autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Pietrzak Sławomir
 14.0
 8
 26685
 6
 8
 872
2440
6
24245
 2
 Krystek Grzegorz
 22.0
 15
 24867
 6
 15
 904
2590
6
22277
 3
 Tomczak Sławomir
 29.0
 15
 21360
 6
 15
 910
2170
6
19190
 4
 Kałużny Krzysztof
 24.0
 17
 22495
 6
 17
 209
1200
6
21295
 5
 Stanisławski Wojciech
 30.0
 19
 19500
 6
 19
 1221
1100
6
18400
 6
 Gałanik Andrzej
 32.0
 23
 19180
 6
 23
 881
3040
6
16140
 7
 Dąbrowski Karol
 31.0
 23
 17555
 6
 23
 2
2885
6
14670
 8
 Lach Paweł
 24.0
 24
 15425
 5
 24
 428
0
6
15425
 9
 Domański Krzysztof
 35.0
 26
 17080
 6
 26
 865
1355
6
15725
 10
 Marcińczak Lech
 46.0
 30
 15440
 6
 30
 899
675
6
14765
 11
 Urban Daniel
 49.0
 31
 16935
 6
 31
 2736
1605
6
15330
 12
 Piątkowiak Arek
 45.0
 33
 16280
 6
 33
 807
3085
6
13195
 13
 Kłokowski Marcin
 45.0
 34
 13815
 6
 34
 873
125
6
13690
 14
 Kowalczyk Krzysztof
 46.0
 34
 13545
 6
 34
 3909
855
6
12690
 15
 Pietrzak Daniel
 18.0
 18
 16160
 4
 36
 907
0
6
16160
 16
 Boliński Jacek
 52.0
 36
 12200
 6
 36
 631
1210
6
10990
 17
 Gierz Marek
 38.0
 38
 17480
 5
 38
 583
0
6
17480
 18
 Kędzierski Krzysztof
 38.0
 38
 14960
 5
 38
 876
0
6
14960
 19
 Marcińczak Janusz
 52.0
 38
 12480
 6
 38
 880
565
6
11915
 20
 Tyrakowski Tomasz
 52.0
 39
 12985
 6
 39
 3910
2145
6
10840
 21
 Dworczak Jacek
 60.0
 40
 12230
 6
 40
 3568
235
6
11995
 22
 Sobczak Jan
 58.0
 40
 11245
 6
 40
 577
205
6
11040
 23
 Dembek Roman
 41.0
 41
 12215
 5
 41
 257
0
6
12215
 24
 Kieroń Marcin
 43.0
 43
 13130
 5
 43
 1222
0
6
13130
 25
 Dukarski Adam
 62.0
 43
 13695
 6
 43
 632
1515
6
12180
 26
 Skórzewski Hubert
 46.0
 46
 11630
 5
 46
 888
0
6
11630
 27
 Baranowski Tomasz
 12.0
 12
 9615
 3
 48
 216
0
6
9615
 28
 Majewski Bogusław
 31.0
 31
 10830
 4
 49
 777
0
6
10830
 29
 Woźny Ferdynand
 14.0
 14
 8945
 3
 50
 1081
0
6
8945
 30
 Liśkiewicz Ireneusz
 33.0
 33
 9965
 4
 51
 3779
0
6
9965
 31
 Pląskowski Marcin
 56.0
 56
 8775
 5
 56
 1407
0
6
8775
 32
 Kusyk Rafał
 39.0
 39
 7430
 4
 57
 2646
0
6
7430
 33
 Łukowiak Tomasz
 39.0
 39
 5500
 4
 57
 4187
0
6
5500
 34
 Krugiełka Adam
 21.0
 21
 5125
 3
 57
 461
0
6
5125
 35
 Horemski Tomasz
 5.0
 5
 6405
 2
 59
 1
0
6
6405
 36
 Majchrzak Michał
 8.0
 8
 8350
 2
 62
 2685
0
6
8350
 37
 Prymas Robert
 46.0
 46
 6805
 4
 64
 1083
0
6
6805
 38
 Kowalczyk Robert
 66.0
 66
 6660
 5
 66
 3912
0
6
6660
 39
 Barczak Janusz
 68.0
 68
 7795
 5
 68
 541
0
6
7795
 40
 Starosta Bartek
 15.0
 15
 5405
 2
 69
 578
0
6
5405
 41
 Łój Mariola
 15.0
 15
 5250
 2
 69
 477
0
6
5250
 42
 Kmieć Włodzimierz
 15.0
 15
 3675
 2
 69
 1147
0
6
3675
 43
 Majchrzak Michał
 16.0
 16
 2835
 2
 70
 2686
0
6
2835
 44
 GRABOWSKI ADAM
 17.0
 17
 2815
 2
 71
 2259
0
6
2815
 45
 Bizan Daniel
 36.0
 36
 6005
 3
 72
 892
0
6
6005
 46
 Wawrzyniak Sylwester
 19.0
 19
 5820
 2
 73
 3911
0
6
5820
 47
 Czarnecki Grzegorz
 1.0
 1
 5710
 1
 73
 687
0
6
5710
 48
 Hyżyk Łukasz
 55.0
 55
 5455
 4
 73
 3913
0
6
5455
 49
 Przytuła Adam
 1.0
 1
 4910
 1
 73
 7
0
6
4910
 50
 Kańduła Paweł
 19.0
 19
 3835
 2
 73
 1210
0
6
3835
 51
 Suchorzewski Kamil
 2.0
 2
 5660
 1
 74
 4237
0
6
5660
 52
 Pochylski Roman
 38.0
 38
 4950
 3
 74
 764
0
6
4950
 53
 Starosta Dariusz
 2.0
 2
 4170
 1
 74
 860
0
6
4170
 54
 Marchwacki Zbigniew
 2.0
 2
 2815
 1
 74
 226
0
6
2815
 55
 Walczak Waldemar
 21.0
 21
 5070
 2
 75
 1121
0
6
5070
 56
 Wańkiewicz Mariusz
 3.0
 3
 2455
 1
 75
 1227
0
6
2455
 57
 Bartnik Michał
 22.0
 22
 4665
 2
 76
 3564
0
6
4665
 58
 Wilczyński Andrzej
 40.0
 40
 4405
 3
 76
 4189
0
6
4405
 59
 Kuta Dawid
 23.0
 23
 5260
 2
 77
 445
0
6
5260
 60
 Krell Alan
 23.0
 23
 4220
 2
 77
 1223
0
6
4220
 61
 Wilczewski Mirosław
 5.0
 5
 3390
 1
 77
 893
0
6
3390
 62
 Zimniak Mariusz
 5.0
 5
 2940
 1
 77
 864
0
6
2940
 63
 Zalewski Bogumił
 6.0
 6
 3240
 1
 78
 2927
0
6
3240
 64
 Królczyk Marek
 6.0
 6
 3065
 1
 78
 237
0
6
3065
 65
 Płótniak Robert
 6.0
 6
 2090
 1
 78
 429
0
6
2090
 66
 Peta Krzysztof
 6.0
 6
 1710
 1
 78
 1205
0
6
1710
 67
 Roszak Jacek
 25.0
 25
 3690
 2
 79
 836
0
6
3690
 68
 Maślak Dominik
 7.0
 7
 2080
 1
 79
 246
0
6
2080
 69
 Kałużny Łukasz
 80.0
 80
 5615
 5
 80
 3921
0
6
5615
 70
 Kuta Przemysław
 26.0
 26
 5065
 2
 80
 3920
0
6
5065
 71
 Morchel Maciej
 44.0
 44
 4195
 3
 80
 897
0
6
4195
 72
 Krzywda Mateusz
 26.0
 26
 4170
 2
 80
 1424
0
6
4170
 73
 Basiak Paweł
 8.0
 8
 1110
 1
 80
 182
0
6
1110
 74
 Rakowicz Ryszard
 63.0
 63
 6250
 4
 81
 3918
0
6
6250
 75
 Dwornik Jarosław
 27.0
 27
 2945
 2
 81
 221
0
6
2945
 76
 Guzek Michał
 10.0
 10
 2340
 1
 82
 2358
0
6
2340
 77
 Horemski Grzegorz
 10.0
 10
 1330
 1
 82
 294
0
6
1330
 78
 Trajnerowicz Andrzej
 10.0
 10
 1060
 1
 82
 308
0
6
1060
 79
 Purol Dariusz
 29.0
 29
 3775
 2
 83
 1138
0
6
3775
 80
 Kasprowiak Marek
 11.0
 11
 1610
 1
 83
 156
0
6
1610
 81
 Nawrocki Sebastian
 29.0
 29
 560
 2
 83
 4188
0
6
560
 82
 Mikołajczak Sławomir
 48.0
 48
 5390
 3
 84
 1352
0
6
5390
 83
 Hoppe Henryk
 12.0
 12
 1825
 1
 84
 1201
0
6
1825
 84
 Wilczyński Sylwester
 12.0
 12
 1285
 1
 84
 1060
0
6
1285
 85
 Jaszczak Robert
 12.0
 12
 1270
 1
 84
 3211
0
6
1270
 86
 Piechowiak Krzysztof
 12.0
 12
 1200
 1
 84
 579
0
6
1200
 87
 Wojciechowski Bogdan
 13.0
 13
 2565
 1
 85
 1225
0
6
2565
 88
 Orłowski Krzysztof
 13.0
 13
 1265
 1
 85
 5
0
6
1265
 89
 Gniazdowski Adam
 13.0
 13
 1095
 1
 85
 3562
0
6
1095
 90
 Michalak Rafał
 13.0
 13
 850
 1
 85
 585
0
6
850
 91
 Kubiak Artur
 13.0
 13
 840
 1
 85
 261
0
6
840
 92
 Drozdowski Mikołaj
 14.0
 14
 755
 1
 86
 2706
0
6
755
 93
 Kałużny Mariusz
 14.0
 14
 535
 1
 86
 2928
0
6
535
 94
 Durski Wojciech
 33.0
 33
 2860
 2
 87
 1416
0
6
2860
 95
 Adamczyk Włodzimierz
 33.0
 33
 2720
 2
 87
 3917
0
6
2720
 96
 Kurowka Szymon
 15.0
 15
 720
 1
 87
 4190
0
6
720
 97
 Majewski Łukasz
 15.0
 15
 365
 1
 87
 877
0
6
365
 98
 Płóciennik Michał
 16.0
 16
 600
 1
 88
 4191
0
6
600
 99
 Niewiejski Tomasz
 35.0
 35
 2855
 2
 89
 1229
0
6
2855
 100
 Rogala Tomasz
 35.0
 35
 2010
 2
 89
 3914
0
6
2010
 101
 Roszak Artur
 17.0
 17
 245
 1
 89
 1135
0
6
245
 102
 Klimek Wojciech
 18.0
 18
 745
 1
 90
 870
0
6
745
 103
 Jóska Dawid
 18.0
 18
 440
 1
 90
 982
0
6
440
 104
 Andrzejewski Jacek
 37.0
 37
 2360
 2
 91
 3811
0
6
2360
 105
 Krzemieniewski Mariusz
 19.0
 19
 275
 1
 91
 806
0
6
275
 106
 Wawrzyniak Sebastian
 19.0
 19
 75
 1
 91
 2591
0
6
75
 107
 Pałka Jacek
 38.0
 38
 2730
 2
 92
 1208
0
6
2730
 108
 Bartłomiejczyk Marcin
 38.0
 38
 2580
 2
 92
 3916
0
6
2580
 109
 Narosz Tomasz
 41.0
 41
 1515
 2
 95
 3919
0
6
1515







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Staszak Wojciech
 4.0
 4
 8320
 2
 58
 919
 2
 Wajman Dawid
 6.0
 6
 10050
 2
 60
 420
 3
 Kaj Michał
 8.0
 8
 7270
 2
 62
 3649
 4
 Napierała Jakub
 9.0
 9
 6285
 2
 63
 2592
 5
 Gierwazik Tomasz
 10.0
 10
 4750
 2
 64
 1169
 6
 Paprocki Jędrzej
 11.0
 11
 4560
 2
 65
 805
 7
 Kołomyjec Michał
 19.0
 19
 2665
 2
 73
 3650
 8
 Pochylski Kamil
 19.0
 19
 2640
 2
 73
 835
 9
 Nowicki Błażej
 4.0
 4
 2100
 1
 76
 426
 10
 Osses Damian
 5.0
 5
 2730
 1
 77
 2740
 11
 Horemski Maciej
 7.0
 7
 1658
 1
 79
 421
 12
 KONIECZNY KRZYSZTOF
 9.0
 9
 1220
 1
 81
 2311









Wyniki poszczególnych
tur:

2011-04-30, Ostrów
2011-05-01, Ostrów
2011-06-26, Konin
2011-08-07, Kalisz
2011-08-28, Poznań
2011-09-11, Poznań


Klasyfikacja drużynowa