autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Indywidualni zwycięzcy Pucharu Wielkopolski 2016
1. Horemski Tomasz - 2. Kędzierski Krzysztof - 3. Pietrzak Sławomir   



Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Horemski Tomasz
 16.0
 5
 35920
 6
 5
 1
995
6
34925
 2
 Kędzierski Krzysztof
 12.0
 12
 35355
 5
 12
 876
0
6
35355
 3
 Pietrzak Sławomir
 18.0
 13
 41545
 6
 13
 872
2985
6
38560
 4
 Piątkowiak Arek
 25.0
 15
 34985
 6
 15
 807
10500
6
24485
 5
 Kożuchowski Daniel
 23.0
 16
 28450
 6
 16
 5489
2650
6
25800
 6
 Górny Ariel
 25.0
 18
 36425
 6
 18
 3923
2720
6
33705
 7
 Paprocki Jędrzej
 25.0
 18
 28925
 6
 18
 805
1540
6
27385
 8
 Drewny Patryk
 29.0
 21
 33105
 6
 21
 5519
1020
6
32085
 9
 Lach Paweł
 35.0
 22
 32195
 6
 22
 428
660
6
31535
 10
 Zalewski Bogumił
 35.0
 23
 26575
 6
 23
 2927
835
6
25740
 11
 Burda Grzegorz
 38.0
 25
 26370
 6
 25
 5497
4120
6
22250
 12
 Dukarski Adam
 40.0
 27
 29625
 6
 27
 632
8640
6
20985
 13
 Dąbrowski Karol
 11.0
 11
 18505
 4
 29
 2
0
6
18505
 14
 Kijek Roman
 15.0
 15
 24160
 4
 33
 641
0
6
24160
 15
 Przytuła Adam
 16.0
 16
 10000
 4
 34
 7
0
6
10000
 16
 Domański Krzysztof
 17.0
 17
 26695
 4
 35
 865
0
6
26695
 17
 Pochylski Kamil
 18.0
 18
 21075
 4
 36
 835
0
6
21075
 18
 Larkowski Daniel
 51.0
 36
 16135
 6
 36
 5488
7030
6
9105
 19
 Kmieć Włodzimierz
 53.0
 37
 17365
 6
 37
 1147
510
6
16855
 20
 Horyza Marek
 53.5
 38.5
 16955
 6
 38.5
 4706
615
6
16340
 21
 Baranowski Tomasz
 21.0
 21
 20870
 4
 39
 216
0
6
20870
 22
 Krystek Grzegorz
 54.0
 39
 18665
 6
 39
 904
3560
6
15105
 23
 Włoch Radosław
 23.0
 23
 22790
 4
 41
 3055
0
6
22790
 24
 Koźlarek Artur
 25.0
 25
 25950
 4
 43
 1421
0
6
25950
 25
 Wilczyński Andrzej
 57.0
 43
 16350
 6
 43
 4189
3220
6
13130
 26
 Wolniak Marcin
 26.0
 26
 18065
 4
 44
 4851
0
6
18065
 27
 Chebda Bartosz
 56.5
 45.5
 18090
 6
 45.5
 6491
4630
6
13460
 28
 Obarski Marek
 28.0
 28
 17720
 4
 46
 1463
0
6
17720
 29
 Tórz Jacek
 30.0
 30
 22645
 4
 48
 914
0
6
22645
 30
 Kowalczyk Krzysztof
 31.0
 31
 23220
 4
 49
 3909
0
6
23220
 31
 Hudzik Łukasz
 32.0
 32
 17985
 4
 50
 3478
0
6
17985
 32
 Peta Krzysztof
 66.0
 51
 16755
 6
 51
 1205
495
6
16260
 33
 Lis Rafał
 67.5
 51
 12630
 6
 51
 1230
0
6
12630
 34
 Gabiś Marcin
 33.5
 33.5
 15980
 4
 51.5
 5495
0
6
15980
 35
 Boliński Jacek
 34.0
 34
 15220
 4
 52
 631
0
6
15220
 36
 Barczak Janusz
 34.0
 34
 14235
 4
 52
 541
0
6
14235
 37
 Adamek Waldemar
 35.0
 35
 17185
 4
 53
 902
0
6
17185
 38
 Prymas Robert
 36.0
 36
 19710
 4
 54
 1083
0
6
19710
 39
 Franek Tomasz
 36.0
 36
 16380
 4
 54
 5072
0
6
16380
 40
 Kańduła Paweł
 72.0
 55
 12645
 6
 55
 1210
3130
6
9515
 41
 Binkowski Dawid
 39.0
 39
 16420
 4
 57
 4775
0
6
16420
 42
 Kłokowski Marcin
 40.0
 40
 16175
 4
 58
 873
0
6
16175
 43
 Wlazło Paweł
 4.0
 4
 13080
 2
 58
 3936
0
6
13080
 44
 Korzeniowski Sebastian
 4.0
 4
 9410
 2
 58
 296
0
6
9410
 45
 Wojtas patrycja
 5.0
 5
 26490
 2
 59
 251
0
6
26490
 46
 Potocki Łukasz
 5.0
 5
 6235
 2
 59
 6475
0
6
6235
 47
 Hoppe Henryk
 6.0
 6
 5630
 2
 60
 1201
0
6
5630
 48
 Skórzewski Hubert
 8.0
 8
 15530
 2
 62
 888
0
6
15530
 49
 Lange Janusz
 9.0
 9
 15100
 2
 63
 201
0
6
15100
 50
 Pochylski Roman
 45.5
 45.5
 9460
 4
 63.5
 764
0
6
9460
 51
 Lipiecki Grzegorz
 10.0
 10
 6325
 2
 64
 5021
0
6
6325
 52
 Hajdrych Dariusz
 11.0
 11
 15320
 2
 65
 3810
0
6
15320
 53
 Goman Dawid
 47.0
 47
 11965
 4
 65
 5383
0
6
11965
 54
 Geisler Kamil
 12.0
 12
 19090
 2
 66
 470
0
6
19090
 55
 Jackowski Damian
 13.0
 13
 19210
 2
 67
 748
0
6
19210
 56
 Kaj Michał
 13.0
 13
 16390
 2
 67
 3649
0
6
16390
 57
 Awgul Ireneusz
 13.0
 13
 4670
 2
 67
 6215
0
6
4670
 58
 Laube Przemysław
 13.0
 13
 2965
 2
 67
 5389
0
6
2965
 59
 Orłowski Krzysztof
 14.0
 14
 6590
 2
 68
 5
0
6
6590
 60
 Gutowski Andrzej
 14.0
 14
 3935
 2
 68
 3094
0
6
3935
 61
 Krzemieniewski Mariusz
 14.0
 14
 3280
 2
 68
 806
0
6
3280
 62
 Bolczyk Jacek
 14.0
 14
 2665
 2
 68
 6676
0
6
2665
 63
 Bucholz Rafał
 14.0
 14
 2570
 2
 68
 6675
0
6
2570
 64
 Roszak Jacek
 15.0
 15
 14990
 2
 69
 836
0
6
14990
 65
 Ignaczak Mateusz
 51.0
 51
 14125
 4
 69
 6486
0
6
14125
 66
 Gulik Arkadiusz
 15.0
 15
 5430
 2
 69
 6181
0
6
5430
 67
 Laskowski Sylwester
 15.0
 15
 1610
 2
 69
 6673
0
6
1610
 68
 Brudniewicz Marcin
 52.0
 52
 15360
 4
 70
 5716
0
6
15360
 69
 Mierzejewski Jacek
 16.0
 16
 8825
 2
 70
 589
0
6
8825
 70
 Pietrzak Arkadiusz
 17.0
 17
 3885
 2
 71
 5915
0
6
3885
 71
 Łój Mariola
 17.0
 17
 3730
 2
 71
 477
0
6
3730
 72
 BARTCZAK MARCIN
 18.0
 18
 13110
 2
 72
 5273
0
6
13110
 73
 Paprocki Przemysław
 18.0
 18
 12600
 2
 72
 2657
0
6
12600
 74
 Kałużny Krzysztof
 18.0
 18
 3730
 2
 72
 209
0
6
3730
 75
 Kieroń Marcin
 18.0
 18
 2030
 2
 72
 1222
0
6
2030
 76
 Gałanik Andrzej
 18.0
 18
 1195
 2
 72
 881
0
6
1195
 77
 Rabczewski Rafał
 19.0
 19
 11560
 2
 73
 2677
0
6
11560
 78
 Stasiak Hieronim
 19.5
 19.5
 13710
 2
 73.5
 304
0
6
13710
 79
 Marcińczak Lech
 20.0
 20
 1605
 2
 74
 899
0
6
1605
 80
 Dylewski Andrzej
 21.0
 21
 11460
 2
 75
 3812
0
6
11460
 81
 Kantanista Krzysztof
 21.5
 21.5
 15130
 2
 75.5
 6492
0
6
15130
 82
 Kuta Przemysław
 22.0
 22
 16830
 2
 76
 3920
0
6
16830
 83
 Zieliński Piotr
 4.0
 4
 5570
 1
 76
 5430
0
6
5570
 84
 Pędziński Przemysław
 4.0
 4
 2565
 1
 76
 779
0
6
2565
 85
 Kulesza Dariusz
 24.0
 24
 2240
 2
 78
 4705
0
6
2240
 86
 Kołodziej Marcin
 24.0
 24
 1840
 2
 78
 2614
0
6
1840
 87
 Łysiak Mariusz
 24.0
 24
 1410
 2
 78
 6477
0
6
1410
 88
 Dwornik Jarosław
 25.0
 25
 12920
 2
 79
 221
0
6
12920
 89
 Begier Rafał
 25.0
 25
 10920
 2
 79
 2832
0
6
10920
 90
 Puchała Adrian
 25.0
 25
 2790
 2
 79
 5595
0
6
2790
 91
 Wajman Dawid
 25.0
 25
 2440
 2
 79
 420
0
6
2440
 92
 Kuflowski Bartosz
 44.0
 44
 6895
 3
 80
 5714
0
6
6895
 93
 Garstka Mariusz
 28.0
 28
 620
 2
 82
 689
0
6
620
 94
 Magnucki Mirosław
 11.0
 11
 0
 1
 83
 6672
0
6
0
 95
 Słomka Daniel
 30.0
 30
 1225
 2
 84
 1193
0
6
1225
 96
 Koprowicz Sylwester
 30.0
 30
 810
 2
 84
 5424
0
6
810
 97
 Malesza Jolanta
 31.0
 31
 8770
 2
 85
 6488
0
6
8770
 98
 Modelski Karol
 13.0
 13
 7780
 1
 85
 6490
0
6
7780
 99
 Jąkalski Jakub
 32.0
 32
 8660
 2
 86
 6489
0
6
8660
 100
 Kamiński Adam
 15.0
 15
 3200
 1
 87
 6494
0
6
3200







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Burda Michał
 5.0
 5
 12400
 4
 23
 4951
 2
 Nadlewski Adam
 3.0
 3
 12000
 2
 57
 6671
 3
 Dudziak Mateusz
 4.0
 4
 1370
 2
 58
 6649









Wyniki poszczególnych
tur:

2016-03-19, Licheń
2016-03-20, Licheń
2016-08-27, Poznań
2016-08-28, Poznań
2016-10-15, Piła
2016-10-16, Piła


Klasyfikacja drużynowa