autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Kędzierski Krzysztof
 17.0
 10
 24295
 6
 10
 876
1355
6
22940
 2
 Kałużny Krzysztof
 19.0
 11
 28110
 6
 11
 209
1920
6
26190
 3
 Pietrzak Sławomir
 18.0
 11
 14925
 6
 11
 872
840
6
14085
 4
 Horemski Tomasz
 17.0
 12
 27155
 6
 12
 1
1040
6
26115
 5
 Kłokowski Marcin
 14.0
 14
 13635
 5
 14
 873
0
6
13635
 6
 Lach Paweł
 33.0
 16
 18345
 6
 16
 428
0
6
18345
 7
 Tomczak Sławomir
 26.0
 17
 18480
 6
 17
 910
340
6
18140
 8
 Marcińczak Lech
 32.0
 19
 15885
 6
 19
 899
1580
6
14305
 9
 Sobczak Jan
 31.0
 19
 15755
 6
 19
 577
1610
6
14145
 10
 Marcińczak Janusz
 27.0
 19
 14230
 6
 19
 880
6315
6
7915
 11
 Domański Krzysztof
 27.0
 19
 8645
 6
 19
 865
3305
6
5340
 12
 Gierz Marek
 32.0
 20
 18455
 6
 20
 583
1140
6
17315
 13
 Gałanik Andrzej
 21.0
 21
 17305
 5
 21
 881
0
6
17305
 14
 Tyniewicki Artur
 29.0
 21
 10885
 6
 21
 478
400
6
10485
 15
 Basiak Paweł
 22.0
 22
 9545
 5
 22
 182
0
6
9545
 16
 Morchel Maciej
 33.0
 23
 15140
 6
 23
 897
340
6
14800
 17
 Skórzewski Hubert
 35.0
 23
 14070
 6
 23
 888
1430
6
12640
 18
 Wawrowski Dariusz
 31.0
 24
 16840
 6
 24
 895
400
6
16440
 19
 Adamek Waldemar
 31.0
 24
 10605
 6
 24
 902
300
6
10305
 20
 Pietrzak Daniel
 26.0
 26
 10795
 5
 26
 907
0
6
10795
 21
 Starosta Dariusz
 37.0
 27
 11700
 6
 27
 860
120
6
11580
 22
 Dwornik Jarosław
 37.0
 28
 13930
 6
 28
 221
6065
6
7865
 23
 Maryjowski Adam
 30.0
 30
 7020
 5
 30
 985
0
6
7020
 24
 Wawrzyniak Jakub
 39.0
 31
 11040
 6
 31
 866
1120
6
9920
 25
 Mania Michał
 46.0
 31
 7710
 6
 31
 588
1080
6
6630
 26
 Geisler Kamil
 17.0
 17
 14725
 4
 35
 470
0
6
14725
 27
 Michalak Rafał
 52.0
 35
 9365
 6
 35
 585
0
6
9365
 28
 Prymas Robert
 18.0
 18
 10825
 4
 36
 1083
0
6
10825
 29
 Czarnecki Grzegorz
 19.0
 19
 11545
 4
 37
 687
0
6
11545
 30
 Krystek Grzegorz
 50.0
 37
 11115
 6
 37
 904
770
6
10345
 31
 Mierzejewski Jacek
 40.0
 40
 9005
 5
 40
 589
0
6
9005
 32
 Witkowski Michał
 44.0
 44
 9910
 5
 44
 875
0
6
9910
 33
 Lokś Sławomir
 44.0
 44
 4515
 5
 44
 885
0
6
4515
 34
 Heinze Jerzy
 49.0
 49
 5375
 5
 49
 900
0
6
5375
 35
 Majewski Łukasz
 33.0
 33
 1615
 4
 51
 877
0
6
1615
 36
 Baranowski Tomasz
 37.0
 37
 5080
 4
 55
 216
0
6
5080
 37
 Jastrząb Paweł
 2.0
 2
 15620
 2
 56
 3
0
6
15620
 38
 Mielniczak Daniel
 20.0
 20
 10485
 3
 56
 688
0
6
10485
 39
 Garczarek Wojciech
 20.0
 20
 8550
 3
 56
 479
0
6
8550
 40
 Wyrwa Artur
 39.0
 39
 3330
 4
 57
 898
0
6
3330
 41
 Dukarski Adam
 21.0
 21
 3225
 3
 57
 632
0
6
3225
 42
 Jackowski Damian
 4.0
 4
 9110
 2
 58
 748
0
6
9110
 43
 Wojciechowski Paweł
 4.0
 4
 5250
 2
 58
 1082
0
6
5250
 44
 Krysiak Łukasz
 22.0
 22
 4035
 3
 58
 917
0
6
4035
 45
 Dzierzgwa Rafał
 6.0
 6
 10705
 2
 60
 1206
0
6
10705
 46
 Orłowski Krzysztof
 6.0
 6
 8925
 2
 60
 5
0
6
8925
 47
 Dera Marek
 6.0
 6
 8095
 2
 60
 862
0
6
8095
 48
 Kiedrowski Zbyszek
 42.0
 42
 3150
 4
 60
 685
0
6
3150
 49
 Boliński Jacek
 26.0
 26
 6080
 3
 62
 631
0
6
6080
 50
 Woźny Ferdynand
 26.0
 26
 2300
 3
 62
 1081
0
6
2300
 51
 Walczak Maciej
 9.0
 9
 11413
 2
 63
 1116
0
6
11413
 52
 Łasiński Piotr
 9.0
 9
 5280
 2
 63
 1080
0
6
5280
 53
 Stawowy Gracjan
 12.0
 12
 3230
 2
 66
 701
0
6
3230
 54
 Czubek Dariusz
 12.0
 12
 1630
 2
 66
 474
0
6
1630
 55
 Barczak Janusz
 14.0
 14
 2760
 2
 68
 541
0
6
2760
 56
 Jagodziński Tomasz
 32.0
 32
 1370
 3
 68
 861
0
6
1370
 57
 Wojtas Dominik
 15.0
 15
 4170
 2
 69
 259
0
6
4170
 58
 Moskal Wojciech
 16.0
 16
 910
 2
 70
 1084
0
6
910
 59
 Kubiak Artur
 18.0
 18
 3045
 2
 72
 261
0
6
3045
 60
 Piotrowicz Piotr
 1.0
 1
 9165
 1
 73
 750
0
6
9165
 61
 Deputat Wiesław
 1.0
 1
 5700
 1
 73
 905
0
6
5700
 62
 Bartkowiak Piotr
 1.0
 1
 5250
 1
 73
 1114
0
6
5250
 63
 Przytuła Adam
 1.0
 1
 4500
 1
 73
 7
0
6
4500
 64
 Sroka Mariusz
 19.0
 19
 2990
 2
 73
 808
0
6
2990
 65
 Krzemieniewski Mariusz
 19.0
 19
 1730
 2
 73
 806
0
6
1730
 66
 Lis Stanisław
 2.0
 2
 8795
 1
 74
 240
0
6
8795
 67
 Wilczewski Mirosław
 2.0
 2
 5070
 1
 74
 893
0
6
5070
 68
 Kowala Piotr
 2.0
 2
 4780
 1
 74
 889
0
6
4780
 69
 Wankiwicz Mariusz
 2.0
 2
 2385
 1
 74
 219
0
6
2385
 70
 Wojciechowski Bogdan
 2.0
 2
 1665
 1
 74
 1225
0
6
1665
 71
 Przyszło Piotr
 3.0
 3
 8190
 1
 75
 1202
0
6
8190
 72
 Kijek Roman
 3.0
 3
 8075
 1
 75
 641
0
6
8075
 73
 Piechowiak Krzysztof
 21.0
 21
 7910
 2
 75
 579
0
6
7910
 74
 Matura Grzegorz
 3.0
 3
 2435
 1
 75
 1231
0
6
2435
 75
 Jagodziński Jakub
 21.0
 21
 1670
 2
 75
 882
0
6
1670
 76
 Boryń Filip
 3.0
 3
 1060
 1
 75
 911
0
6
1060
 77
 Zachwyc Marceli
 4.0
 4
 3970
 1
 76
 172
0
6
3970
 78
 Matuszak Rafał
 4.0
 4
 1975
 1
 76
 1099
0
6
1975
 79
 Maślak Dominik
 23.0
 23
 5215
 2
 77
 246
0
6
5215
 80
 Jaworski Rafał
 5.0
 5
 4030
 1
 77
 891
0
6
4030
 81
 Dąbrowski Karol
 5.0
 5
 2995
 1
 77
 2
0
6
2995
 82
 Kuchcicki Emil
 24.0
 24
 6935
 2
 78
 869
0
6
6935
 83
 Zimniak Mariusz
 24.0
 24
 5730
 2
 78
 864
0
6
5730
 84
 Sadowski Przemysaw
 6.0
 6
 2595
 1
 78
 886
0
6
2595
 85
 Bielczuk Daniel
 6.0
 6
 2260
 1
 78
 901
0
6
2260
 86
 Zenon Nikodem
 6.0
 6
 1135
 1
 78
 1226
0
6
1135
 87
 Kazimierczak Sylwester
 6.0
 6
 310
 1
 78
 341
0
6
310
 88
 Hoppe Henryk
 7.0
 7
 5525
 1
 79
 1201
0
6
5525
 89
 Nowak Rafał
 7.0
 7
 2695
 1
 79
 790
0
6
2695
 90
 Stanisławski Wojciech
 7.0
 7
 2475
 1
 79
 1221
0
6
2475
 91
 Szymkiewicz Grzegorz
 7.0
 7
 1940
 1
 79
 887
0
6
1940
 92
 Lis Rafał
 7.0
 7
 1265
 1
 79
 1230
0
6
1265
 93
 Marchwacki Zbigniew
 25.0
 25
 1240
 2
 79
 226
0
6
1240
 94
 Haligowski Józef
 8.0
 8
 2400
 1
 80
 894
0
6
2400
 95
 Kieroń Marcin
 8.0
 8
 2265
 1
 80
 1222
0
6
2265
 96
 Skibowicz Adam
 8.0
 8
 1740
 1
 80
 909
0
6
1740
 97
 Pląskowski Mariusz
 8.0
 8
 1125
 1
 80
 1228
0
6
1125
 98
 Adamczak Krzysztof
 8.0
 8
 330
 1
 80
 1118
0
6
330
 99
 Kozielski Jacek
 26.0
 26
 160
 2
 80
 851
0
6
160
 100
 Kryński Waldemar
 8.0
 8
 10
 1
 80
 863
0
6
10
 101
 Bizan Daniel
 9.0
 9
 2245
 1
 81
 892
0
6
2245
 102
 Kasprzak Tadeusz
 9.0
 9
 1710
 1
 81
 906
0
6
1710
 103
 Krell Alan
 9.0
 9
 1070
 1
 81
 1223
0
6
1070
 104
 Niewiejski Tomasz
 9.0
 9
 1025
 1
 81
 1229
0
6
1025
 105
 Pszeniczny Tomasz
 9.0
 9
 930
 1
 81
 1120
0
6
930
 106
 Lazarowicz Grzegorz
 10.0
 10
 2145
 1
 82
 890
0
6
2145
 107
 Szymkowiak Arkadiusz
 10.0
 10
 150
 1
 82
 1117
0
6
150
 108
 Nadolski Marek
 11.0
 11
 1610
 1
 83
 908
0
6
1610
 109
 Jóska Dawid
 12.0
 12
 2845
 1
 84
 982
0
6
2845
 110
 Garczyński Robert
 12.0
 12
 0
 1
 84
 1119
0
6
0
 111
 Pacuła Ferdynand
 13.0
 13
 1155
 1
 85
 879
0
6
1155
 112
 Maciejewski Janusz
 15.0
 15
 180
 1
 87
 856
0
6
180
 113
 Telesiński Roman
 16.0
 16
 375
 1
 88
 884
0
6
375
 114
 Tylicki Józef
 17.0
 17
 500
 1
 89
 896
0
6
500
 115
 Żuk Henryk
 17.0
 17
 0
 1
 89
 783
0
6
0
 116
 Klimek Wojciech
 17.0
 17
 0
 1
 89
 870
0
6
0
 117
 Kośmider Piotr
 17.0
 17
 0
 1
 89
 871
0
6
0
 118
 Dobrzyński Andrzej
 17.0
 17
 0
 1
 89
 874
0
6
0
 119
 Jaworski Leszek
 17.0
 17
 0
 1
 89
 878
0
6
0
 120
 Hejducki Andrzej
 17.0
 17
 0
 1
 89
 903
0
6
0
 121
 Adamiak Kazimierz
 18.0
 18
 0
 1
 90
 850
0
6
0
 122
 Fornalczyk Artur
 18.0
 18
 0
 1
 90
 855
0
6
0
 123
 Maćkowiak Przemysław
 18.0
 18
 0
 1
 90
 867
0
6
0
 124
 Bazylewicz Bogdan
 18.0
 18
 0
 1
 90
 868
0
6
0







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Tórz Jacek
 12.0
 9
 15365
 6
 9
 914
 2
 Łyskawiński Mariusz
 17.0
 17
 7555
 5
 17
 1086
 3
 Staszak Wojciech
 30.0
 19
 10200
 6
 19
 919
 4
 Nowicki Błażej
 18.0
 18
 10290
 4
 36
 426
 5
 Sibiński Paweł
 11.0
 11
 5905
 3
 47
 1122
 6
 Wajman Dawid
 14.0
 14
 4830
 3
 50
 420
 7
 Witkowska Natalia
 5.0
 5
 2120
 2
 59
 957
 8
 Siwiński Paweł
 8.0
 8
 480
 2
 62
 1085
 9
 Sitarek Natalia
 11.0
 11
 3740
 2
 65
 918
 10
 Walczak Waldemar
 1.0
 1
 1980
 1
 73
 1121
 11
 korgól Mariusz
 2.0
 2
 3040
 1
 74
 913
 12
 Boryń Filip
 5.0
 5
 2140
 1
 77
 911
 13
 Pałka Jacek
 6.0
 6
 735
 1
 78
 1208
 14
 Orszulok Łukasz
 7.0
 7
 1100
 1
 79
 912
 15
 Stróżyńska Agnieszka
 8.0
 8
 1060
 1
 80
 915
 16
 Krysiak Łukasz
 9.0
 9
 700
 1
 81
 917
 17
 Błyskawiński Mariusz
 10.0
 10
 480
 1
 82
 920
 18
 Skibiński Paweł
 12.0
 12
 180
 1
 84
 916









Wyniki poszczególnych
tur:

2009-06-21, Skwierzyna
2009-08-22, Konin
2009-08-23, Konin
2009-09-05, Klucze
2009-09-13, Poznań
2009-09-20, Ostrów


Klasyfikacja drużynowa