autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2010
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
Walczak Wiktor
18.0
3
20355
4
3
2
Zielonka Remigiusz
3.0
3
17860
3
3
3
Filipczyk Joachim
5.0
3
10150
4
3
4
Woszczyk Sebastian
13.0
6
13410
4
6
5
Wiziecki Tadeusz
12.0
7
25065
4
7
6
Kulka Artur
30.0
8
16260
5
8
7
Duda Zbigniew
19.0
8
13620
5
8
8
Komorniczak Dariusz
23.0
9
9725
5
9
9
Leszczyński Jan
9.0
9
8515
3
9
10
Balcerek Agnieszka
26.0
10
19217
6
10
11
Plutowski Andrzej
16.0
10
10835
4
10
12
Niedorozow Antoliusz
16.0
10
7400
4
10
13
Kazimierczak Sylwester
10.0
10
6370
3
10
14
Dobrowolski Piotr
26.0
11
15495
5
11
15
Pietrzyk Robert
53.0
11
8635
8
11
16
Korytowski Zbigniew
19.0
12
21325
4
12
17
Migdalski Dariusz
31.0
12
20778
5
12
18
Fic Paweł
23.0
12
20730
4
12
19
Kozak Janusz
12.0
12
19000
3
12
20
Kocikowski Artur
24.0
12
17490
4
12
21
Korzeniowski Sebastian
12.0
12
11154
3
12
22
Zajączkowski Marek
12.0
12
8160
3
12
23
Garbarz Lech
12.0
12
7975
3
12
24
Szymaniec Krzysztof
25.0
12
7755
5
12
25
Jankowski Dariusz
12.0
12
7645
3
12
26
Tretyn Leszek
33.0
13
22585
5
13
27
Przytuła Adam
23.0
13
15405
4
13
28
Siewaszko Maciej
13.0
13
12495
3
13
29
Dylczyk Radosław
38.0
14
7765
5
14
30
Murczak Antoni
14.0
14
7195
3
14
31
Wiech Aleksander
23.0
14
6545
4
14
32
Witkowski Michał
26.0
15
7615
4
15
33
Szyc Ireneusz
28.0
16
20065
4
16
34
Baranowski Tomasz
45.0
16
13990
6
16
35
Busiakiewicz Remigiusz
45.0
16
11330
6
16
36
Dudek Dominik
26.0
16
6815
4
16
37
Wilusz Jarosław
28.0
16
6760
4
16
38
Baszkiewicz Maciej
26.0
16
5255
4
16
39
Pszczeliński Zbigniew
25.0
16
3220
4
16
40
Stasiak Krystyna
102.0
17
9605
11
17
41
Lange Janusz
18.0
18
11740
3
18
42
Ciastoń Andrzej
80.0
18
9130
9
18
43
Stańczyk Marcin
18.0
18
8025
3
18
44
Bąkowicz Damian
40.0
18
6345
5
18
45
Tomczak Sławomir
20.0
20
10165
3
20
46
Widak Wiesław
20.0
20
7210
3
20
47
Kupren Tomasz
21.0
21
16520
3
21
48
Andrychowski Andrzej
32.0
21
15575
4
21
49
Górecki Kacper
21.0
21
9130
3
21
50
Mrożkiewicz Bogusław
36.0
21
4280
4
21
51
Żok Waldemar
21.0
21
2270
3
21
52
Mikołajczewski Marek
34.0
22
14795
4
22
53
Jędras Łukasz
22.0
22
8325
3
22
54
Samol Krzysztof
22.0
22
2445
3
22
55
Wieczorek Czesław
2.0
2
8440
2
23
56
Pająk Mariusz
23.0
23
4980
3
23
57
Batog Robert
24.0
24
6820
3
24
58
Morchel Maciej
36.0
24
4670
4
24
59
Dudek Łukasz
4.0
4
9420
2
25
60
Ziach Grzegorz
25.0
25
5300
3
25
61
Wolny Damian
4.0
4
3745
2
25
62
Żydaczek Przemysław
5.0
5
15325
2
26
63
Cesarz Maciej
5.0
5
9300
2
26
64
Iwoła Tomasz
5.0
5
7380
2
26
65
Barański Ryszard
40.0
26
4510
4
26
66
Stefańczyk Tomasz
26.0
26
4230
3
26
67
Skarbek Wiesław
5.0
5
4065
2
26
68
Piątek Paweł
6.0
6
8165
2
27
69
Siara Olgierd
6.0
6
6790
2
27
70
Barański Dariusz
6.0
6
5780
2
27
71
Mazurczak Grzegorz
7.0
7
8715
2
28
72
Górecki Kamil
7.0
7
7175
2
28
73
Ryncarz Władysław
41.0
28
6010
4
28
74
REYNOWSKI BARTOSZ
8.0
8
10015
2
29
75
Opałka Arkadiusz
29.0
29
4665
3
29
76
Żytkiewicz Krzysztof
9.0
9
6025
2
30
77
Pająk Grzegorz
30.0
30
2940
3
30
78
Śmieszek Paweł
11.0
11
4235
2
32
79
Furgalski Ryszard
11.0
11
3885
2
32
80
Majewski Bogusław
11.0
11
3610
2
32
81
Kałużny Krzysztof
12.0
12
3175
2
33
82
Magdzik Sylwester
33.0
33
2115
3
33
83
Matlak Bogumił
12.0
12
1895
2
33
84
Grabarczyk Marek
33.0
33
1715
3
33
85
ŚWITAŁA IRENEUSZ
13.0
13
3955
2
34
86
Gwiazdoń Krzysztof
13.0
13
3085
2
34
87
Smoliński Bartosz
14.0
14
12205
2
35
88
Tara Wojciech
14.0
14
5165
2
35
89
Borowicz Zbigniew
14.0
14
4820
2
35
90
Wolny Krzysztof
14.0
14
3365
2
35
91
Stanisławski Krzysztof
14.0
14
2810
2
35
92
Bednarek Grzegorz
15.0
15
2130
2
36
93
Łuszczki Julian
16.0
16
8230
2
37
94
Maślak Dominik
16.0
16
6420
2
37
95
Głowacki Jacek
16.0
16
4195
2
37
96
Grdeń Bogusław
16.0
16
3340
2
37
97
Florczuk Jan
17.0
17
7435
2
38
98
Kowalski Marcin
17.0
17
4980
2
38
99
Kubiak Artur
17.0
17
3895
2
38
100
Wojtas Dominik
17.0
17
3435
2
38
101
Sitarz Marek
17.0
17
3010
2
38
102
Olejarz Kazimierz
17.0
17
2150
2
38
103
Kalicki Stanisław
18.0
18
2320
2
39
104
Błachno Franciszek
18.0
18
1455
2
39
105
Sułek Mariusz
19.0
19
2665
2
40
106
Kulka Lidia
19.0
19
1580
2
40
107
Horemski Tomasz
20.0
20
5185
2
41
108
Borowski Grzegorz
20.0
20
540
2
41
109
Maślanka Daniel
21.0
21
3160
2
42
110
Krupiński Kamil
1.0
1
8600
1
43
111
ILKÓW WOJCIECH
1.0
1
6780
1
43
112
Kłowas Krzysztof
1.0
1
6665
1
43
113
Urbański Zbigniew
1.0
1
4610
1
43
114
Niewczas Tadeusz
1.0
1
3980
1
43
115
Mizera Bartosz
1.0
1
3655
1
43
116
Hibszer Sławomir
1.0
1
3475
1
43
117
Milewski Zbigniew
1.0
1
2800
1
43
118
Wytrykus Marcin
1.0
1
2650
1
43
119
Zawada Jakub
1.0
1
2605
1
43
120
Bieńko Grzegorz
1.0
1
2480
1
43
121
Znaniecki Jacek
1.0
1
2270
1
43
122
Grabarczyk Grzegorz
22.0
22
2045
2
43
123
Krupa Rafał
1.0
1
1260
1
43
124
Korzeniowski Zdzisław
1.0
1
1040
1
43
125
Łapiński Andrzej
2.0
2
7920
1
44
126
Zalewska Ewa
2.0
2
6225
1
44
127
Hibszer Sławomir
2.0
2
2970
1
44
128
Busiakiewicz Maciej
2.0
2
2695
1
44
129
Hanacek Frantisek
2.0
2
2675
1
44
130
Stępień Piotr
2.0
2
2305
1
44
131
Krak Marek
2.0
2
1960
1
44
132
Siekiera Wiktor
2.0
2
1505
1
44
133
Domagała Andrzej
2.0
2
1160
1
44
134
Lejda Mariusz
2.0
2
1020
1
44
135
Jedliński Maciej
23.0
23
470
2
44
136
Drgas Joanna
3.0
3
2525
1
45
137
Noworyta Mariusz
3.0
3
2115
1
45
138
Labrzycki Marek
3.0
3
1915
1
45
139
Sokołowski Janusz
3.0
3
1740
1
45
140
Zasina Sławomir
3.0
3
1665
1
45
141
Lach Paweł
3.0
3
1390
1
45
142
Karolak Józef
3.0
3
1370
1
45
143
Dulczyk Radek
3.0
3
1065
1
45
144
Żmudzki Krystian
3.0
3
970
1
45
145
Feliczak Grzegorz
3.0
3
870
1
45
146
Stępniak Piotr
4.0
4
5675
1
46
147
JURCZAK PAWEŁ
4.0
4
4300
1
46
148
Malik Piotr
4.0
4
2545
1
46
149
Stachurski Arkadiusz
25.0
25
2225
2
46
150
Filocha Paweł
4.0
4
2215
1
46
151
Chyb Andrzej
4.0
4
1830
1
46
152
Sternal Stanisław
4.0
4
1660
1
46
153
Sobczuk Wiesław
4.0
4
1580
1
46
154
Skórzewski Hubert
4.0
4
1345
1
46
155
Tykwińska Patrycja
25.0
25
1020
2
46
156
Walkowiak Ireneusz
4.0
4
790
1
46
157
Mazurek Robert
4.0
4
750
1
46
158
Suwada Robert
4.0
4
680
1
46
159
Walicki Mirosław
4.0
4
641
1
46
160
Górecki Jacek
5.0
5
6560
1
47
161
Krzycki Arkadiusz
5.0
5
5395
1
47
162
Jastrząb Paweł
5.0
5
4055
1
47
163
Adamczyk Janusz
5.0
5
3375
1
47
164
Góra Marcin
5.0
5
3210
1
47
165
Dukarski Adam
5.0
5
2170
1
47
166
Stefaniak Wojciech
5.0
5
2155
1
47
167
Górski Marian
5.0
5
2135
1
47
168
PIŁAT PIOTR
5.0
5
1530
1
47
169
Tuchołka Wojciech
5.0
5
1170
1
47
170
Balcerek Adam
5.0
5
780
1
47
171
Samuel Bogdan
5.0
5
665
1
47
172
Bereżecki Arkadiusz
5.0
5
585
1
47
173
Pilarski Robert
6.0
6
6400
1
48
174
Larisch Piotr
6.0
6
3580
1
48
175
Trajnerowicz Andrzej
6.0
6
3140
1
48
176
Koryło Łukasz
6.0
6
2570
1
48
177
Szafrański Paweł
6.0
6
2225
1
48
178
ŁANGOWSKI ZENON
6.0
6
2225
1
48
179
Kolassa Sylwester
6.0
6
1620
1
48
180
Listwan Mirosław
6.0
6
640
1
48
181
Iwoka Tomasz
6.0
6
550
1
48
182
Kukla Rafał
6.0
6
346
1
48
183
Dubis Marek
6.0
6
235
1
48
184
Klasek Petr
7.0
7
3950
1
49
185
Głód Ryszard
7.0
7
2785
1
49
186
Rutkowski Wojciech
7.0
7
2670
1
49
187
Sprichal Petr
7.0
7
1865
1
49
188
Boliński Jacek
7.0
7
1725
1
49
189
Pieńkowski Radosław
7.0
7
1235
1
49
190
Dawidziuk Sylwester
7.0
7
1065
1
49
191
Kudra Bogusław
7.0
7
1060
1
49
192
Kielma Mariusz
7.0
7
1050
1
49
193
Gałaj Benedykt
7.0
7
950
1
49
194
Marchel Maciej
7.0
7
920
1
49
195
Liberka Rudolf
7.0
7
570
1
49
196
Chodor Rafał
7.0
7
508
1
49
197
Klimowicz Andrzej
7.0
7
480
1
49
198
Radkiewicz Mirosław
7.0
7
460
1
49
199
Karpik Marian
7.0
7
455
1
49
200
Nowak Paweł
7.0
7
395
1
49
201
Witkowski Piotr
7.0
7
300
1
49
202
Kurowski Krzysztof
8.0
8
6780
1
50
203
Wtulich Mariusz
8.0
8
6340
1
50
204
Fiebig Maik
8.0
8
3865
1
50
205
Plutowski Andrzej
8.0
8
3195
1
50
206
Popiołek Michał
8.0
8
3030
1
50
207
Kańduła Paweł
8.0
8
2060
1
50
208
Ciastoń Damian
8.0
8
2040
1
50
209
Dąbrowski Mirosław
8.0
8
1690
1
50
210
Brygoła Andrzej
8.0
8
1340
1
50
211
Wawrzyniak Kazimierz
8.0
8
970
1
50
212
Simiński Henryk
8.0
8
810
1
50
213
Stankiewicz Leszek
8.0
8
750
1
50
214
Wysocki Wojciech
8.0
8
525
1
50
215
Balyezin Hennadiy
8.0
8
525
1
50
216
Szulc Arkadiusz
8.0
8
449
1
50
217
Baszkiewicz Przemysław
8.0
8
320
1
50
218
Sierakowski Stanisław
8.0
8
246
1
50
219
Flaga Paweł
8.0
8
45
1
50
220
Markowicz Wojciech
9.0
9
5165
1
51
221
Kaczmarski Andrzej
9.0
9
3170
1
51
222
Kuśnierz Władysław
9.0
9
2740
1
51
223
Bałut Rafał
9.0
9
2360
1
51
224
Maksajda Dariusz
9.0
9
2225
1
51
225
Mazurek Krzysztof
9.0
9
2045
1
51
226
Chirowski Sylwester
9.0
9
1270
1
51
227
Filocha Adam
9.0
9
980
1
51
228
PRZYBYLSKI DAMIAN
9.0
9
945
1
51
229
Starosta Dariusz
9.0
9
710
1
51
230
Stachurski Arkadiusz
9.0
9
380
1
51
231
Kacprzak Łukasz
9.0
9
210
1
51
232
Sobczak Jan
9.0
9
157
1
51
233
Białdyga Maciej
9.0
9
110
1
51
234
Nowicki Adrian
10.0
10
5105
1
52
235
Kolaska Maciej
10.0
10
5020
1
52
236
Markowiec Jan
10.0
10
4620
1
52
237
Naruszewicz Mirosław
10.0
10
4415
1
52
238
Bezega Michał
10.0
10
2625
1
52
239
Studniarz Dariusz
10.0
10
2555
1
52
240
Brzozowski Tadeusz
10.0
10
2135
1
52
241
Bartnicki Klaudiusz
10.0
10
2090
1
52
242
Mirowski Mirosław
10.0
10
1955
1
52
243
Larisch Bożena
10.0
10
1630
1
52
244
Rybiński Sebastian
10.0
10
1540
1
52
245
Gottwald Andrzej
10.0
10
1010
1
52
246
Baum Dawid
10.0
10
910
1
52
247
Maciejewski Waldemar
10.0
10
885
1
52
248
Bębnista Artur
10.0
10
795
1
52
249
Rączka Leszek
10.0
10
490
1
52
250
Warcholiński Eugeniusz
10.0
10
475
1
52
251
Rynkiewicz Damian
10.0
10
365
1
52
252
Kaźmierczak Zbigniew
10.0
10
282
1
52
253
Michalak Mirosław
10.0
10
190
1
52
254
Płóciennik Zbigniew
10.0
10
170
1
52
255
Jakubowski Wojtek
10.0
10
165
1
52
256
Kijowski Grzegorz
10.0
10
85
1
52
257
Orłowski Krzysztof
11.0
11
2605
1
53
258
Gorycki Robert
11.0
11
2140
1
53
259
Biśtyga Maciej
11.0
11
1885
1
53
260
Cyganek Stanisław
11.0
11
1790
1
53
261
Musiał Jerzy
11.0
11
1640
1
53
262
Domański Krzysztof
11.0
11
1350
1
53
263
Foret Rman
11.0
11
975
1
53
264
Feferka Jerzy
11.0
11
810
1
53
265
Mujta Marcin
11.0
11
655
1
53
266
Maśanka Daniel
11.0
11
460
1
53
267
Sołtysik Krzysztof
11.0
11
305
1
53
268
Gorzelak Piotr
11.0
11
100
1
53
269
Wrzesień Grzegorz
12.0
12
2185
1
54
270
Wudz Jacek
12.0
12
1885
1
54
271
Kozłowski Krzysztof
12.0
12
680
1
54
272
Zimny Kamil
12.0
12
645
1
54
273
Bieliński Piotr
12.0
12
570
1
54
274
Marchwacki Zbigniew
12.0
12
395
1
54
275
Kędzierski Krzysztof
12.0
12
225
1
54
276
Smoliński Henryk
12.0
12
68
1
54
277
Kurman Brunon
12.0
12
0
1
54
278
Lidzbarski Ryszard
13.0
13
1515
1
55
279
Markowc Robert
13.0
13
1305
1
55
280
Dudkowski Paweł
13.0
13
805
1
55
281
Wenskowski Marcin
13.0
13
635
1
55
282
Urbaś Norbert
13.0
13
395
1
55
283
Szczęch Jerzy
13.0
13
390
1
55
284
Jastrzębski Henryk
13.0
13
180
1
55
285
Szponar Daniel
13.0
13
0
1
55
286
Stefaniak Piotr
14.0
14
1475
1
56
287
Pochylski Kamil
14.0
14
285
1
56
288
Dutkowski Paweł
14.0
14
225
1
56
289
Pazderski Włodzimierz
14.0
14
160
1
56
290
Duda Andrzej
15.0
15
0
1
57
291
Podstawczuk Józef
15.0
15
0
1
57
292
Blicharz Maria
15.0
15
0
1
57
293
Góra Cezary
6542.0
6542
10490
2
6563
294
Ziemniewicz Dariusz
6980.0
6980
6980
1
7022
295




Wyniki poszczególnych
tur:

2010-03-20, Konin
2010-03-28, Szymanowice
2010-04-10, Elbląg
2010-04-11, Nakło
2010-05-01, Opole
2010-05-03, Rzeszów
2010-05-22,Szymonka
2010-05-23,Żabno
2010-07-04, Rajsko
2010-07-10, Słok
2010-07-11, Zwoleń
2010-07-18, Płock
2010-07-25, Kraków
2010-07-25, Rogoźno
2010-08-01, Poznań
2010-08-15, Dwory