autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Gałanik Andrzej
 23.0
 11
 21220
 6
 11
 881
960
6
20260
 2
 Basiak Paweł
 21.0
 11
 17835
 6
 11
 182
780
6
17055
 3
 Adamek Waldemar
 25.0
 14
 16635
 6
 14
 902
1715
6
14920
 4
 Romańczak Jan
 16.0
 16
 16445
 5
 16
 763
0
6
16445
 5
 Lis Stanisław
 32.0
 19
 13240
 6
 19
 240
735
6
12505
 6
 Pietrzak Sławomir
 27.0
 19
 11665
 6
 19
 872
1410
6
10255
 7
 Przytuła Adam
 29.0
 20
 15030
 6
 20
 7
1380
6
13650
 8
 Jastrząb Paweł
 29.0
 20
 14130
 6
 20
 3
740
6
13390
 9
 Tomczak Sławomir
 33.0
 20
 12025
 6
 20
 910
360
6
11665
 10
 Boliński Jacek
 26.0
 20
 12765
 6
 20
 631
1245
6
11520
 11
 Walczak Maciej
 28.0
 21
 15580
 6
 21
 1116
1790
6
13790
 12
 Nowak Rafał
 21.0
 21
 12115
 5
 21
 790
0
6
12115
 13
 Orłowski Krzysztof
 34.0
 22
 16005
 6
 22
 5
750
6
15255
 14
 Starosta Dariusz
 32.0
 22
 10160
 6
 22
 860
480
6
9680
 15
 Kędzierski Krzysztof
 34.0
 23
 15300
 6
 23
 876
730
6
14570
 16
 Morchel Maciej
 37.0
 24
 18425
 6
 24
 897
905
6
17520
 17
 Kłokowski Marcin
 39.0
 26
 12690
 6
 26
 873
360
6
12330
 18
 Nowak Przemysław
 35.0
 26
 11570
 6
 26
 452
1830
6
9740
 19
 Pietrzak Daniel
 42.0
 27
 14730
 6
 27
 907
540
6
14190
 20
 Dukarski Adam
 40.0
 28
 14845
 6
 28
 632
650
6
14195
 21
 Marcińczak Lech
 45.0
 28
 10180
 6
 28
 899
0
6
10180
 22
 Kałużny Krzysztof
 42.0
 29
 8260
 6
 29
 209
630
6
7630
 23
 Domański Krzysztof
 45.0
 30
 9520
 6
 30
 865
2000
6
7520
 24
 Horemski Tomasz
 43.0
 31
 10805
 6
 31
 1
400
6
10405
 25
 Zimniak Mariusz
 33.0
 33
 9920
 5
 33
 864
0
6
9920
 26
 Labrzycki Marek
 48.0
 33
 9260
 6
 33
 239
1650
6
7610
 27
 Gierz Marek
 44.0
 33
 7875
 6
 33
 583
950
6
6925
 28
 Sobczak Jan
 34.0
 34
 9810
 5
 34
 577
0
6
9810
 29
 Dziewieczyński Marek
 48.0
 35
 13810
 6
 35
 1427
1500
6
12310
 30
 Przyszło Piotr
 36.0
 36
 10380
 5
 36
 1202
0
6
10380
 31
 Skórzewski Hubert
 47.0
 36
 8095
 6
 36
 888
360
6
7735
 32
 Mierzejewski Jacek
 36.0
 36
 7210
 5
 36
 589
0
6
7210
 33
 Wawrzyniak Jakub
 36.0
 36
 6285
 5
 36
 866
0
6
6285
 34
 Koźlarek Artur
 37.0
 37
 8640
 5
 37
 1421
0
6
8640
 35
 Krzywda Mateusz
 50.0
 37
 9725
 6
 37
 1424
1740
6
7985
 36
 Pląskowski Marcin
 52.0
 37
 8430
 6
 37
 1407
495
6
7935
 37
 Marcińczak Janusz
 37.0
 37
 6780
 5
 37
 880
0
6
6780
 38
 Mikołajczak Sławomir
 42.0
 42
 8320
 5
 42
 1352
0
6
8320
 39
 Bizan Daniel
 60.0
 43
 7880
 6
 43
 892
0
6
7880
 40
 Garczyński Robert
 43.0
 43
 7725
 5
 43
 1119
0
6
7725
 41
 Majewski Daniel
 26.0
 26
 10740
 4
 44
 1418
0
6
10740
 42
 Prymas Robert
 44.0
 44
 9295
 5
 44
 1083
0
6
9295
 43
 Dąbrowski Karol
 58.0
 44
 8730
 6
 44
 2
240
6
8490
 44
 Woźny Ferdynand
 61.0
 45
 10500
 6
 45
 1081
1250
6
9250
 45
 Lindner Norbert
 45.0
 45
 6795
 5
 45
 1409
0
6
6795
 46
 Węcławiak Tomasz
 60.0
 46
 10245
 6
 46
 441
635
6
9610
 47
 Zachwyc Marceli
 63.0
 46
 7600
 6
 46
 172
720
6
6880
 48
 Hoppe Henryk
 60.0
 46
 7170
 6
 46
 1201
1160
6
6010
 49
 Krystek Grzegorz
 48.0
 48
 8250
 5
 48
 904
0
6
8250
 50
 Noworyta Mariusz
 13.0
 13
 8010
 3
 49
 416
0
6
8010
 51
 Krzemieniewski Mariusz
 31.0
 31
 5815
 4
 49
 806
0
6
5815
 52
 Jóska Dawid
 49.0
 49
 5230
 5
 49
 982
0
6
5230
 53
 Kasprowiak Marek
 13.0
 13
 3735
 3
 49
 156
0
6
3735
 54
 Żuk Henryk
 68.0
 50
 7135
 6
 50
 783
360
6
6775
 55
 Szczepaniak Wojciech
 33.0
 33
 7355
 4
 51
 1426
0
6
7355
 56
 Kijek Roman
 15.0
 15
 5695
 3
 51
 641
0
6
5695
 57
 Płótniak Robert
 67.0
 51
 5575
 6
 51
 429
180
6
5395
 58
 Michalak Rafał
 52.0
 52
 4655
 5
 52
 585
0
6
4655
 59
 Jagodziński Tomasz
 70.0
 53
 5215
 6
 53
 861
0
6
5215
 60
 Lach Paweł
 35.0
 35
 3500
 4
 53
 428
0
6
3500
 61
 Lazarowicz Grzegorz
 36.0
 36
 5955
 4
 54
 890
0
6
5955
 62
 Kubiak Artur
 57.0
 57
 5115
 5
 57
 261
0
6
5115
 63
 Maćkowiak Przemysław
 58.0
 58
 6625
 5
 58
 867
0
6
6625
 64
 Geisler Kamil
 6.0
 6
 3530
 2
 60
 470
0
6
3530
 65
 Kuta Dawid
 45.0
 45
 5395
 4
 63
 445
0
6
5395
 66
 Kołodyński Dariusz
 10.0
 10
 4755
 2
 64
 1408
0
6
4755
 67
 Pułkownik Artur
 46.0
 46
 4045
 4
 64
 1422
0
6
4045
 68
 Pochylski Roman
 29.0
 29
 4330
 3
 65
 764
0
6
4330
 69
 Jeżyński Paweł
 12.0
 12
 5025
 2
 66
 415
0
6
5025
 70
 Kazimierczak Sylwester
 14.0
 14
 3700
 2
 68
 341
0
6
3700
 71
 Heinze Jerzy
 51.0
 51
 6155
 4
 69
 900
0
6
6155
 72
 Horemski Grzegorz
 15.0
 15
 3895
 2
 69
 294
0
6
3895
 73
 Starosta Bartek
 16.0
 16
 2050
 2
 70
 578
0
6
2050
 74
 Ziętek Marcin
 17.0
 17
 1970
 2
 71
 1566
0
6
1970
 75
 Pałka Jacek
 35.0
 35
 1865
 3
 71
 1208
0
6
1865
 76
 Wojtas patrycja
 1.0
 1
 3200
 1
 73
 251
0
6
3200
 77
 Kuchcicki Emil
 1.0
 1
 1640
 1
 73
 869
0
6
1640
 78
 Trzeciak Aleksandra
 20.0
 20
 3565
 2
 74
 971
0
6
3565
 79
 Słomski Zbigniew
 20.0
 20
 3160
 2
 74
 1561
0
6
3160
 80
 Kozielski Jacek
 2.0
 2
 3105
 1
 74
 851
0
6
3105
 81
 Witkowski Michał
 3.0
 3
 5300
 1
 75
 875
0
6
5300
 82
 Łój Ryszard
 3.0
 3
 3005
 1
 75
 992
0
6
3005
 83
 Pacholak Tomasz
 3.0
 3
 2780
 1
 75
 1433
0
6
2780
 84
 Dworacki Ryszard
 3.0
 3
 700
 1
 75
 1559
0
6
700
 85
 Sroka Mariusz
 4.0
 4
 4120
 1
 76
 808
0
6
4120
 86
 Wróblewski Patryk
 4.0
 4
 3315
 1
 76
 587
0
6
3315
 87
 Zaremba Arkadiusz
 22.0
 22
 3115
 2
 76
 1564
0
6
3115
 88
 Maćkowiak Sławomir
 23.0
 23
 4470
 2
 77
 1420
0
6
4470
 89
 Stencel Józef
 5.0
 5
 2430
 1
 77
 1414
0
6
2430
 90
 Surma Krystian
 5.0
 5
 2220
 1
 77
 1423
0
6
2220
 91
 Tęgos Andrzej
 5.0
 5
 2075
 1
 77
 1351
0
6
2075
 92
 Dera Marek
 6.0
 6
 4020
 1
 78
 862
0
6
4020
 93
 Roszak Jacek
 24.0
 24
 2745
 2
 78
 836
0
6
2745
 94
 Przyszło Damian
 6.0
 6
 2355
 1
 78
 1415
0
6
2355
 95
 Wojtas Dominik
 6.0
 6
 660
 1
 78
 259
0
6
660
 96
 Wojtas Przemysław
 7.0
 7
 3380
 1
 79
 1562
0
6
3380
 97
 Durski Wojciech
 7.0
 7
 2140
 1
 79
 1416
0
6
2140
 98
 Całka Adam
 7.0
 7
 1625
 1
 79
 1569
0
6
1625
 99
 Mania Michał
 25.0
 25
 1075
 2
 79
 588
0
6
1075
 100
 Nowicki Wojciech
 7.0
 7
 540
 1
 79
 1132
0
6
540
 101
 Kiedrowski Zbyszek
 8.0
 8
 1760
 1
 80
 685
0
6
1760
 102
 Skibowicz Adam
 8.0
 8
 1575
 1
 80
 909
0
6
1575
 103
 Woźniak Dariusz
 9.0
 9
 2440
 1
 81
 1563
0
6
2440
 104
 Wojciechowski Bogdan
 27.0
 27
 1185
 2
 81
 1225
0
6
1185
 105
 Stanisławski Wojciech
 9.0
 9
 1100
 1
 81
 1221
0
6
1100
 106
 Zalewski Andrzej
 10.0
 10
 1880
 1
 82
 801
0
6
1880
 107
 Pacuła Ferdynand
 10.0
 10
 380
 1
 82
 879
0
6
380
 108
 Dickhardt Dariusz
 29.0
 29
 2755
 2
 83
 775
0
6
2755
 109
 Baum Dawid
 11.0
 11
 2220
 1
 83
 430
0
6
2220
 110
 Jagodziński Jakub
 11.0
 11
 440
 1
 83
 882
0
6
440
 111
 Kosicki Dawid
 11.0
 11
 340
 1
 83
 784
0
6
340
 112
 Olejniczak Dariusz
 12.0
 12
 1715
 1
 84
 794
0
6
1715
 113
 Wiśniewska Patrycja
 12.0
 12
 1395
 1
 84
 443
0
6
1395
 114
 Wilk Tomasz
 12.0
 12
 1245
 1
 84
 1565
0
6
1245
 115
 Marchwacki Zbigniew
 30.0
 30
 825
 2
 84
 226
0
6
825
 116
 Garstka Mariusz
 12.0
 12
 795
 1
 84
 689
0
6
795
 117
 Barczak Janusz
 12.0
 12
 390
 1
 84
 541
0
6
390
 118
 Basiak Tomasz
 31.0
 31
 2400
 2
 85
 1410
0
6
2400
 119
 Wilczewski Mirosław
 13.0
 13
 1840
 1
 85
 893
0
6
1840
 120
 Mierzejewski Marek
 13.0
 13
 770
 1
 85
 1580
0
6
770
 121
 Grewling Mirosław
 13.0
 13
 160
 1
 85
 1560
0
6
160
 122
 Mielniczak Daniel
 14.0
 14
 1165
 1
 86
 688
0
6
1165
 123
 Łasiński Piotr
 14.0
 14
 1040
 1
 86
 1080
0
6
1040
 124
 Nowicki Tomasz
 14.0
 14
 890
 1
 86
 778
0
6
890
 125
 Łój Mariola
 14.0
 14
 645
 1
 86
 477
0
6
645
 126
 Kośmider Piotr
 14.0
 14
 240
 1
 86
 871
0
6
240
 127
 Wróblewski Patryk
 15.0
 15
 955
 1
 87
 1419
0
6
955
 128
 Andrzejewski Ireneusz
 16.0
 16
 900
 1
 88
 795
0
6
900
 129
 Zalewska Ewa
 16.0
 16
 745
 1
 88
 448
0
6
745
 130
 Witczak Włodzimierz
 16.0
 16
 715
 1
 88
 1417
0
6
715
 131
 Kowalczyk Grzegorz
 16.0
 16
 610
 1
 88
 833
0
6
610
 132
 Nawrocki Tomasz
 16.0
 16
 590
 1
 88
 1087
0
6
590
 133
 Walczak Tomasz (J-n)
 16.0
 16
 440
 1
 88
 6228
0
6
440
 134
 Brachaczek Rafał
 16.0
 16
 220
 1
 88
 791
0
6
220
 135
 Krysiak Łukasz
 17.0
 17
 860
 1
 89
 917
0
6
860
 136
 Konieczny Paweł
 17.0
 17
 635
 1
 89
 417
0
6
635
 137
 Sanocki Jakub
 17.0
 17
 190
 1
 89
 1578
0
6
190
 138
 Gaweł Grzegorz
 17.0
 17
 190
 1
 89
 1582
0
6
190
 139
 Moskal Wojciech
 17.0
 17
 0
 1
 89
 1084
0
6
0
 140
 Zawadzki Mieczysław
 18.0
 18
 210
 1
 90
 686
0
6
210







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Walczak Waldemar
 1.0
 1
 4035
 1
 73
 1121
 2
 Tórz Jacek
 2.0
 2
 3785
 1
 74
 914
 3
 Pochylski Szymon
 3.0
 3
 3260
 1
 75
 773
 4
 Sibiński Paweł
 4.0
 4
 2935
 1
 76
 1122
 5
 Geisler Mikołaj
 5.0
 5
 2200
 1
 77
 705
 6
 Pałasz Andrzej
 6.0
 6
 2100
 1
 78
 449
 7
 Staszak Wojciech
 7.0
 7
 1985
 1
 79
 919
 8
 Krysiak Łukasz
 8.0
 8
 1960
 1
 80
 917
 9
 Kędziora Mikołaj
 9.0
 9
 1840
 1
 81
 1428
 10
 Speier Łukasz
 10.0
 10
 1800
 1
 82
 425
 11
 Jóska Dawid
 11.0
 11
 1630
 1
 83
 982
 12
 Trzeciak Aleksandra
 12.0
 12
 1440
 1
 84
 971
 13
 Adamczak Krzysztof
 13.0
 13
 1405
 1
 85
 1118
 14
 Sitarek Natalia
 14.0
 14
 1225
 1
 86
 918
 15
 Stróżyńska Agnieszka
 15.0
 15
 1160
 1
 87
 915
 16
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 1160
 1
 88
 701
 17
 Chmura Mirosław
 17.0
 17
 815
 1
 89
 1431
 18
 Ślosarz Andrzej
 18.0
 18
 705
 1
 90
 419
 19
 Pałka Jacek
 19.0
 19
 530
 1
 91
 1208









Wyniki poszczególnych
tur:

2008-05-03, Piła
2008-06-21, Poznań
2008-08-30, Klucze
2008-08-31, Klucze
2008-09-28, Ostrów
2008-10-19, Konin


Klasyfikacja drużynowa