autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................



Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
1 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Hudzik Łukasz
 3.0
 1
 12450
 2
 1
 3478
 2
 Horemski Grzegorz
 3.0
 1
 12235
 2
 1
 294
 3
 Franek Tomasz
 10.0
 1
 11405
 2
 1
 5072
 4
 Górny Ariel
 6.0
 1
 11120
 2
 1
 3923
 5
 Jóska Dawid
 3.0
 1
 8085
 2
 1
 982
 6
 Kania Waldemar
 9.0
 1
 5995
 2
 1
 4309
 7
 Sadowczyk Adam
 5.0
 2
 7425
 2
 2
 2664
 8
 Mazana Mirosław
 16.0
 2
 6730
 2
 2
 5820
 9
 Szymanowski Dariusz
 2.0
 2
 0
 1
 2
 436
 10
 Gabiś Marcin
 10.0
 3
 10570
 2
 3
 5495
 11
 Garczyński Robert
 20.0
 3
 6300
 2
 3
 1119
 12
 Klefas Roman
 13.0
 3
 5665
 2
 3
 6559
 13
 Wawrzyniak Sebastian
 9.0
 3
 4770
 2
 3
 2591
 14
 Fechner Miłosz
 3.0
 3
 0
 1
 3
 6587
 15
 Horemski Tomasz
 8.0
 4
 9910
 2
 4
 1
 16
 Pilujski Michał
 8.0
 4
 6970
 2
 4
 6066
 17
 Kopka Piotr
 14.0
 4
 5780
 2
 4
 6926
 18
 Majewski Bogusław
 17.0
 4
 5020
 2
 4
 777
 19
 Ziętek Marcin
 17.0
 5
 9525
 2
 5
 1566
 20
 Kuflowski Bartosz
 19.0
 5
 6830
 2
 5
 5714
 21
 Mania Michał
 13.0
 5
 5365
 2
 5
 588
 22
 Rabczewski Rafał
 11.0
 5
 4845
 2
 5
 2677
 23
 Przybylak Wojciech
 24.0
 5
 3905
 2
 5
 4301
 24
 Awgul Ireneusz
 18.0
 6
 9370
 2
 6
 6215
 25
 Ratajczak Erwin
 14.0
 6
 6510
 2
 6
 6510
 26
 Szymkowiak Arkadiusz
 20.0
 6
 5115
 2
 6
 1117
 27
 Walasik Łukasz
 17.0
 6
 3725
 2
 6
 3527
 28
 Lewandowski Rafał
 21.0
 7
 7335
 2
 7
 4298
 29
 Jóska Marek
 24.0
 7
 6345
 2
 7
 5208
 30
 Jagodziński Tomasz
 24.0
 7
 4855
 2
 7
 861
 31
 Walczak Bartosz
 18.0
 7
 4200
 2
 7
 6165
 32
 Pietrzak Arkadiusz
 7.0
 7
 0
 1
 7
 5915
 33
 Ślęzak Kamil
 18.0
 8
 6965
 2
 8
 5693
 34
 Niedźwiedź Dariusz
 24.0
 8
 3355
 2
 8
 5516
 35
 Tórz Jacek
 8.0
 8
 0
 1
 8
 914
 36
 Koprowicz Sylwester
 21.0
 9
 7095
 2
 9
 5424
 37
 Dwornik Jarosław
 19.0
 9
 5930
 2
 9
 221
 38
 Dudziak Robert
 20.0
 9
 5375
 2
 9
 4988
 39
 Pospieszny Maciej
 20.0
 9
 3755
 2
 9
 6791
 40
 Begier Rafał
 19.0
 9
 3650
 2
 9
 2832
 41
 Sibiński Paweł
 10.0
 10
 0
 1
 10
 1122
 42
 Brudniewicz Marcin
 24.0
 11
 6390
 2
 11
 5716
 43
 Węcławiak Tomasz
 26.0
 11
 4465
 2
 11
 441
 44
 Juskowiak Sylwester
 26.0
 12
 5300
 2
 12
 5195
 45
 Sadowczyk Jacek
 27.0
 12
 3790
 2
 12
 4945
 46
 Górski Maciej
 12.0
 12
 0
 1
 12
 3883
 47
 Żak Filip
 29.0
 13
 5200
 2
 13
 6301
 48
 Jagodziński Jakub
 26.0
 13
 3295
 2
 13
 882
 49
 Skibiński Paweł
 13.0
 13
 0
 1
 13
 916
 50
 Gołąbek Eugeniusz
 30.0
 14
 5150
 2
 14
 4944
 51
 Mocek Dominik
 30.0
 15
 5875
 2
 15
 6509
 52
 Borowski Hubert
 31.0
 15
 4030
 2
 15
 6928
 53
 Stachowicz Adam
 15.0
 15
 0
 1
 15
 6960
 54
 Maćkowiak Przemysław
 34.0
 16
 5825
 2
 16
 867
 55
 Kasprowiak Marek
 34.0
 16
 3665
 2
 16
 156
 56
 Dudziak Marian
 36.0
 17
 5270
 2
 17
 4308
 57
 Jagodziński Mikołaj
 34.0
 17
 3780
 2
 17
 6936
 58
 Pośpieszna Sylwia
 37.0
 18
 2600
 2
 18
 6871
 59
 Kmieć Włodzimierz
 18.0
 18
 0
 1
 18
 1147
 60
 Biernacki Jan
 18.0
 18
 0
 1
 18
 4948
 61
 Sikorski Ryszard
 18.0
 18
 0
 1
 18
 6932
 62
 Bota Marek
 39.0
 19
 3915
 2
 19
 6484
 63
 Potocki Łukasz
 19.0
 19
 0
 1
 19
 6475
 64
 Tomala Dariusz
 19.0
 19
 0
 1
 19
 6930
 65
 Sawala Paweł
 20.0
 20
 0
 1
 20
 6925
 66
 Fojud Jacek
 20.0
 20
 0
 1
 20
 6931









Wyniki poszczególnych
tur:

2018-04-07, Pawłowice
2018-04-14, Wojnowice


Klasyfikacja drużynowa