autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
2 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Maćkowiak Przemysław
 19.0
 2
 12460
 3
 2
 867
 2
 Sibiński Paweł
 20.0
 4
 17980
 3
 4
 1122
 3
 Dwornik Jarosław
 10.5
 4.5
 12280
 3
 4.5
 221
 4
 Adamek Waldemar
 13.0
 5
 13400
 3
 5
 902
 5
 Jóska Dawid
 19.0
 6
 6795
 3
 6
 982
 6
 Horemski Tomasz
 21.0
 6
 6710
 3
 6
 1
 7
 Przybylak Marcin
 14.5
 6.5
 7690
 3
 6.5
 1178
 8
 Węcławiak Tomasz
 16.0
 7
 16685
 3
 7
 441
 9
 Duda Arkadiusz
 19.0
 7
 13070
 3
 7
 2708
 10
 Dopierała Jacek
 18.0
 8
 10490
 3
 8
 6174
 11
 Walczak Bartosz
 20.0
 9
 16795
 3
 9
 6165
 12
 Sadowczyk Jacek
 18.0
 9
 8730
 3
 9
 4945
 13
 Wawrzyniak Sebastian
 18.0
 10
 11190
 3
 10
 2591
 14
 Garczyński Robert
 28.0
 10
 7550
 3
 10
 1119
 15
 Szymkowiak Arkadiusz
 19.0
 11
 14255
 3
 11
 1117
 16
 Juskowiak Sylwester
 27.0
 11
 10065
 3
 11
 5195
 17
 Kasprowiak Marek
 11.0
 11
 9530
 2
 11
 156
 18
 Awgul Ireneusz
 23.0
 11
 8995
 3
 11
 6215
 19
 Modelski Karol
 21.0
 11
 7870
 3
 11
 6490
 20
 Mania Michał
 22.5
 11.5
 6770
 3
 11.5
 588
 21
 Fechner Miłosz
 12.0
 12
 10465
 2
 12
 6587
 22
 Mikołajczak Marcin
 30.0
 12
 5640
 3
 12
 5925
 23
 Górny Ariel
 12.0
 12
 3800
 2
 12
 3923
 24
 Borowski Hubert
 27.0
 13
 9730
 3
 13
 6928
 25
 Gabiś Marcin
 28.0
 13
 5580
 3
 13
 5495
 26
 Selmoser Jakub
 26.5
 13.5
 10620
 3
 13.5
 7010
 27
 Klefas Roman
 14.0
 14
 3830
 2
 14
 6559
 28
 Macedoński Szymon
 15.0
 15
 4370
 2
 15
 6997
 29
 Ślęzak Kamil
 27.5
 15.5
 6040
 3
 15.5
 5693
 30
 Dudziak Marian
 15.5
 15.5
 3250
 2
 15.5
 4308
 31
 Przybylak Wojciech
 33.0
 16
 4880
 3
 16
 4301
 32
 Hudzik Łukasz
 34.0
 17
 12245
 3
 17
 3478
 33
 Walasik Łukasz
 33.0
 17
 7495
 3
 17
 3527
 34
 Niedźwiedź Dariusz
 31.0
 17
 6810
 3
 17
 5516
 35
 Ziętek Marcin
 28.0
 18
 10135
 3
 18
 1566
 36
 Lewandowski Rafał
 37.0
 18
 9350
 3
 18
 4298
 37
 Górski Maciej
 18.0
 18
 7555
 2
 18
 3883
 38
 Żurek Marcin
 38.0
 19
 5905
 3
 19
 7004
 39
 Dudziak Robert
 35.0
 19
 5805
 3
 19
 4988
 40
 Majewski Bogusław
 19.0
 19
 2000
 2
 19
 777
 41
 Rabczewski Rafał
 33.5
 20
 6940
 3
 20
 2677
 42
 Sosiński Tomasz
 36.0
 20
 6895
 3
 20
 7027
 43
 Jóska Marek
 36.0
 21
 6625
 3
 21
 5208
 44
 Pilujski Michał
 21.0
 21
 4310
 2
 21
 6066
 45
 Kostrzewa Radzisław
 40.0
 22
 6445
 3
 22
 7012
 46
 Sadowczyk Adam
 39.0
 22
 5195
 3
 22
 2664
 47
 Ciszewski Marek
 23.0
 23
 3490
 2
 23
 6891
 48
 Kwita Sebastian
 42.0
 24
 8025
 3
 24
 6847
 49
 Mizerny Marcin
 24.0
 24
 5400
 2
 24
 427
 50
 Mazana Mirosław
 39.0
 24
 4875
 3
 24
 5820
 51
 Szyszka Artur
 46.0
 29
 5000
 3
 29
 6977
 52
 Żak Filip
 29.0
 29
 3910
 2
 29
 6301
 53
 Gołąbek Eugeniusz
 48.0
 29
 2575
 3
 29
 4944
 54
 Stachowicz Adam
 51.0
 31
 3185
 3
 31
 6960
 55
 Biernacki Jan
 31.0
 31
 2140
 2
 31
 4948
 56
 Mocek Dominik
 31.0
 31
 1720
 2
 31
 6509
 57
 Kania Waldemar
 32.0
 32
 2690
 2
 32
 4309
 58
 Ignaczak Mateusz
 33.0
 33
 1200
 2
 33
 6486
 59
 Liddon Tony
 37.0
 37
 2030
 2
 37
 7011
 60
 WALKOWIAK Stefan
 39.0
 39
 1180
 2
 39
 5005
 61
 Franek Tomasz
 2.0
 2
 0
 1
 92
 5072
 62
 Woźniak Konrad
 4.0
 4
 0
 1
 94
 5429
 63
 Dopierała Mateusz
 7.0
 7
 0
 1
 97
 6168
 64
 Lindner Norbert
 13.5
 13.5
 0
 1
 103.5
 1409
 65
 Jagodziński Mikołaj
 14.0
 14
 0
 1
 104
 6936
 66
 Jagodziński Tomasz
 17.0
 17
 0
 1
 107
 861
 67
 Frąckowiak Michał
 20.0
 20
 0
 1
 110
 5520
 68
 Kaczmarek Wojciech
 21.0
 21
 0
 1
 111
 6560









Wyniki poszczególnych
tur:

2019-04-13, BALATON
2019-05-11, Olejnica
2019-06-08, Pawłowice


Klasyfikacja drużynowa