autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Ruszczyński Jacek
 7.0
 7
 17955
 4
 22
 2
  Dwornik Jarosław
 13.0
 13
 12420
 4
 28
 3
  Michalski Piotr
 14.5
 14.5
 10345
 4
 29.5
 4
  Ostrowski Janusz
 15.0
 15
 14235
 4
 30
 5
  Jagodziński Tomasz
 15.5
 15.5
 13365
 4
 30.5
 6
  Gabiś Marcin
 18.0
 18
 13300
 4
 33
 7
  Lach Paweł
 18.0
 18
 11375
 4
 33
 8
  Golon Michael
 19.5
 19.5
 11690
 4
 34.5
 9
  Gierz Marek
 20.0
 20
 14085
 4
 35
 10
  Maćkowiak Przemysław
 20.0
 20
 13105
 4
 35
 11
  Szymkowiak Arkadiusz
 22.0
 22
 9390
 4
 37
 12
  Horemski Tomasz
 9.0
 9
 12450
 3
 39
 13
  Baum Dawid
 27.0
 27
 13330
 4
 42
 14
  Majewski Bogusław
 13.0
 13
 12425
 3
 43
 15
  Trajnerowicz Andrzej
 28.0
 28
 9770
 4
 43
 16
  Chytry Sebastian
 30.0
 30
 10580
 4
 45
 17
  Braniewicz Tomasz
 30.0
 30
 5150
 4
 45
 18
  Brachaczek Rafał
 16.0
 16
 10730
 3
 46
 19
  Stanisławski Krzysztof
 32.0
 32
 8480
 4
 47
 20
  Waligóra Krzysztof
 33.0
 33
 12275
 4
 48
 21
  Paprocki Jędrzej
 18.0
 18
 9060
 3
 48
 22
  Psiarski Tomasz
 35.0
 35
 8700
 4
 50
 23
  Nowicki Wojciech
 35.5
 35.5
 11690
 4
 50.5
 24
  Nowicki Tomasz
 36.0
 36
 5015
 4
 51
 25
  Masternak Jacek
 37.0
 37
 5883
 4
 52
 26
  Liśkiewicz Ireneusz
 39.0
 39
 6690
 4
 54
 27
  KOWALCZYK Janusz
 9.0
 9
 2085
 2
 54
 28
  Bąk Artur
 41.0
 41
 5415
 4
 56
 29
  Maćkowiak Dominik
 27.0
 27
 5910
 3
 57
 30
  Mocek Dominik
 27.0
 27
 5010
 3
 57
 31
  Lima Piotr
 27.0
 27
 2740
 3
 57
 32
  Banasik Bartosz
 42.5
 42.5
 7780
 4
 57.5
 33
  Żmudzki Krystian
 14.5
 14.5
 2500
 2
 59.5
 34
  Sikorski Rafał
 46.0
 46
 4640
 4
 61
 35
  WITCZAK ŁUKASZ
 1.0
 1
 4550
 1
 61
 36
  Kmieć Włodzimierz
 17.0
 17
 7260
 2
 62
 37
  Kosicki Dawid
 47.0
 47
 5040
 4
 62
 38
  Walkowiak Ireneusz
 3.0
 3
 5710
 1
 63
 39
  Pogonowski Michał
 49.0
 49
 3020
 4
 64
 40
  Gulik Arkadiusz
 34.5
 34.5
 1600
 3
 64.5
 41
  Begier Rafał
 5.0
 5
 5360
 1
 65
 42
  Walczak Tomasz
 35.0
 35
 4465
 3
 65
 43
  Sikorski Marek
 20.0
 20
 4170
 2
 65
 44
  Lipiecki Grzegorz
 5.0
 5
 1885
 1
 65
 45
  Górny Ariel
 6.0
 6
 4260
 1
 66
 46
  Ryba Dariusz
 6.0
 6
 690
 1
 66
 47
  Hudzik Łukasz
 7.0
 7
 750
 1
 67
 48
  Dopierała Mateusz
 8.0
 8
 700
 1
 68
 49
  Grupiński Franciszek
 38.5
 38.5
 2680
 3
 68.5
 50
  Dąbrowski Dariusz
 24.0
 24
 5225
 2
 69
 51
  Dopierała Jacek
 24.0
 24
 1020
 2
 69
 52
  Tais Łukasz
 55.0
 55
 3445
 4
 70
 53
  Piel Sławomira
 10.0
 10
 1595
 1
 70
 54
  Piel Anna
 10.0
 10
 535
 1
 70
 55
  Tórz Jacek
 10.0
 10
 380
 1
 70
 56
  WITCZAK ŁUKASZ
 26.0
 26
 1875
 2
 71
 57
  Koprowicz Sylwester
 11.0
 11
 240
 1
 71
 58
  Stachowiak Andrzej
 12.0
 12
 810
 1
 72
 59
  Pazderski Włodzimierz
 12.0
 12
 300
 1
 72
 60
  Brudniewicz Marcin
 12.0
 12
 150
 1
 72
 61
  Sadowczyk Adam
 13.0
 13
 280
 1
 73
 62
  Szymczak Tomasz
 13.0
 13
 210
 1
 73
 63
  Sadowczyk Jacek
 15.0
 15
 60
 1
 75
 64
  Mierzejewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 75
 65
  Rybka Michał
 15.5
 15.5
 175
 1
 75.5
 66
  KWIECIAK Paweł
 16.0
 16
 0
 1
 76
 67
  Simiński Rafał
 16.0
 16
 0
 1
 76
 68
  Gałanik Andrzej
 17.0
 17
 65
 1
 77
 69
  Rosnowski Michał
 18.0
 18
 0
 1
 78
 70
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_poznan_22.php on line 238

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_poznan_22.php on line 274
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2017-05-21, Rydzyna
2017-08-20, Iwno
2017-09-17, Sowiniec
2017-10-01, Baranowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski