autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Grylewicz Piotr
 12.0
 8
 22425
 5
 8
 2
  Skrzypczak Waldemar
 16.0
 11
 16120
 5
 11
 3
  Ostrowski Janusz
 17.0
 12
 16695
 5
 12
 4
  Nowicki Wojciech
 19.0
 15
 19300
 5
 15
 5
  Przybylski Marcin
 26.0
 16
 13445
 5
 16
 6
  Kuta Dawid
 23.0
 18
 16030
 5
 18
 7
  Michalski Piotr
 29.0
 19
 15010
 5
 19
 8
  Majewski Bogusław
 19.0
 19
 13125
 5
 19
 9
  Dąbrowski Karol
 35.0
 20
 16045
 5
 20
 10
  Matuszak Rafał
 32.0
 22
 11755
 5
 22
 11
  Małecki Krzysztof
 34.0
 23
 13255
 5
 23
 12
  Szczęsny Sławomir
 38.0
 24
 10155
 5
 24
 13
  Skrzypczak Jacek
 36.0
 25
 14550
 5
 25
 14
  Powałowski Daniel
 35.0
 25
 11265
 5
 25
 15
  Rębas Dawid
 41.0
 30
 11080
 5
 30
 16
  Wilczyński Sylwester
 39.0
 30
 10815
 5
 30
 17
  Podbylski Tadeusz
 44.0
 30
 10805
 5
 30
 18
  Braniewicz Tomasz
 45.0
 34
 12055
 5
 34
 19
  Lach Paweł
 19.0
 19
 11255
 4
 34
 20
  Nowicki Tadeusz
 37.0
 37
 9885
 5
 37
 21
  Begier Rafał
 51.0
 37
 9800
 5
 37
 22
  Nowacki Marek
 39.0
 39
 7995
 5
 39
 23
  Kosicki Dawid
 24.0
 24
 7365
 4
 39
 24
  Łabiński Tomasz
 54.0
 40
 9000
 5
 40
 25
  Szymanowski Romuald
 28.0
 28
 7055
 4
 43
 26
  Piątkowiak Arek
 45.0
 45
 7840
 5
 45
 27
  Przybylski Artur
 16.0
 16
 8185
 3
 46
 28
  Stanisławski Krzysztof
 46.0
 46
 5570
 5
 46
 29
  Rybka Michał
 47.0
 47
 9210
 5
 47
 30
  Piotrowski Mariusz
 47.0
 47
 8950
 5
 47
 31
  Szymański Daniel
 47.0
 47
 8280
 5
 47
 32
  Fechner Marcin
 62.0
 48
 6575
 5
 48
 33
  Kaźmierczak Zbigniew
 34.0
 34
 8360
 4
 49
 34
  PRZYBYLSKI DAMIAN
 6.0
 6
 2055
 2
 51
 35
  Grupiński Franciszek
 53.0
 53
 6200
 5
 53
 36
  Zalewski Andrzej
 38.0
 38
 4015
 4
 53
 37
  Zajdel Ryszard
 54.0
 54
 7920
 5
 54
 38
  Nowak Mariusz
 55.0
 55
 6750
 5
 55
 39
  Kożuchowski Marek
 43.0
 43
 6780
 4
 58
 40
  Brzykowski Michal
 31.0
 31
 5485
 3
 61
 41
  Peta Krzysztof
 1.0
 1
 1665
 1
 61
 42
  Andrzejewski Ireneusz
 17.0
 17
 3575
 2
 62
 43
  Horemski Grzegorz
 3.0
 3
 3275
 1
 63
 44
  Filipiak Cezary
 19.0
 19
 3125
 2
 64
 45
  Dworczak Jacek
 19.0
 19
 3015
 2
 64
 46
  Piechnik Marcin
 4.0
 4
 350
 1
 64
 47
  Magdziarz Adam
 6.0
 6
 1460
 1
 66
 48
  Rut Maciej
 52.0
 52
 2830
 4
 67
 49
  Kmieciak Krzysztof
 7.0
 7
 2750
 1
 67
 50
  Kmieć Włodzimierz
 7.0
 7
 2425
 1
 67
 51
  Chytry Sebastian
 24.0
 24
 2625
 2
 69
 52
  Antkowiak Przemysław
 24.0
 24
 2340
 2
 69
 53
  Zalewska Ewa
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 54
  Olczak Marcin
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 55
  Nowak Dariusz
 9.0
 9
 1125
 1
 69
 56
  Piguła Andrzej
 9.0
 9
 685
 1
 69
 57
  Konuchowski Marek
 9.0
 9
 35
 1
 69
 58
  Kiełpiński Dariusz
 10.0
 10
 2130
 1
 70
 59
  Matuszewski Krzysztof
 10.0
 10
 1885
 1
 70
 60
  Nowicki Tomasz
 10.0
 10
 615
 1
 70
 61
  Mazurek Ryszard
 26.0
 26
 1630
 2
 71
 62
  Tarka Waldemar
 11.0
 11
 1270
 1
 71
 63
  Araszkiewicz Paweł
 11.0
 11
 1015
 1
 71
 64
  Zalewski Paweł
 11.0
 11
 705
 1
 71
 65
  Powałowska Marlena
 12.0
 12
 1250
 1
 72
 66
  Mielcarek Ireneusz
 12.0
 12
 1240
 1
 72
 67
  Baum Dawid
 12.0
 12
 995
 1
 72
 68
  Roszak Artur
 13.0
 13
 1145
 1
 73
 69
  Kańduła Paweł
 13.0
 13
 155
 1
 73
 70
  Andrzejak Edward
 13.0
 13
 40
 1
 73
 71
  Kleszcz Mirosław
 13.0
 13
 10
 1
 73
 72
  Feliczak Grzegorz
 14.0
 14
 775
 1
 74
 73
  Andrzejczak Edmund
 14.0
 14
 655
 1
 74
 74
  Kolat Mateusz
 14.0
 14
 440
 1
 74
 75
  Żychliński Daniel
 14.0
 14
 295
 1
 74
 76
  Pazgrod Marek
 14.0
 14
 15
 1
 74
 77
  Ludek Jan
 15.0
 15
 1000
 1
 75
 78
  Ciećmierowski Paweł
 15.0
 15
 945
 1
 75
 79
  Kordylewski Mirosław
 15.0
 15
 760
 1
 75
 80
  Żychliński Marek
 15.0
 15
 430
 1
 75
 81
  Piotrowski Mariusz
 15.0
 15
 0
 1
 75
 82
  Barłóg Henryk
 15.0
 15
 0
 1
 75
 83
  Kubiak Artur
 17.0
 17
 0
 1
 77
 84
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Wajman Dawid
 25.0
 9
 13890
 4
 25
 2
 Mielczarek Fabian
 28.0
 28
 8565
 4
 28
 3
 Łakomy Jacek
 31.0
 13
 13270
 4
 31
 4
 Bugajewski Bartosz
 14.0
 14
 7250
 3
 33
 5
 Fechner Mateusz
 35.0
 16
 13935
 4
 35
 6
 Gierwazik Tomasz
 36.0
 36
 5135
 4
 36
 7
 Jagielski Kamil
 42.0
 19
 13415
 4
 42
 8
 Napierała Jakub
 43.0
 21
 11115
 4
 43
 9
 Araszkiewicz Weronika
 43.0
 29
 11045
 4
 43
 10
 Nowicki Damian
 46.0
 23
 10095
 4
 46
 11
 Jędrzejewski Patryk
 50.0
 27
 9500
 4
 50
 12
 Szymański Mateusz
 32.0
 32
 4175
 3
 51
 13
 Mielcarek Fabian
 16.0
 16
 2560
 2
 54
 14
 Oleszuk Maciej
 38.0
 38
 3195
 3
 57
 15
 Bryl Marcin
 20.0
 20
 4560
 2
 58
 16
 Magdziarz Andrzej
 1.0
 1
 4540
 1
 58
 17
 Słomka Daniel
 2.0
 2
 3860
 1
 59
 18
 Kwieciak Patryk
 2.0
 2
 3550
 1
 59
 19
 Bugajski Bartosz
 2.0
 2
 245
 1
 59
 20
 Holewiński Kuba
 3.0
 3
 2820
 1
 60
 21
 Rozmus Łukasz
 23.0
 23
 3030
 2
 61
 22
 Osses Damian
 6.0
 6
 2645
 1
 63
 23
 Cieślarczyk Bartłomiej
 8.0
 8
 2190
 1
 65
 24
 Lach Sebastian
 12.0
 12
 190
 1
 69
 25
 Horemski Maciej
 13.0
 13
 1425
 1
 70
 26
 Andrzejewski Dariusz
 14.0
 14
 0
 1
 71
 27
 Braniewicz Patryk
 14.0
 14
 0
 1
 71
 28
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2010-04-25, Śrem
2010-05-16, Krajkowo
2010-06-20, Radzyny
2010-08-29, Lubiatówko
2010-09-12, Krajkowo
2010-10-03, Radzyny


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski