autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Basiak Paweł
 14.0
 10
 11320
 6
 10
 182
430
6
10890
 2
 Gierz Marek
 23.0
 10
 10075
 6
 10
 583
0
6
10075
 3
 Sobczak Jan
 18.0
 11
 12575
 6
 11
 577
25
6
12550
 4
 Majchrzak Michał
 12.0
 12
 11020
 5
 12
 2685
0
6
11020
 5
 Pietrzak Sławomir
 21.0
 13
 13115
 6
 13
 872
140
6
12975
 6
 Kałużny Krzysztof
 21.0
 13
 10400
 6
 13
 209
0
6
10400
 7
 Tomczak Sławomir
 19.0
 13
 11905
 6
 13
 910
1670
6
10235
 8
 Krystek Grzegorz
 20.0
 13
 8750
 6
 13
 904
855
6
7895
 9
 Kłokowski Marcin
 19.0
 13
 7835
 6
 13
 873
80
6
7755
 10
 Woźny Ferdynand
 15.0
 15
 7155
 5
 15
 1081
0
6
7155
 11
 Gałanik Andrzej
 25.0
 19
 7985
 6
 19
 881
140
6
7845
 12
 Barczak Janusz
 19.0
 19
 6525
 5
 19
 541
0
6
6525
 13
 Domański Krzysztof
 20.0
 20
 6790
 5
 20
 865
0
6
6790
 14
 Boliński Jacek
 29.0
 21
 7495
 6
 21
 631
5
6
7490
 15
 Dukarski Adam
 27.0
 21
 6400
 6
 21
 632
180
6
6220
 16
 Marcińczak Lech
 22.0
 22
 6895
 5
 22
 899
0
6
6895
 17
 Kałużny Mariusz
 32.0
 24
 4775
 6
 24
 2928
20
6
4755
 18
 Bizan Daniel
 25.0
 25
 5750
 5
 25
 892
0
6
5750
 19
 Marcińczak Janusz
 10.0
 10
 7525
 4
 28
 880
0
6
7525
 20
 Jastrząb Paweł
 17.0
 17
 1775
 4
 35
 3
0
6
1775
 21
 Prymas Robert
 18.0
 18
 5875
 4
 36
 1083
0
6
5875
 22
 Mierzejewski Jacek
 21.0
 21
 730
 4
 39
 589
0
6
730
 23
 Orłowski Krzysztof
 23.0
 23
 1255
 4
 41
 5
0
6
1255
 24
 Labrzycki Marek
 24.0
 24
 1358
 4
 42
 239
0
6
1358
 25
 Adamek Waldemar
 11.0
 11
 1930
 3
 47
 902
0
6
1930
 26
 Przytuła Adam
 15.0
 15
 2750
 3
 51
 7
0
6
2750
 27
 Kasztelan Maciej
 18.0
 18
 895
 3
 54
 451
0
6
895
 28
 Dąbrowski Karol
 3.0
 3
 6420
 2
 57
 2
0
6
6420
 29
 Bartnik Michał
 3.0
 3
 5985
 2
 57
 3564
0
6
5985
 30
 Roszak Jacek
 3.0
 3
 2430
 2
 57
 836
0
6
2430
 31
 Horemski Grzegorz
 4.0
 4
 2665
 2
 58
 294
0
6
2665
 32
 Lach Paweł
 22.0
 22
 2300
 3
 58
 428
0
6
2300
 33
 Garczarek Wojciech
 24.0
 24
 1070
 3
 60
 479
0
6
1070
 34
 Krell Alan
 7.0
 7
 3300
 2
 61
 1223
0
6
3300
 35
 Stanisławski Wojciech
 8.0
 8
 4025
 2
 62
 1221
0
6
4025
 36
 Baranowski Tomasz
 8.0
 8
 2465
 2
 62
 216
0
6
2465
 37
 Piechowiak Krzysztof
 8.0
 8
 1960
 2
 62
 579
0
6
1960
 38
 Jackowski Damian
 8.0
 8
 1115
 2
 62
 748
0
6
1115
 39
 Dembek Roman
 9.0
 9
 4585
 2
 63
 257
0
6
4585
 40
 Kozielski Jacek
 9.0
 9
 370
 2
 63
 851
0
6
370
 41
 Trajnerowicz Andrzej
 27.0
 27
 20
 3
 63
 308
0
6
20
 42
 Pochylski Roman
 10.0
 10
 2860
 2
 64
 764
0
6
2860
 43
 Purol Dariusz
 11.0
 11
 1625
 2
 65
 1138
0
6
1625
 44
 Ogrodowski Andrzej
 11.0
 11
 900
 2
 65
 3148
0
6
900
 45
 Paprocki Robert
 12.0
 12
 1100
 2
 66
 480
0
6
1100
 46
 Krzemieniewski Mariusz
 13.0
 13
 1385
 2
 67
 806
0
6
1385
 47
 Wawrowski Dariusz
 13.0
 13
 890
 2
 67
 895
0
6
890
 48
 Kędzierski Krzysztof
 13.0
 13
 240
 2
 67
 876
0
6
240
 49
 Maryjowski Adam
 13.0
 13
 195
 2
 67
 985
0
6
195
 50
 Nowak Przemysław
 14.0
 14
 1020
 2
 68
 452
0
6
1020
 51
 Jeżyński Paweł
 15.0
 15
 1845
 2
 69
 415
0
6
1845
 52
 Wawrzyniak Sebastian
 15.0
 15
 970
 2
 69
 2591
0
6
970
 53
 Starosta Dariusz
 15.0
 15
 820
 2
 69
 860
0
6
820
 54
 Olejniczak Dariusz
 16.0
 16
 2040
 2
 70
 794
0
6
2040
 55
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 855
 2
 70
 701
0
6
855
 56
 Skórzewski Hubert
 17.0
 17
 1350
 2
 71
 888
0
6
1350
 57
 Kromuła Krzysztof
 17.0
 17
 1220
 2
 71
 2778
0
6
1220
 58
 Grzyl Zbigniew
 17.0
 17
 1175
 2
 71
 1459
0
6
1175
 59
 Wawrzyniak Jakub
 18.0
 18
 480
 2
 72
 866
0
6
480
 60
 Wojciechowski Paweł
 1.0
 1
 4235
 1
 73
 1082
0
6
4235
 61
 Wyrwa Artur
 1.0
 1
 3020
 1
 73
 898
0
6
3020
 62
 Kowaluk Andrzej
 1.0
 1
 1830
 1
 73
 236
0
6
1830
 63
 Bartkowiak Piotr
 1.0
 1
 1135
 1
 73
 1115
0
6
1135
 64
 Pietrzak Daniel
 19.0
 19
 320
 2
 73
 907
0
6
320
 65
 Słomski Zbigniew
 2.0
 2
 835
 1
 74
 1561
0
6
835
 66
 Ocimek Krzysztof
 2.0
 2
 710
 1
 74
 3150
0
6
710
 67
 Niewiejski Tomasz
 3.0
 3
 1315
 1
 75
 1229
0
6
1315
 68
 Mielniczak Daniel
 3.0
 3
 760
 1
 75
 688
0
6
760
 69
 KONIECZNY KRZYSZTOF
 3.0
 3
 255
 1
 75
 2311
0
6
255
 70
 Zimniak Mariusz
 4.0
 4
 385
 1
 76
 864
0
6
385
 71
 Zalewski Bogdan
 22.0
 22
 210
 2
 76
 2903
0
6
210
 72
 Piątkowiak Arek
 5.0
 5
 770
 1
 77
 807
0
6
770
 73
 Matuszak Rafał
 5.0
 5
 390
 1
 77
 1099
0
6
390
 74
 Czarnecki Grzegorz
 5.0
 5
 295
 1
 77
 687
0
6
295
 75
 Dwornik Jarosław
 6.0
 6
 490
 1
 78
 221
0
6
490
 76
 Zawadzki Mieczysław
 6.0
 6
 235
 1
 78
 686
0
6
235
 77
 Łasiński Piotr
 6.0
 6
 220
 1
 78
 1080
0
6
220
 78
 Jaszczak Robert
 6.0
 6
 125
 1
 78
 3211
0
6
125
 79
 Majchrzak Michał
 6.0
 6
 115
 1
 78
 2686
0
6
115
 80
 Witkowski Michał
 7.0
 7
 1615
 1
 79
 875
0
6
1615
 81
 Porwisiak Krzysztof
 7.0
 7
 125
 1
 79
 3212
0
6
125
 82
 Majewski Łukasz
 8.0
 8
 135
 1
 80
 877
0
6
135
 83
 Chytry Sebastian
 8.0
 8
 45
 1
 80
 2739
0
6
45
 84
 Kiedrowski Zbyszek
 8.0
 8
 35
 1
 80
 685
0
6
35
 85
 Geisler Kamil
 9.0
 9
 300
 1
 81
 470
0
6
300
 86
 Ocimek Andrzej
 9.0
 9
 0
 1
 81
 3149
0
6
0







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Jóska Dawid
 12.0
 12
 9540
 5
 12
 982
 2
 Ślosarz Andrzej
 8.0
 8
 8060
 4
 26
 419
 3
 Staszak Wojciech
 4.0
 4
 5265
 3
 40
 919
 4
 Pochylski Kamil
 4.0
 4
 5235
 2
 58
 835
 5
 Kaj Michał
 4.0
 4
 4255
 2
 58
 3649
 6
 Nowicki Błażej
 7.0
 7
 2810
 2
 61
 426
 7
 Kołomyjec Michał
 8.0
 8
 2805
 2
 62
 3650
 8
 Wiśniewska Patrycja
 3.0
 3
 2465
 1
 75
 443
 9
 Tomaszewski Mateusz
 4.0
 4
 0
 1
 76
 3312
 10
 Rzysko Mateusz
 5.0
 5
 0
 1
 77
 3151









Wyniki poszczególnych
tur:

2010-05-15, Poznań.
2010-05-16, Poznań.
2010-06-20, Czarnków
2010-06-27, Konin
2010-10-09, Ostrów
2010-10-10, Ostrów


Klasyfikacja drużynowa