autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Ostrowski Janusz
 10.0
 10
 44960
 5
 10
 2
  Grylewicz Piotr
 14.0
 14
 39820
 5
 14
 3
  Szczęsny Sławomir
 15.0
 15
 26975
 5
 15
 4
  Przybylski Marcin
 18.0
 18
 27765
 5
 18
 5
  Nowicki Tadeusz
 21.0
 21
 32790
 5
 21
 6
  Powałowski Daniel
 21.0
 21
 28920
 5
 21
 7
  Kaźmierczak Zbigniew
 24.0
 24
 25525
 5
 24
 8
  Maćkowiak Dominik
 24.0
 24
 20480
 5
 24
 9
  Stanisławski Krzysztof
 27.0
 27
 26580
 5
 27
 10
  Nowicki Wojciech
 27.0
 27
 23660
 5
 27
 11
  SZCZERBA Krzysztof
 27.0
 27
 20590
 5
 27
 12
  Mazurczak Michał
 14.0
 14
 28940
 4
 29
 13
  Matuszak Rafał
 30.0
 30
 25455
 5
 30
 14
  Leńczuk Marek
 33.0
 33
 17620
 5
 33
 15
  Walkowiak Ireneusz
 36.0
 36
 20580
 5
 36
 16
  Rębas Dawid
 36.0
 36
 19795
 5
 36
 17
  Zazula Tomasz
 36.0
 36
 19330
 5
 36
 18
  Kubaś Patryk
 22.5
 22.5
 10965
 4
 37.5
 19
  Nowicki Tomasz
 25.0
 25
 14320
 4
 40
 20
  Lipiecki Grzegorz
 26.0
 26
 18450
 4
 41
 21
  Podbylski Tadeusz
 44.0
 44
 18695
 5
 44
 22
  SZULC Przemysław
 30.0
 30
 18455
 4
 45
 23
  Grupiński Franciszek
 32.5
 32.5
 11065
 4
 47.5
 24
  Kubala Sławomir
 34.0
 34
 14095
 4
 49
 25
  Feliczak Grzegorz
 19.0
 19
 13500
 3
 49
 26
  Grendas Robert
 7.0
 7
 11520
 2
 52
 27
  Bojarojć Mirosław
 38.0
 38
 11905
 4
 53
 28
  Radziejewski Łukasz
 39.0
 39
 14695
 4
 54
 29
  Trajnerowicz Andrzej
 11.0
 11
 14405
 2
 56
 30
  Bugajewski Bartosz
 11.0
 11
 9135
 2
 56
 31
  Szymanowski Romuald
 13.0
 13
 7450
 2
 58
 32
  Skrzypczak Jacek
 14.0
 14
 6875
 2
 59
 33
  KOWALSKI Krzysztof
 15.0
 15
 8765
 2
 60
 34
  Żmudzki Krystian
 1.0
 1
 7260
 1
 61
 35
  Bąk Artur
 16.0
 16
 6750
 2
 61
 36
  Czubek Dariusz
 2.0
 2
 8870
 1
 62
 37
  Rybarczyk Maciej
 17.0
 17
 4710
 2
 62
 38
  Lach Paweł
 18.0
 18
 8975
 2
 63
 39
  TULISZKA Jakub
 33.0
 33
 8945
 3
 63
 40
  Musiał Jerzy
 33.0
 33
 8235
 3
 63
 41
  Braniewicz Tomasz
 4.0
 4
 4530
 1
 64
 42
  GIBKI Grzegorz
 20.0
 20
 7620
 2
 65
 43
  SZYMANOWSKI Roman
 5.0
 5
 7530
 1
 65
 44
  Bugajewski Bartosz
 5.0
 5
 3750
 1
 65
 45
  Nowak Tadeusz
 5.0
 5
 2955
 1
 65
 46
  Gałanik Andrzej
 5.0
 5
 2240
 1
 65
 47
  Nowicki Błażej
 7.0
 7
 8625
 1
 67
 48
  WŁODARCZAK Mateusz
 7.0
 7
 6905
 1
 67
 49
  KUBAŚ Andrzej
 22.0
 22
 4920
 2
 67
 50
  Wilczyński Sylwester
 8.0
 8
 6530
 1
 68
 51
  Skrzypczak Grzegorz
 8.0
 8
 6350
 1
 68
 52
  Fiebig Jan
 8.0
 8
 2365
 1
 68
 53
  KWIECIAK Paweł
 8.0
 8
 1195
 1
 68
 54
  Piguła Andrzej
 8.0
 8
 90
 1
 68
 55
  Begier Rafał
 9.0
 9
 7100
 1
 69
 56
  KARDASZ Marcin
 9.0
 9
 465
 1
 69
 57
  TROJANOWICZ Andrzej
 10.0
 10
 2970
 1
 70
 58
  TULISZKA Jakob
 10.0
 10
 2350
 1
 70
 59
  Dąbrowski Dariusz
 10.0
 10
 2170
 1
 70
 60
  Szulc Patryk
 10.0
 10
 1910
 1
 70
 61
  Dworczak Jacek
 11.0
 11
 6345
 1
 71
 62
  Horemski Tomasz
 11.0
 11
 6120
 1
 71
 63
  Maciejewski Marek
 26.0
 26
 4425
 2
 71
 64
  KARDASZ Jan
 11.0
 11
 1830
 1
 71
 65
  Jakubowski Marcin
 11.0
 11
 695
 1
 71
 66
  Matuszewski Ireneusz
 12.0
 12
 2390
 1
 72
 67
  SKAŁECKI Artur
 12.0
 12
 1600
 1
 72
 68
  Szymański Juliusz
 12.0
 12
 395
 1
 72
 69
  ZACHARIASZ Mariusz
 13.0
 13
 1960
 1
 73
 70
  Kubas Andrzej
 13.0
 13
 540
 1
 73
 71
  Kańduła Paweł
 14.0
 14
 4960
 1
 74
 72
  Gierwazik Tomasz
 15.0
 15
 5485
 1
 75
 73
  KŁOSOWSKI Adam
 16.0
 16
 5390
 1
 76
 74
  Wawrzyniak Kazimierz
 16.0
 16
 3920
 1
 76
 75
  Cieślarczyk Bartłomiej
 16.0
 16
 3170
 1
 76
 76
  BRZYKOWSKI Michał
 31.0
 31
 75
 2
 76
 77
  KOŁODZIEJ Katarzyna
 17.0
 17
 3805
 1
 77
 78
  JASIŃSKI Leszek
 17.0
 17
 1765
 1
 77
 79
  Kleszcz Mirosław
 17.0
 17
 0
 1
 77
 80
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Kwieciak Patryk
 6.0
 6
 7685
 4
 6
 2
 Ostrowski Dawid
 8.0
 3
 12500
 4
 8
 3
 Mroczyński Tomasz
 9.0
 9
 10660
 4
 9
 4
 Zalewski Mateusz
 20.0
 8
 6830
 4
 20
 5
 Kosicki Filip
 21.0
 8
 8245
 4
 21
 6
 Leńczuk Monika
 26.0
 26
 8295
 4
 26
 7
 Stefaniak Damian
 28.0
 14
 5160
 4
 28
 8
 Rajewicz Kamil
 0.0
 0
 1115
 2
 38
 9
 Walkowiak Marcin
 0.0
 0
 360
 2
 38
 10
 Kołodziej Dominik
 6.0
 6
 2095
 2
 44
 11
 Piotrowski Krystian
 33.0
 33
 2860
 3
 52
 12
 Rzepecki Wojciech
 17.0
 17
 2510
 2
 55
 13
 Wrotyński Tomasz
 0.0
 0
 1380
 1
 57
 14
 Chowański Maciej
 0.0
 0
 975
 1
 57
 15
 Frala Dominik
 0.0
 0
 385
 1
 57
 16
 Lenczuk Monika
 0.0
 0
 140
 1
 57
 17
 KWIATECKI Patryk
 1.0
 1
 5650
 1
 58
 18
 Paprocki Jędrzej
 1.0
 1
 4330
 1
 58
 19
 Lach Sebastian
 4.0
 4
 3420
 1
 61
 20
 Pochylski Kamil
 6.0
 6
 2770
 1
 63
 21
 Kołodziej Krzysztof
 7.0
 7
 1575
 1
 64
 22
 SIMAN Jakub
 8.0
 8
 1820
 1
 65
 23
 Horemski Maciej
 8.0
 8
 1525
 1
 65
 24
 DZIAŁOWSKI Hubert
 10.0
 10
 720
 1
 67
 25
 Napierała Jakub
 11.0
 11
 1190
 1
 68
 26
 WOJCIECHOWSKI Sergiusz
 16.0
 16
 0
 1
 73
 27
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2013-04-14, Wojnowice
2013-05-05, Radzyny
2013-07-07, Śrem
2013-08-25, Śrem
2013-09-22, Przyborowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski