autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2009
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
Zielonka Remigiusz
45.0
3
47540
9
3
2
Wilusz Jarosław
19.0
4
15030
4
4
3
Górski Marian
21.0
6
35260
6
6
4
Niedorozow Antoliusz
20.0
7
20730
6
7
5
Barański Dariusz
49.0
7
19585
7
7
6
Komorniczak Dariusz
7.0
7
11160
3
7
7
Widak Wiesław
23.0
7
7700
5
7
8
Baranowski Tomasz
45.0
8
30725
9
8
9
Balcerek Agnieszka
13.0
8
19860
4
8
10
Filocha Paweł
37.0
8
19485
6
8
11
Jankowski Dariusz
14.0
8
19035
4
8
12
Duda Zbigniew
28.0
8
18875
5
8
13
Pogonowski Bartłomiej
14.0
8
10310
4
8
14
Grzegorzewski Paweł
17.0
8
10260
4
8
15
Garbarz Lech
8.0
8
9831
3
8
16
Śmieszek Paweł
8.0
8
6795
3
8
17
Pszczeliński Zbigniew
36.0
9
13805
6
9
18
Gwiazdoń Krzysztof
29.0
9
10980
5
9
19
Bartnicki Klaudiusz
29.0
9
10850
4
9
20
Pająk Grzegorz
9.0
9
8525
3
9
21
Niewczas Tadeusz
17.0
9
7375
4
9
22
Przytuła Adam
10.0
10
16985
3
10
23
Kupren Tomasz
21.0
11
27225
4
11
24
Chłopecki Maciej
11.0
11
10380
3
11
25
Dudek Dominik
50.0
11
8030
4
11
26
Larisch Piotr
11.0
11
5885
3
11
27
Grajczak Dariusz
11.0
11
5220
3
11
28
Walczak Wiktor
51.0
12
18120
4
12
29
Michalak Mirosław
32.0
13
10090
5
13
30
Kałużny Krzysztof
13.0
13
7885
3
13
31
Mazurczak Grzegorz
13.0
13
7815
3
13
32
Suwada Robert
62.0
14
25595
8
14
33
Worek Piotr
36.0
14
9065
5
14
34
Studniarz Dariusz
23.0
14
8920
4
14
35
Mylka Maciej
28.0
14
8105
4
14
36
Larisch Bożena
14.0
14
5120
3
14
37
Kozak Janusz
15.0
15
18025
3
15
38
Orłowski Krzysztof
24.0
15
17100
4
15
39
Kazimierczak Sylwester
15.0
15
9515
3
15
40
Lietz Krzysztof
77.0
15
7995
8
15
41
Dembek Roman
27.0
15
4270
4
15
42
Stasiak Krystyna
179.0
16
19480
14
16
43
Lejda Mariusz
26.0
16
8849
4
16
44
Górecki Kamil
27.0
16
8485
4
16
45
Wudz Jacek
16.0
16
8075
3
16
46
Leszczyński Jan
27.0
16
6725
4
16
47
Lach Szymon
36.0
16
4315
5
16
48
Ciastoń Andrzej
162.0
17
14856
14
17
49
Nowaczyk Krzysztof
17.0
17
13107
3
17
50
Basiak Paweł
29.0
18
5190
4
18
51
Tara Wojciech
30.0
18
2705
4
18
52
Jackowski Damian
33.0
19
13260
4
19
53
Baran Mariusz
19.0
19
6700
3
19
54
Oktabski Mateusz
32.0
19
6311
4
19
55
Piotrowicz Piotr
36.0
20
14125
4
20
56
Bukojemski Krzysztof
36.0
20
4095
4
20
57
Wiziecki Tadeusz
33.0
21
18390
4
21
58
Głowacki Jacek
34.0
21
5275
4
21
59
Miernik Maciej
72.0
21
5002
5
21
60
Rutkowski Wojciech
21.0
21
4615
3
21
61
Stefańczyk Tomasz
41.0
21
4255
5
21
62
Kulka Artur
42.0
22
10240
5
22
63
Pietrzyk Robert
48.0
22
6802
5
22
64
Siekiera Wiktor
22.0
22
6160
3
22
65
Mazurkiewicz Andrzej
34.0
22
4200
4
22
66
Radkiewicz Mirosław
38.0
22
3785
4
22
67
Filocha Adam
48.0
23
16770
5
23
68
Kaczmarek Zbigniew
2.0
2
6220
2
23
69
Opałka Arkadiusz
40.0
23
4947
4
23
70
Sternal Stanisław
23.0
23
4635
3
23
71
Głód Ryszard
23.0
23
3820
3
23
72
Mrożkiewicz Bogusław
35.0
23
3235
4
23
73
Migdalski Dariusz
38.0
24
17835
4
24
74
Szczepański Leszek
37.0
24
9935
4
24
75
Kwocz Kamil
24.0
24
7685
3
24
76
Sobczak Jan
38.0
24
2755
4
24
77
Nysztal Tomasz
4.0
4
17095
2
25
78
Siara Olgierd
25.0
25
7720
3
25
79
Grzywacz Krzysztof
4.0
4
4325
2
25
80
Sądel Marcin
57.0
25
2626
5
25
81
Sanecki Robert
37.0
26
5735
4
26
82
Szymaniec Krzysztof
27.0
27
7395
3
27
83
Bartkiewicz Jarosław
28.0
28
14035
3
28
84
Mirowski Mirosław
28.0
28
8230
3
28
85
Starosta Bartek
7.0
7
2050
2
28
86
Szyc Ireneusz
29.0
29
12110
3
29
87
Korzeniowski Sebastian
29.0
29
12030
3
29
88
Pielka Henryk
8.0
8
2865
2
29
89
Ziach Grzegorz
29.0
29
2805
3
29
90
Rzepczyński Jakub
9.0
9
4285
2
30
91
Długołęcki Artur
9.0
9
3765
2
30
92
Buczkowski Tadeusz
10.0
10
12235
2
31
93
Sitarz Marek
10.0
10
4015
2
31
94
Kwapień Łukasz
10.0
10
3330
2
31
95
Kupczewski Wojciech
10.0
10
1635
2
31
96
Stańczyk Marcin
11.0
11
14880
2
32
97
Puzanow Mariusz
11.0
11
1680
2
32
98
Fic Paweł
12.0
12
9400
2
33
99
Jedliński Maciej
33.0
33
3058
3
33
100
Sołtysik Krzysztof
12.0
12
2685
2
33
101
Ilkow Wojciech
12.0
12
2020
2
33
102
Piperek Marek
48.0
33
1245
4
33
103
Kuczaj Andrzej
13.0
13
5310
2
34
104
Iwoka Tomasz
13.0
13
5240
2
34
105
Busiakiewicz Remigiusz
34.0
34
4100
3
34
106
Rzepczyński Marcin
13.0
13
3430
2
34
107
Kozieł Piotr
13.0
13
3155
2
34
108
Koczur Przemysław
13.0
13
2415
2
34
109
Owczarczuk Mirosław
14.0
14
9435
2
35
110
Flaga Paweł
14.0
14
4345
2
35
111
Zalewska Ewa
35.0
35
2665
3
35
112
Dubis Marek
35.0
35
2581
3
35
113
Samuel Bogdan
36.0
36
5790
3
36
114
Iwoła Tomasz
15.0
15
4465
2
36
115
Krak Marek
36.0
36
2125
3
36
116
Matlak Bogumił
51.0
36
550
4
36
117
Łapiński Andrzej
37.0
37
11925
3
37
118
Dwornik Jarosław
16.0
16
2010
2
37
119
Batog Robert
38.0
38
8565
3
38
120
Glinka Robert
17.0
17
2705
2
38
121
Kuśnierz Władysław
58.0
38
1995
4
38
122
Ambroziak Andrzej
18.0
18
2920
2
39
123
Dziub Danuta
39.0
39
2530
3
39
124
Królczyk Marek
19.0
19
9195
2
40
125
Wojtak Radosław
19.0
19
4365
2
40
126
Grabarczyk Marek
19.0
19
4305
2
40
127
Blomkowski Antoni
19.0
19
3035
2
40
128
Mylka Eugeniusz
19.0
19
940
2
40
129
Tretyn Leszek
20.0
20
13470
2
41
130
Tykwińska Patrycja
41.0
41
3310
3
41
131
Maryjowski Adam
21.0
21
3030
2
42
132
Maciejewski Andrzej
21.0
21
2750
2
42
133
Fornalik Ireneusz
21.0
21
2593
2
42
134
Bałut Rafał
21.0
21
790
2
42
135
Alefierowicz Marek
1.0
1
8015
1
43
136
Cesarz Maciej
1.0
1
5520
1
43
137
Witkowski Bogosław
1.0
1
5125
1
43
138
Sochań Jakub
1.0
1
4780
1
43
139
Przygoda Marcin
1.0
1
4030
1
43
140
Szczęch Jerzy
43.0
43
3650
3
43
141
Wolny Krzysztof
1.0
1
3100
1
43
142
Chorab Sebastian
1.0
1
2765
1
43
143
Stefaniak Wojciech
1.0
1
2440
1
43
144
Zięba Mariusz
1.0
1
1425
1
43
145
Dzikiewicz Kamil
1.0
1
955
1
43
146
Romanowski Marek
2.0
2
6965
1
44
147
Lach Paweł
2.0
2
6260
1
44
148
Hibszer Sławomir
2.0
2
5730
1
44
149
Foret Rman
2.0
2
5305
1
44
150
Piasecki Wiesław
2.0
2
5180
1
44
151
Krzysztofik Dariusz
2.0
2
4100
1
44
152
Górniak Patryk
2.0
2
3235
1
44
153
Giluk Andrzej
2.0
2
2800
1
44
154
Grabarczyk Grzegorz
23.0
23
2555
2
44
155
Gajecki Piotr
2.0
2
2265
1
44
156
Nawrocki Tomasz
2.0
2
2190
1
44
157
Kusak Roman
23.0
23
1717
2
44
158
Mączka Sebastian
2.0
2
1550
1
44
159
Soliwoda Jacek
3.0
3
6610
1
45
160
Czubek Dariusz
3.0
3
5345
1
45
161
Bednarski Robert
3.0
3
4874
1
45
162
Sarnecki Dariusz
3.0
3
4050
1
45
163
Krupa Rafał
3.0
3
3985
1
45
164
Kępiński Zbigniew
3.0
3
3060
1
45
165
Chłopecki Piotr
3.0
3
2845
1
45
166
Hyla Bogusław
24.0
24
1789
2
45
167
Maj Marek
3.0
3
1115
1
45
168
Jędras Łukasz
25.0
25
5925
2
46
169
Horemski Tomasz
4.0
4
4325
1
46
170
Ciesielski Krzysztof
4.0
4
4170
1
46
171
Olszewski Maciej
25.0
25
3760
2
46
172
Kulikowski Kamil
4.0
4
3540
1
46
173
Dobrowolski Piotr
4.0
4
2900
1
46
174
Skowroński Krzysztof
4.0
4
2755
1
46
175
Wiech Aleksander
4.0
4
2120
1
46
176
Ratajski Marek
4.0
4
1800
1
46
177
Bożek Władysław
4.0
4
910
1
46
178
Piechowiak Krzysztof
4.0
4
570
1
46
179
Matuszewski Mieczysław
4.0
4
550
1
46
180
Murczak Antoni
4.0
4
350
1
46
181
Bieliński Piotr
5.0
5
8770
1
47
182
Nowicki Adrian
5.0
5
7006
1
47
183
Jabłoński Marcin
5.0
5
6340
1
47
184
Łój Ryszard
5.0
5
4770
1
47
185
Góra Cezary
5.0
5
3855
1
47
186
Krupiński Kamil
5.0
5
3580
1
47
187
Wyczawski Stanisław
5.0
5
2340
1
47
188
Kozak Mateusz
5.0
5
1720
1
47
189
Brzozowski Krzysztof
26.0
26
580
2
47
190
Ktokowski Marcin
5.0
5
500
1
47
191
Kulka Lidia
5.0
5
315
1
47
192
Murzyn Bogusław
6.0
6
6480
1
48
193
Szaniawa Mariusz
6.0
6
3870
1
48
194
Lach Jusztyna
6.0
6
3620
1
48
195
Pintal Gwidon
6.0
6
3005
1
48
196
Romanowski Łukasz
6.0
6
2895
1
48
197
Janik Grzegorz
27.0
27
2495
2
48
198
Zarychta Robert
27.0
27
2170
2
48
199
Bukała Władysław
6.0
6
2165
1
48
200
Rączka Leszek
6.0
6
1650
1
48
201
Urbaniak Sławomir
6.0
6
1420
1
48
202
Banda Krzysztof
6.0
6
1200
1
48
203
Kubasik Krzysztof
27.0
27
1005
2
48
204
Pietrzak Daniel
6.0
6
920
1
48
205
Bronicki Tomasz
27.0
27
455
2
48
206
Ziąber Janusz
6.0
6
430
1
48
207
Gierz Marek
6.0
6
410
1
48
208
Naruszewicz Mirosław
28.0
28
6795
2
49
209
Samol Krzysztof
28.0
28
4870
2
49
210
Gaweł Szymon
7.0
7
3795
1
49
211
Mazurek Robert
7.0
7
3100
1
49
212
Dukarski Adam
7.0
7
2505
1
49
213
Łubasiewicz Andrzej
7.0
7
2295
1
49
214
Wolny Damian
7.0
7
2170
1
49
215
Fedan Marian
7.0
7
1820
1
49
216
Wódz Tomasz
7.0
7
1270
1
49
217
Mikszto Waldemar
7.0
7
1100
1
49
218
Pawlak Arkadiusz
7.0
7
990
1
49
219
Ziemba Mariusz
7.0
7
930
1
49
220
Jóska Dawid
7.0
7
730
1
49
221
Ogonowski Grzegorz
7.0
7
645
1
49
222
Michalak Rafał
7.0
7
380
1
49
223
Mujta Marcin
8.0
8
8310
1
50
224
Pieczko Zbigniew
8.0
8
5415
1
50
225
Górecki Kacper
8.0
8
3940
1
50
226
Domagała Andrzej
8.0
8
2505
1
50
227
Popiołek Michał
8.0
8
2200
1
50
228
Tykwińska Patrycja
29.0
29
2165
2
50
229
Ziółkowski Kacper
8.0
8
2050
1
50
230
Wichrowski Krzysztof
8.0
8
1745
1
50
231
Dylczyk Radosław
8.0
8
1260
1
50
232
Bąkowicz Damian
8.0
8
935
1
50
233
Urbanicz Władysław
8.0
8
610
1
50
234
Droń Piotr
8.0
8
420
1
50
235
Mania Michał
8.0
8
350
1
50
236
Urbański Zbigniew
8.0
8
115
1
50
237
Kowalski Marcin
9.0
9
7750
1
51
238
Zieliński Marek
9.0
9
5720
1
51
239
Klasek Petr
9.0
9
4185
1
51
240
Znaniecki Jacek
9.0
9
3720
1
51
241
Kaczmarski Andrzej
51.0
51
2415
3
51
242
Bednarek Grzegorz
9.0
9
1725
1
51
243
Grdeń Bogusław
9.0
9
1400
1
51
244
Skarbek Wiesław
9.0
9
1145
1
51
245
Zieliński Adam
9.0
9
825
1
51
246
Postawczuk Józef
9.0
9
715
1
51
247
Boruta Andrzej
9.0
9
380
1
51
248
Kasztelan Maciej
9.0
9
370
1
51
249
Matczak Artur
30.0
30
235
2
51
250
Cichoń Marek
9.0
9
175
1
51
251
Andrychowski Andrzej
10.0
10
7360
1
52
252
Dąbrowski Karol
10.0
10
2960
1
52
253
Boliński Jacek
10.0
10
1980
1
52
254
Paurowicz Łukasz
10.0
10
1505
1
52
255
Filipczyk Joachim
10.0
10
1500
1
52
256
Wróbel Dariusz
10.0
10
1355
1
52
257
Klimek Marek
10.0
10
860
1
52
258
Niewiadomski Artur
10.0
10
780
1
52
259
Maksymiak Władysław
10.0
10
120
1
52
260
Wróblewski Patryk
10.0
10
110
1
52
261
Rosłan Andrzej
11.0
11
4240
1
53
262
Niemyjski Mariusz
11.0
11
3965
1
53
263
Skorzyński Stanisław
11.0
11
3170
1
53
264
Lichodziejewski Stanisław
11.0
11
2760
1
53
265
Kolassa Sylwester
32.0
32
1970
2
53
266
Kacperkiewicz Tomasz
11.0
11
1865
1
53
267
Szubierajski Marcin
11.0
11
1305
1
53
268
Grzegorzewski Tomasz
11.0
11
1220
1
53
269
Wieczorek Czesław
11.0
11
1040
1
53
270
Zimniak Ryszard
11.0
11
1015
1
53
271
Woźniak Edward
11.0
11
945
1
53
272
Adamczyk Łukasz
11.0
11
840
1
53
273
Kubaczewski Wojciech
11.0
11
745
1
53
274
Kocik Robert
11.0
11
630
1
53
275
Furgalski Ryszard
32.0
32
610
2
53
276
Maryjowski Paweł
11.0
11
560
1
53
277
Kula Bogusław
11.0
11
445
1
53
278
Mierzejewski Jacek
11.0
11
190
1
53
279
Lach Justyna
11.0
11
80
1
53
280
Dygas Zbigniew
11.0
11
70
1
53
281
Burnat Paweł
11.0
11
50
1
53
282
Ziemniewicz Dariusz
12.0
12
3825
1
54
283
Dera Marek
12.0
12
1850
1
54
284
Makowski Karol
12.0
12
1390
1
54
285
Brygoła Andrzej
12.0
12
1050
1
54
286
Chodor Rafał
12.0
12
980
1
54
287
Karwowski Kazimierz
12.0
12
920
1
54
288
Giza Jarosław
12.0
12
520
1
54
289
Brzezowski Michał
12.0
12
500
1
54
290
Fabijańczuk Dariusz
12.0
12
355
1
54
291
Szturemski Mariusz
12.0
12
345
1
54
292
Nędza Piotr
12.0
12
215
1
54
293
Hańderek Dariusz
12.0
12
200
1
54
294
Stankiewicz Leszek
12.0
12
130
1
54
295
Wilk Kamil
12.0
12
110
1
54
296
Cyperski Piotr
12.0
12
60
1
54
297
Bednarski Grzegorz
13.0
13
6840
1
55
298
Dudziński Kazimierz
13.0
13
1080
1
55
299
Godlewski Michał
13.0
13
960
1
55
300
Sałek Ludwik
13.0
13
755
1
55
301
Pilarski Robert
13.0
13
620
1
55
302
Moskal Tomasz
13.0
13
435
1
55
303
Wiśniewski Jarosław
13.0
13
305
1
55
304
Wanat Jan
13.0
13
200
1
55
305
Naleśnik Zenon
13.0
13
140
1
55
306
Gacoń Robert
13.0
13
30
1
55
307
Santarek Piotr
13.0
13
30
1
55
308
Mordak Wojciech
14.0
14
2610
1
56
309
Ryncarz Władysław
14.0
14
445
1
56
310
Kurman Brunon
35.0
35
335
2
56
311
Łoskot Piotr
14.0
14
105
1
56
312
Wąsowski Grzegorz
14.0
14
100
1
56
313
Frank Piotr
14.0
14
60
1
56
314
Poręczewski Tomasz
14.0
14
25
1
56
315
Jasiński Dariusz
15.0
15
720
1
57
316
Lech Bogusław
15.0
15
450
1
57
317
Wojtas Dominik
15.0
15
390
1
57
318
Maślak Dominik
15.0
15
360
1
57
319
Stasiak Władysław
15.0
15
0
1
57
320
Stasiak Hieronim
37.0
37
1720
2
58
321
Kalicki Stanisław
16.0
16
1246
1
58
322
Drgas Joanna
16.0
16
760
1
58
323
Tarasiuk Andrzej
16.0
16
345
1
58
324
Pyć Leszek
16.0
16
280
1
58
325
Żok Waldemar
16.0
16
260
1
58
326
Gromek Dariusz
17.0
17
3070
1
59
327
Starczewski Leszek
17.0
17
250
1
59
328
Kotlarski Paweł
17.0
17
160
1
59
329
Macuda Bogusław
17.0
17
10
1
59
330
Król Mieczysław
18.0
18
1060
1
60
331
Gajewski Adrian
18.0
18
160
1
60
332
Warcholiński Eugeniusz
18.0
18
0
1
60
333
Matusiak Karolina
18.0
18
0
1
60
334
Sadłowski Tomasz
19.0
19
2800
1
61
335
Kotwicki Marcin
19.0
19
575
1
61
336
Bock Lech
20.0
20
0
1
62
337
Thomas Tom
20.0
20
0
1
62
338
Polanko Jarosław
20.0
20
0
1
62
339
Grabarz Lech
20.0
20
0
1
62
340
Pieńkowski Radosław
21.0
21
485
1
63
341
Szeligowski Piotr
21.0
21
60
1
63
342
Szporko Tomasz
65.0
65
1615
3
65
343
Ginda Sylwester
54.0
54
325
2
75
344
Jurczyński Andrzej
58.0
58
30
2
79
345
Abucewicz Władysław
39.0
39
0
1
81
346
Matejczuk Stanisław
63.0
63
0
2
84
347




Wyniki poszczególnych
tur:

2009-03-15, Elbląg
2009-03-22, Żabno
2009-04-04, Szymanowice
2009-04-05, Kobiałka
2009-04-18, Lipsko
2009-04-19, Kraków
2009-04-26, Radymno
2009-04-26, Szymanowice
2009-05-01, Warszawa
2009-05-03, Miejska Górka
2009-05-09, Rajsko
2009-05-16, Nakło
2009-05-17, Płock
2009-05-30, Kraków
2009-05-31, Bełchatów
2009-06-06, Opole
2009-06-21, Szymonka
2009-07-05, Miejska Górka
2009-07-18, Płock
2009-07-26, Poznań
2009-08-01, Dwory
2009-09-06, Nakło
2009-09-12, Bełchatów
2009-09-13, Szymonka
2009-09-19, Opole
2009-09-20, Kraków
2009-09-20, Poznań