autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Lach Paweł
 11.0
 6
 22495
 5
 6
 2
  Grylewicz Piotr
 10.0
 7
 19675
 5
 7
 3
  Skrzypczak Waldemar
 19.0
 12
 14135
 5
 12
 4
  Kosicki Dawid
 21.0
 14
 16130
 5
 14
 5
  Michalski Piotr
 28.0
 19
 12835
 5
 19
 6
  Liśkiewicz Ireneusz
 27.0
 20
 14875
 5
 20
 7
  Wilczyński Sylwester
 30.0
 20
 13165
 5
 20
 8
  Ostrowski Janusz
 27.0
 20
 13145
 5
 20
 9
  Bugajewski Paweł
 32.0
 23
 12520
 5
 23
 10
  Matuszak Rafał
 9.0
 9
 12055
 4
 24
 11
  Nowicki Wojciech
 36.0
 25
 15395
 5
 25
 12
  Nowicki Tadeusz
 33.0
 25
 13555
 5
 25
 13
  Skrzypczak Jacek
 36.0
 27
 12080
 5
 27
 14
  Przybylski Marcin
 36.0
 27
 11805
 5
 27
 15
  Filipiak Cezary
 38.0
 27
 11295
 5
 27
 16
  Nowicki Tomasz
 13.0
 13
 11365
 4
 28
 17
  Begier Rafał
 38.0
 29
 10605
 5
 29
 18
  Kaźmierczak Zbigniew
 48.0
 35
 11355
 5
 35
 19
  Podbylski Tadeusz
 48.0
 36
 9280
 5
 36
 20
  Grupiński Franciszek
 49.0
 38
 10590
 5
 38
 21
  Łabiński Tomasz
 38.0
 38
 8360
 5
 38
 22
  Szczęsny Sławomir
 40.0
 40
 9175
 5
 40
 23
  Nowak Mariusz
 41.0
 41
 7280
 5
 41
 24
  Łój Mariola
 27.0
 27
 6845
 4
 42
 25
  Leńczuk Marek
 42.0
 42
 6490
 5
 42
 26
  Korzuchowski Marek
 28.0
 28
 8215
 4
 43
 27
  Braniewicz Tomasz
 22.0
 22
 7470
 3
 52
 28
  Rębas Dawid
 24.0
 24
 4250
 3
 54
 29
  Piątkowiak Arek
 9.0
 9
 2770
 2
 54
 30
  Rembas Dawid
 9.0
 9
 2700
 2
 54
 31
  Powałowski Daniel
 25.0
 25
 5585
 3
 55
 32
  Maciejewski Marek
 26.0
 26
 4310
 3
 56
 33
  Nowicki Błażej
 26.0
 26
 3440
 3
 56
 34
  Pawłowski Daniel
 12.0
 12
 4310
 2
 57
 35
  Kożuchowski Marek
 12.0
 12
 3220
 2
 57
 36
  Dworczak Jacek
 13.0
 13
 2850
 2
 58
 37
  Małecki Krzysztof
 14.0
 14
 4295
 2
 59
 38
  Feliczak Grzegorz
 15.0
 15
 3925
 2
 60
 39
  Brachaczek Rafał
 15.0
 15
 1770
 2
 60
 40
  Zalewski Andrzej
 15.0
 15
 1675
 2
 60
 41
  Szymanowski Romuald
 2.0
 2
 2135
 1
 62
 42
  Musiał Jerzy
 2.0
 2
 2125
 1
 62
 43
  Wajder Ryszard
 2.0
 2
 1135
 1
 62
 44
  Rebas Dawid
 3.0
 3
 2730
 1
 63
 45
  Stanisławski Krzysztof
 18.0
 18
 1935
 2
 63
 46
  Kmieciak Krzysztof
 4.0
 4
 3535
 1
 64
 47
  Horemski Tomasz
 4.0
 4
 2040
 1
 64
 48
  Gąsiorek Piotr
 6.0
 6
 2915
 1
 66
 49
  Baum Dawid
 6.0
 6
 410
 1
 66
 50
  Laskowski Ryszard
 37.0
 37
 1450
 3
 67
 51
  Rut Maciej
 22.0
 22
 1195
 2
 67
 52
  Garczarek Wojciech
 8.0
 8
 1235
 1
 68
 53
  Antkowiak Przemysław
 9.0
 9
 2365
 1
 69
 54
  Majewski Bogusław
 9.0
 9
 2325
 1
 69
 55
  Ludek Jan
 24.0
 24
 1205
 2
 69
 56
  Kleszcz Mirosław
 9.0
 9
 95
 1
 69
 57
  Kubala Sławomir
 10.0
 10
 1740
 1
 70
 58
  Olczak Marcin
 10.0
 10
 920
 1
 70
 59
  Pazoła Arkadiusz
 10.0
 10
 245
 1
 70
 60
  Przybylski Artur
 10.0
 10
 165
 1
 70
 61
  Kabiński Tomasz
 11.0
 11
 770
 1
 71
 62
  Magdziarz Adam
 12.0
 12
 1075
 1
 72
 63
  Grobelny Sebastian
 12.0
 12
 1045
 1
 72
 64
  Zajdel Ryszard
 12.0
 12
 875
 1
 72
 65
  Hachuj Przemysław
 13.0
 13
 1275
 1
 73
 66
  Dąbrowski Karol
 13.0
 13
 490
 1
 73
 67
  Mielcarek Ireneusz
 14.0
 14
 820
 1
 74
 68
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Napierała Jakub
 13.0
 7
 13305
 4
 13
 2
 Bugajewski Bartosz
 14.0
 8
 12930
 4
 14
 3
 Cieszko Paweł
 22.0
 9
 10870
 4
 22
 4
 Wajman Dawid
 24.0
 24
 10465
 4
 24
 5
 Nowicki Damian
 27.0
 27
 10305
 4
 27
 6
 Jędrzejewski Patryk
 28.0
 19
 8340
 4
 28
 7
 Mielcarek Fabian
 30.0
 20
 11925
 4
 30
 8
 Kwieciak Patryk
 37.0
 37
 5305
 4
 37
 9
 Brachaczek Bartosz
 20.0
 20
 4630
 3
 39
 10
 Leńczuk Monika
 39.0
 39
 4490
 4
 39
 11
 Kmieciak Patryk
 11.0
 11
 4595
 2
 49
 12
 Jagielski Kamil
 31.0
 31
 4580
 3
 50
 13
 Lach Sebastian
 31.0
 31
 2925
 3
 50
 14
 Nowakowski Marek
 14.0
 14
 4215
 2
 52
 15
 Araszkiewicz Weronika
 16.0
 16
 3835
 2
 54
 16
 Rekowski Alan
 17.0
 17
 3795
 2
 55
 17
 Olczuk Maciej
 18.0
 18
 2795
 2
 56
 18
 Gawroński Mikołaj
 19.0
 19
 5380
 2
 57
 19
 Oleszuk Maciej
 19.0
 19
 4845
 2
 57
 20
 Słowy Jarosław
 4.0
 4
 1215
 1
 61
 21
 Kaźmierczak Daniel
 5.0
 5
 3745
 1
 62
 22
 Dłutkiewicz Damian
 5.0
 5
 1345
 1
 62
 23
 Łakomy Jacek
 5.0
 5
 100
 1
 62
 24
 Jędrzejewski Paweł
 6.0
 6
 3090
 1
 63
 25
 Bugajewski Bartosz
 7.0
 7
 3070
 1
 64
 26
 Paprocki Jędrzej
 7.0
 7
 1215
 1
 64
 27
 Braniewicz Dawid
 8.0
 8
 3310
 1
 65
 28
 Stefaniak Michał
 9.0
 9
 40
 1
 66
 29
 Rybka Michał
 11.0
 11
 260
 1
 68
 30
 Mielczarek Fabian
 15.0
 15
 125
 1
 72
 31
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2011-04-10, Śrem
2011-06-05, Krajkowo
2011-06-26, Radzyny
2011-09-04, Lubiatówko
2011-09-25, Radzyna
2011-10-16, Radzyny


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski