autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2017 - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Ostrowski Janusz
2.0
2
20515
2
56
438
2
Horemski Tomasz
3.0
3
22260
2
57
1
3
Majewski Ryszard
3.0
3
7605
2
57
6812
4
Majewski Bogusław
4.0
4
6950
2
58
777
5
Niedźwiedź Dariusz
5.0
5
9790
2
59
5516
6
Franek Tomasz
6.0
6
8770
2
60
5072
7
Górny Ariel
7.0
7
12030
2
61
3923
8
Anioła Filip
7.0
7
10530
2
61
1522
9
Maćkowiak Przemysław
8.0
8
11640
2
62
867
10
Szymkowiak Arkadiusz
8.0
8
9860
2
62
1117
11
Zabiciel Krystian
9.0
9
13240
2
63
6813
12
Starosta Bartek
9.0
9
6220
2
63
578
13
Hudzik Łukasz
10.0
10
2380
2
64
3478
14
Stanisławski Krzysztof
11.0
11
6180
2
65
981
15
Stankiewicz Piotr
11.0
11
4070
2
65
6582
16
Peta Krzysztof
11.0
11
2340
2
65
1205
17
Kmieć Włodzimierz
12.0
12
3615
2
66
1147
18
Dwornik Jarosław
12.0
12
2800
2
66
221
19
Gabiś Marcin
13.0
13
4690
2
67
5495
20
Bąk Artur
13.0
13
3625
2
67
5248
21
Tórz Jacek
14.0
14
1590
2
68
914
22
Trajnerowicz Andrzej
14.0
14
1505
2
68
308
23
Jagodziński Tomasz
15.0
15
2860
2
69
861
24
Sibiński Paweł
15.0
15
965
2
69
1122
25
Borowiec Bartosz
16.0
16
1105
2
70
6814
26
Klefas Roman
17.0
17
2275
2
71
6559
27
Kańduła Paweł
17.0
17
1415
2
71
1210
28
Masternak Jacek
17.0
17
1000
2
71
4661







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Juniorzy


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Gierwazik Tomasz
2.0
2
3920
2
32
1169
2
TYMA Bartosz
4.0
4
1320
2
34
6799
3
Walczak Bartosz
6.0
6
270
2
36
6165
4
Walasik Łukasz
10.0
10
140
2
40
3527
5
Poprawski Patryk
11.0
11
0
2
41
6779







Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kadeci



Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_poznan2.php on line 452

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_poznan2.php on line 488
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie








<
Tabela i Wyniki Mistrzostwa okręgu poznańskiego - Kobiety


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 naj
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id zawodnika
zdjęcie
1
Łój Mariola
3.0
3
1075
2
21
477
2
Mikołajczak Natalia
3.0
3
335
2
21
6586


Wyniki poszczególnych
tur:

2017-06-03, Rydzyna
2017-06-04, Rydzyna


Klasyfikacja drużynowa