autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Szymczak Tomasz
 16.0
 16
 22445
 5
 16
 2
  Psiarski Tomasz
 19.0
 19
 19040
 5
 19
 3
  Ostrowski Janusz
 20.0
 20
 26940
 5
 20
 4
  Lach Paweł
 21.0
 21
 23030
 5
 21
 5
  Franek Tomasz
 26.0
 26
 19485
 5
 26
 6
  Gabiś Marcin
 30.0
 30
 20375
 5
 30
 7
  Feliczak Grzegorz
 31.0
 31
 17750
 5
 31
 8
  Kosicki Dawid
 32.0
 32
 20755
 5
 32
 9
  Ruszczyński Jacek
 21.0
 21
 16595
 4
 36
 10
  Żmudzki Krystian
 37.0
 37
 19305
 5
 37
 11
  Dwornik Jarosław
 37.0
 37
 16555
 5
 37
 12
  KOWALCZYK Janusz
 22.0
 22
 11580
 4
 37
 13
  Dopierała Jacek
 38.0
 38
 17180
 5
 38
 14
  Golon Michael
 39.0
 39
 18295
 5
 39
 15
  Tórz Jacek
 40.0
 40
 18280
 5
 40
 16
  Michalski Piotr
 40.0
 40
 13815
 5
 40
 17
  Nowicki Wojciech
 40.0
 40
 13700
 5
 40
 18
  Banasik Bartosz
 11.0
 11
 14365
 3
 41
 19
  Hudzik Łukasz
 42.0
 42
 17390
 5
 42
 20
  Lima Piotr
 43.0
 43
 14715
 5
 43
 21
  Masternak Jacek
 28.0
 28
 13555
 4
 43
 22
  Ryba Dariusz
 44.0
 44
 14070
 5
 44
 23
  Walczak Tomasz
 30.0
 30
 12525
 4
 45
 24
  Kurasiak Zdzisław
 31.0
 31
 16580
 4
 46
 25
  Szczęsny Sławomir
 31.0
 31
 13265
 4
 46
 26
  Brachaczek Rafał
 47.0
 47
 12675
 5
 47
 27
  Sikorski Marek
 49.0
 49
 15730
 5
 49
 28
  Kożuchowski Marek
 20.0
 20
 11330
 3
 50
 29
  Grylewicz Piotr
 20.0
 20
 10725
 3
 50
 30
  Juskowiak Sylwester
 50.5
 50.5
 15900
 5
 50.5
 31
  Baum Dawid
 51.0
 51
 12645
 5
 51
 32
  Maćkowiak Dominik
 53.0
 53
 10355
 5
 53
 33
  Jagodziński Jakub
 54.0
 54
 13270
 5
 54
 34
  Szymkowiak Arkadiusz
 54.0
 54
 9125
 5
 54
 35
  Rutkowski Zenon
 25.0
 25
 8130
 3
 55
 36
  Gulik Arkadiusz
 41.0
 41
 10940
 4
 56
 37
  Kaźmierczak Zbigniew
 42.0
 42
 12310
 4
 57
 38
  Gierz Marek
 13.0
 13
 8240
 2
 58
 39
  Dopierała Mateusz
 28.0
 28
 7835
 3
 58
 40
  Rybka Michał
 29.0
 29
 7935
 3
 59
 41
  Zalewski Andrzej
 45.0
 45
 11150
 4
 60
 42
  Trajnerowicz Andrzej
 61.0
 61
 12750
 5
 61
 43
  Nowicki Tomasz
 61.0
 61
 8030
 5
 61
 44
  Awgul Ireneusz
 16.0
 16
 5500
 2
 61
 45
  MUSIELA Piotr
 2.0
 2
 6280
 1
 62
 46
  Kuflowski Bartosz
 63.0
 63
 8510
 5
 63
 47
  Stańczyk Marcin
 3.0
 3
 5635
 1
 63
 48
  Mocek Dominik
 3.0
 3
 4000
 1
 63
 49
  Koprowicz Sylwester
 49.0
 49
 10875
 4
 64
 50
  Górny Ariel
 4.0
 4
 2965
 1
 64
 51
  Simiński Rafał
 65.0
 65
 8550
 5
 65
 52
  SZULC Przemysław
 51.0
 51
 8165
 4
 66
 53
  Przybylak Marcin
 53.0
 53
 7580
 4
 68
 54
  Masterniak Jacek
 8.0
 8
 2350
 1
 68
 55
  Najewski Jarosław
 24.0
 24
 4570
 2
 69
 56
  Sworowski Cyprian
 24.0
 24
 3495
 2
 69
 57
  Majewski Bogusław
 9.0
 9
 2990
 1
 69
 58
  Wajman Dawid
 9.0
 9
 1905
 1
 69
 59
  Piątkowiak Arek
 9.0
 9
 1190
 1
 69
 60
  Kurasiak Piotr
 40.0
 40
 7375
 3
 70
 61
  Pazoła Arkadiusz
 25.0
 25
 3230
 2
 70
 62
  KRYGIER GRZEGORZ
 11.0
 11
 1930
 1
 71
 63
  Waligóra Krzysztof
 11.0
 11
 1550
 1
 71
 64
  Kmieć Włodzimierz
 12.0
 12
 1020
 1
 72
 65
  Bartel Maciej
 42.5
 42.5
 2825
 3
 72.5
 66
  Bąk Artur
 44.0
 44
 8360
 3
 74
 67
  BENEDYKCZAK JAKUB
 15.0
 15
 1205
 1
 75
 68
  JACKOWIAK ZBIGNIEW
 15.5
 15.5
 915
 1
 75.5
 69
  Flaum Krystian
 15.5
 15.5
 805
 1
 75.5
 70
  Pazderski Włodzimierz
 46.0
 46
 4405
 3
 76
 71
  BĄK Czesław
 16.0
 16
 1440
 1
 76
 72
  Dopierała Mariusz
 17.0
 17
 2715
 1
 77
 73
  Dukarski Adam
 17.0
 17
 530
 1
 77
 74
  Stróżyk Paweł
 33.0
 33
 2295
 2
 78
 75
  Bąk Czesław
 19.0
 19
 540
 1
 79
 76
  Grupiński Franciszek
 80.5
 80.5
 6300
 5
 80.5
 77
  Konieczny Michał
 50.5
 50.5
 4735
 3
 80.5
 78
  Wawrzyniak Kazimierz
 36.0
 36
 2845
 2
 81
 79
  Brudniewicz Marcin
 70.0
 70
 3890
 4
 85
 80
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_poznan_22.php on line 238

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_poznan_22.php on line 274
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2016-04-24, Lubiatówko
2016-05-15, Radzyny
2016-06-19, Śrem
2016-08-07, Poznań
2016-09-18, Środa Wlkp.


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski