autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Starosta Bartek
 11.0
 7
 43470
 6
 7
 578
7250
6
36220
 2
 Tomczak Sławomir
 24.0
 15
 35090
 6
 15
 910
5045
6
30045
 3
 Zalewski Bogumił
 26.0
 18
 35310
 6
 18
 2927
2490
6
32820
 4
 Adamek Waldemar
 31.0
 18
 28840
 6
 18
 902
1120
6
27720
 5
 Majewski Bogusław
 30.0
 19
 31570
 6
 19
 777
3315
6
28255
 6
 Franek Tomasz
 30.0
 20
 31885
 6
 20
 5072
4985
6
26900
 7
 Starosta Dariusz
 28.5
 20.5
 28840
 6
 20.5
 860
2005
6
26835
 8
 Pietrzak Sławomir
 32.0
 21
 37870
 6
 21
 872
4975
6
32895
 9
 Kałużny Krzysztof
 30.0
 21
 32660
 6
 21
 209
4785
6
27875
 10
 Pietrzak Daniel
 27.0
 21
 25935
 6
 21
 907
1085
6
24850
 11
 Stanisławski Wojciech
 34.0
 21
 27740
 6
 21
 1221
4705
6
23035
 12
 Horyza Marek
 33.0
 21
 25425
 6
 21
 4706
3855
6
21570
 13
 Wolniak Marcin
 40.0
 25
 32415
 6
 25
 4851
3170
6
29245
 14
 Burda Grzegorz
 39.0
 26
 27770
 6
 26
 5497
3935
6
23835
 15
 Krystek Grzegorz
 43.0
 27
 43330
 6
 27
 904
3400
6
39930
 16
 Tórz Jacek
 43.0
 28
 25845
 6
 28
 914
4810
6
21035
 17
 Kędzierski Krzysztof
 40.5
 28.5
 27110
 6
 28.5
 876
3230
6
23880
 18
 Baranowski Tomasz
 12.0
 12
 22735
 4
 30
 216
0
6
22735
 19
 Hudzik Łukasz
 43.0
 30
 25110
 6
 30
 3478
2940
6
22170
 20
 Marcińczak Lech
 48.0
 30
 21800
 6
 30
 899
2990
6
18810
 21
 Górny Ariel
 47.0
 31
 33485
 6
 31
 3923
4220
6
29265
 22
 Piątkowiak Arek
 45.0
 31
 25910
 6
 31
 807
2020
6
23890
 23
 Wilczyński Andrzej
 42.0
 31
 26260
 6
 31
 4189
4870
6
21390
 24
 Kasztelan Maciej
 14.0
 14
 20975
 4
 32
 451
0
6
20975
 25
 Tyniewicki Artur
 18.0
 18
 19550
 4
 36
 478
0
6
19550
 26
 Zieliński Piotr
 49.0
 36
 22470
 6
 36
 5430
3155
6
19315
 27
 Horemski Tomasz
 19.0
 19
 23625
 4
 37
 1
0
6
23625
 28
 Dukarski Adam
 53.0
 38
 23200
 6
 38
 632
2530
6
20670
 29
 Binkowski Dawid
 51.0
 39
 23170
 6
 39
 4775
4110
6
19060
 30
 Kłokowski Marcin
 22.0
 22
 23815
 4
 40
 873
0
6
23815
 31
 Kmieć Włodzimierz
 57.0
 42
 20650
 6
 42
 1147
1950
6
18700
 32
 Boliński Jacek
 54.0
 42
 21695
 6
 42
 631
3215
6
18480
 33
 Górski Maciej
 45.0
 45
 21400
 5
 45
 3883
0
6
21400
 34
 Trajnerowicz Andrzej
 29.0
 29
 18590
 4
 47
 308
0
6
18590
 35
 Gabiś Marcin
 33.0
 33
 18510
 4
 51
 5495
0
6
18510
 36
 Włoch Radosław
 37.0
 37
 19775
 4
 55
 3055
0
6
19775
 37
 Horemski Grzegorz
 37.0
 37
 19500
 4
 55
 294
0
6
19500
 38
 Gierz Marek
 3.0
 3
 15080
 2
 57
 583
0
6
15080
 39
 Duda Arkadiusz
 40.0
 40
 19140
 4
 58
 2708
0
6
19140
 40
 Wilk Kamil
 5.0
 5
 12935
 2
 59
 591
0
6
12935
 41
 Dwornik Jarosław
 60.0
 60
 17670
 5
 60
 221
0
6
17670
 42
 Marcińczak Janusz
 6.0
 6
 12940
 2
 60
 880
0
6
12940
 43
 Koźlarek Artur
 43.0
 43
 13715
 4
 61
 1421
0
6
13715
 44
 Lis Stanisław
 7.0
 7
 12240
 2
 61
 240
0
6
12240
 45
 Kijek Roman
 8.0
 8
 13885
 2
 62
 641
0
6
13885
 46
 Kieroń Marcin
 9.0
 9
 12335
 2
 63
 1222
0
6
12335
 47
 Lewicki Dominik
 9.0
 9
 10650
 2
 63
 5466
0
6
10650
 48
 Majchrzak Michał
 10.0
 10
 11595
 2
 64
 2686
0
6
11595
 49
 Orłowski Krzysztof
 10.0
 10
 10395
 2
 64
 5
0
6
10395
 50
 Kowalczyk Krzysztof
 13.0
 13
 8715
 2
 67
 3909
0
6
8715
 51
 Grabiś Marcin
 13.0
 13
 2780
 2
 67
 5749
0
6
2780
 52
 Grzelak Łukasz
 13.0
 13
 2545
 2
 67
 5748
0
6
2545
 53
 Prymas Robert
 50.0
 50
 17485
 4
 68
 1083
0
6
17485
 54
 Gałanik Andrzej
 50.0
 50
 13140
 4
 68
 881
0
6
13140
 55
 Roszak Jacek
 14.0
 14
 11250
 2
 68
 836
0
6
11250
 56
 Karolak Józef
 14.0
 14
 10960
 2
 68
 457
0
6
10960
 57
 Peta Krzysztof
 51.0
 51
 14530
 4
 69
 1205
0
6
14530
 58
 LENCZEWSKI Grzegorz
 15.0
 15
 10220
 2
 69
 4111
0
6
10220
 59
 Kołomyjec Michał
 16.0
 16
 10915
 2
 70
 3650
0
6
10915
 60
 Domański Krzysztof
 16.0
 16
 9300
 2
 70
 865
0
6
9300
 61
 GABRYELCZYK RYSZARD
 17.0
 17
 8290
 2
 71
 5271
0
6
8290
 62
 STRAMSKI PAWEŁ
 17.0
 17
 6200
 2
 71
 5265
0
6
6200
 63
 Jackowski Damian
 18.0
 18
 9160
 2
 72
 748
0
6
9160
 64
 Staszak Wojciech
 19.0
 19
 9670
 2
 73
 919
0
6
9670
 65
 Kowaluk Andrzej
 19.0
 19
 8725
 2
 73
 236
0
6
8725
 66
 Borczak Janusz
 19.0
 19
 2890
 2
 73
 5750
0
6
2890
 67
 Kołodziej Marcin
 20.0
 20
 4695
 2
 74
 2614
0
6
4695
 68
 MOTYL MAREK
 21.0
 21
 9955
 2
 75
 5266
0
6
9955
 69
 WŁODARCZAK Mateusz
 21.0
 21
 7950
 2
 75
 5219
0
6
7950
 70
 Wawrzyniak Sebastian
 3.0
 3
 7145
 1
 75
 2591
0
6
7145
 71
 Barczak Janusz
 58.0
 58
 13980
 4
 76
 541
0
6
13980
 72
 Baum Dawid
 22.0
 22
 9655
 2
 76
 430
0
6
9655
 73
 Kuta Przemysław
 22.0
 22
 6820
 2
 76
 3920
0
6
6820
 74
 Zaranek Tomasz
 23.0
 23
 9925
 2
 77
 4166
0
6
9925
 75
 Słomka Daniel
 23.0
 23
 9700
 2
 77
 1193
0
6
9700
 76
 Stachowiak Andrzej
 78.0
 78
 9845
 5
 78
 4939
0
6
9845
 77
 Feliczak Grzegorz
 24.0
 24
 9215
 2
 78
 1183
0
6
9215
 78
 Siwecki Bartłomiej
 24.0
 24
 8930
 2
 78
 3815
0
6
8930
 79
 Kałużny Mariusz
 24.0
 24
 6725
 2
 78
 2928
0
6
6725
 80
 Dwornik Jacek
 6.0
 6
 5135
 1
 78
 181
0
6
5135
 81
 Czubek Dariusz
 25.0
 25
 8395
 2
 79
 474
0
6
8395
 82
 Nowicki Jarosław
 25.0
 25
 8245
 2
 79
 5066
0
6
8245
 83
 Dworczak Jacek
 26.0
 26
 9340
 2
 80
 3568
0
6
9340
 84
 Wilczewski Mirosław
 26.0
 26
 6970
 2
 80
 893
0
6
6970
 85
 Dźbik Gabriela
 26.0
 26
 5270
 2
 80
 5696
0
6
5270
 86
 Wilczyński Piotr
 63.0
 63
 9445
 4
 81
 5498
0
6
9445
 87
 Szyszka Daniel
 9.0
 9
 870
 1
 81
 5699
0
6
870
 88
 Nowicki Błażej
 28.0
 28
 8595
 2
 82
 426
0
6
8595
 89
 Cieślak Artur
 29.0
 29
 5960
 2
 83
 4804
0
6
5960
 90
 Szymanowski Dariusz
 29.0
 29
 5900
 2
 83
 436
0
6
5900
 91
 Kaj Michał
 29.0
 29
 4985
 2
 83
 3649
0
6
4985
 92
 Robowski Kazimierz
 31.0
 31
 6495
 2
 85
 2731
0
6
6495
 93
 Łyskawiński Mariusz
 32.0
 32
 2530
 2
 86
 1086
0
6
2530
 94
 Lis Rafał
 32.0
 32
 1790
 2
 86
 1230
0
6
1790
 95
 Kańduła Paweł
 33.0
 33
 7945
 2
 87
 1210
0
6
7945
 96
 Gierwazik Tomasz
 33.0
 33
 6345
 2
 87
 1169
0
6
6345
 97
 Mieczkowski Marcin
 33.0
 33
 6115
 2
 87
 3054
0
6
6115
 98
 Rutkowski Patryk
 34.0
 34
 7765
 2
 88
 5496
0
6
7765
 99
 Stanisławski Krzysztof
 34.0
 34
 6580
 2
 88
 981
0
6
6580
 100
 Czarnecki Roman
 34.0
 34
 5475
 2
 88
 3618
0
6
5475
 101
 Goman Dawid
 34.0
 34
 3910
 2
 88
 5383
0
6
3910
 102
 KAZUR SZYMON
 35.0
 35
 7525
 2
 89
 5326
0
6
7525
 103
 Kubiak Robert
 35.0
 35
 6475
 2
 89
 1529
0
6
6475
 104
 Berendt Maciej
 36.0
 36
 8095
 2
 90
 787
0
6
8095
 105
 KUJAWA Norbert
 38.0
 38
 4465
 2
 92
 4493
0
6
4465
 106
 Kurzaj Mateusz
 38.0
 38
 4100
 2
 92
 4844
0
6
4100
 107
 Larkowski Daniel
 40.0
 40
 2425
 2
 94
 5488
0
6
2425







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Kożuchowski Daniel
 5.0
 5
 23855
 4
 23
 5489
 2
 Pochylski Kamil
 11.0
 11
 18205
 4
 29
 835
 3
 Gabrielczyk Damian
 18.0
 18
 12880
 4
 36
 5490
 4
 Szymkowiak Jakub
 22.0
 22
 10395
 4
 40
 5493
 5
 Cichy Adrian
 25.0
 25
 8570
 4
 43
 5492
 6
 Burda Michał
 26.0
 26
 9080
 4
 44
 4951
 7
 Kaj Michał
 4.0
 4
 11340
 2
 58
 3649
 8
 Dudczak Oliwia
 40.0
 40
 8570
 4
 58
 5491
 9
 Paprocki Jędrzej
 10.0
 10
 6645
 2
 64
 805
 10
 BARTCZAK MARCIN
 12.0
 12
 5295
 2
 66
 5273
 11
 Szyszka Daniel
 9.0
 9
 1200
 1
 81
 5699









Wyniki poszczególnych
tur:

2014-03-29, Rogoźno
2014-03-30, Rogoźno
2014-06-28, Ostrów Wielkopolski
2014-06-29, Ostrów Wielkopolski
2014-09-13, Poznań
2014-09-14, Poznań


Klasyfikacja drużynowa