.0
26
1880
3
26
215
Urbański Tomasz
4.0
4
1830
1
26
216
Telega Jerzy
4.0
4
1565
1
26
217
BOJAKOWSKI TADEUSZ
4.0
4
1455
1
26
218
Popiołek Michał
4.0
4
1400
1
26
219
Kwas Dariusz
4.0
4
950
1
26
220
Wtulich Mariusz
5.0
5
7840
1
27
221
Kańduła Paweł
16.0
16
7810
2
27
222
Siułkowski Piotr
5.0
5
7070
1
27
223
Janecki Paweł
5.0
5
7020
1
27
224
Sobczak Mieczysław
5.0
5
6710
1
27
225
Kublik Rafał
5.0
5
6450
1
27
226
Żok Waldemar
27.0
27
5970
3
27
227
Koprowski Paweł
5.0
5
5700
1
27
228
Masterniak Jacek
5.0
5
5120
1
27
229
Mikulski Łukasz
5.0
5
4770
1
27
230
Krawieczek Jacek
5.0
5
4490
1
27
231
Kuna Jacek
5.0
5
4480
1
27
232
Schiele Marcin
5.0
5
3975
1
27
233
Kręblasz Rafał
5.0
5
3375
1
27
234
Kasperek Piotr
5.0
5
3370
1
27
235
Gapiński Cezary
5.0
5
2800
1
27
236
Dzikiewicz Kamil
5.0
5
2640
1
27
237
Wąsowski Paweł
5.0
5
2600
1
27
238
Dąbrowski Karol
5.0
5
2560
1
27
239
Liśkiewicz Ireneusz
5.0
5
2195
1
27
240
Miszczyk Ryszard
5.0
5
2160
1
27
241
Adamek Waldemar
5.0
5
1960
1
27
242
Wojtyła Sławomir
5.0
5
1895
1
27
243
Modliński Daniel
5.0
5
1835
1
27
244
Jakubowski Andrzej
5.0
5
1190
1
27
245
Kulka Lidia
5.0
5
1075
1
27
246
Głowacki Jacek
5.0
5
885
1
27
247
Borowicz Zbigniew
17.0
17
11100
2
28
248
Stanisławski Krzysztof
6.0
6
6580
1
28
249
Westfalewicz Paweł
6.0
6
5700
1
28
250
Przybylski Sławomir
6.0
6
5490
1
28
251
Czarnecki Grzegorz
6.0
6
5100
1
28
252
Żytkiewicz Krzysztof
6.0
6
5060
1
28
253
Baszkiewicz Przemysław
6.0
6
4610
1
28
254
Walich Mirosław
6.0
6
4600
1
28
255
Derlaga Jakub
6.0
6
4325
1
28
256
Górecki Kamil
17.0
17
4125
2
28
257
Kęsik Krzysztof
6.0
6
3550
1
28
258
Równicki Jarosław
6.0
6
3410
1
28
259
Banucha Grzegorz
6.0
6
3410
1
28
260
Przybylski Tomasz
6.0
6
3355
1
28
261
Kacik Lucjan
28.0
28
3275
3
28
262
Kotwicki Marcin
6.0
6
2740
1
28
263
Wysocki Michał
6.0
6
2440
1
28
264
Ołówek Karol
6.0
6
2110
1
28
265
Batog Robert
17.0
17
2105
2
28
266
Florczuk Jan
6.0
6
1750
1
28
267
Chytry Sebastian
6.0
6
1750
1
28
268
Kapica Dariusz
6.0
6
1660
1
28
269
Majewski Marcin
6.0
6
1340
1
28
270
Lach Paweł
6.0
6
1160
1
28
271
Marszałek Piotr
6.0
6
235
1
28
272
Góra Cezary
7.0
7
6680
1
29
273
Szulc Arkadiusz
7.0
7
5540
1
29
274
Siemaszko Olgierd
7.0
7
5360
1
29
275
Kozłowski Adam
7.0
7
5190
1
29
276
Jurecki Andrzej
7.0
7
5020
1
29
277
Kulig Zygmunt
7.0
7
4900
1
29
278
Momora Piotr
7.0
7
4590
1
29
279
Baranowski Stanisław
7.0
7
4390
1
29
280
Buczkowski Tadeusz
7.0
7
4160
1
29
281
Łopatka Jacek
7.0
7
3170
1
29
282
Biernacki Marek
7.0
7
3140
1
29
283
Wolny Krzysztof
7.0
7
2680
1
29
284
Długajczyk Grzegorz
7.0
7
2415
1
29
285
Kurek Mariusz
18.0
18
1610
2
29
286
Giluk Andrzej
7.0
7
1395
1
29
287
Binkowski Dawid
7.0
7
1375
1
29
288
Górny Ariel
7.0
7
1320
1
29
289
Nierobisz Edward
7.0
7
1320
1
29
290
Dębowski Artur
7.0
7
1210
1
29
291
Pyrała Marcin
7.0
7
1155
1
29
292
Piecka Roman
7.0
7
980
1
29
293
Romanowski Andrzej
7.0
7
925
1
29
294
Staniec Bogdan
7.0
7
890
1
29
295
Chłopecki Maciej
7.0
7
865
1
29
296
Hadrian Karol
7.0
7
90
1
29
297
Kuśnierz Władysław
7.0
7
75
1
29
298
Zaczep Mariusz
8.0
8
5470
1
30
299
Kołodziej Zbigniew
8.0
8
4890
1
30
300
Nowak Jacek
8.0
8
4750
1
30
301
Maciejczyk Kamil
8.0
8
4740
1
30
302
Guzek Michał
8.0
8
4360
1
30
303
Szymaniec Krzysztof
8.0
8
4320
1
30
304
Waleron Krzysztof
8.0
8
4300
1
30
305
Pecyna Maciej
8.0
8
4120
1
30
306
Blicharz Andrzej
8.0
8
4050
1
30
307
Andrychowski Andrzej
8.0
8
3940
1
30
308
Gierach Łukasz
8.0
8
3700
1
30
309
Szpiganowicz Piotr
8.0
8
2900
1
30
310
Grzegorski Grzegorz
8.0
8
2860
1
30
311
Larisch Bożena
8.0
8
2685
1
30
312
Olejarz Kazimierz
8.0
8
2460
1
30
313
Ślipko Andrzej
8.0
8
2420
1
30
314
Gottwald Andrzej
8.0
8
2255
1
30
315
Kowalczyk Agnieszka
8.0
8
2200
1
30
316
Brzozowski Tadeusz
8.0
8
2140
1
30
317
Skarba Sławomir
8.0
8
1940
1
30
318
Łuszcz Mariusz
8.0
8
1745
1
30
319
Pieczko Karolina
8.0
8
1345
1
30
320
Suchorzewski Kamil
8.0
8
1340
1
30
321
Pander Andrzej
8.0
8
1220
1
30
322
JAWORSKI ROBERT
8.0
8
970
1
30
323
Wrochna Marcin
8.0
8
880
1
30
324
Mazurkiewicz Andrzej
8.0
8
705
1
30
325
Przybysz Sławomir
8.0
8
670
1
30
326
Kaczmarzyk Arkadiusz
8.0
8
500
1
30
327
ŁAPUK MIECZYSŁAW
8.0
8
50
1
30
328
Małecki Marcin
8.0
8
0
1
30
329
Kecmaniuk Jan
8.0
8
0
1
30
330
Blicharz Zbigniew
9.0
9
4350
1
31
331
Porowski Marek
9.0
9
4200
1
31
332
Nowald Rafał
9.0
9
4140
1
31
333
Piskorek Przemysław
9.0
9
4070
1
31
334
Kukla Piotr
9.0
9
3830
1
31
335
Bakaj Tomasz
9.0
9
3580
1
31
336
Kupczewski Wojciech
9.0
9
3360
1
31
337
Sadłowski Tomasz
9.0
9
3260
1
31
338
Mazurek Krzysztof
9.0
9
3050
1
31
339
Blicharz Jarosław
9.0
9
2910
1
31
340
Wolny Damian
9.0
9
2440
1
31
341
Stolarczyk Tomasz
9.0
9
2250
1
31
342
Kuśnierz Janusz
9.0
9
1875
1
31
343
Roguszewski Mirosław
20.0
20
1780
2
31
344
Żok Wiktoria
9.0
9
1250
1
31
345
Woźniel Robert
9.0
9
1240
1
31
346
Grzyb Adam
9.0
9
1140
1
31
347
Maryjowski Adam
9.0
9
790
1
31
348
Stolarski Łukasz
9.0
9
785
1
31
349
Wilczyński Sylwester
9.0
9
615
1
31
350
Milewski Łukasz
9.0
9
430
1
31
351
Walaszczyk Grzegorz
9.0
9
400
1
31
352
Reinhardt Grzegorz
9.0
9
0
1
31
353
Brzezik Alfred
10.0
10
6401
1
32
354
Matysiak Zbigniew
10.0
10
2780
1
32
355
Nowakowski Sebastian
10.0
10
1990
1
32
356
MOMORA Małgorzata
10.0
10
1790
1
32
357
Bujała Mateusz
10.0
10
1165
1
32
358
Przybylak Marek
10.0
10
1045
1
32
359
Belica Łukasz
10.0
10
1000
1
32
360
Tomczak Sławomir
10.0
10
880
1
32
361
Nowak Joachim
10.0
10
840
1
32
362
Szuster Walter
10.0
10
810
1
32
363
Włodarski Marian
10.0
10
600
1
32
364
Kałużny Krzysztof
10.0
10
500
1
32
365
Busiakiewicz Remigiusz
11.0
11
1650
1
33
366
Flisek Damian
11.0
11
840
1
33
367
Glinka Mateusz
11.0
11
645
1
33
368
Książek Tomasz
11.0
11
270
1
33
369




Wyniki poszczególnych
tur:

2012-03-25, Elbląg
2012-03-31, Skierniewice
2012-04-15, Warszawa
2012-04-28, Poręba
2012-04-28, Węgrów
2012-04-29, Rogoźno
2012-05-05, Łuków
2012-05-06, Lublin
2012-05-12, Słok
2012-05-13, Nakło
2012-05-27
2012-06-02, Szymanowice
2012-06-03, Rawa Mazowiecka
2012-06-17, Chorzów
2012-06-30, Rajsko
2012-07-21, Kamieniec
2012-08-05, Pułtusk
2012-08-26, Płock