autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Pietrzak Sławomir
 10.0
 6
 34355
 6
 6
 872
3580
6
30775
 2
 Majchrzak Michał
 14.0
 8
 24845
 6
 8
 2685
2645
6
22200
 3
 Piątkowiak Arek
 16.0
 10
 29875
 6
 10
 807
535
6
29340
 4
 Kasztelan Maciej
 12.0
 12
 24015
 5
 12
 451
0
6
24015
 5
 Baranowski Tomasz
 13.0
 13
 26130
 5
 13
 216
0
6
26130
 6
 Tomczak Sławomir
 20.0
 14
 21580
 6
 14
 910
2065
6
19515
 7
 Krystek Grzegorz
 21.0
 14
 16545
 6
 14
 904
440
6
16105
 8
 Lach Paweł
 19.0
 19
 18370
 5
 19
 428
0
6
18370
 9
 Marcińczak Lech
 30.0
 19
 15380
 6
 19
 899
0
6
15380
 10
 Domański Krzysztof
 21.0
 21
 16465
 5
 21
 865
0
6
16465
 11
 Kałużny Krzysztof
 32.0
 22
 15795
 6
 22
 209
0
6
15795
 12
 Urban Daniel
 35.0
 25
 8700
 6
 25
 2736
650
6
8050
 13
 Kędzierski Krzysztof
 27.0
 27
 10590
 5
 27
 876
0
6
10590
 14
 Dukarski Adam
 28.0
 28
 10925
 5
 28
 632
0
6
10925
 15
 Boliński Jacek
 30.0
 30
 8710
 5
 30
 631
0
6
8710
 16
 Horyza Marek
 30.0
 30
 6865
 5
 30
 4706
0
6
6865
 17
 Gutowski Andrzej
 13.0
 13
 14290
 4
 31
 3094
0
6
14290
 18
 Krugiełka Adam
 14.0
 14
 13440
 4
 32
 461
0
6
13440
 19
 Skórzewski Hubert
 32.0
 32
 10610
 5
 32
 888
0
6
10610
 20
 Kłokowski Marcin
 34.0
 34
 8025
 5
 34
 873
0
6
8025
 21
 Dworczak Jacek
 35.0
 35
 6795
 5
 35
 3568
0
6
6795
 22
 Barczak Janusz
 37.0
 37
 5750
 5
 37
 541
0
6
5750
 23
 Sobczak Jan
 20.0
 20
 11075
 4
 38
 577
0
6
11075
 24
 Wilczyński Andrzej
 40.0
 40
 6130
 5
 40
 4189
0
6
6130
 25
 Dembek Roman
 23.0
 23
 11890
 4
 41
 257
0
6
11890
 26
 Prymas Robert
 23.0
 23
 8785
 4
 41
 1083
0
6
8785
 27
 Kieroń Marcin
 23.0
 23
 5475
 4
 41
 1222
0
6
5475
 28
 Staszak Wojciech
 5.0
 5
 2885
 3
 41
 919
0
6
2885
 29
 Stanisławski Wojciech
 27.0
 27
 13940
 4
 45
 1221
0
6
13940
 30
 Paprocki Jędrzej
 9.0
 9
 405
 3
 45
 805
0
6
405
 31
 Kałużny Mariusz
 28.0
 28
 4085
 4
 46
 2928
0
6
4085
 32
 Górny Ariel
 28.0
 28
 3980
 4
 46
 3923
0
6
3980
 33
 Horemski Tomasz
 11.0
 11
 4015
 3
 47
 1
0
6
4015
 34
 Stramski Krzysztof
 32.0
 32
 2895
 4
 50
 4709
0
6
2895
 35
 Gałanik Andrzej
 33.0
 33
 4740
 4
 51
 881
0
6
4740
 36
 Zimny Kamil
 17.0
 17
 8915
 3
 53
 2756
0
6
8915
 37
 Siadek Hubert
 18.0
 18
 5805
 3
 54
 4836
0
6
5805
 38
 Horemski Grzegorz
 18.0
 18
 4290
 3
 54
 294
0
6
4290
 39
 Kołodziej Marcin
 36.0
 36
 3215
 4
 54
 2614
0
6
3215
 40
 Wolniak Marcin
 23.0
 23
 6660
 3
 59
 4851
0
6
6660
 41
 Marcińczak Janusz
 23.0
 23
 3375
 3
 59
 880
0
6
3375
 42
 Gierz Marek
 7.0
 7
 5210
 2
 61
 583
0
6
5210
 43
 Tyrakowski Tomasz
 26.0
 26
 2755
 3
 62
 3910
0
6
2755
 44
 Jasnowski Michał
 8.0
 8
 1670
 2
 62
 3565
0
6
1670
 45
 Płóciennik Michał
 9.0
 9
 5670
 2
 63
 4191
0
6
5670
 46
 Kuchcicki Emil
 10.0
 10
 965
 2
 64
 869
0
6
965
 47
 Nikodem Zenon
 12.0
 12
 3625
 2
 66
 2875
0
6
3625
 48
 Wojtas Przemysław
 13.0
 13
 535
 2
 67
 1562
0
6
535
 49
 Wańkiewicz Mariusz
 14.0
 14
 5030
 2
 68
 1227
0
6
5030
 50
 Kowalczyk Krzysztof
 16.0
 16
 1205
 2
 70
 3909
0
6
1205
 51
 Kuźbik Tomasz
 16.0
 16
 995
 2
 70
 4850
0
6
995
 52
 Lisiecki Adam
 34.0
 34
 980
 3
 70
 4710
0
6
980
 53
 Rogala Tomasz
 35.0
 35
 1420
 3
 71
 3914
0
6
1420
 54
 Woźniak Marek
 17.0
 17
 395
 2
 71
 2672
0
6
395
 55
 Kowalczyk Robert
 36.0
 36
 1185
 3
 72
 3912
0
6
1185
 56
 Nowicki Błażej
 1.0
 1
 5815
 1
 73
 426
0
6
5815
 57
 Kańduła Paweł
 1.0
 1
 4260
 1
 73
 1210
0
6
4260
 58
 Maślak Dominik
 19.0
 19
 395
 2
 73
 246
0
6
395
 59
 Kurzaj Mateusz
 1.0
 1
 85
 1
 73
 4844
0
6
85
 60
 Czarnecki Grzegorz
 2.0
 2
 8700
 1
 74
 687
0
6
8700
 61
 Kempiński Szymon
 2.0
 2
 4785
 1
 74
 2856
0
6
4785
 62
 Wankiwicz Mariusz
 2.0
 2
 1600
 1
 74
 219
0
6
1600
 63
 Kurzaj Mateusz
 2.0
 2
 1095
 1
 74
 4845
0
6
1095
 64
 Pląskowski Marcin
 3.0
 3
 8435
 1
 75
 1407
0
6
8435
 65
 Kulesza Dariusz
 3.0
 3
 4100
 1
 75
 4705
0
6
4100
 66
 Braniewicz Tomasz
 3.0
 3
 3080
 1
 75
 1136
0
6
3080
 67
 Marchwacki Zbigniew
 21.0
 21
 170
 2
 75
 226
0
6
170
 68
 Kaj Michał
 3.0
 3
 0
 1
 75
 3649
0
6
0
 69
 GRABOWSKI ADAM
 4.0
 4
 4830
 1
 76
 2259
0
6
4830
 70
 GRYGA GRZEGORZ
 4.0
 4
 4095
 1
 76
 2302
0
6
4095
 71
 Strawski Krzysztof
 4.0
 4
 3680
 1
 76
 4854
0
6
3680
 72
 Suchorzewski Kamil
 4.0
 4
 2880
 1
 76
 4237
0
6
2880
 73
 Wojciechowski Bogdan
 22.0
 22
 100
 2
 76
 1225
0
6
100
 74
 Wilczyński Sylwester
 6.0
 6
 3580
 1
 78
 1060
0
6
3580
 75
 Bryszak Jarosław
 6.0
 6
 2830
 1
 78
 788
0
6
2830
 76
 Foltyn Tomasz
 7.0
 7
 2610
 1
 79
 4938
0
6
2610
 77
 Wilczewski Mirosław
 7.0
 7
 2380
 1
 79
 893
0
6
2380
 78
 Liśkiewicz Ireneusz
 7.0
 7
 2340
 1
 79
 3779
0
6
2340
 79
 Peta Krzysztof
 7.0
 7
 1810
 1
 79
 1205
0
6
1810
 80
 Michalak Marek
 7.0
 7
 1040
 1
 79
 4987
0
6
1040
 81
 Rębas Dawid
 8.0
 8
 2570
 1
 80
 2836
0
6
2570
 82
 Styszyński Tomasz
 8.0
 8
 2495
 1
 80
 476
0
6
2495
 83
 Majewski Bogusław
 8.0
 8
 2065
 1
 80
 777
0
6
2065
 84
 Wawrzyniak Jakub
 8.0
 8
 1800
 1
 80
 866
0
6
1800
 85
 Krzemieniewski Mariusz
 8.0
 8
 1295
 1
 80
 806
0
6
1295
 86
 Jóska Dawid
 8.0
 8
 345
 1
 80
 982
0
6
345
 87
 Brzeziński Marian
 8.0
 8
 10
 1
 80
 4846
0
6
10
 88
 Ziąber Janusz
 8.0
 8
 0
 1
 80
 582
0
6
0
 89
 Bizan Daniel
 9.0
 9
 2560
 1
 81
 892
0
6
2560
 90
 Łój Mariola
 9.0
 9
 1725
 1
 81
 477
0
6
1725
 91
 Trajnerowicz Andrzej
 9.0
 9
 1630
 1
 81
 308
0
6
1630
 92
 Guzek Michał
 9.0
 9
 600
 1
 81
 2358
0
6
600
 93
 Kmieć Włodzimierz
 10.0
 10
 1930
 1
 82
 1147
0
6
1930
 94
 Masterniak Jacek
 10.0
 10
 1485
 1
 82
 4853
0
6
1485
 95
 Szymanowski Dariusz
 10.0
 10
 525
 1
 82
 436
0
6
525
 96
 Biernat Michał
 10.0
 10
 0
 1
 82
 4840
0
6
0
 97
 Krugiołka Adam
 10.0
 10
 0
 1
 82
 4841
0
6
0
 98
 Kaczmarek Dawid
 11.0
 11
 1580
 1
 83
 4708
0
6
1580
 99
 Andrzejewski Jacek
 11.0
 11
 1470
 1
 83
 3811
0
6
1470
 100
 Begier Rafał
 11.0
 11
 1010
 1
 83
 2832
0
6
1010
 101
 Berendt Maciej
 11.0
 11
 545
 1
 83
 787
0
6
545
 102
 Biernat Michał
 11.0
 11
 205
 1
 83
 4838
0
6
205
 103
 Woźny Ferdynand
 11.0
 11
 0
 1
 83
 1081
0
6
0
 104
 Wajman Dawid
 12.0
 12
 1310
 1
 84
 420
0
6
1310
 105
 Górski Maciej
 12.0
 12
 1240
 1
 84
 3883
0
6
1240
 106
 Chytry Sebastian
 12.0
 12
 1230
 1
 84
 2739
0
6
1230
 107
 Brzeziński Marian
 12.0
 12
 50
 1
 84
 4847
0
6
50
 108
 Stanisławski Krzysztof
 13.0
 13
 960
 1
 85
 981
0
6
960







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Nowicki Błażej
 6.0
 6
 4140
 2
 60
 426
 2
 Paprocki Jędrzej
 8.0
 8
 9660
 2
 62
 805
 3
 Cieszko Paweł
 1.0
 1
 4545
 1
 73
 1167
 4
 Pawlikowska Patrycja
 2.0
 2
 4440
 1
 74
 4757
 5
 Napierała Jakub
 2.0
 2
 2545
 1
 74
 2592
 6
 Gryga Marcin
 4.0
 4
 2410
 1
 76
 2807
 7
 Staszak Wojciech
 4.0
 4
 620
 1
 76
 919
 8
 Pochylski Kamil
 5.0
 5
 1700
 1
 77
 835
 9
 Burda Michał
 5.0
 5
 330
 1
 77
 4951
 10
 Kaj Michał
 6.0
 6
 1160
 1
 78
 3649
 11
 Brachaczek Bartosz
 8.0
 8
 630
 1
 80
 4222









Wyniki poszczególnych
tur:

2012-04-15, Karsy
2012-06-16, Kalisz
2012-06-17, Kalisz
2012-06-24, Poznań
2012-09-02, Poznań
2012-09-16, Stradomia


Klasyfikacja drużynowa