autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Ostrowski Janusz
 11.0
 8
 20245
 5
 8
 2
  Grylewicz Piotr
 15.0
 8
 17985
 5
 8
 3
  Michalski Piotr
 18.0
 10
 19300
 5
 10
 4
  Podbylski Tadeusz
 24.0
 13
 15595
 5
 13
 5
  Roszak Jacek
 35.0
 22
 12460
 5
 22
 6
  Małecki Krzysztof
 36.0
 25
 11235
 5
 25
 7
  Skrzypczak Waldemar
 12.0
 12
 11115
 4
 27
 8
  Nowicki Tadeusz
 27.0
 27
 8615
 5
 27
 9
  Grendas Robert
 40.0
 28
 9925
 5
 28
 10
  Rembas Dawid
 42.0
 29
 9375
 5
 29
 11
  Wilczyński Sylwester
 29.0
 29
 8220
 5
 29
 12
  Braniewicz Tomasz
 31.0
 31
 8120
 5
 31
 13
  Kuta Dawid
 32.0
 32
 10660
 5
 32
 14
  Majewski Bogusław
 46.0
 32
 9775
 5
 32
 15
  Lach Paweł
 17.0
 17
 9525
 4
 32
 16
  Nowicki Wojciech
 43.0
 32
 9480
 5
 32
 17
  Skrzypczak Jacek
 37.0
 37
 9155
 5
 37
 18
  Kosicki Dawid
 49.0
 37
 7975
 5
 37
 19
  Szymanowski Romuald
 52.0
 38
 8485
 5
 38
 20
  Filipiak Cezary
 39.0
 39
 10635
 5
 39
 21
  Nowak Mariusz
 55.0
 39
 8390
 5
 39
 22
  Szczęsny Sławomir
 28.0
 28
 4760
 4
 43
 23
  Kubiak Zbigniew
 29.0
 29
 8480
 4
 44
 24
  Zamiara Eugeniusz
 29.0
 29
 5755
 4
 44
 25
  Kmieć Włodzimierz
 15.0
 15
 4280
 3
 45
 26
  Napierała Andrzej
 15.0
 15
 4145
 3
 45
 27
  Szajda Piotr
 65.0
 49
 7535
 5
 49
 28
  Bzykowski Krzyszof
 34.0
 34
 6130
 4
 49
 29
  Przybylski Marcin
 63.0
 50
 7000
 5
 50
 30
  Bugajewski Paweł
 52.0
 52
 5350
 5
 52
 31
  Pawłowski Daniel
 38.0
 38
 6860
 4
 53
 32
  Purol Dariusz
 69.0
 54
 4790
 5
 54
 33
  Nowacki Marek
 9.0
 9
 4465
 2
 54
 34
  Stankowski Robert
 10.0
 10
 2315
 2
 55
 35
  Karpiński Janusz
 41.0
 41
 4500
 4
 56
 36
  Piechnik Marcin
 41.0
 41
 3145
 4
 56
 37
  Łój Mariola
 27.0
 27
 3445
 3
 57
 38
  Onnsorge Leszek
 43.0
 43
 3845
 4
 58
 39
  Stanikowski Andrzej
 13.0
 13
 3150
 2
 58
 40
  Spieczyński Tomasz
 28.0
 28
 2980
 3
 58
 41
  Kańduła Paweł
 28.0
 28
 2830
 3
 58
 42
  Wieczorek Marcin
 29.0
 29
 3200
 3
 59
 43
  Kaźmierczak Zbigniew
 60.0
 60
 4845
 5
 60
 44
  Roszak Artur
 30.0
 30
 3725
 3
 60
 45
  Mazurek Ryszard
 45.0
 45
 2725
 4
 60
 46
  Stanisławski Krzysztof
 46.0
 46
 5755
 4
 61
 47
  Grupiński Franciszek
 78.0
 61
 5385
 5
 61
 48
  Gabryś Rafał
 46.0
 46
 4615
 4
 61
 49
  Brodowski Tomasz
 16.0
 16
 1785
 2
 61
 50
  Horemski Grzegorz
 2.0
 2
 4500
 1
 62
 51
  Matuszak Rafał
 2.0
 2
 2915
 1
 62
 52
  Kowalski Marek
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 53
  Stankowski Radosław
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 54
  Mazurczak Michał
 3.0
 3
 2970
 1
 63
 55
  Rybka Michał
 4.0
 4
 2525
 1
 64
 56
  Szymański Daniel
 20.0
 20
 3435
 2
 65
 57
  Płótniak Robert
 5.0
 5
 970
 1
 65
 58
  Więckowski Dariusz
 51.0
 51
 5120
 4
 66
 59
  Winkiel Artur
 21.0
 21
 2565
 2
 66
 60
  Łabiński Tomasz
 7.0
 7
 1935
 1
 67
 61
  Kordylewski Mirosław
 7.0
 7
 1300
 1
 67
 62
  Jankowiak Waldemar
 7.0
 7
 715
 1
 67
 63
  Szymanowski Daniel
 38.0
 38
 2045
 3
 68
 64
  Ludeg Jan
 38.0
 38
 1750
 3
 68
 65
  Rynarzewski Przemysław
 8.0
 8
 1740
 1
 68
 66
  Kubiak Artur
 8.0
 8
 1275
 1
 68
 67
  Skrzypczak Grzegorz
 9.0
 9
 1935
 1
 69
 68
  Jackowiak Waldemar
 9.0
 9
 1220
 1
 69
 69
  Łój Ryszard
 9.0
 9
 420
 1
 69
 70
  Zalewski Andrzej
 25.0
 25
 1760
 2
 70
 71
  Peta Krzysztof
 25.0
 25
 1590
 2
 70
 72
  Labrzycki Marek
 10.0
 10
 725
 1
 70
 73
  Zajdel Ryszard
 41.0
 41
 1730
 3
 71
 74
  Andrzejewski Ireneusz
 11.0
 11
 1530
 1
 71
 75
  Matuszewski Krzysztof
 11.0
 11
 505
 1
 71
 76
  Dańczak Grzegorz
 11.0
 11
 280
 1
 71
 77
  Baum Dawid
 27.0
 27
 1895
 2
 72
 78
  Feliczak Grzegorz
 27.0
 27
 1680
 2
 72
 79
  Rut Maciej
 43.0
 43
 1370
 3
 73
 80
  Pawlak Wojciech
 13.0
 13
 1105
 1
 73
 81
  Kubas Andrzej
 14.0
 14
 835
 1
 74
 82
  Garczarek Wojciech
 14.0
 14
 535
 1
 74
 83
  Maciejewski Marek
 14.0
 14
 465
 1
 74
 84
  Piguła Andrzej
 15.0
 15
 230
 1
 75
 85
  Cieszko Mieczysław
 15.0
 15
 75
 1
 75
 86
  Przybylak Marcin
 16.0
 16
 1130
 1
 76
 87
  Dziuba Zbigniew
 16.0
 16
 175
 1
 76
 88
  Olma Roman
 16.0
 16
 70
 1
 76
 89
  Ciosek Mieczysław
 17.0
 17
 385
 1
 77
 90
  Kawrath Jacek
 17.0
 17
 20
 1
 77
 91
  Sikorski Tomasz
 18.0
 18
 0
 1
 78
 92
  Andrzejak Edward
 34.0
 34
 635
 2
 79
 93
  Mielcarek Ireneusz
 35.0
 35
 395
 2
 80
 94
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Bugajski Bartosz
 24.0
 16
 7160
 4
 24
 2
 Mielczarek Fabian
 29.0
 11
 12380
 4
 29
 3
 Nowicki Damian
 35.0
 20
 8900
 4
 35
 4
 Łakomy Jacek
 36.0
 12
 12040
 4
 36
 5
 Jagielski Kamil
 37.0
 16
 10075
 4
 37
 6
 Łabiński Jakub
 38.0
 24
 8580
 4
 38
 7
 Cieszko Paweł
 41.0
 16
 9510
 4
 41
 8
 Fechner Mateusz
 43.0
 20
 8385
 4
 43
 9
 Onnsorge Maciej
 46.0
 25
 8015
 4
 46
 10
 Wajman Dawid
 27.0
 27
 3845
 3
 46
 11
 Bauza Przemysław
 29.0
 29
 4780
 3
 48
 12
 Bryl Marcin
 29.0
 29
 4360
 3
 48
 13
 Jędrzejewski Patryk
 11.0
 11
 2080
 2
 49
 14
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 825
 2
 54
 15
 Gierwazik Tomasz
 57.0
 44
 3380
 4
 57
 16
 Oleszuk Maciej
 20.0
 20
 2420
 2
 58
 17
 Roszak Dawid
 40.0
 40
 2940
 3
 59
 18
 Kawał Sebastian
 60.0
 35
 5860
 4
 60
 19
 Lach Sebastian
 4.0
 4
 785
 1
 61
 20
 Nowicki Błażej
 24.0
 24
 1935
 2
 62
 21
 Słomka Daniel
 7.0
 7
 2330
 1
 64
 22
 Cholewiński Jakub
 9.0
 9
 2270
 1
 66
 23
 Kubiak Zbigniew
 10.0
 10
 1355
 1
 67
 24
 Araszkiewicz Weronika
 12.0
 12
 1890
 1
 69
 25
 Zakrzewski Rafał
 12.0
 12
 1225
 1
 69
 26
 Mathej Bartosz
 12.0
 12
 165
 1
 69
 27
 Komischke Bartłomiej
 13.0
 13
 1725
 1
 70
 28
 Kaczmarek Łukasz
 32.0
 32
 325
 2
 70
 29
 Pochylski Kamil
 14.0
 14
 105
 1
 71
 30
 Poborski Piotr
 15.0
 15
 335
 1
 72
 31
 Kaczmarek Tomasz
 16.0
 16
 1310
 1
 73
 32
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2009-04-04, Poznań
2009-05-10, Trzaskowo
2009-06-28, Radzyny
2009-08-23, Krajkowo
2009-09-13, Dębno
2009-10-11, Śrem


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski