autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Maver Cup 2014
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+11 za każdą nie obecność
1
Mazurczak Grzegorz
1.0
1
11410
1
23
2
Grałek Szymon
1.0
1
10275
1
23
3
Dobrowolski Piotr
1.0
1
5130
1
23
4
Walczak Wiktor
2.0
2
7265
1
24
5
Tomczak Sławomir
2.0
2
6825
1
24
6
Kuczaj Andrzej
2.0
2
2645
1
24
7
Klasek Petr
3.0
3
5900
1
25
8
Królikowski Artur
3.0
3
5225
1
25
9
Kocikowski Artur
3.0
3
2640
1
25
10
Antonowicz Jarosław
4.0
4
4595
1
26
11
Batog Robert
4.0
4
4265
1
26
12
Miernik Maciej
4.0
4
2450
1
26
13
Pogonowski Bartłomiej
5.0
5
4195
1
27
14
Melcher Mirosław
5.0
5
2910
1
27
15
Górecki Kacper
5.0
5
2370
1
27
16
Bednarek Grzegorz
6.0
6
3850
1
28
17
Milewski Zbigniew
6.0
6
2820
1
28
18
Sułek Mariusz
6.0
6
2275
1
28
19
Kubiat Maciej
7.0
7
3820
1
29
20
Porczyk Tomasz
7.0
7
2635
1
29
21
Prymas Robert
7.0
7
1945
1
29
22
Kuchciak Konrad
8.0
8
2590
1
30
23
Kuchciak Jacek
8.0
8
2590
1
30
24
Bielewicz Rafał
8.0
8
2480
1
30
25
Kiełkowicz Damian
8.0
8
1620
1
30
26
Stasiak Bartek
9.0
9
1945
1
31
27
Nowaczyk Krzysztof
9.0
9
1240
1
31
28
Rozpędzki Włodzimierz
10.0
10
2585
1
32
29
Kaczyński Tomasz
10.0
10
1670
1
32
30
Roksela Janusz
10.0
10
910
1
32
31
Stasiak Michał
11.0
11
2580
1
33
32
Larisch Piotr
11.0
11
1600
1
33
33
Nikodem Zenon
11.0
11
825
1
33
34
Larisch Bożena
12.0
12
2485
1
34
35
Adamczyk Andrzej
12.0
12
1305
1
34
36
Nowański Artur
12.0
12
750
1
34
37
Nowicki Maciej
13.0
13
2385
1
35
38
Głąb Mikołaj
13.0
13
880
1
35
39
Biniek Zbigniew
13.0
13
725
1
35
40
Kaczanowski Marcin
14.0
14
2360
1
36
41
Stasiak Krystyna
14.0
14
770
1
36
42
Worowiec Jarosław
14.0
14
570
1
36
43
Szata Janusz
15.0
15
535
1
37
44




Wyniki poszczególnych
tur:

2014-05-10, Bełchatów