autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Tomczak Sławomir
 15.0
 9
 45365
 6
 9
 910
3180
6
42185
 2
 Górny Ariel
 15.0
 9
 43675
 6
 9
 3923
3795
6
39880
 3
 Geisler Kamil
 23.0
 11
 36835
 6
 11
 470
1850
6
34985
 4
 Kałużny Krzysztof
 22.0
 15
 28825
 6
 15
 209
1695
6
27130
 5
 Pietrzak Sławomir
 24.0
 17
 34400
 6
 17
 872
4755
6
29645
 6
 Kasztelan Maciej
 24.0
 18
 42020
 6
 18
 451
2030
6
39990
 7
 Horyza Marek
 32.0
 21
 25060
 6
 21
 4706
850
6
24210
 8
 Gutowski Andrzej
 34.0
 25
 25475
 6
 25
 3094
10180
6
15295
 9
 Piątkowiak Arek
 37.0
 26
 20795
 6
 26
 807
1885
6
18910
 10
 Przytuła Adam
 11.0
 11
 37340
 4
 29
 7
0
6
37340
 11
 Kmieć Włodzimierz
 38.0
 29
 24420
 6
 29
 1147
3320
6
21100
 12
 Puchała Adrian
 43.0
 29
 19320
 6
 29
 5595
230
6
19090
 13
 Zalewski Bogumił
 40.5
 29.5
 16735
 6
 29.5
 2927
1700
6
15035
 14
 Marcińczak Lech
 42.0
 30
 24640
 6
 30
 899
1460
6
23180
 15
 Krystek Grzegorz
 38.0
 30
 19685
 6
 30
 904
970
6
18715
 16
 Boliński Jacek
 42.0
 31
 23130
 6
 31
 631
2345
6
20785
 17
 Geisler Mikołaj
 14.0
 14
 20240
 4
 32
 705
0
6
20240
 18
 Burda Grzegorz
 44.0
 32
 14825
 6
 32
 5497
435
6
14390
 19
 Kędzierski Krzysztof
 44.0
 34
 24870
 6
 34
 876
2780
6
22090
 20
 Adamek Waldemar
 17.0
 17
 33550
 4
 35
 902
0
6
33550
 21
 Horemski Tomasz
 46.0
 35
 16565
 6
 35
 1
2765
6
13800
 22
 Prymas Robert
 50.0
 36
 18580
 6
 36
 1083
275
6
18305
 23
 Dąbrowski Karol
 21.0
 21
 19460
 4
 39
 2
0
6
19460
 24
 Kłokowski Marcin
 51.0
 39
 20915
 6
 39
 873
1785
6
19130
 25
 Kożuchowski Daniel
 22.0
 22
 31355
 4
 40
 5489
0
6
31355
 26
 Lach Paweł
 22.0
 22
 28685
 4
 40
 428
0
6
28685
 27
 Dukarski Adam
 51.0
 40
 22255
 6
 40
 632
3080
6
19175
 28
 Włoch Radosław
 23.0
 23
 11745
 4
 41
 3055
0
6
11745
 29
 Kieroń Marcin
 24.0
 24
 14725
 4
 42
 1222
0
6
14725
 30
 Wilczyński Andrzej
 55.0
 42
 14370
 6
 42
 4189
595
6
13775
 31
 Wolniak Marcin
 25.0
 25
 28135
 4
 43
 4851
0
6
28135
 32
 Marcińczak Janusz
 25.0
 25
 13855
 4
 43
 880
0
6
13855
 33
 Barczak Janusz
 60.0
 47
 11060
 6
 47
 541
1560
6
9500
 34
 Malesza Jolanta
 30.0
 30
 16600
 4
 48
 6230
0
6
16600
 35
 Gałanik Andrzej
 31.0
 31
 11395
 4
 49
 881
0
6
11395
 36
 Paprocki Jędrzej
 34.0
 34
 17825
 4
 52
 805
0
6
17825
 37
 Rabczewski Rafał
 35.5
 35.5
 13790
 4
 53.5
 2677
0
6
13790
 38
 Stanisławski Wojciech
 3.0
 3
 5380
 2
 57
 1221
0
6
5380
 39
 Stańczyk Marcin
 4.0
 4
 16195
 2
 58
 47
0
6
16195
 40
 Duda Arkadiusz
 4.0
 4
 14410
 2
 58
 2708
0
6
14410
 41
 Orłowski Krzysztof
 4.0
 4
 13025
 2
 58
 5
0
6
13025
 42
 Lange Janusz
 5.0
 5
 19785
 2
 59
 201
0
6
19785
 43
 Kołodziej Marcin
 59.0
 59
 11625
 5
 59
 2614
0
6
11625
 44
 Lis Rafał
 41.0
 41
 7890
 4
 59
 1230
0
6
7890
 45
 WANKIEWICZ MARIUSZ
 41.0
 41
 7460
 4
 59
 5264
0
6
7460
 46
 LENCZEWSKI Grzegorz
 5.0
 5
 4415
 2
 59
 4111
0
6
4415
 47
 Binkowski Dawid
 8.0
 8
 22240
 2
 62
 4775
0
6
22240
 48
 Piechowiak Krzysztof
 9.0
 9
 24385
 2
 63
 579
0
6
24385
 49
 Jackowski Damian
 10.0
 10
 22110
 2
 64
 748
0
6
22110
 50
 Wodzyński Krzysztof
 10.0
 10
 10655
 2
 64
 6223
0
6
10655
 51
 Koźlarek Artur
 10.0
 10
 9840
 2
 64
 1421
0
6
9840
 52
 Gierz Marek
 10.0
 10
 4030
 2
 64
 583
0
6
4030
 53
 Baranowski Tomasz
 10.0
 10
 3930
 2
 64
 216
0
6
3930
 54
 Domański Krzysztof
 11.0
 11
 15630
 2
 65
 865
0
6
15630
 55
 Horemski Grzegorz
 11.0
 11
 10300
 2
 65
 294
0
6
10300
 56
 Czubek Dariusz
 11.0
 11
 10020
 2
 65
 474
0
6
10020
 57
 Pochylski Roman
 11.0
 11
 3925
 2
 65
 764
0
6
3925
 58
 Korzeniowski Sebastian
 12.0
 12
 10705
 2
 66
 296
0
6
10705
 59
 Słomka Daniel
 12.0
 12
 8650
 2
 66
 1193
0
6
8650
 60
 Trajnerowicz Andrzej
 13.0
 13
 13405
 2
 67
 308
0
6
13405
 61
 Stachowiak Andrzej
 13.0
 13
 11075
 2
 67
 4939
0
6
11075
 62
 Zieliński Piotr
 49.0
 49
 8225
 4
 67
 5430
0
6
8225
 63
 Popiołek Michał
 14.0
 14
 9560
 2
 68
 34
0
6
9560
 64
 Michalski Hubert
 14.0
 14
 9360
 2
 68
 6222
0
6
9360
 65
 Kołomyjec Michał
 14.0
 14
 2100
 2
 68
 3650
0
6
2100
 66
 Majewski Bogusław
 15.0
 15
 3280
 2
 69
 777
0
6
3280
 67
 Dembek Roman
 15.0
 15
 2925
 2
 69
 257
0
6
2925
 68
 Czarnecki Grzegorz
 16.0
 16
 21120
 2
 70
 687
0
6
21120
 69
 Mierzejewski Jacek
 16.0
 16
 11560
 2
 70
 589
0
6
11560
 70
 Maćkowiak Przemysław
 16.0
 16
 8620
 2
 70
 867
0
6
8620
 71
 Wawrzyniak Sebastian
 16.0
 16
 6665
 2
 70
 2591
0
6
6665
 72
 Korzeniowski Zdzisław
 19.0
 19
 6525
 2
 73
 3479
0
6
6525
 73
 GABRYELCZYK RYSZARD
 19.0
 19
 1275
 2
 73
 5271
0
6
1275
 74
 Baum Dawid
 21.0
 21
 5820
 2
 75
 430
0
6
5820
 75
 Awgul Ireneusz
 21.0
 21
 1205
 2
 75
 6215
0
6
1205
 76
 Kołomyjec Zbigniew
 22.0
 22
 850
 2
 76
 6310
0
6
850
 77
 Sobczak Jan
 22.0
 22
 800
 2
 76
 577
0
6
800
 78
 Ibusz Stanisław
 22.0
 22
 260
 2
 76
 6311
0
6
260
 79
 Grzelak Łukasz
 24.0
 24
 5785
 2
 78
 5748
0
6
5785
 80
 Dwornik Jarosław
 24.0
 24
 2255
 2
 78
 221
0
6
2255
 81
 Pietrzak Daniel
 24.0
 24
 690
 2
 78
 907
0
6
690
 82
 Wojtas Przemysław
 25.0
 25
 7670
 2
 79
 1562
0
6
7670
 83
 Chodor Rafał
 25.0
 25
 5620
 2
 79
 570
0
6
5620
 84
 Jelonek Krzysztof
 25.0
 25
 3155
 2
 79
 6237
0
6
3155
 85
 Paprocki Robert
 26.0
 26
 3410
 2
 80
 480
0
6
3410
 86
 Adamczyk Włodzimierz
 9.0
 9
 3770
 1
 81
 3917
0
6
3770
 87
 Ziąber Janusz
 10.0
 10
 220
 1
 82
 582
0
6
220
 88
 KORCZ Slawomir
 13.0
 13
 425
 1
 85
 5211
0
6
425







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 BARTCZAK MARCIN
 8.0
 8
 12615
 4
 26
 5273
 2
 Tetlak Mikołaj
 11.0
 11
 9260
 4
 29
 4754
 3
 Burda Michał
 13.0
 13
 8835
 4
 31
 4951
 4
 Kaj Michał
 4.0
 4
 6055
 2
 58
 3649
 5
 KŁOBUTOWSKI TOBIASZ
 6.0
 6
 5390
 2
 60
 5267









Wyniki poszczególnych
tur:

2015-08-15
2015-08-16
2015-09-05, Poznań
2015-09-06, Poznań
2015-10-17, Ostrów
2015-10-18, Ostrów


Klasyfikacja drużynowa