autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................



Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
3 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Horemski Grzegorz
 8.0
 5
 27285
 4
 5
 294
 2
 Garczyński Robert
 22.0
 5
 24195
 4
 5
 1119
 3
 Hudzik Łukasz
 10.0
 6
 25390
 4
 6
 3478
 4
 Gabiś Marcin
 13.0
 6
 29240
 4
 6
 5495
 5
 Jóska Dawid
 18.0
 7
 20875
 4
 7
 982
 6
 Majewski Bogusław
 21.0
 8
 18835
 4
 8
 777
 7
 Horemski Tomasz
 17.0
 10
 23020
 4
 10
 1
 8
 Pilujski Michał
 17.0
 10
 20670
 4
 10
 6066
 9
 Awgul Ireneusz
 22.0
 10
 26830
 4
 10
 6215
 10
 Górny Ariel
 13.0
 13
 16500
 3
 13
 3923
 11
 Klefas Roman
 23.0
 13
 17290
 4
 13
 6559
 12
 Rabczewski Rafał
 20.0
 14
 17830
 4
 14
 2677
 13
 Mazana Mirosław
 29.0
 15
 19200
 4
 15
 5820
 14
 Wawrzyniak Sebastian
 25.0
 16
 16420
 4
 16
 2591
 15
 Mania Michał
 17.0
 17
 13035
 3
 17
 588
 16
 Fechner Miłosz
 17.0
 17
 11420
 3
 17
 6587
 17
 Sadowczyk Adam
 29.0
 17
 17125
 4
 17
 2664
 18
 Kania Waldemar
 25.0
 17
 16390
 4
 17
 4309
 19
 Ratajczak Erwin
 19.0
 19
 12350
 3
 19
 6510
 20
 Franek Tomasz
 28.0
 19
 21250
 4
 19
 5072
 21
 Kopka Piotr
 21.0
 21
 11280
 3
 21
 6926
 22
 Węcławiak Tomasz
 36.0
 21
 17045
 4
 21
 441
 23
 Ziętek Marcin
 33.0
 21
 21505
 4
 21
 1566
 24
 Szymkowiak Arkadiusz
 22.0
 22
 12625
 3
 22
 1117
 25
 Pietrzak Arkadiusz
 22.0
 22
 11830
 3
 22
 5915
 26
 Walasik Łukasz
 35.0
 23
 14400
 4
 23
 3527
 27
 Walczak Bartosz
 34.0
 23
 14840
 4
 23
 6165
 28
 Ślęzak Kamil
 35.0
 24
 16915
 4
 24
 5693
 29
 Niedźwiedź Dariusz
 42.0
 26
 15160
 4
 26
 5516
 30
 Sibiński Paweł
 28.0
 28
 11575
 3
 28
 1122
 31
 Dudziak Robert
 28.0
 28
 10395
 3
 28
 4988
 32
 Dwornik Jarosław
 38.0
 28
 16600
 4
 28
 221
 33
 Lewandowski Rafał
 29.0
 29
 12615
 3
 29
 4298
 34
 Przybylak Wojciech
 48.0
 29
 12885
 4
 29
 4301
 35
 Juskowiak Sylwester
 43.0
 29
 15990
 4
 29
 5195
 36
 Maćkowiak Przemysław
 50.0
 32
 19420
 4
 32
 867
 37
 Jagodziński Tomasz
 33.0
 33
 9695
 3
 33
 861
 38
 Jóska Marek
 50.0
 33
 14080
 4
 33
 5208
 39
 Pospieszny Maciej
 48.0
 33
 10995
 4
 33
 6791
 40
 Koprowicz Sylwester
 49.0
 34
 15295
 4
 34
 5424
 41
 Kmieć Włodzimierz
 35.0
 35
 11555
 3
 35
 1147
 42
 Brudniewicz Marcin
 36.0
 36
 11430
 3
 36
 5716
 43
 Sadowczyk Jacek
 54.0
 37
 12905
 4
 37
 4945
 44
 Jagodziński Jakub
 41.0
 41
 6005
 3
 41
 882
 45
 Gołąbek Eugeniusz
 59.0
 43
 10625
 4
 43
 4944
 46
 Borowski Hubert
 59.0
 43
 12225
 4
 43
 6928
 47
 Żak Filip
 45.0
 45
 8140
 3
 45
 6301
 48
 Jagodziński Mikołaj
 62.0
 45
 11585
 4
 45
 6936
 49
 Stachowicz Adam
 47.0
 47
 5840
 3
 47
 6960
 50
 Pośpieszna Sylwia
 68.0
 49
 9535
 4
 49
 6871
 51
 Kasprowiak Marek
 51.0
 51
 6775
 3
 51
 156
 52
 Dudziak Marian
 52.0
 52
 8920
 3
 52
 4308
 53
 Bota Marek
 53.0
 53
 6675
 3
 53
 6484
 54
 Szymanowski Dariusz
 12.0
 12
 8290
 2
 87
 436
 55
 Górski Maciej
 15.0
 15
 6360
 2
 90
 3883
 56
 Kaczmarek Wojciech
 1.0
 1
 0
 1
 91
 6560
 57
 Leciejewski Michał
 2.0
 2
 0
 1
 92
 6773
 58
 Begier Rafał
 19.0
 19
 3650
 2
 94
 2832
 59
 Kuflowski Bartosz
 19.0
 19
 6830
 2
 94
 5714
 60
 Tórz Jacek
 8.0
 8
 0
 1
 98
 914
 61
 Szczepaniak Wojciech
 11.0
 11
 0
 1
 101
 1426
 62
 Skibiński Paweł
 13.0
 13
 0
 1
 103
 916
 63
 Szymkowiak Arkadiusz
 14.0
 14
 0
 1
 104
 6592
 64
 Mocek Dominik
 30.0
 30
 5875
 2
 105
 6509
 65
 Sikorski Ryszard
 18.0
 18
 0
 1
 108
 6932
 66
 Potocki Łukasz
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6475
 67
 Tomala Dariusz
 19.0
 19
 0
 1
 109
 6930
 68
 Sawala Paweł
 20.0
 20
 0
 1
 110
 6925
 69
 Fojud Jacek
 20.0
 20
 0
 1
 110
 6931
 70
 Biernacki Jan
 36.0
 36
 5280
 2
 111
 4948









Wyniki poszczególnych
tur:

2018-04-07, Pawłowice
2018-04-14, Wojnowice
2018-06-02, Pudliszki
2018-09-22, Miejska Górka


Klasyfikacja drużynowa