autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Baranowski Tomasz
 8.0
 5
 49910
 6
 5
 216
7145
6
42765
 2
 Majchrzak Michał
 12.0
 8
 43370
 6
 8
 2685
8445
6
34925
 3
 Stanisławski Wojciech
 15.0
 8
 34390
 6
 8
 1221
5910
6
28480
 4
 Pietrzak Sławomir
 15.0
 9
 40170
 6
 9
 872
1840
6
38330
 5
 Horyza Marek
 20.0
 15
 31795
 6
 15
 4706
6275
6
25520
 6
 Krystek Grzegorz
 24.0
 17
 20467
 6
 17
 904
3185
6
17282
 7
 Piątkowiak Arek
 28.0
 19
 25870
 6
 19
 807
2740
6
23130
 8
 Urban Daniel
 27.0
 19
 24195
 6
 19
 2736
4470
6
19725
 9
 Domański Krzysztof
 20.0
 20
 28545
 5
 20
 865
0
6
28545
 10
 Lach Paweł
 32.0
 23
 26535
 6
 23
 428
490
6
26045
 11
 Tomczak Sławomir
 6.0
 6
 30365
 4
 24
 910
0
6
30365
 12
 Kłokowski Marcin
 30.0
 24
 27035
 6
 24
 873
3560
6
23475
 13
 Dukarski Adam
 39.0
 25
 24650
 6
 25
 632
140
6
24510
 14
 Kałużny Krzysztof
 25.0
 25
 23850
 5
 25
 209
0
6
23850
 15
 Gabrielczyk Damian
 10.0
 10
 3825
 4
 28
 5490
0
6
3825
 16
 Kasztelan Maciej
 12.0
 12
 27700
 4
 30
 451
0
6
27700
 17
 Więcek Kamil
 31.5
 31.5
 16975
 5
 31.5
 2626
0
6
16975
 18
 Nowicki Błażej
 35.0
 35
 19980
 5
 35
 426
0
6
19980
 19
 Marcińczak Lech
 44.0
 35
 18505
 6
 35
 899
3960
6
14545
 20
 Staszak Wojciech
 39.0
 39
 11445
 5
 39
 919
0
6
11445
 21
 Sobczak Jan
 39.0
 39
 11340
 5
 39
 577
0
6
11340
 22
 Prymas Robert
 24.0
 24
 14720
 4
 42
 1083
0
6
14720
 23
 Boliński Jacek
 42.0
 42
 13180
 5
 42
 631
0
6
13180
 24
 Wolniak Marcin
 24.0
 24
 6790
 4
 42
 4851
0
6
6790
 25
 Stachowiak Andrzej
 56.0
 43
 11340
 6
 43
 4939
515
6
10825
 26
 WANKIEWICZ MARIUSZ
 10.0
 10
 16445
 3
 46
 5264
0
6
16445
 27
 Tórz Jacek
 28.0
 28
 8805
 4
 46
 914
0
6
8805
 28
 Kieroń Marcin
 11.0
 11
 15015
 3
 47
 1222
0
6
15015
 29
 Kołodziej Marcin
 29.0
 29
 8430
 4
 47
 2614
0
6
8430
 30
 Lis Rafał
 50.0
 50
 7825
 5
 50
 1230
0
6
7825
 31
 GRABOWSKI ADAM
 14.0
 14
 7445
 3
 50
 2259
0
6
7445
 32
 Jackowski Damian
 15.0
 15
 22515
 3
 51
 748
0
6
22515
 33
 Orłowski Krzysztof
 15.0
 15
 15275
 3
 51
 5
0
6
15275
 34
 Krugiołka Adam
 17.0
 17
 18925
 3
 53
 4841
0
6
18925
 35
 Kowalczyk Krzysztof
 17.0
 17
 9730
 3
 53
 3909
0
6
9730
 36
 Barczak Janusz
 53.0
 53
 8075
 5
 53
 541
0
6
8075
 37
 STRAMSKI PAWEŁ
 19.0
 19
 5405
 3
 55
 5265
0
6
5405
 38
 JANKOWIAK Mateusz
 2.0
 2
 7160
 2
 56
 5165
0
6
7160
 39
 Paprocki Robert
 21.0
 21
 12770
 3
 57
 480
0
6
12770
 40
 Dwornik Jarosław
 22.0
 22
 7040
 3
 58
 221
0
6
7040
 41
 Stramski Krzysztof
 22.0
 22
 6270
 3
 58
 4709
0
6
6270
 42
 Kaj Michał
 4.0
 4
 5660
 2
 58
 3649
0
6
5660
 43
 Horemski Tomasz
 5.0
 5
 19380
 2
 59
 1
0
6
19380
 44
 Horemski Grzegorz
 6.0
 6
 16170
 2
 60
 294
0
6
16170
 45
 Geisler Kamil
 7.0
 7
 13470
 2
 61
 470
0
6
13470
 46
 Łój Mariola
 25.0
 25
 6350
 3
 61
 477
0
6
6350
 47
 Jankowski Dariusz
 25.0
 25
 3085
 3
 61
 18
0
6
3085
 48
 WŁODARCZAK Mateusz
 27.0
 27
 9815
 3
 63
 5219
0
6
9815
 49
 Basiak Paweł
 9.0
 9
 6840
 2
 63
 182
0
6
6840
 50
 KŁOBUTOWSKI MARCIN
 11.0
 11
 7095
 2
 65
 5268
0
6
7095
 51
 MOTYL MAREK
 11.0
 11
 3960
 2
 65
 5266
0
6
3960
 52
 Gałanik Andrzej
 12.0
 12
 12745
 2
 66
 881
0
6
12745
 53
 Adamek Waldemar
 12.0
 12
 9040
 2
 66
 902
0
6
9040
 54
 Dąbrowski Karol
 12.5
 12.5
 8700
 2
 66.5
 2
0
6
8700
 55
 Wajman Dawid
 13.0
 13
 8310
 2
 67
 420
0
6
8310
 56
 Kałużny Mariusz
 13.0
 13
 4760
 2
 67
 2928
0
6
4760
 57
 Hudzik Łukasz
 15.0
 15
 3400
 2
 69
 3478
0
6
3400
 58
 Binkowski Dawid
 16.0
 16
 8465
 2
 70
 4775
0
6
8465
 59
 KORCZ Slawomir
 17.0
 17
 7185
 2
 71
 5211
0
6
7185
 60
 Zieliński Piotr
 18.0
 18
 4490
 2
 72
 5430
0
6
4490
 61
 Bizan Daniel
 18.0
 18
 1470
 2
 72
 892
0
6
1470
 62
 Krell Alan
 1.0
 1
 5925
 1
 73
 1223
0
6
5925
 63
 Paprocki Jędrzej
 1.0
 1
 3935
 1
 73
 805
0
6
3935
 64
 Marcińczak Janusz
 1.0
 1
 3195
 1
 73
 880
0
6
3195
 65
 Tetlak Mikołaj
 1.0
 1
 555
 1
 73
 4754
0
6
555
 66
 Berendt Maciej
 20.0
 20
 5500
 2
 74
 787
0
6
5500
 67
 Zdarta Adam
 20.0
 20
 4170
 2
 74
 5070
0
6
4170
 68
 Gierz Marek
 20.0
 20
 2785
 2
 74
 583
0
6
2785
 69
 GABRYELCZYK RYSZARD
 20.0
 20
 790
 2
 74
 5271
0
6
790
 70
 Górny Ariel
 3.0
 3
 7115
 1
 75
 3923
0
6
7115
 71
 Czubek Dariusz
 3.0
 3
 6075
 1
 75
 474
0
6
6075
 72
 Woźniak Konrad
 22.0
 22
 4655
 2
 76
 5429
0
6
4655
 73
 Dembek Roman
 4.0
 4
 3145
 1
 76
 257
0
6
3145
 74
 GRECHOWICZ RADOSŁAW
 4.0
 4
 2285
 1
 76
 5270
0
6
2285
 75
 Tyniewicki Artur
 5.0
 5
 6145
 1
 77
 478
0
6
6145
 76
 Woźniak Mariusz
 23.0
 23
 2890
 2
 77
 5428
0
6
2890
 77
 Barczak Jakub
 5.0
 5
 1225
 1
 77
 5431
0
6
1225
 78
 Wańkiewicz Mariusz
 5.0
 5
 1175
 1
 77
 1227
0
6
1175
 79
 Wilczyński Andrzej
 6.0
 6
 3630
 1
 78
 4189
0
6
3630
 80
 Trajnerowicz Andrzej
 6.0
 6
 3470
 1
 78
 308
0
6
3470
 81
 Skórzewski Hubert
 6.0
 6
 2665
 1
 78
 888
0
6
2665
 82
 Matura Grzegorz
 6.0
 6
 1680
 1
 78
 1231
0
6
1680
 83
 Nikodem Zenon
 6.0
 6
 1600
 1
 78
 2875
0
6
1600
 84
 Górski Maciej
 8.0
 8
 5975
 1
 80
 3883
0
6
5975
 85
 Tomczak Andrzej
 9.0
 9
 3045
 1
 81
 3763
0
6
3045
 86
 Dworczak Jacek
 9.0
 9
 1060
 1
 81
 3568
0
6
1060
 87
 Brzeziński Marian
 9.0
 9
 430
 1
 81
 4847
0
6
430
 88
 Siwecki Bartłomiej
 11.0
 11
 1605
 1
 83
 3815
0
6
1605
 89
 Kulesza Dariusz
 11.0
 11
 750
 1
 83
 4705
0
6
750
 90
 Marchwacki Zbigniew
 11.0
 11
 130
 1
 83
 226
0
6
130
 91
 Kuta Przemysław
 12.0
 12
 1195
 1
 84
 3920
0
6
1195







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Gabrielczyk Damian
 5.0
 5
 4080
 2
 59
 5490
 2
 Łój Adam
 8.0
 8
 4920
 2
 62
 4960
 3
 Kaj Michał
 1.0
 1
 3230
 1
 73
 3649
 4
 BARTCZAK MARCIN
 2.0
 2
 2755
 1
 74
 5273
 5
 KŁOBUTOWSKI TOBIASZ
 3.0
 3
 1460
 1
 75
 5267
 6
 Siwecki Maksymilian
 4.0
 4
 2135
 1
 76
 5129
 7
 Burda Michał
 5.0
 5
 2025
 1
 77
 4951
 8
 KŁOBUTOWSKI ŁUKASZ
 6.0
 6
 1595
 1
 78
 5269
 9
 Tetlak Mikołaj
 8.0
 8
 705
 1
 80
 4754









Wyniki poszczególnych
tur:

2013-05-12, Kalisz
2013-06-09, Stradomia
2013-08-03, Poznań
2013-08-04, Poznań
2013-08-25, Poznań
2013-09-15, Gołuchów


Klasyfikacja drużynowa