autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Ostrowski Janusz
 8.0
 6
 56405
 5
 6
 2
  Psiarski Tomasz
 14.0
 9
 55070
 5
 9
 3
  Ruszczyński Jacek
 18.0
 11
 53560
 5
 11
 4
  Kosicki Dawid
 22.0
 16
 38580
 5
 16
 5
  Szymczak Tomasz
 20.0
 20
 42950
 5
 20
 6
  Nowicki Tomasz
 33.0
 21
 38105
 5
 21
 7
  Żmudzki Krystian
 35.0
 22
 35410
 5
 22
 8
  Michalski Piotr
 23.0
 23
 25660
 5
 23
 9
  Szczęsny Sławomir
 23.0
 23
 21775
 5
 23
 10
  Nowicki Tadeusz
 34.5
 23.5
 29000
 5
 23.5
 11
  Bąk Artur
 35.0
 24
 23285
 5
 24
 12
  Walczak Tomasz
 38.0
 27
 29295
 5
 27
 13
  Rębas Dawid
 41.0
 31
 26595
 5
 31
 14
  Leńczuk Marek
 41.0
 31
 21590
 5
 31
 15
  Golon Michael
 5.0
 5
 37015
 3
 35
 16
  Lach Paweł
 7.0
 7
 22665
 3
 37
 17
  Gulik Arkadiusz
 23.0
 23
 37710
 4
 38
 18
  Maćkowiak Dominik
 41.0
 41
 21185
 5
 41
 19
  SZULC Przemysław
 12.0
 12
 11795
 3
 42
 20
  Podbylski Tadeusz
 55.5
 42.5
 12555
 5
 42.5
 21
  Kubasiński Marcin
 28.0
 28
 14220
 4
 43
 22
  Leńczuk Monika
 29.0
 29
 13465
 4
 44
 23
  Napierała Jakub
 15.0
 15
 19325
 3
 45
 24
  Brudniewicz Marcin
 57.0
 45
 15435
 5
 45
 25
  Kuflowski Bartosz
 62.0
 45
 14605
 5
 45
 26
  Kożuchowski Marek
 30.0
 30
 12180
 4
 45
 27
  Simiński Rafał
 31.0
 31
 21525
 4
 46
 28
  Masternak Jacek
 34.0
 34
 19190
 4
 49
 29
  Nowicki Wojciech
 34.0
 34
 11460
 4
 49
 30
  Zalewski Andrzej
 35.0
 35
 15900
 4
 50
 31
  Dopierała Jacek
 20.0
 20
 12540
 3
 50
 32
  Słomka Daniel
 20.5
 20.5
 9085
 3
 50.5
 33
  Wajman Dawid
 21.0
 21
 15990
 3
 51
 34
  Dopierała Mateusz
 21.0
 21
 11285
 3
 51
 35
  Berdych Dariusz
 8.0
 8
 9360
 2
 53
 36
  Wawrzyniak Kazimierz
 68.5
 53.5
 15540
 5
 53.5
 37
  Kaźmierczak Zbigniew
 54.0
 54
 15935
 5
 54
 38
  Grylewicz Piotr
 11.0
 11
 4635
 2
 56
 39
  Koprowicz Sylwester
 57.0
 57
 10585
 5
 57
 40
  Filipiak Cezary
 12.0
 12
 9845
 2
 57
 41
  SZCZERBA Krzysztof
 28.0
 28
 16400
 3
 58
 42
  Napierała Andrzej
 13.0
 13
 13220
 2
 58
 43
  Stanisławski Krzysztof
 28.0
 28
 5595
 3
 58
 44
  Matuszak Rafał
 14.0
 14
 6815
 2
 59
 45
  Ryba Dariusz
 30.0
 30
 14410
 3
 60
 46
  Pazderski Włodzimierz
 30.0
 30
 6725
 3
 60
 47
  Przybylak Marcin
 15.0
 15
 5670
 2
 60
 48
  Juskowiak Sylwester
 15.0
 15
 3600
 2
 60
 49
  Józefiak Dominik
 3.0
 3
 13105
 1
 63
 50
  Rybka Michał
 18.0
 18
 6875
 2
 63
 51
  Szczęsny Sylwester
 4.0
 4
 9530
 1
 64
 52
  Brachaczek Bartosz
 4.0
 4
 8580
 1
 64
 53
  Sworowski Cyprian
 20.0
 20
 5060
 2
 65
 54
  Michalski Artur
 6.0
 6
 5985
 1
 66
 55
  Grupiński Franciszek
 36.0
 36
 4905
 3
 66
 56
  Baum Dawid
 21.0
 21
 3595
 2
 66
 57
  Juzkowiak Sylwester
 7.0
 7
 4020
 1
 67
 58
  Najewski Jarosław
 7.0
 7
 3640
 1
 67
 59
  Masterniak Jacek
 7.0
 7
 3100
 1
 67
 60
  Rutkowski Zenon
 23.0
 23
 5835
 2
 68
 61
  Czekalski Michał
 8.0
 8
 3980
 1
 68
 62
  Kurasiak Zdzisław
 9.0
 9
 3185
 1
 69
 63
  Wilczyński Sylwester
 10.0
 10
 3130
 1
 70
 64
  Cichy Adrian
 25.0
 25
 2070
 2
 70
 65
  Bąk Czesław
 26.0
 26
 3920
 2
 71
 66
  Fabiś Maciej
 11.0
 11
 3680
 1
 71
 67
  Musiał Jerzy
 11.0
 11
 3090
 1
 71
 68
  Kordylewski Mirosław
 11.0
 11
 715
 1
 71
 69
  Wrotyński Waldemar
 12.0
 12
 3665
 1
 72
 70
  Banasik Bartosz
 12.0
 12
 2950
 1
 72
 71
  Strużyk Paweł
 12.0
 12
 2635
 1
 72
 72
  Flaum Krystian
 13.0
 13
 2740
 1
 73
 73
  Plank Sławomir
 28.0
 28
 2475
 2
 73
 74
  BĄK Czesław
 29.0
 29
 1605
 2
 74
 75
  Podlak Damian
 17.0
 17
 1085
 1
 77
 76
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_poznan_22.php on line 238

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_poznan_22.php on line 274
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2015-04-26, Cichowo
2015-05-24, Radzyny
2015-06-26, Śrem
2015-08-24, Poznań
2015-09-06. Poznań
2015-10-04, Radzyny


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski