autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2014
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
Górecki Kacper
12.0
5
35530
4
5
2
Kocikowski Artur
6.0
6
28225
3
6
3
Migdalski Dariusz
15.0
9
31965
4
9
4
Siemaszko Emil
21.0
10
25395
4
10
5
Kałużny Krzysztof
11.0
11
23405
3
11
6
Pietrzak Daniel
13.0
13
17725
3
13
7
Starosta Dariusz
16.0
16
18995
3
16
8
Bieliński Piotr
19.0
19
11805
3
19
9
Dzikiewicz Kamil
3.0
3
19555
2
24
10
Tórz Jacek
24.0
24
15835
3
24
11
Królikowski Artur
24.0
24
12420
3
24
12
Bednarek Grzegorz
6.0
6
10560
2
27
13
Brachaczek Bartosz
9.0
9
12650
2
30
14
Górny Ariel
10.0
10
12260
2
31
15
Kmieć Włodzimierz
10.0
10
9070
2
31
16
Chodziński Tomasz
10.0
10
9040
2
31
17
Franek Tomasz
11.0
11
13310
2
32
18
Dukarski Adam
11.0
11
11280
2
32
19
Domański Krzysztof
11.0
11
11205
2
32
20
Maryjowski Adam
13.0
13
14415
2
34
21
Stasiak Łukasz
14.0
14
9100
2
35
22
Barański Ryszard
18.0
18
4910
2
39
23
Mieczkowski Marcin
19.0
19
11690
2
40
24
Stachowiak Andrzej
21.0
21
4940
2
42
25
Kasprowicz Paweł
1.0
1
13930
1
43
26
Starosta Bartek
1.0
1
10770
1
43
27
Batog Robert
22.0
22
7650
2
43
28
Binkowski Piotr
1.0
1
6345
1
43
29
Kupren Tomasz
1.0
1
6230
1
43
30
Gwiazdoń Krzysztof
1.0
1
4605
1
43
31
Stankiewicz Leszek
1.0
1
3720
1
43
32
Pielka Rafał
1.0
1
3465
1
43
33
Kusak Roman
22.0
22
2015
2
43
34
Stencel Józef
2.0
2
10320
1
44
35
Krupiński Grzegorz
2.0
2
10320
1
44
36
Pędziński Przemysław
2.0
2
7475
1
44
37
Śmietanka Karol
2.0
2
6535
1
44
38
Wasilewski Rafał
2.0
2
4670
1
44
39
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
2.0
2
4585
1
44
40
Sacher Aleksander
2.0
2
4355
1
44
41
Kuzia Artur
2.0
2
3050
1
44
42
Kumorek Piotr
2.0
2
2710
1
44
43
Kaczanowski Marcin
23.0
23
2590
2
44
44
Piątkowiak Arek
3.0
3
10175
1
45
45
Grajek Wojciech
3.0
3
9840
1
45
46
Bielewicz Rafał
3.0
3
9120
1
45
47
Tyniewicki Artur
3.0
3
8660
1
45
48
Zaranek Tomasz
3.0
3
8450
1
45
49
Baranowski Tomasz
3.0
3
7590
1
45
50
Czubaj Mirosław
3.0
3
4235
1
45
51
Paletko Marcin
3.0
3
4005
1
45
52
Maciejewski Maciej
3.0
3
3980
1
45
53
Smal Mariusz
3.0
3
3595
1
45
54
Wilusz Jarosław
3.0
3
2200
1
45
55
Pszczeliński Zbigniew
3.0
3
2185
1
45
56
Krawczuk Tomasz
24.0
24
2035
2
45
57
Wlazło Paweł
4.0
4
9800
1
46
58
Gryga Grzegorz
4.0
4
9000
1
46
59
Kajfasz Bartłomiej
4.0
4
3765
1
46
60
Idziak Magdalena
4.0
4
3565
1
46
61
Mierzejewski Jacek
4.0
4
3180
1
46
62
Marinow Janko
25.0
25
2880
2
46
63
Szata Janusz
4.0
4
2075
1
46
64
Garbarz Lech
4.0
4
2050
1
46
65
Rybiński Sebastian
5.0
5
8595
1
47
66
Pogonowski Bartłomiej
5.0
5
8240
1
47
67
Pawlikowska Patrycja
5.0
5
7670
1
47
68
Otawa Joanna
5.0
5
7300
1
47
69
Romańczak Jan
5.0
5
6690
1
47
70
Krupiński Kamil
5.0
5
5010
1
47
71
Swidowski Stanisław
5.0
5
3670
1
47
72
Stanek Michał
5.0
5
3230
1
47
73
Fic Paweł
5.0
5
3050
1
47
74
Paletko Dariusz
5.0
5
1685
1
47
75
Pecuch Tomasz
5.0
5
1150
1
47
76
Dwornik Jarosław
6.0
6
8450
1
48
77
Roguska-Jurek Anna
6.0
6
7700
1
48
78
Zdarta Adam
6.0
6
7360
1
48
79
Janiak Gabriel
6.0
6
6935
1
48
80
Sosnowski Daniel
6.0
6
4920
1
48
81
Szyc Ireneusz
6.0
6
3630
1
48
82
Lewik Tomasz
6.0
6
3520
1
48
83
Gajecki Piotr
6.0
6
3085
1
48
84
Palmowski Emilian
6.0
6
1935
1
48
85
Hudzik Łukasz
6.0
6
1615
1
48
86
Jedliński Maciej
6.0
6
1105
1
48
87
Tyrała Marcin
6.0
6
875
1
48
88
SIEMASZKO Aleksander
7.0
7
6770
1
49
89
Wojtas Dominik
7.0
7
6585
1
49
90
Stasiak Bartek
7.0
7
6130
1
49
91
Wiziecki Tadeusz
7.0
7
4830
1
49
92
Korytowski Zbigniew
7.0
7
3320
1
49
93
Matlak Stanisław
7.0
7
2505
1
49
94
Ślusarczyk Dariusz
7.0
7
2255
1
49
95
Dudkowski Paweł
7.0
7
1570
1
49
96
Toboła Jacek
7.0
7
1095
1
49
97
Brąclik Ryszard
7.0
7
615
1
49
98
Stasiak Michał
8.0
8
6950
1
50
99
Barański Dariusz
8.0
8
6265
1
50
100
Żytkiewicz Krzysztof
8.0
8
6140
1
50
101
Kulka Artur
8.0
8
6115
1
50
102
Dzikiewicz Ryszard
8.0
8
4520
1
50
103
Dudziński Kazimierz
8.0
8
3120
1
50
104
Tomczak Sławomir
8.0
8
3035
1
50
105
Damiańczyk Marcin
8.0
8
2070
1
50
106
Filipczyk Joachim
8.0
8
2030
1
50
107
Gabiś Marcin
8.0
8
815
1
50
108
Okoński Bartłomiej
8.0
8
700
1
50
109
Gubas Marcin
8.0
8
490
1
50
110
Skiba Marek
9.0
9
6810
1
51
111
Stanisławski Wojciech
9.0
9
6100
1
51
112
Florczuk Jan
9.0
9
5920
1
51
113
Tekliński Jarosław
9.0
9
3900
1
51
114
Mikuła Fabian
9.0
9
2730
1
51
115
Kiełpiński Dariusz
9.0
9
2080
1
51
116
Gibas Jarosław
9.0
9
1950
1
51
117
Cyran Jacek
9.0
9
1850
1
51
118
Trajnerowicz Andrzej
9.0
9
1110
1
51
119
Siółkowski Piotr
9.0
9
710
1
51
120
Kowalczyk Bogdan
9.0
9
670
1
51
121
JURCZAK PAWEŁ
9.0
9
485
1
51
122
Ruszczyński Jacek
10.0
10
5960
1
52
123
Stępniak Piotr
10.0
10
5570
1
52
124
Laube Przemysław
10.0
10
4980
1
52
125
Nowak Tomasz
10.0
10
4260
1
52
126
Bogdanowicz Mirosław
10.0
10
3140
1
52
127
Parzych Mariusz
10.0
10
2690
1
52
128
Mikosz Michał
10.0
10
855
1
52
129
Boliński Jacek
10.0
10
640
1
52
130
Hennig Zbigniew
10.0
10
470
1
52
131
Malecki Marcin
10.0
10
435
1
52
132
Dutkowski Paweł
11.0
11
5430
1
53
133
Sokolnicki Wojciech
11.0
11
5420
1
53
134
Masternak Jacek
11.0
11
3330
1
53
135
Kozubowski Sebastian
11.0
11
3110
1
53
136
Pecyna Maciej
11.0
11
2420
1
53
137
Strózik Tomasz
11.0
11
1465
1
53
138
Nowaczyk Krzysztof
11.0
11
915
1
53
139
Chaciewicz Kamil
11.0
11
445
1
53
140
Naleśnik Zenon
11.0
11
410
1
53
141
Nadzieja Jarosław
11.0
11
375
1
53
142
BORDA MARCIN
12.0
12
4830
1
54
143
Batorski Przemysław
12.0
12
3915
1
54
144
Grzyb Adam
12.0
12
2255
1
54
145
Kańduła Paweł
12.0
12
1280
1
54
146
Nawrocki Tomasz
12.0
12
425
1
54
147
Dobrek Jerzy
12.0
12
330
1
54
148
Dworniczek Maciej
12.0
12
250
1
54
149
Lenkowski Łukasz
13.0
13
4820
1
55
150
Chłowas Krzysztof
13.0
13
2430
1
55
151
Kasprowiak Marek
13.0
13
2360
1
55
152
Mirowski Mirosław
13.0
13
2095
1
55
153
Dessauer Rafał
13.0
13
1295
1
55
154
Lisiecki Michał
13.0
13
420
1
55
155
Kuziorowicz Ernest
13.0
13
325
1
55
156
Borowski Tomasz
13.0
13
265
1
55
157
Piszczek Henryk
13.0
13
100
1
55
158
Lindeman Piotr
14.0
14
1980
1
56
159
Nowicki Maciej
14.0
14
550
1
56
160
Labuz Adrian
14.0
14
375
1
56
161
Siwek Jerzy
14.0
14
235
1
56
162
Sanak Paweł
14.0
14
160
1
56
163
Gałaj Benedykt
14.0
14
55
1
56
164
Borowski Grzegorz
15.0
15
0
1
57
165




Wyniki poszczególnych
tur:

2014-04-05, Elbląg
2014-07-06, Rajsko
2014-08-03, Poznań
2014-08-24,Poznań
2014-08-30, Rogoźno