autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2013 - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Lach Paweł
5.0
5
37880
4
23
428
2
Czubek Dariusz
5.0
5
31130
4
23
474
3
Dąbrowski Karol
8.0
8
25620
4
26
2
4
Trajnerowicz Andrzej
9.0
9
29895
4
27
308
5
Ruszczyński Jacek
10.0
10
29110
4
28
3816
6
Horemski Tomasz
11.0
11
26860
4
29
1
7
Majewski Grzegorz
13.0
13
27330
4
31
1469
8
Kasztelan Maciej
13.0
13
24690
4
31
451
9
Feliczak Grzegorz
15.0
15
21340
4
33
1183
10
Górski Maciej
17.0
17
23890
4
35
3883
11
Michalski Piotr
17.0
17
20530
4
35
1129
12
Gałanik Andrzej
19.0
19
19950
4
37
881
13
Roszak Jacek
20.0
20
22980
4
38
836
14
Dworczak Jacek
21.0
21
20440
4
39
3568
15
Boliński Jacek
24.0
24
18235
4
42
631
16
Dukarski Adam
25.0
25
15145
4
43
632
17
Liśkiewicz Ireneusz
26.0
26
16920
4
44
3779
18
Chytry Sebastian
27.0
27
15880
4
45
2739
19
Begier Rafał
28.0
28
17870
4
46
2832
20
KORCZ Slawomir
28.0
28
13495
4
46
5211
21
Berendt Maciej
28.0
28
13045
4
46
787
22
Siergiej Mirosław
30.0
30
15670
4
48
4771
23
Stanisławski Krzysztof
30.0
30
13285
4
48
981
24
Barczak Janusz
31.0
31
17360
4
49
541
25
SZCZERBA Krzysztof
34.0
34
13765
4
52
5210
26
Wawrzyniak Sebastian
35.0
35
11805
4
53
2591
27
Stachowiak Andrzej
38.0
38
8350
4
56
4939
28
Szymanowski Dariusz
40.0
40
9450
4
58
436
29
Masterniak Jacek
8.0
8
10685
2
62
4853
30
Grendas Robert
15.0
15
7325
2
69
1067
31
Masternak Jacek
16.0
16
7200
2
70
4661
32
KOWALSKI Krzysztof
18.0
18
4115
2
72
5209
33
Pochylski Roman
19.0
19
7540
2
73
764
34
Wicher Łukasz
22.0
22
1665
2
76
4490
35
BACHORZ Adam
23.0
23
25
2
77
5212
36
Piątkowiak Arek
11.0
11
2250
1
83
807







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Juniorzy


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Lach Sebastian
7.0
10850
4
10
424
2
Łój Adam
9.0
9360
4
10
4960
3
Pochylski Kamil
2.0
7560
2
30
835







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kadeci


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Horemski Maciej
8.0
8
9235
4
18
421
2
Paprocki Jędrzej
3.0
3
6040
2
33
805
3
Napierała Jakub
4.0
4
5040
2
34
2592
4
Kołodziej Dominik
7.0
7
3840
2
37
5226








<
Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kobiety


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Łój Mariola
4.0
4
19540
4
10
477
2
Ślosarz Beata
4.0
4
3625
2
22
4605


Wyniki poszczególnych
tur:

2013-05-18, Rogoźno
2013-05-19, Rogoźno
2013-06-15
2013-06-15, Rogoźno
2013-06-17, Rogoźno


Klasyfikacja drużynowa