autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
4 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Horemski Tomasz
 11.0
 6
 31910
 5
 6
 1
 2
 Jóska Dawid
 17.0
 10
 25140
 5
 10
 982
 3
 Lewandowski Rafał
 21.0
 12
 24940
 5
 12
 4298
 4
 Awgul Ireneusz
 22.0
 13
 25990
 5
 13
 6215
 5
 Hudzik Łukasz
 27.0
 17
 24510
 5
 17
 3478
 6
 Gabiś Marcin
 28.0
 19
 25310
 5
 19
 5495
 7
 Walczak Bartosz
 35.0
 20
 19325
 5
 20
 6165
 8
 Duda Arkadiusz
 32.0
 21
 24925
 5
 21
 2708
 9
 Ziętek Marcin
 34.0
 21
 20630
 5
 21
 1566
 10
 Pilujski Michał
 37.5
 21.5
 18545
 5
 21.5
 6066
 11
 Kania Waldemar
 33.0
 22
 23405
 5
 22
 4309
 12
 Sibiński Paweł
 22.0
 22
 20550
 4
 22
 1122
 13
 Begier Rafał
 32.0
 23
 23375
 5
 23
 2832
 14
 Majewski Bogusław
 33.0
 23
 21270
 5
 23
 777
 15
 Mania Michał
 39.0
 23
 18405
 5
 23
 588
 16
 Walasik Łukasz
 37.0
 24
 20375
 5
 24
 3527
 17
 Jagodziński Tomasz
 41.0
 25
 19500
 5
 25
 861
 18
 Leciejewski Michał
 37.0
 26
 22700
 5
 26
 6773
 19
 Dwornik Jarosław
 39.0
 27
 21365
 5
 27
 221
 20
 Kasprowiak Marek
 38.0
 27
 17405
 5
 27
 156
 21
 Juskowiak Sylwester
 43.5
 29
 26805
 5
 29
 5195
 22
 Węcławiak Tomasz
 44.0
 29
 18555
 5
 29
 441
 23
 Klefas Roman
 46.0
 30
 18095
 5
 30
 6559
 24
 Szymkowiak Arkadiusz
 49.0
 34
 18940
 5
 34
 1117
 25
 Brudniewicz Marcin
 54.0
 35
 14510
 5
 35
 5716
 26
 Maćkowiak Przemysław
 56.0
 38
 18050
 5
 38
 867
 27
 Sadowczyk Jacek
 55.0
 39
 16725
 5
 39
 4945
 28
 Sadowczyk Adam
 55.0
 39
 13990
 5
 39
 2664
 29
 Mieczkowski Marcin
 39.0
 39
 10995
 4
 39
 3054
 30
 Franek Tomasz
 57.0
 41
 17320
 5
 41
 5072
 31
 Mazana Mirosław
 56.0
 41
 17135
 5
 41
 5820
 32
 Dudziak Robert
 41.0
 41
 12165
 4
 41
 4988
 33
 Kuflowski Bartosz
 60.0
 43
 17075
 5
 43
 5714
 34
 Niedźwiedź Dariusz
 58.0
 43
 14265
 5
 43
 5516
 35
 Przybylak Wojciech
 62.0
 45
 14520
 5
 45
 4301
 36
 Szczepaniak Wojciech
 45.0
 45
 10715
 4
 45
 1426
 37
 Przybylak Marcin
 48.0
 48
 12070
 4
 48
 1178
 38
 Kaczmarek Dawid
 49.0
 49
 14855
 4
 49
 4708
 39
 Jóska Marek
 67.0
 49
 14225
 5
 49
 5208
 40
 Mocek Dominik
 65.5
 50.5
 14575
 5
 50.5
 6509
 41
 Bota Marek
 72.0
 54
 11650
 5
 54
 6484
 42
 Bojański Piotr
 78.0
 61
 11105
 5
 61
 6179
 43
 Górny Ariel
 5.0
 5
 17030
 3
 65
 3923
 44
 Gołąbek Eugeniusz
 69.0
 69
 7470
 4
 69
 4944
 45
 
 73.0
 73
 20
 4
 73
 3071
 46
 Horemski Grzegorz
 17.0
 17
 14655
 3
 77
 294
 47
 Poprawski Patryk
 19.0
 19
 12905
 3
 79
 6779
 48
 Wawrzyniak Sebastian
 10.0
 10
 6405
 2
 85
 2591
 49
 Kmieć Włodzimierz
 11.0
 11
 7865
 2
 86
 1147
 50
 Fechner Miłosz
 30.0
 30
 9250
 3
 90
 6587
 51
 Garczyński Robert
 31.0
 31
 10795
 3
 91
 1119
 52
 Pietrzak Arkadiusz
 31.0
 31
 9300
 3
 91
 5915
 53
 Siergiej Mirosław
 17.0
 17
 4810
 2
 92
 4771
 54
 Wojtas patrycja
 3.0
 3
 0
 1
 93
 251
 55
 Boliński Jacek
 3.0
 3
 0
 1
 93
 631
 56
 Jagodziński Jakub
 3.0
 3
 0
 1
 93
 882
 57
 Goman Dawid
 4.0
 4
 0
 1
 94
 5383
 58
 Pospieszny Maciej
 35.0
 35
 12600
 3
 95
 6791
 59
 Mierzejewski Jacek
 6.5
 6.5
 0
 1
 96.5
 589
 60
 Potocki Łukasz
 38.0
 38
 7310
 3
 98
 6475
 61
 Ratajczak Erwin
 11.0
 11
 0
 1
 101
 6510
 62
 Mejza Mariusz
 42.0
 42
 7010
 3
 102
 6774
 63
 Dudziak Marian
 28.0
 28
 1785
 2
 103
 4308
 64
 Dukarski Adam
 13.0
 13
 0
 1
 103
 632
 65
 Grupiński Franciszek
 13.0
 13
 0
 1
 103
 1280
 66
 Lindner Norbert
 44.0
 44
 3795
 3
 104
 1409
 67
 Piel Anna
 14.0
 14
 0
 1
 104
 6498
 68
 Potocki Włodzimierz
 15.0
 15
 0
 1
 105
 6480
 69
 WALKOWIAK Stefan
 17.0
 17
 0
 1
 107
 5005
 70
 Dąbrowski Dariusz
 17.0
 17
 0
 1
 107
 5391
 71
 Biernacki Jan
 33.0
 33
 1485
 2
 108
 4948
 72
 Kwita Sebastian
 18.0
 18
 0
 1
 108
 6847
 73
 Stachowiak Andrzej
 19.0
 19
 0
 1
 109
 4939
 74
 Piel Sławomira
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6499
 75
 Żak Filip
 51.0
 51
 5210
 3
 111
 6301









Wyniki poszczególnych
tur:

2017-04-22, Wojnowice
2017-05-07, Olejnica
2017-06-23, Pawłowice
2017-09-23, Miejska Górka
2017-09-30, Rogoźno


Klasyfikacja drużynowa