autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2009 - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Dąbrowski Karol
9.0
9
10405
4
27
2
2
Jeżyński Paweł
14.0
14
7185
4
32
415
3
Kasztelan Maciej
15.0
15
8710
4
33
451
4
Lach Paweł
16.0
16
8545
4
34
428
5
Kosicki Dawid
16.0
16
7960
4
34
784
6
Horemski Tomasz
16.0
16
7695
4
34
1
7
Rynarzewski Przemysław
17.0
17
7625
4
35
431
8
Przytuła Adam
19.0
19
7455
4
37
7
9
Jastrząb Paweł
19.0
19
5645
4
37
3
10
Płótniak Robert
20.0
20
6240
4
38
429
11
Dukarski Adam
22.0
22
7550
4
40
632
12
Kuta Dawid
23.0
23
6030
4
41
445
13
Kubiak Artur
24.0
24
4680
4
42
261
14
Nowicki Tomasz
25.0
25
6220
4
43
778
15
Czubek Dariusz
26.0
26
8385
4
44
474
16
Tyniewicki Artur
26.0
26
7045
4
44
478
17
Maćkowiak Dominik
26.0
26
6080
4
44
776
18
Nowak Rafał
27.0
27
3800
4
45
790
19
Królczyk Marek
28.0
28
4995
4
46
237
20
Majewski Bogusław
32.0
32
4470
4
50
777
21
Styszyński Tomasz
32.0
32
4205
4
50
476
22
Barczak Janusz
34.0
34
4390
4
52
541
23
Dickhardt Dariusz
34.0
34
4370
4
52
775
24
Zalewski Andrzej
36.0
36
3265
4
54
801
25
Kępiński Szymon
21.0
21
3955
3
57
464
26
Pieczulis Artur
40.0
40
3170
4
58
793
27
Krzemieniewski Mariusz
40.0
40
2870
4
58
806
28
Garczarek Wojciech
41.0
41
3910
4
59
479
29
Piątkowiak Arek
7.0
7
3385
2
61
807
30
Boliński Jacek
43.0
43
2595
4
61
631
31
Świerkowski Tomasz
44.0
44
2140
4
62
456
32
Labrzycki Marek
9.0
9
4085
2
63
239
33
Ostrowski Janusz
27.0
27
2875
3
63
438
34
Noworyta Mariusz
29.0
29
2655
3
65
416
35
Piechowiak Krzysztof
13.0
13
5720
2
67
579
36
Nowak Przemysław
16.0
16
1675
2
70
452
37
Żuk Henryk
52.0
52
1365
4
70
783
38
Berendt Maciej
17.0
17
1780
2
71
787
39
Kępiński Szymon
2.0
2
1535
1
74
798
40
Andrzejewski Ireneusz
39.0
39
1625
3
75
795
41
Olejniczak Dariusz
39.0
39
1395
3
75
794
42
Kowalczyk Grzegorz
21.0
21
750
2
75
833
43
Brachaczek Rafał
22.0
22
1270
2
76
791
44
Zalewski Paweł
23.0
23
1985
2
77
802
45
Szymczak Tomasz
6.0
6
1200
1
78
780
46
Pędziński Przemysław
25.0
25
1705
2
79
779
47
Bryszak Jarosław
25.0
25
720
2
79
788
48
Andrejczuk Aleksander
8.0
8
1030
1
80
432
49
Piskorek Przemysław
26.0
26
640
2
80
434
50
Horemski Grzegorz
9.0
9
570
1
81
294
51
Szafrański Sebastian
10.0
10
645
1
82
792
52
Możuch Filip
29.0
29
1250
2
83
799
53
Baum Dawid
11.0
11
1140
1
83
430
54
Trajnerowicz Andrzej
29.0
29
465
2
83
308
55
Baranowski Stanisław
30.0
30
475
2
84
453
56
Musiał Jerzy
12.0
12
445
1
84
789
57
Roszak Jacek
12.0
12
260
1
84
836
58
Pochylski Roman
13.0
13
420
1
85
764
59
Hetmaniak Andrzej
33.0
33
675
2
87
797
60
Woźniak Rajmund
17.0
17
375
1
89
765
61
Kostrzyński Tomasz
36.0
36
300
2
90
635







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Juniorzy


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Ślosarz Andrzej
8.0
8
18695
4
18
419
2
Jasiczak Artur
12.0
12
17485
4
22
803
3
Krugiełka Adam
14.0
14
14045
4
24
461
4
Nowicki Błażej
16.0
16
12720
4
26
426
5
Wajman Dawid
16.0
16
12055
4
26
420
6
Pochylski Szymon
16.0
16
9090
3
36
773
7
Speier Łukasz
29.0
29
4895
4
39
425
8
Stawowy Gracjan
32.0
32
3610
4
42
701
9
Roszak Dawid
13.0
13
1980
2
43
834
10
Smoliński Szymon
15.0
15
1535
2
45
804
11
Pałasz Andrzej
10.0
10
430
1
50
449







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kadeci



Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_poznan2.php on line 452

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_poznan2.php on line 488
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie








<
Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kobiety


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Łój Mariola
6.0
6
13585
4
12
477
2
Zalewska Ewa
8.0
8
13280
4
14
448
3
Wiśniewska Patrycja
11.0
11
6975
4
17
443
4
Kańduła Agnieszka
11.0
11
1445
3
23
679


Wyniki poszczególnych
tur:

2009-05-30, Poznań
2009-05-31, Poznań
2009-06-13, Poznań
2009-06-14, Poznań


Klasyfikacja drużynowa