autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................



Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
4 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Awgul Ireneusz
 32.0
 20
 29330
 5
 20
 6215
 2
 Begier Rafał
 19.0
 19
 3650
 2
 94
 2832
 3
 Biernacki Jan
 36.0
 36
 5280
 2
 111
 4948
 4
 Borowski Hubert
 59.0
 59
 12225
 4
 59
 6928
 5
 Bota Marek
 53.0
 53
 6675
 3
 113
 6484
 6
 Brudniewicz Marcin
 36.0
 36
 11430
 3
 96
 5716
 7
 Dudziak Marian
 59.0
 59
 10875
 4
 59
 4308
 8
 Dudziak Robert
 37.0
 37
 14005
 4
 37
 4988
 9
 Dwornik Jarosław
 43.0
 33
 19450
 5
 33
 221
 10
 Fechner Miłosz
 17.0
 17
 11420
 3
 77
 6587
 11
 Fojud Jacek
 20.0
 20
 0
 1
 110
 6931
 12
 Franek Tomasz
 28.0
 28
 21250
 4
 28
 5072
 13
 Gabiś Marcin
 18.0
 11
 33200
 5
 11
 5495
 14
 Garczyński Robert
 24.0
 7
 29670
 5
 7
 1119
 15
 Gołąbek Eugeniusz
 74.0
 58
 12255
 5
 58
 4944
 16
 Grupiński Franciszek
 12.0
 12
 0
 1
 102
 442
 17
 Górny Ariel
 13.0
 13
 16500
 3
 73
 3923
 18
 Górski Maciej
 24.0
 24
 12720
 3
 84
 3883
 19
 Horemski Grzegorz
 8.0
 8
 27285
 4
 8
 294
 20
 Horemski Tomasz
 18.0
 11
 28370
 5
 11
 1
 21
 Hudzik Łukasz
 17.0
 10
 29625
 5
 10
 3478
 22
 Jagodziński Jakub
 41.0
 41
 6005
 3
 101
 882
 23
 Jagodziński Mikołaj
 66.0
 49
 15555
 5
 49
 6936
 24
 Jagodziński Tomasz
 33.0
 33
 9695
 3
 93
 861
 25
 Juskowiak Sylwester
 47.0
 33
 19895
 5
 33
 5195
 26
 Jóska Dawid
 28.0
 17
 25035
 5
 17
 982
 27
 Jóska Marek
 62.0
 45
 16090
 5
 45
 5208
 28
 Kaczmarek Wojciech
 1.0
 1
 0
 1
 91
 6560
 29
 Kania Waldemar
 25.0
 25
 16390
 4
 25
 4309
 30
 Kasprowiak Marek
 51.0
 51
 6775
 3
 111
 156
 31
 Klefas Roman
 33.0
 23
 19915
 5
 23
 6559
 32
 Kmieć Włodzimierz
 35.0
 35
 11555
 3
 95
 1147
 33
 Kopka Piotr
 28.0
 28
 16690
 4
 28
 6926
 34
 Koprowicz Sylwester
 60.0
 45
 19220
 5
 45
 5424
 35
 Kuflowski Bartosz
 19.0
 19
 6830
 2
 94
 5714
 36
 Leciejewski Michał
 2.0
 2
 0
 1
 92
 6773
 37
 Lewandowski Rafał
 37.0
 37
 14325
 4
 37
 4298
 38
 Majewski Bogusław
 24.0
 11
 22710
 5
 11
 777
 39
 Mania Michał
 30.0
 30
 16875
 4
 30
 588
 40
 Mazana Mirosław
 37.0
 23
 25110
 5
 23
 5820
 41
 Maćkowiak Przemysław
 55.0
 37
 22440
 5
 37
 867
 42
 Mocek Dominik
 30.0
 30
 5875
 2
 105
 6509
 43
 Niedźwiedź Dariusz
 51.0
 35
 18120
 5
 35
 5516
 44
 Pietrzak Arkadiusz
 22.0
 22
 11830
 3
 82
 5915
 45
 Pilujski Michał
 28.0
 17
 24725
 5
 17
 6066
 46
 Pospieszny Maciej
 56.0
 41
 13835
 5
 41
 6791
 47
 Potocki Łukasz
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6475
 48
 Pośpieszna Sylwia
 80.0
 61
 10410
 5
 61
 6871
 49
 Przybylak Wojciech
 62.0
 43
 14400
 5
 43
 4301
 50
 Rabczewski Rafał
 21.0
 15
 23025
 5
 15
 2677
 51
 Ratajczak Erwin
 33.0
 33
 16020
 4
 33
 6510
 52
 Sadowczyk Adam
 31.0
 19
 21515
 5
 19
 2664
 53
 Sadowczyk Jacek
 67.0
 50
 15665
 5
 50
 4945
 54
 Sawala Paweł
 20.0
 20
 0
 1
 110
 6925
 55
 Sibiński Paweł
 29.0
 29
 16545
 4
 29
 1122
 56
 Sikorski Ryszard
 18.0
 18
 0
 1
 108
 6932
 57
 Skibiński Paweł
 13.0
 13
 0
 1
 103
 916
 58
 Stachowiak Andrzej
 14.0
 14
 0
 1
 104
 4939
 59
 Stachowicz Adam
 58.0
 58
 8120
 4
 58
 6960
 60
 Szczepaniak Wojciech
 11.0
 11
 0
 1
 101
 1426
 61
 Szymanowski Dariusz
 18.0
 18
 12330
 3
 78
 436
 62
 Szymkowiak Arkadiusz
 14.0
 14
 0
 1
 104
 6592
 63
 Szymkowiak Arkadiusz
 25.0
 25
 15830
 4
 25
 1117
 64
 Tomala Dariusz
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6930
 65
 Tórz Jacek
 8.0
 8
 0
 1
 98
 914
 66
 Walasik Łukasz
 38.0
 26
 19095
 5
 26
 3527
 67
 Walczak Bartosz
 38.0
 27
 17970
 5
 27
 6165
 68
 Wawrzyniak Sebastian
 31.0
 22
 21070
 5
 22
 2591
 69
 Węcławiak Tomasz
 38.0
 23
 21260
 5
 23
 441
 70
 Ziętek Marcin
 46.0
 33
 24235
 5
 33
 1566
 71
 Ślęzak Kamil
 41.0
 30
 21610
 5
 30
 5693
 72
 Żak Filip
 45.0
 45
 8140
 3
 105
 6301









Wyniki poszczególnych
tur:

2018-04-07, Pawłowice
2018-04-14, Wojnowice
2018-06-02, Pudliszki
2018-09-22, Miejska Górka
2018-10-06, Baranowo


Klasyfikacja drużynowa