autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2012
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
JURCZAK PAWEŁ
8.0
3
25480
4
3
2
Migdalski Dariusz
21.0
4
22730
5
4
3
Worek Piotr
14.0
4
19145
4
4
4
Pawlak Arkadiusz
26.0
4
16034
6
4
5
Wieczorek Czesław
29.0
5
16855
6
5
6
Kowalczyk Artur
34.0
5
13895
6
5
7
Strózik Tomasz
5.0
5
12995
3
5
8
Szymaniec Krzysztof
22.0
5
8393
5
5
9
Wlazło Paweł
5.0
5
3808
3
5
10
Brąclik Ryszard
6.0
6
15800
3
6
11
Hibszer Sławomir
17.0
6
13715
4
6
12
Dziegieć Paweł
48.0
7
32835
9
7
13
Stasiak Łukasz
17.0
8
18030
4
8
14
Sitarz Marek
15.0
8
12272
4
8
15
Larisch Bożena
8.0
8
9260
3
8
16
Wiech Aleksander
14.0
8
3060
4
8
17
Pogonowski Bartłomiej
8.0
8
2854
3
8
18
Lange Janusz
9.0
9
20303
3
9
19
Hyla Bogusław
29.0
9
15543
6
9
20
Lietz Krzysztof
22.0
10
10180
5
10
21
Rybiński Sebastian
10.0
10
5934
3
10
22
Kocikowski Artur
11.0
11
11222
3
11
23
Dubis Marek
11.0
11
7613
3
11
24
Gruner Adam
11.0
11
7460
3
11
25
Gajecki Piotr
21.0
11
5085
4
11
26
Miernik Maciej
39.0
12
12883
6
12
27
Tołoczko Jerzy
27.0
12
8538
4
12
28
Batog Robert
19.0
12
7568
4
12
29
Adamczyk Janusz
12.0
12
769
3
12
30
Idziak Magdalena
30.0
13
8307
5
13
31
Lejda Mariusz
13.0
13
7547
3
13
32
Dobrowolski Piotr
22.0
13
4313
4
13
33
Dudek Dominik
35.0
13
3692
5
13
34
Feliczak Grzegorz
59.0
14
25150
7
14
35
Czubaj Mirosław
22.0
14
11295
4
14
36
Oktabski Mateusz
51.0
14
11036
6
14
37
Kaczmarek Zbigniew
14.0
14
3773
3
14
38
Czyżowski Grzegorz
23.0
15
12096
4
15
39
Pszczeliński Zbigniew
45.0
15
11830
6
15
40
Sternal Stanisław
15.0
15
10530
3
15
41
Naleśnik Zenon
26.0
15
9085
4
15
42
Ślusarczyk Dariusz
50.0
15
8475
6
15
43
Dulewicz Paweł
15.0
15
4250
3
15
44
Siemaszko Emil
16.0
16
11885
3
16
45
Kosendek Dariusz
16.0
16
9375
3
16
46
Filipczyk Joachim
45.0
16
7860
6
16
47
Serwin Karol
16.0
16
5532
3
16
48
Baranowski Tomasz
29.0
17
19555
4
17
49
Grzegorzewski Rafał
41.0
18
9880
5
18
50
Kulka Artur
18.0
18
7820
3
18
51
Ryncarz Władysław
18.0
18
7321
3
18
52
Starczewski Leszek
42.0
18
6743
5
18
53
Brzozowski Tadeusz
31.0
18
5268
4
18
54
Klepacz Zbigniew
18.0
18
5101
3
18
55
Kuczaj Andrzej
49.0
18
4452
6
18
56
Stasiak Krystyna
75.0
19
11118
9
19
57
Górecki Kacper
27.0
19
9835
4
19
58
Nowaczyk Krzysztof
28.0
19
3261
4
19
59
Głębicki Piotr
32.0
19
2968
4
19
60
Gwiazdoń Krzysztof
20.0
20
11051
3
20
61
Jankowski Dariusz
20.0
20
8900
3
20
62
Krak Marek
20.0
20
4940
3
20
63
Matczak Artur
52.0
20
4125
6
20
64
Malecki Marcin
20.0
20
3611
3
20
65
Stawski Kamil
20.0
20
989
3
20
66
Bieliński Piotr
33.0
21
9305
4
21
67
Bochenek Zbigniew
21.0
21
3380
3
21
68
Stefańczyk Tomasz
34.0
22
1976
4
22
69
Gapiński Cezary
3.0
3
7065
2
24
70
Nowicki Maciej
25.0
25
7690
3
25
71
Ciastoń Andrzej
65.0
26
7060
6
26
72
Barański Dariusz
5.0
5
6620
2
26
73
Gierek Sebastian
5.0
5
1882
2
26
74
Kusz Krzysztof
6.0
6
3640
2
27
75
Miszczyk Ryszard
37.0
27
2227
4
27
76
Duda Zbigniew
27.0
27
1177
3
27
77
Karolak Józef
7.0
7
11000
2
28
78
Wanat Jan
7.0
7
6500
2
28
79
Gierek Sebastian
7.0
7
5320
2
28
80
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
28.0
28
2240
3
28
81
Osiński Mieczysław
28.0
28
1120
3
28
82
Mirowski Mirosław
8.0
8
21815
2
29
83
Kałużny Krzysztof
8.0
8
12190
2
29
84
Wilusz Jarosław
8.0
8
9770
2
29
85
Stachurski Arkadiusz
29.0
29
4880
3
29
86
Piszczek Henryk
29.0
29
3730
3
29
87
Szymański Zbigniew
8.0
8
3340
2
29
88
Żytkiewicz Krzysztof
9.0
9
9220
2
30
89
Kusak Roman
45.0
32
4405
4
32
90
Kosowski Bogusław
12.0
12
2000
2
33
91
Tretyn Leszek
13.0
13
17080
2
34
92
Mitrowski Maciej
13.0
13
3540
2
34
93
Karwaczyński Karol
14.0
14
2120
2
35
94
Sobalak Łukasz
14.0
14
1440
2
35
95
Ruszczyński Jacek
15.0
15
7045
2
36
96
Przygoda Marcin
15.0
15
4840
2
36
97
Radzik Sławomir
15.0
15
4790
2
36
98
Zajączkowski Marek
16.0
16
7775
2
37
99
Sosnowski Daniel
16.0
16
6020
2
37
100
Jamróz Robert
16.0
16
1900
2
37
101
Kubik Cyprian
16.0
16
1160
2
37
102
Hanulak Robert
16.0
16
607
2
37
103
Florczyk Zygmunt
16.0
16
560
2
37
104
Patrzałek Wojciech
17.0
17
897
2
38
105
Paprocki Przemysław
18.0
18
6448
2
39
106
Mikulski Marcin
18.0
18
2725
2
39
107
Wańkiewicz Mariusz
19.0
19
11665
2
40
108
SIEMASZKO Aleksander
19.0
19
6132
2
40
109
Barwicki Michał
19.0
19
3590
2
40
110
Nędza Piotr
19.0
19
2890
2
40
111
Gronek Mirosław
19.0
19
1635
2
40
112
Włoch Radosław
20.0
20
7180
2
41
113
Gabor Paweł
20.0
20
360
2
41
114
Sobczak Mieczysław
1.0
1
20300
1
43
115
Lach Paweł
1.0
1
19200
1
43
116
Romańczak Jan
1.0
1
8300
1
43
117
Pogonowski Grzegorz
1.0
1
6790
1
43
118
Dylczyk Radosław
1.0
1
5470
1
43
119
Kasprowicz Paweł
1.0
1
2995
1
43
120
Kopecki Filip
1.0
1
2870
1
43
121
Czernisz Artur
22.0
22
1400
2
43
122
Janik Grzegorz
22.0
22
160
2
43
123
Woźniewicz Paweł
2.0
2
9450
1
44
124
Sokolnicki Wojciech
2.0
2
9100
1
44
125
Wiśniewski Dariusz
2.0
2
8460
1
44
126
Grajek Wojciech
2.0
2
8000
1
44
127
Starosta Bartek
2.0
2
7400
1
44
128
Śmietanka Karol
2.0
2
4830
1
44
129
Dzikiewicz Kamil
2.0
2
2850
1
44
130
Jedliński Maciej
23.0
23
2220
2
44
131
STANKOWSKI RAFAŁ
2.0
2
2210
1
44
132
Michniewicz Artur
2.0
2
3
1
44
133
Stańczyk Marcin
3.0
3
19280
1
45
134
Popiołek Michał
3.0
3
15035
1
45
135
Sarna Krzysztof
3.0
3
7620
1
45
136
Majewski Grzegorz
3.0
3
7270
1
45
137
Kowalski Marcin
3.0
3
4450
1
45
138
Biegus Rafał
3.0
3
3560
1
45
139
Zielonka Remigiusz
3.0
3
2115
1
45
140
Szlachta Paweł
3.0
3
1550
1
45
141
Karlik Sebastian
24.0
24
320
2
45
142
Porada Łukasz
3.0
3
3
1
45
143
Miszczyk Patryk
3.0
3
2
1
45
144
Pielka Henryk
24.0
24
0
2
45
145
Wytrykus Marcin
4.0
4
18185
1
46
146
Góra Cezary
4.0
4
8300
1
46
147
Sułek Mariusz
4.0
4
3560
1
46
148
Kowaluk Andrzej
4.0
4
2775
1
46
149
Grzyb Adam
4.0
4
2335
1
46
150
Fic Paweł
4.0
4
1975
1
46
151
Kazimierczak Sylwester
4.0
4
2
1
46
152
Binkowski Piotr
4.0
4
2
1
46
153
Szyrowski Waldemar
5.0
5
7300
1
47
154
Korzeniowski Sebastian
5.0
5
6790
1
47
155
Szymański Jacek
5.0
5
6660
1
47
156
Koźlarek Artur
5.0
5
5950
1
47
157
Morchel Maciej
5.0
5
2200
1
47
158
Kasztelan Maciej
5.0
5
2095
1
47
159
Masewicz Marian
5.0
5
1630
1
47
160
Dorna Kamil
5.0
5
1520
1
47
161
Mamikonyan Vasyl
5.0
5
1260
1
47
162
Mikulski Marcin
5.0
5
1055
1
47
163
Sokołowski Jan
5.0
5
830
1
47
164
Aniserowicz Zbigniew
6.0
6
5860
1
48
165
TEREBUS KAMIL
6.0
6
5025
1
48
166
Jodłowski Tomasz
6.0
6
3525
1
48
167
Tyrała Marcin
6.0
6
3245
1
48
168
Sadłowski Tomasz
6.0
6
3220
1
48
169
Opała Piotr
6.0
6
3000
1
48
170
Damiańczyk Marcin
6.0
6
2370
1
48
171
Biszof Tomasz
6.0
6
2270
1
48
172
Hajduk Rafał
6.0
6
1790
1
48
173
Kozubowski Sebastian
6.0
6
1604
1
48
174
Wojtas Dominik
7.0
7
14410
1
49
175
Łój Mariola
7.0
7
12805
1
49
176
Bernat Maciej
7.0
7
10815
1
49
177
Kupren Tomasz
7.0
7
5840
1
49
178
Głowacki Piotr
7.0
7
3460
1
49
179
Jastrzębski Henryk
7.0
7
3100
1
49
180
Horemski Grzegorz
7.0
7
2085
1
49
181
Miszczyk Ryszard
7.0
7
680
1
49
182
Kieroń Marcin
7.0
7
420
1
49
183
Pożoga Mateusz
7.0
7
1
1
49
184
Maślak Dominik
8.0
8
13030
1
50
185
Popiołek Martyna
8.0
8
12330
1
50
186
Jarzyński Przemysław
8.0
8
3060
1
50
187
Twardy Grzegorz
8.0
8
2770
1
50
188
Kasprowiak Marek
8.0
8
1985
1
50
189
Bednarek Andrzej
8.0
8
1390
1
50
190
Balcerek Agnieszka
8.0
8
990
1
50
191
Gottwald Marta
8.0
8
740
1
50
192
Piekut Sławomir
8.0
8
370
1
50
193
Kupczewski Wojciech
8.0
8
1
1
50
194
Wiziecki Tadeusz
9.0
9
6560
1
51
195
Duda Andrzej
9.0
9
5690
1
51
196
Stanisławski Krzysztof
9.0
9
5250
1
51
197
Jarecki Andrzej
9.0
9
4760
1
51
198
Orzechowski Maciej
9.0
9
2895
1
51
199
Macuda Bogusław
9.0
9
1980
1
51
200
Dębowski Klaudiusz
9.0
9
1735
1
51
201
Majewski Bogusław
9.0
9
1185
1
51
202
Mamikonyan Nuna
9.0
9
590
1
51
203
Mikosz Michał
9.0
9
560
1
51
204
Waleron Krzysztof
9.0
9
1
1
51
205
Kowalski Grzegorz
9.0
9
1
1
51
206
Skocz Leszek
10.0
10
11180
1
52
207
Piątkowiak Arek
10.0
10
10675
1
52
208
Masterniak Jacek
10.0
10
5660
1
52
209
Hoppe Henryk
10.0
10
5130
1
52
210
Simaszko Aleksander
10.0
10
4760
1
52
211
Jarzyński Piotr
10.0
10
4500
1
52
212
Miksa Włodzimierz
10.0
10
2675
1
52
213
Malicki Paweł
10.0
10
2060
1
52
214
Urban Paweł
10.0
10
1070
1
52
215
Górny Ariel
10.0
10
1005
1
52
216
Plutowski Andrzej
10.0
10
970
1
52
217
Dzięgieć Paweł
10.0
10
830
1
52
218
Ostolski Damian
11.0
11
10635
1
53
219
Kukuła Piotr
11.0
11
10445
1
53
220
Eliński Henryk
11.0
11
5290
1
53
221
Sobczak Łukasz
11.0
11
5000
1
53
222
Łuszki Julian
11.0
11
4440
1
53
223
Wtulich Mariusz
11.0
11
4340
1
53
224
Nowacki Dominik
11.0
11
2550
1
53
225
Grabarz Lech
11.0
11
2510
1
53
226
Wójcik Stanisław
11.0
11
1725
1
53
227
Sosnowski Daniel
11.0
11
1600
1
53
228
Jaćwiąg Mariusz
11.0
11
535
1
53
229
Abucewicz Władysław
11.0
11
465
1
53
230
Maryjowski Adam
11.0
11
405
1
53
231
Czajor Mirosław
11.0
11
1
1
53
232
Gajewski Mieczysław
12.0
12
9805
1
54
233
Lewandowski Adrian
12.0
12
7760
1
54
234
Chodor Rafał
12.0
12
4400
1
54
235
Szafrański Paweł
12.0
12
4300
1
54
236
Maciejewski Maciej
12.0
12
3660
1
54
237
Gułaj Benedykt
12.0
12
2290
1
54
238
Klimkowski Piotr
12.0
12
1670
1
54
239
Dudkowski Paweł
12.0
12
1400
1
54
240
Matlak Stanisław
12.0
12
950
1
54
241
Kowalski Sławomir
12.0
12
650
1
54
242
Geisler Kamil
12.0
12
594
1
54
243
Tórz Jacek
12.0
12
360
1
54
244
Kubasik Michał
12.0
12
240
1
54
245
Abucewicz Michał
12.0
12
100
1
54
246
Simkowski Przemysław
12.0
12
70
1
54
247
Żok Waldemar
13.0
13
4875
1
55
248
Kielma Dariusz
13.0
13
4500
1
55
249
Markowc Robert
13.0
13
3240
1
55
250
Mikulski Łukasz
13.0
13
2760
1
55
251
Buczkowski Tadeusz
13.0
13
800
1
55
252
Winiarczyk Karol
13.0
13
234
1
55
253
Trajnerowicz Andrzej
13.0
13
225
1
55
254
Sajkiewicz Bartłomiej
13.0
13
1
1
55
255
Kościelniak Roman
13.0
13
0
1
55
256
Zaranek Tomasz
14.0
14
4490
1
56
257
Czarnecki Roman
15.0
15
3630
1
57
258
Marowiec Robert
15.0
15
0
1
57
259




Wyniki poszczególnych
tur:

2012--07-08, Rogoźno
2012-04-01, Konin
2012-04-15, Kraków
2012-04-22, Elbląg
2012-04-28, Warszawa
2012-05-20, Kędzierzyn-Koźle
2012-06-03, Kędzierzyn-Koźle
2012-06-10, Bełchatów
2012-06-16, Bodzentyn
2012-06-23, Poznań
2012-06-30, Bydgoszcz
2012-07-07, Rajsko
2012-07-22, Płock
2012-07-28, Bodzentyn
2012-08-26, Dwory