autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................



Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
2 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Awgul Ireneusz
 19.0
 7
 18370
 3
 7
 6215
 2
 Begier Rafał
 19.0
 19
 3650
 2
 19
 2832
 3
 Biernacki Jan
 36.0
 36
 5280
 2
 36
 4948
 4
 Borowski Hubert
 45.0
 29
 8080
 3
 29
 6928
 5
 Bota Marek
 53.0
 33
 6675
 3
 33
 6484
 6
 Brudniewicz Marcin
 24.0
 24
 6390
 2
 24
 5716
 7
 Dudziak Marian
 52.0
 33
 8920
 3
 33
 4308
 8
 Dudziak Robert
 28.0
 17
 10395
 3
 17
 4988
 9
 Dwornik Jarosław
 28.0
 18
 10470
 3
 18
 221
 10
 Fechner Miłosz
 8.0
 8
 5240
 2
 8
 6587
 11
 Fojud Jacek
 20.0
 20
 0
 1
 110
 6931
 12
 Franek Tomasz
 19.0
 10
 16215
 3
 10
 5072
 13
 Gabiś Marcin
 12.0
 5
 16990
 3
 5
 5495
 14
 Garczyński Robert
 21.0
 4
 15550
 3
 4
 1119
 15
 Gołąbek Eugeniusz
 44.0
 28
 8610
 3
 28
 4944
 16
 Górny Ariel
 13.0
 6
 16500
 3
 6
 3923
 17
 Górski Maciej
 15.0
 15
 6360
 2
 15
 3883
 18
 Horemski Grzegorz
 6.0
 3
 18335
 3
 3
 294
 19
 Horemski Tomasz
 10.0
 6
 16740
 3
 6
 1
 20
 Hudzik Łukasz
 6.0
 3
 18600
 3
 3
 3478
 21
 Jagodziński Jakub
 41.0
 26
 6005
 3
 26
 882
 22
 Jagodziński Mikołaj
 48.0
 31
 7410
 3
 31
 6936
 23
 Jagodziński Tomasz
 33.0
 16
 9695
 3
 16
 861
 24
 Juskowiak Sylwester
 33.0
 19
 11010
 3
 19
 5195
 25
 Jóska Dawid
 14.0
 3
 14995
 3
 3
 982
 26
 Jóska Marek
 36.0
 19
 9965
 3
 19
 5208
 27
 Kaczmarek Wojciech
 1.0
 1
 0
 1
 91
 6560
 28
 Kania Waldemar
 17.0
 9
 11275
 3
 9
 4309
 29
 Kasprowiak Marek
 51.0
 33
 6775
 3
 33
 156
 30
 Klefas Roman
 17.0
 7
 11775
 3
 7
 6559
 31
 Kmieć Włodzimierz
 24.0
 24
 5600
 2
 24
 1147
 32
 Kopka Piotr
 14.0
 14
 5780
 2
 14
 6926
 33
 Koprowicz Sylwester
 34.0
 21
 11225
 3
 21
 5424
 34
 Kuflowski Bartosz
 19.0
 19
 6830
 2
 19
 5714
 35
 Lewandowski Rafał
 29.0
 15
 12615
 3
 15
 4298
 36
 Majewski Bogusław
 18.0
 5
 11640
 3
 5
 777
 37
 Mania Michał
 13.0
 13
 5365
 2
 13
 588
 38
 Mazana Mirosław
 21.0
 7
 13015
 3
 7
 5820
 39
 Maćkowiak Przemysław
 49.0
 31
 9595
 3
 31
 867
 40
 Mocek Dominik
 30.0
 30
 5875
 2
 30
 6509
 41
 Niedźwiedź Dariusz
 34.0
 18
 8055
 3
 18
 5516
 42
 Pietrzak Arkadiusz
 17.0
 17
 4600
 2
 17
 5915
 43
 Pilujski Michał
 10.0
 6
 13550
 3
 6
 6066
 44
 Pospieszny Maciej
 33.0
 20
 7395
 3
 20
 6791
 45
 Potocki Łukasz
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6475
 46
 Pośpieszna Sylwia
 55.0
 36
 5140
 3
 36
 6871
 47
 Przybylak Wojciech
 35.0
 16
 8185
 3
 16
 4301
 48
 Rabczewski Rafał
 17.0
 11
 10715
 3
 11
 2677
 49
 Ratajczak Erwin
 14.0
 14
 6510
 2
 14
 6510
 50
 Sadowczyk Adam
 17.0
 5
 12235
 3
 5
 2664
 51
 Sadowczyk Jacek
 44.0
 27
 7325
 3
 27
 4945
 52
 Sawala Paweł
 20.0
 20
 0
 1
 110
 6925
 53
 Sibiński Paweł
 15.0
 15
 5900
 2
 15
 1122
 54
 Sikorski Ryszard
 18.0
 18
 0
 1
 108
 6932
 55
 Skibiński Paweł
 13.0
 13
 0
 1
 103
 916
 56
 Stachowicz Adam
 31.0
 31
 2885
 2
 31
 6960
 57
 Szymanowski Dariusz
 12.0
 12
 8290
 2
 12
 436
 58
 Szymkowiak Arkadiusz
 14.0
 14
 0
 1
 104
 6592
 59
 Szymkowiak Arkadiusz
 20.0
 20
 5115
 2
 20
 1117
 60
 Tomala Dariusz
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6930
 61
 Tórz Jacek
 8.0
 8
 0
 1
 98
 914
 62
 Walasik Łukasz
 29.0
 17
 7915
 3
 17
 3527
 63
 Walczak Bartosz
 29.0
 18
 8100
 3
 18
 6165
 64
 Wawrzyniak Sebastian
 16.0
 9
 9510
 3
 9
 2591
 65
 Węcławiak Tomasz
 30.0
 15
 9825
 3
 15
 441
 66
 Ziętek Marcin
 21.0
 9
 15605
 3
 9
 1566
 67
 Ślęzak Kamil
 24.0
 14
 12005
 3
 14
 5693
 68
 Żak Filip
 45.0
 29
 8140
 3
 29
 6301









Wyniki poszczególnych
tur:

2018-04-07, Pawłowice
2018-04-14, Wojnowice
2018-06-02, Pudliszki


Klasyfikacja drużynowa