autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2013
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
Kocikowski Artur
21.0
4
40680
5
4
2
Nowaczyk Krzysztof
32.0
5
31490
7
5
3
Baranowski Tomasz
18.0
5
20525
4
5
4
Worek Piotr
15.0
5
8985
4
5
5
Górecki Kacper
6.0
6
22745
3
6
6
Pogonowski Bartłomiej
10.0
6
19300
4
6
7
Górecki Kamil
20.0
7
15295
4
7
8
Wlazło Paweł
8.0
8
15260
3
8
9
Wieczorek Czesław
8.0
8
7750
3
8
10
Warcholiński Eugeniusz
8.0
8
7470
3
8
11
Stańczyk Marcin
10.0
10
24085
3
10
12
Królikowski Artur
15.0
10
20370
4
10
13
JURCZAK PAWEŁ
10.0
10
14280
3
10
14
Okoński Bartłomiej
10.0
10
7480
3
10
15
Bieliński Piotr
19.0
11
23630
4
11
16
Stankiewicz Leszek
11.0
11
16255
3
11
17
Kuczaj Andrzej
11.0
11
7755
3
11
18
Lange Janusz
12.0
12
32190
3
12
19
Batog Robert
20.0
12
19790
4
12
20
Florczuk Jan
20.0
12
18125
4
12
21
Duda Zbigniew
26.0
13
17740
5
13
22
Larisch Bożena
14.0
14
9195
3
14
23
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
14.0
14
7320
3
14
24
Dobrowolski Piotr
15.0
15
17085
3
15
25
Lietz Krzysztof
24.0
15
13730
4
15
26
Wilusz Jarosław
15.0
15
8685
3
15
27
Karpik Marian
15.0
15
6815
3
15
28
Matczak Artur
31.0
16
13670
4
16
29
Piszczek Henryk
28.0
16
12075
4
16
30
Idziak Magdalena
16.0
16
6160
3
16
31
Kulka Artur
29.0
17
13220
4
17
32
Niewdana Wojciech
17.0
17
11140
3
17
33
Głowacki Piotr
17.0
17
10140
3
17
34
Bartkowski Józef
17.0
17
5775
3
17
35
Sitarz Marek
29.0
18
8075
4
18
36
Hanulak Robert
30.0
18
7320
4
18
37
Dylczyk Radosław
18.0
18
6865
3
18
38
Gubas Marcin
18.0
18
6460
3
18
39
Pielka Rafał
18.0
18
5495
3
18
40
Ryncarz Władysław
18.0
18
4960
3
18
41
Woszczyk Sebastian
19.0
19
9760
3
19
42
Bielewicz Rafał
19.0
19
6765
3
19
43
Szymaniec Krzysztof
19.0
19
6460
3
19
44
Migdalski Dariusz
41.0
20
20285
5
20
45
Kasperek Piotr
30.0
20
10915
4
20
46
Sacher Aleksander
52.0
20
9897
6
20
47
Brzozowski Tadeusz
44.0
21
16295
5
21
48
Wiech Aleksander
21.0
21
6155
3
21
49
Kosendek Dariusz
21.0
21
4615
3
21
50
Stasiak Łukasz
22.0
22
13315
3
22
51
JUSZCZYNKA Przemysław
22.0
22
4675
3
22
52
Kozubowski Sebastian
36.0
23
7060
4
23
53
Cyran Jacek
23.0
23
4475
3
23
54
Dessauer Rafał
23.0
23
3060
3
23
55
Miszczyk Ryszard
23.0
23
3045
3
23
56
Kowalski Grzegorz
24.0
24
7035
3
24
57
Kupren Tomasz
4.0
4
13390
2
25
58
SURMACZ Beata
25.0
25
6395
3
25
59
Oktabski Mateusz
25.0
25
3535
3
25
60
Dudek Dominik
52.0
26
6385
5
26
61
Starczewski Leszek
5.0
5
5045
2
26
62
Górny Ariel
6.0
6
17890
2
27
63
Kozaczka Jacek
6.0
6
9565
2
27
64
Waleron Krzysztof
27.0
27
8220
3
27
65
Gwiazdoń Krzysztof
6.0
6
6355
2
27
66
Klepacz Zbigniew
7.0
7
11665
2
28
67
Mazurczak Grzegorz
8.0
8
17740
2
29
68
Gałaj Benedykt
8.0
8
12605
2
29
69
Stasiak Krystyna
81.0
29
8925
7
29
70
Białdyga Maciej
8.0
8
8765
2
29
71
Wiśniewski Marek
9.0
9
16625
2
30
72
Siemaszko Emil
30.0
30
15715
3
30
73
Balyezin Hennadij
9.0
9
7040
2
30
74
Andrychowski Andrzej
9.0
9
5590
2
30
75
Filipczyk Joachim
30.0
30
4910
3
30
76
Sternal Zuzanna
9.0
9
3255
2
30
77
Czupryna Michał
9.0
9
2590
2
30
78
Łój Mariola
10.0
10
12330
2
31
79
Mikołajczewski Marek
10.0
10
6495
2
31
80
Jamróz Robert
10.0
10
5305
2
31
81
Sułek Mariusz
11.0
11
12890
2
32
82
Brąclik Ryszard
11.0
11
7320
2
32
83
Nowicki Maciej
32.0
32
7215
3
32
84
Przygoda Marcin
11.0
11
6905
2
32
85
Sobczak Dariusz
11.0
11
6075
2
32
86
SIEMASZKO Aleksander
12.0
12
12340
2
33
87
Grzyb Adam
47.0
33
12215
4
33
88
Cesarz Maciej
12.0
12
11200
2
33
89
Ziemniewicz Dariusz
12.0
12
8290
2
33
90
Opaliński Ireneusz
12.0
12
4820
2
33
91
Ciastoń Andrzej
47.0
33
3435
4
33
92
Miernik Maciej
12.0
12
2850
2
33
93
Malecki Marcin
33.0
33
1290
3
33
94
Mirowski Mirosław
13.0
13
13315
2
34
95
HRYCKIEWICZ ADAM
13.0
13
8740
2
34
96
Klaczyński Tomasz
13.0
13
5170
2
34
97
Fic Paweł
14.0
14
9305
2
35
98
Binkowski Piotr
14.0
14
7040
2
35
99
Pszczeliński Zbigniew
14.0
14
6300
2
35
100
Kajfasz Bartłomiej
14.0
14
5485
2
35
101
Pietrzyk Grzegorz
35.0
35
2775
3
35
102
GRABOWSKI Artur
15.0
15
8680
2
36
103
Barański Ryszard
15.0
15
4305
2
36
104
Czubaj Mirosław
15.0
15
2770
2
36
105
Hyla Bogusław
15.0
15
1580
2
36
106
GRYGA GRZEGORZ
16.0
16
7095
2
37
107
Mamikonyan Vasyl
16.0
16
2315
2
37
108
Derlaga Jakub
16.0
16
1905
2
37
109
Palmowski Emilian
17.0
17
10870
2
38
110
Miszczyk Patryk
17.0
17
2380
2
38
111
Białdyga Jan
18.0
18
6735
2
39
112
Serek Jarosław
18.0
18
2575
2
39
113
Szata Janusz
18.0
18
2430
2
39
114
Korytowski Zbigniew
18.0
18
2280
2
39
115
Borowski Grzegorz
18.0
18
2020
2
39
116
Stawski Kamil
19.0
19
9750
2
40
117
Wilczyński Mirosław
19.0
19
5825
2
40
118
Przygoda Tadeusz
19.0
19
5355
2
40
119
Knapik Mirosław
19.0
19
1900
2
40
120
Rychlik Daniel
19.0
19
1485
2
40
121
Gibas Jarosław
19.0
19
770
2
40
122
Olcha Dariusz
21.0
21
2025
2
42
123
Kubasik Krzysztof
1.0
1
15840
1
43
124
Wojtas Dominik
1.0
1
13705
1
43
125
Wytrykus Marcin
1.0
1
13565
1
43
126
Glinka Mateusz
1.0
1
10085
1
43
127
Gałanik Andrzej
1.0
1
9340
1
43
128
Alfierowicz Marek
1.0
1
6300
1
43
129
Pawlak Arkadiusz
1.0
1
4605
1
43
130
Czekański Kamil
1.0
1
3580
1
43
131
Schreiber Mariusz
1.0
1
2840
1
43
132
Stępniewski Tomasz
1.0
1
1705
1
43
133
Tarka Leszek
2.0
2
13340
1
44
134
Murlikiewicz Robert
2.0
2
9440
1
44
135
Liśkiewicz Ireneusz
2.0
2
9170
1
44
136
Cieplińska Małgorzata
2.0
2
8165
1
44
137
Stencel Józef
2.0
2
7960
1
44
138
Woźniewicz Paweł
2.0
2
7450
1
44
139
Karczewski Michał
2.0
2
4680
1
44
140
Żytkiewicz Krzysztof
2.0
2
4450
1
44
141
SCHREIBER Wiktor
2.0
2
4420
1
44
142
SANETRA GRZEGORZ
2.0
2
3675
1
44
143
Staszewski Mariusz
2.0
2
3440
1
44
144
Sanak Paweł
2.0
2
2565
1
44
145
Balezin Gennadij
2.0
2
1965
1
44
146
Patrzałek Wojciech
2.0
2
1830
1
44
147
Światłowski Patryk
2.0
2
1495
1
44
148
Majuta Marcin
3.0
3
12680
1
45
149
Romańczak Jan
3.0
3
7670
1
45
150
Boliński Jacek
3.0
3
7420
1
45
151
Matlak Stanisław
3.0
3
7140
1
45
152
Flaga Łukasz
3.0
3
6925
1
45
153
Phellu Philippe
3.0
3
4655
1
45
154
Hibszer Sławomir
3.0
3
3910
1
45
155
Maciejewski Maciej
3.0
3
3660
1
45
156
Kuna Jacek
3.0
3
3310
1
45
157
Borowski Tomasz
24.0
24
2105
2
45
158
Adamczyk Janusz
3.0
3
1800
1
45
159
Kępiński Zbigniew
3.0
3
1500
1
45
160
Macuda Bogusław
3.0
3
1430
1
45
161
Kędzierski Krzysztof
4.0
4
11865
1
46
162
Jarzyński Przemysław
4.0
4
8900
1
46
163
Bednarz Marcin
4.0
4
7310
1
46
164
Szporko Tomasz
4.0
4
6520
1
46
165
Majewski Grzegorz
4.0
4
6230
1
46
166
Siemaszko Kamil
4.0
4
5460
1
46
167
Krupiński Grzegorz
4.0
4
5120
1
46
168
Nowakowski Adam
4.0
4
1790
1
46
169
Popiołek Michał
4.0
4
1310
1
46
170
Krawczuk Tomasz
25.0
25
1050
2
46
171
Stefańczyk Tomasz
25.0
25
370
2
46
172
Orszulak Piotr
5.0
5
11095
1
47
173
Gołębieski Piotr
5.0
5
10200
1
47
174
Walczak Wiktor
5.0
5
8510
1
47
175
Dudkowski Paweł
5.0
5
8160
1
47
176
Dukarski Adam
5.0
5
7610
1
47
177
Żok Waldemar
5.0
5
6990
1
47
178
KIEŁPIŃSKI MARCIN
5.0
5
6770
1
47
179
Gottwald Andrzej
5.0
5
6425
1
47
180
Jankowski Dariusz
5.0
5
5450
1
47
181
Szlachta Paweł
5.0
5
3145
1
47
182
Tyran Jacek
5.0
5
2980
1
47
183
Maciejczyk Kamil
5.0
5
2940
1
47
184
Garbarz Lech
5.0
5
2370
1
47
185
Wasilewski Rafał
5.0
5
2130
1
47
186
Oślizło Agnieszka
5.0
5
1820
1
47
187
Mazurkiewicz Andrzej
5.0
5
1590
1
47
188
Samol Krzysztof
5.0
5
1480
1
47
189
Szlęg Przemysław
5.0
5
1440
1
47
190
Flaga Paweł
5.0
5
1020
1
47
191
Kałużny Krzysztof
6.0
6
10760
1
48
192
Tretyn Leszek
6.0
6
7520
1
48
193
Ruszczyński Jacek
6.0
6
7340
1
48
194
Trajnerowicz Andrzej
6.0
6
6680
1
48
195
Siekiera Olga
6.0
6
6410
1
48
196
Żok Wiktoria
6.0
6
6100
1
48
197
Glebicki Piotr
6.0
6
2700
1
48
198
Nawrocki Tomasz
6.0
6
2130
1
48
199
Czekański Franciszek
6.0
6
1790
1
48
200
Wojtyła Sławomir
6.0
6
1480
1
48
201
Sińczuk Paweł
6.0
6
1400
1
48
202
Czernisz Artur
6.0
6
1380
1
48
203
Szymański Zbigniew
6.0
6
1360
1
48
204
Niewiadomski Artur
6.0
6
1335
1
48
205
Kasztelan Maciej
7.0
7
7060
1
49
206
Ostolski Damian
7.0
7
6560
1
49
207
Tyniewicki Artur
7.0
7
6040
1
49
208
Nóżka Piotr
7.0
7
6030
1
49
209
Kiełpiński Dariusz
7.0
7
5360
1
49
210
Pochylski Szymon
7.0
7
5010
1
49
211
Smalec Janusz
7.0
7
2685
1
49
212
Jurecki Andrzej
7.0
7
2420
1
49
213
Gajecki Piotr
7.0
7
2380
1
49
214
Kumorek Piotr
7.0
7
1910
1
49
215
BORDA MARCIN
7.0
7
1310
1
49
216
Siułkowski Piotr
7.0
7
1205
1
49
217
Kosakowski Piotr
7.0
7
1205
1
49
218
Tołoczko Jerzy
7.0
7
1170
1
49
219
Światlowski Patryk
7.0
7
1110
1
49
220
Szata Jan
7.0
7
775
1
49
221
Jedliński Maciej
7.0
7
720
1
49
222
Urbańczyk Daniel
7.0
7
605
1
49
223
Szlęk Monika
7.0
7
505
1
49
224
Majewski Bogusław
8.0
8
6950
1
50
225
Bednarek Grzegorz
8.0
8
4490
1
50
226
Stachurski Arkadiusz
8.0
8
3995
1
50
227
Caputa Jarosław
8.0
8
2860
1
50
228
Mamikonyan Nuna
8.0
8
2385
1
50
229
Kulka Lidia
8.0
8
2065
1
50
230
Barański Dariusz
8.0
8
1980
1
50
231
Bijak Mariusz
8.0
8
1260
1
50
232
Jaszczult Andrzej
8.0
8
1240
1
50
233
Pietrzyk Robert
8.0
8
940
1
50
234
Sitkowski Wojciech
8.0
8
900
1
50
235
Cękalski Marcin
8.0
8
715
1
50
236
Wanad Jan
8.0
8
540
1
50
237
ŚWIERAD TADEUSZ
9.0
9
6080
1
51
238
Wudz Jacek
9.0
9
4870
1
51
239
Czarnecki Roman
9.0
9
4090
1
51
240
Damiańczyk Marcin
9.0
9
3420
1
51
241
Borowicz Zbigniew
9.0
9
3020
1
51
242
Nędza Piotr
9.0
9
1475
1
51
243
Mikosz Michał
9.0
9
1320
1
51
244
Wilczyński Piotr
9.0
9
1320
1
51
245
Murczak Antoni
9.0
9
1130
1
51
246
Zasina Sławomir
9.0
9
1100
1
51
247
Kolaska Krzysztof
9.0
9
870
1
51
248
Dworak Jacek
9.0
9
570
1
51
249
Głębicki Piotr
9.0
9
505
1
51
250
Duda Andrzej
10.0
10
5950
1
52
251
Dolega Ewelina
10.0
10
5070
1
52
252
Pietrzak Daniel
10.0
10
4855
1
52
253
Karolak Józef
10.0
10
4850
1
52
254
Dzikiewicz Kamil
10.0
10
4220
1
52
255
Kudra Bogusław
10.0
10
3130
1
52
256
Domańczyk Marcin
10.0
10
1635
1
52
257
Kowalczyk Artur
10.0
10
870
1
52
258
Krzykowski Andrzej
10.0
10
510
1
52
259
Kowalski Sławomir
10.0
10
260
1
52
260
Sokolnicki Wojciech
11.0
11
5440
1
53
261
Klimkowski Piotr
11.0
11
4820
1
53
262
Mistrzyk Patryk
11.0
11
4600
1
53
263
Roguska-Jurek Anna
11.0
11
4045
1
53
264
Zimniak Ryszard
11.0
11
3910
1
53
265
Kucharczyk Henryk
11.0
11
1540
1
53
266
DŁUGOSZ JÓZEF
11.0
11
1275
1
53
267
Stępniak Piotr
11.0
11
1180
1
53
268
Ślusarczyk Dariusz
11.0
11
1180
1
53
269
Skiba Sławomir
11.0
11
980
1
53
270
Iwański Sebastian
11.0
11
920
1
53
271
Chomko Adam
11.0
11
810
1
53
272
Lewosz Tadeusz
11.0
11
810
1
53
273
MATYSIAK MARCIN
11.0
11
640
1
53
274
Kazimierczak Sylwester
11.0
11
430
1
53
275
Petlic Lucjan
11.0
11
385
1
53
276
Małek Krzysztof
11.0
11
370
1
53
277
Jastrzębski Sławomir
11.0
11
255
1
53
278
Buczkowski Tadeusz
12.0
12
4220
1
54
279
Mistrzyk Ryszard
12.0
12
4200
1
54
280
Stachowiak Andrzej
12.0
12
2760
1
54
281
Kwas Dariusz
12.0
12
2610
1
54
282
Klimosz Remiliusz
12.0
12
1480
1
54
283
Krak Marek
12.0
12
1155
1
54
284
Małecki Marcin
12.0
12
1005
1
54
285
Koralewicz Wiesław
12.0
12
825
1
54
286
Bujak Jacek
12.0
12
800
1
54
287
Szponar Daniel
12.0
12
680
1
54
288
Pietrzela Piotr
12.0
12
490
1
54
289
Cebo Jarosław
12.0
12
420
1
54
290
Sosnowski Daniel
12.0
12
200
1
54
291
Kruk Adam
12.0
12
125
1
54
292
Klich Tomasz
12.0
12
100
1
54
293
Tragarz Bogdan
13.0
13
3365
1
55
294
Nowak Jacek
13.0
13
2180
1
55
295
Naleśnik Zenon
13.0
13
2080
1
55
296
Grajczak Dariusz
13.0
13
1495
1
55
297
DŁUGOSZ ALICJA
13.0
13
1125
1
55
298
Wanat Jan
13.0
13
1070
1
55
299
Grzegorzewski Rafał
13.0
13
710
1
55
300
Mitrowski Maciej
13.0
13
345
1
55
301
Śliwiński Piotr
13.0
13
335
1
55
302
Swińczak Henryk
13.0
13
320
1
55
303
Przczeliński Zbigniew
13.0
13
285
1
55
304
Pietrzyk Krzysztof
13.0
13
190
1
55
305
Maksajda Dariusz
13.0
13
160
1
55
306
Jażyński Piotr
13.0
13
0
1
55
307
Cieślik Marek
14.0
14
1380
1
56
308
Milewski Łukasz
14.0
14
930
1
56
309
MOMORA Małgorzata
14.0
14
865
1
56
310
Gawlik Zbigniew
14.0
14
520
1
56
311
Serwin Karol
14.0
14
325
1
56
312
Kletschka Filip
14.0
14
180
1
56
313
Swinczak Henryk
15.0
15
420
1
57
314
Dworniczek Maciej
15.0
15
30
1
57
315
Rohn Kazimierz
15.0
15
0
1
57
316




Wyniki poszczególnych
tur:

2013-04-14, Elbląg
2013-04-14, Kędzierzyn
2013-04-20, Konin
2013-05-05, Bełchatów
2013-06-23, Wilków
2013-07-06, Szymanowice
2013-07-07, Płock
2013-07-07, Rajsko
2013-07-14, Rogoźno
2013-07-28, Dwory
2013-08-04. Poznań
2013-08-24, Oświęcim