autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2008 - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Ostrowski Janusz
21.0
7
16805
6
7
438
2
Horemski Tomasz
16.0
9
17755
6
9
1
3
Psiarski Tomasz
17.0
13
13950
6
13
450
4
Dąbrowski Karol
25.0
14
16265
6
14
2
5
Jeżyński Paweł
14.0
14
12085
5
14
415
6
Kasztelan Maciej
20.0
14
11525
6
14
451
7
Kosicki Dawid
22.0
15
13470
6
15
784
8
Szymczak Tomasz
21.0
15
12200
6
15
780
9
Nowak Przemysław
23.0
15
10800
6
15
452
10
Jastrząb Paweł
34.0
20
11095
6
20
3
11
Labrzycki Marek
36.0
22
10760
6
22
239
12
Andrzejewski Ireneusz
24.0
24
9040
5
24
795
13
Czubek Dariusz
25.0
25
7155
5
25
474
14
Nowak Rafał
26.0
26
12295
5
26
790
15
Dukarski Adam
42.0
28
8690
6
28
632
16
Krzemieniewski Mariusz
29.0
29
7410
5
29
806
17
Żuk Henryk
46.0
32
8320
6
32
783
18
Horemski Grzegorz
18.0
18
6485
4
36
294
19
Zalewski Andrzej
36.0
36
5680
5
36
801
20
Kuta Dawid
25.0
25
7045
4
43
445
21
Barczak Janusz
26.0
26
6135
4
44
541
22
Kubiak Artur
45.0
45
5825
5
45
261
23
Boliński Jacek
30.0
30
6555
4
48
631
24
Olejniczak Dariusz
30.0
30
6060
4
48
794
25
Płótniak Robert
12.0
12
4350
3
48
429
26
Roszak Jacek
36.0
36
4650
4
54
836
27
Trajnerowicz Andrzej
25.0
25
5730
3
61
308
28
Sikorski Marek
26.0
26
3970
3
62
1556
29
Noworyta Mariusz
27.0
27
5930
3
63
416
30
Stronka Wojciech
9.0
9
3510
2
63
1543
31
Konieczny Paweł
29.0
29
4855
3
65
417
32
Pochylski Roman
11.0
11
1500
2
65
764
33
Kołodziejczyk Piotr
13.0
13
2090
2
67
1544
34
Hachuj Przemysław
13.0
13
2085
2
67
1548
35
Zalewski Paweł
21.0
21
2795
2
75
802
36
Kołodyński Dariusz
5.0
5
1095
1
77
1408
37
Lulka Wojciech
25.0
25
1820
2
79
1549
38
Mizerny Marcin
7.0
7
445
1
79
427
39
Gałanik Andrzej
10.0
10
1750
1
82
881
40
Zimniak Mariusz
10.0
10
1715
1
82
864
41
Tęcza Paweł
11.0
11
1120
1
83
1555
42
Dickhardt Dariusz
12.0
12
1425
1
84
775
43
Maćkowiak Dominik
14.0
14
0
1
86
776
44
Nowicki Tomasz
14.0
14
0
1
86
778
45
Maćkowiak Mariusz
14.0
14
0
1
86
1547
46
Nowak Krzysztof
14.0
14
0
1
86
1550







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Juniorzy


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Pochylski Szymon
9.0
9
6745
4
19
773
2
Smoliński Szymon
24.0
24
5615
5
24
804
3
Holewiński Kuba
25.0
25
8450
5
25
447
4
Wajman Dawid
28.0
28
4485
5
28
420
5
Ślosarz Andrzej
10.0
10
4845
3
30
419
6
Goździewski Michał
21.0
21
5265
4
31
1554
7
Nowicki Błażej
15.0
15
3695
3
35
426
8
Krugiełka Adam
7.0
7
3640
2
37
461
9
Fechner Mateusz
18.0
18
3335
3
38
446
10
Pochylski Kamil
30.0
30
6390
4
40
835
11
Pływaczyk Piotr
1.0
1
1415
1
41
293
12
Mielczarek Fabian
14.0
14
1385
2
44
1170
13
Stawowy Gracjan
17.0
17
415
2
47
701
14
Zalewski Roman
9.0
9
1170
1
49
1557
15
Mielcarek Fabian
20.0
20
255
2
50
1537
16
Jasiczak Artur
20.0
20
220
2
50
803
17
Karnecki Andrzej
14.0
14
0
1
54
1541
18
Szczepaniak Michał
14.0
14
0
1
54
1542







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kadeci



Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_poznan2.php on line 452

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_poznan2.php on line 488
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie








<
Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kobiety


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Świerkowska Beata
15.0
15
4610
5
15
681
2
Wiśniewska Patrycja
16.0
16
10385
5
16
443
3
Łój Mariola
17.0
17
8460
5
17
477
4
Zalewska Ewa
17.0
17
7205
5
17
448
5
Trzeciak Aleksandra
17.0
17
2205
4
23
971
6
Jeżyński Paweł
3.0
3
965
1
27
415
7
Effert Marta
16.0
16
720
3
28
439
8
Hoszowska Anita
13.0
13
2465
2
31
1552
9
Araszkiewicz Weronika
7.0
7
205
1
31
1443
10
Roszak Marianna
20.0
20
1740
3
32
1553
11
Odważna Klaudia
10.0
10
0
1
34
1551


Wyniki poszczególnych
tur:

2008-01, Krajkowo
2008-02, Radzyny
2008-03, Radzyny
2008-05-11, Krajkowo
2008-05-32, Poznań
2008-06-01, Poznań


Klasyfikacja drużynowa